Opinie o Callcenter Group w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Callcenter Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Callcenter Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Callcenter Group w Toruń

Jędrusik to wspaniały człowiek, filantrop i rekin biznesu! Praca u niego to była przyjemność.

nikt nie otrzymał pieniędzy

Rafal

I co kase dostaliscie?

tobias solorz zak vel krok
@Rafal

oczywiscie

ekna

Z taką kasą nawet najgorszy rozgłos że jest gnojem nie przeszkodzi aby otworzyć coś innego.Kasa w dzisiejszych czasach robi swoje!!!;/

Telemarketer

Ta rozmowa ? To byl monolog. Odpowiedzialam na jedno pytanie a pani ukradkiem czytala cos w telefonie zaslaniajac sie cv.Minelo 15 minut, po czym stwierdzila ze sie odezwie

Bylo jedno pytanie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ekna

Konta firmy Callcenter są puste ale Jędrusik się zabezpieczył w innych spółkach i podobno pieniążki za naszą pracę poszły już na konto innej spółki która nawiązała współpracę z Jędrusikiem na nową firmę...więc Monia jakie nie warto to nie jest proszenie się tylko walka o swoje prawa bo gościu i w przyszłości będzie wiedział że może tak postąpić z ludźmi jeśli teraz odpuścimy!!!!

kuks

otworzy firme?a kto bedzie pracował u niego po takim rozgłosie no moze zona i on hm .....kto teraz komu pensje wypłaci ? pewnie upadną i jak my za friko beda pracować

Monia

Nie ma szans żeby ta kasę dostać pewnie bo to bez sensu juz się go prosić o to on i ta nie odda trzeba inaczej to załatwić podobno jak jakieś dwie dziewczyny z grupy od agaty były u niego to się śmiał im w twarz .

ekna

Hm.... BMW i chata na Najnowszym Strzeżonym Osiedlu "Słoneczne Tarasy" w Toruniu kosztuje...a później jest się niewypłacalnym.Jędrusik w piątek nie wpuścił ludzi do firmy co najlepsze alarm podłączył tak aby dostać od razu telefon po czym wezwał ochroniarzy którzy ludzi proszących się o swoje pieniądze i chociażby śmieszne świadectwo pracy które jest potrzebne do rejestracji w pośredniaku przepędzili!!!! Co najlepsze(informacja potwierdzona przez dawne kierownictwo) Jędrusik ma (usunięte przez administratora) na to że nie oddał ludziom pieniędzy nawet za miesiąc maj a otwiera nową firmę! Nic nie pozostało tylko zesłać karków na niego którzy zrobią porządek bądź zrobić z jego samochodu przecier z buraków(BMW+ bomba= przecier z buraków)!!!!!!! trzymajcie się dzielnie:)

Kala

Jak myślicie kiedy kasę zobaczymy ?

kuks

smieje sie w twarz nam wszystkim ,zwala wine na polkomtel tam uderzymy jak mu kasy nie dali ......na plusie trzeba notke podac zeby ludzie uwazali!

xxxxxxxx

PAMIĘTAJCIE ZAWSZE DŁUG MOŻNA SPRZEDAĆ ZAJMUJĄ SIĘ TYM ODPOWIEDNIE FIRMY. TAKA FIRMA JAK GO ZŁAPIE W SWOJE OBROTY TO NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ JAK SIĘ NAZYWA. TAK GO PRZEWIOZĄ.......................

Czekamnakase

A macie adres to po tv sie zadzwoni a tak poza tym to na facebooku jest progil anty-ccg-system rowniez zapraszam do wpisow

kuks

jutro stajemy pod jego domem niech odda to co nam sie nalezy,albo z jego zonka na zakupy pojedziemy

kuks

47?wiecej ,oszukal ludzi i tyle ,trzeba ostrzec ludzi zeby znowu czegos pod przykrywka np zony nie otworzyl i dalej zerowal na ludziavh

Czrkamnakase

Kasy nie bedzie jest 47osob ktirym wisza kase prezes byl dzis w bydzi bmw stalo ale glupa walil i do firmy nie wpuszczal klamcy i tyle

ksenia

no to ciekawe jutro sadny dzień, będzie kasa czy też nie ???

lili

Kieras przechlany czerwony od wchłania alkoholik bez umiejętności zastanawiał się czy czasami specjalnie go nie wzięli by roz........l. Meline

Ktoś

Daria masz rację na 100 procent . Każdy tylko patrzy teraz żeby pieniądze wpłynęły a czuje ze ich nie zobaczymy. Ja chciałem iść na policje ale czy to coś da

Daria

No pewnie pozew zbiorowy i on nie ma szans . Za dużo świadków jest tego co on za akcje robił. ..

kuks

dobre Daria i jeszcze pare sprzecików i kasa dla nas!!!!!!!!!!!!!Kierownik kpina ,ze słuchawek buch na kierownika i rozwalił chlewik:)Proponuje ,aby wpisywały sie osoby które wniosły sprawy ja osobiście po wizycie u prawnika juz wiem co robić SKARŻYĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Callcenter Group - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Callcenter Group?

Kandydaci do pracy w Callcenter Group napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Callcenter Group
2.4/5 Na podstawie 339 ocen.

Callcenter Group