Opinie o Balcerzak Sp. z o.o. w Wróblów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Balcerzak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Balcerzak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balcerzak Sp. z o.o. w Wróblów

alfred

polacy to złośliwy naród ,jeśli pisać opinię to tylko taką żeby komuś dosolić korona z głowy by spadła jeśli napisał by coś pozytywnego

koniu

taki jaki masz w umowie

BANDI 49

(usunięte przez administratora) ktoś ogonek przydepnął i obrażona na cały świat i pół ameryki. Panie, sympatyczne i kompetentne.Pozdrawiam.

klient

Kicia jestem bardzo ciekaw, dlaczego takie rzeczy piszesz.Ja jestem ich klientem chyba od poczatku powstania reala i jestem bardzo zadowolony z obsługi, tzn. do niedawna, ponieważ jest tam młoda pani z kolczykiem, która tak mnie ostatnio zdenerwowała, ze zmuszony byłem zrezygnować z zakupów.Do reszty pań jestem sympatycznie nastawiony i nie mam żadnych zastrzeżeń.Uważam, że są ok. wręcz doradzą i kichy nie sprzedadzą.

Firma Balcerzak Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Magazynu Przypraw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
DWH

Widzę, że nawet opinii nikt nie chce pisać po umowach na 3/5 etatu... (usunięte przez administratora) ;) kochani uciekajcie

A ja mam jeszcze więcej nadgodzin. Dzis matki boskiej pieniężnej, a wypłata jak mała tak mała. Człowiek tyra, zrywa się do roboty: za co? Za to żeby popracować sobie w wolną sobotę i niedziele. Brak słów !!!!!!!

(usunięte przez administratora) I znowu obiecują że zapłacą sobotę .... Jak trzeba przyjść w sobotę to teraz mówią że zapłacą ,a jak przychodzi do wypłaty to nic na koncie więcej nie ma........Obiecanki..........Ja mam prawie 50 nadgodzin i pusto w portwelu .......Zapłaćcie mi moje ciężko wyrobione godziny !!!

ANONIMEK

dają wolne??? chyba śnisz ciekawe komu dają to wolne za nadgodziny??? żeby dostać wolne trzeba się nieźle nagimnastykować !!!! jest problem z wolnym bo nie ma kto pracować !!!!! ale jak oni potrzebują to dawaj do roboty bo zakład w potrzebie !!!! MASAKRA !!!!!!!!

Za nadgodziny nie płacą, a każą w każdą sobotę pracować. Dają wolne, ale godzina za godzinę za pracę w dzień wolny od pracy. Czy to sprawiedliwe???

No nie stety, na inne rozwiązania chyba nie warto czekać, masarnia to nie gwozdziarnia, ja mam 3 dzieci i chyba zacznę swoje 4,5 ha lepiej wykożystywać niż zaiwaniać w soboty

anonimek

I znów tyraliśmy w sobotę. Wpadli na pomysł płacenia za nadgodziny za sobotę, ale chyba dla tego, że zbliżają się dni Sławy i będą potrzebować na te dni koników do pracy. A potem, no cóż, wezmiemy wolne za nadgodziny, bo nie zapłacą.

Ta flustracja wypowiedzi byłych i ciągle pracujących tam ludzi na wiele się nie zda bo zapatrzeni w swoje zarobki, dużo więcej zarabiających od zwykłego pracownika,działu kierowniczego i osób na tzw,lepszych stanowiskach nic nikomu nie załatwi bo po co ? żeby sam stracił na piętrze zakładu renome i był na celu przez jakiś miesiąc? dlatego pójście w jaskinie lwa jest jedynym wyjściem ale czy słusznym zależy od dnia i harakteru rozmowy ,przeważnie z kwitkiem wyjdziesz usatysfakcjonowana : wódz po plecach Ciebie klepnoł i obiecał że za miesiąc może się wszystko zmienićxD.........tylko nie powiedział który to miesiąc no teraz raczej można powiedzieć że obiecuje już na lata...............bardzo długie lata . No cóz nie mój temat ale żal gdy przyjdzie do domu taki pracownik tej firmy i spoglądnie przez drzwi i powie mężowi kochanie nigdzie nie pojedziemy na wakacje:( nie dostałam podwyżki a w sezonie będziemy nie płatne nadgodziny robić raczej.... I tak można apel do władzy tego oto zakładu DAJCIE ZAROBIĆ BO JUŻ WYŻYĆ SIĘ NIE DA -PODWYŻKA -zapłaćcie za nadgodziny aby wyżyły waszych pracowników rodziny

Wszystko co napisano to 100% prawda. Ale co tu kryć we wszystkich zakładach jest podobnie nigdzie już teraz nie dadzą zarobić. Najgorsze jest to że to nie pracodawcy są okropni tylko sami pracownicy. Bo przecież kto na produkcji podnosi wciąż normy?? Nie dyrektor czy prezes!!! Oni tylko mają swój mały udział. To lejkowe które co miesiąc 1-go biegną do biurka kierownika i patrzą na wywieszone tam na tablicy miesięczne normy. I taka iksińska stwierdzając że druga iksińska miała wyższą normę od niej nakręca się i ( heja dawaj trzeba podkręcić maszynę niech jelenie zapieprzają) bo muszę wyjechać więcej. No i co tu ukrywać góra się cieszy bo będzie więcej w magazynie i nie trzeba będzie gonić koników do pracy w sobotę. Pozdrawiam wszystkich pracujących!!!

Konie - 2011-07-20 23:09:14 Prosimy zapłaćcie nam za nasze nadgodziny!!! I nie straszcie ze albo będziemy płacić,albo będą zwolnienia!!! I znowu Sobota Pracujaca za wolne !!! Zaplaccie w koncu !!!

sąsiad z przemysłowej

bardzo dobre uśmiałem sie ale poważnie u nas na przemysłowej jest to samo mówię o "królu kabanosa " z dolnego śląska każdy wie o który zakład chodzi mamy dziwnego dyrektora nie wiadomo po jakiej szkole oraz kucyka ponego masakra i Ukraińców zatrudniają bo Polacy nie chcą pracować za 1200 zł

Konie

Zostaw merytoryczną opinię o Balcerzak Sp. z o.o. - Wróblów

• Jak się pracuje w Balcerzak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balcerzak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balcerzak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Balcerzak Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 65 ocen.
  • 38
    67-410 Wróblów