Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się o pracę ?

sas
@Zainteresowany

Non toper, nawet na listę rezerwową.Spróbować możesz, po za tym sam ocenisz czy dasz radę pracować na zleceniu w tym kołchozie absurdów.

dorodny16
@Zainteresowany

Wszędzie wywieszają że poszukują pracowników, stawki marne, ale nawet jak dostarczysz dokumenty o niekaralności to i tak nie masz gwarancji że zadzwonią i zaproponują Ci pracę .. takie mam doświadczenia z tą firmą

Darus

Czy pani kordynator kierownik pracuje?

sas
@Darus

nie.

Jarek

Chyba dobrze się pracuje w firmie. Tak rzadko piszecie .

qwerty

Co tam słychać w Grodzisku na Freshu.

dubler
@qwerty

Zapierdal, kierowcy warczą na nowe procedury, komputerowy system lepszy od pisania benedyktyńskiego, dajemy radę.

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czyżby "sąsiad" za płotu szczerzył swoje zęby na smakowity kąsek jakim jest Raben?

Uszatek
@12345

Wiadomo kto to pisze. Połamania ząbków na nowej drodze życia.

dcba
@Uszatek

mylisz się ? będzie wielkie come back w roli inspektora?

madry

Podobno szykuja się zmiany. Braki, braki, wnerw szefostfa, ciekawe co z tego wyniknie. Wypad z Rabena?

ACBA

kabutobps ...A chciałbyś więcej? no to zasuwaj do Sadów. "Zamerykanizowany" personel królujący angielski w notatkach,e-mailach służbowych, właściwie na kazdym kroku, zero telefonów ( zamknięte w maciupkich szafeczkach , wspólna szatnia...ciuchy na drutach ..dwie 15min przerwy na szybkie śniadanie, kawę ..itp, i chwile rozmowy przez telefon itd...to początek..... za ile i jakie warunki poczytaj w ogłoszeniach, za co tam wylatują ( rotacja) zapewne znajdziesz w "prasie" internetowej. Mało? zapraszam na Starołękę,( z grupą) buda bez biezacej wody, kibel i wiadro z wodą ,okno zabite tegoż przybytku kartonami, grzejniki ? pracujesz w "kufajce", wystawiasz przepustki na teren firm każda inna, stoisz jak baran w pogodę czy tez nie pogodę pod szlabanem do czasu aż się zamknie, jeżeli opuścisz" to miejsce "wcześniej masz oper od nawiedzonego dyrektorka z jednej z tych firm...itd ( aha ,tez rotacja na ten obiekt ) Wniosek.. szanujmy to co mamy, można trafić na w g..no. za 10 zl, jak i 20 zł..to tyle ...

kabutobps

dali wam dyszke na ręke i nagle cisza... hahahaha ;)

sii

Nie maja wyscia

Oprawca

Czy to prawda że płacą wam teraz 10zl do ręki za godzinę ? Jaką atmosfera panuje na obiekcie ? Duży zapieprz? ! Pozdrawiam

Śledź
@Oprawca

Właśnie jak to jest od niego roku?zgadzają się wypłaty tzn.jest to 13 zł brutto?

epoao

Najważniejsze jest to, że relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich stosunkach, ciekawi mnie jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki

Abc

Ciekawe kiedy Cezary wywali Guarda i weźmie profesjonalną firmę. Czas skończyć z układami koleśostwem i złodziejami mowa o pracownikach Guarda oczywiście nie o wszystkich ale cześć nie świeci przykładem

Co palisz?

Xxxx

Pracowałem kiedyś na Strykowie dobrze wspominam Pozdrowienia dla Agnieszki

hahahah@

widze że niektóre komentarze usuwają... no coż chyba nikt sie nie nabiera na te 2tys. netto hahahhahhahhah :D prawda w oczy kole kurwa !!!

jaky

A mi sie podoba. mozna na spacery chodzic, jak Forest

Śnieżynka

dziwna polityka finansowa i może dlatego nie ma kasy na podwyżki.W Strykowie inspektor dla 20 ludzi ,samochód służbowy itd.w Łodzi nikomu nie potrzebne biuro , za wynajem duży czynsz .Wystarczy by pani z biura przejeła stanowisko koordynatora na terenie Rabena ,inspektora przekierować na kierownika .Wówczas następuje likwidacja nikomu nie potrzebnego biura i kasa już jest.

guardaaar
@Śnieżynka

Dziękujemy Grzesiu za troskę! Miło z Twojej strony, że po odejściu nadal o nas myślisz.

guardaaar
@Śnieżynka

I pozdrowienia od Tatiany!

uuriel

Jesli chodzic jeszcze możesz i piasać na komputerze umiesz to cie wezmą, Co do problemu z Jarocinkami cóż... 3/4 załogi guardu to jarocin sroda wlkp i reszta wioch... reszta to Poznań i okolice co tu dużo gadać zatrudnisz sie to zobaczysz wystarczy powiedzieć że dla niektórych z nich to praca życia. Powodzenia!

Dopóki pegeerowska "elita" z Jarocina i okolic będzie tam rządzić, to kilka tygodni(dla wytrwałych, dla mniej zdesperowanych tydzień) bezsensownego łażenia okaże się stratą czasu i pożegnaniem się z tą firmą przez splunięcie za plecy i pożegnalnym "nigdy więcej nie nabiorę się na takie plewy"

bbo

Jakie 160 czy 200 godzin ? a 240 ,264 288 to co ?Tak jest na Strykowie za 6,50 na godzinę.A w Gądkach ta sama firma i 7,50 .Co to za sztuka robić 24 na 24 przez cały miesiąc.Tak jest dobrze że ,przychodzą na 3 dni albo 1 i uciekają nawet kierownicy zmian.I nikogo to w firmie nie obchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"