Opinie o STARPOL II Sp.zo.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STARPOL II Sp.zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STARPOL II Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARPOL II Sp.zo.o. w Starachowice

Maniek

Witam czy są wyjazdy do niemiec przez starpol jako operator maszyn zbrojarskich?

Pracow

Kpina tarcza jest!(usunięte przez administratora)!jak jesteś panną do wzięcia to masz dobra robotę a jsk lubisz wypić to masz dobra robotę!a tak to tyrasz na akordzie !chyba że masz znajomości z władzą od elity robisz i nic za 2 tysie!powinni zmienić nazwę na pogotowie %%% i łatwa D. która ma niezła....

Higiena I Bezpieczeństwo.

Witam chciałam się podzielić opinią na temat wprowadzenia zabezpieczeń z powodu pandemii koronowirusa w firmie starpol , otóż w naszej firmie niema nic takiego miejsca a mianowicie , firma nie zakupiła środków do dezynfekcji rąk bo są za drogie , mydła wirusobójczego też niema bo jest za drogie , ręczników papierowych też nie ma bo są drogie ludzie sobie ręce wycierają papierem toaletowym albo po prostu tego nie robią w innych firmach w naszym mieście są wprowadzane jakieś środki żeby zminimalizować zagrożenie np wirusobójcze mydła , pomiar temperatury pracownikom itp. Mało tego paru osobą na święta przyjeżdżają mężowie z Niemiec i będą musieli mieć kwarantanne w miejscu zamieszkania razem z rodziną i np ich żony będą w tym czasie chodzić do pracy w starpolu no to jaki sens ma ta kwarantanna ? Mam nadzieje że właściciele firmy w niedługim czasie wprowadzą jakieś środki żeby zminimalizować zagrożenie ze strony Koronowirusa i pandemii z nim związanej pozdrawiam .

Adaśko

Są jeszcze przyjęcia do pracy w starpolu na kontrakty do niemiec?

Elżbieta
@Adaśko

Z tego co dowiadywałam się jeszcze nie tak dawno to tak, poszukują do Starpol do pracy do Niemiec. Głównie chyba teraz zbrojarzy, szlifierzy i cieśli.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Halo

Jedzie ktoś może 1.go marca do Stuttgartu?

Mariusz

Jak układa się do tej pory Twoja współpraca z firmą STARPOL II? Czy kontakt z biurem jest łatwy? Daj znać co sądzisz na ten temat, liczę że mi odpowiesz.

olek

to po co pracujesz

zażenowana

Odradzam pracę w firmie starpol z prostych przyczyn od jakiegos czasu jest (usunięte przez administratora) taki ze masakra kazdy robi to co chce a najgorsze jest to ze uczciwi pracownicy sa przesladowani a (usunięte przez administratora)sa nietykalni bo to koledzy lub kolezanki pana kierownika , za 2 nadgodziny placa 30 zł brutto a za sobote (6 godzin) 70 zl brutto no to nawet nie jest zgodne z prawem ale co zrobic , nie przestrzegane sa przepisy bhp np firma zakupila dla pracownikow do pracy klapki ktore nie spalniaja bhp ale pan dyrektor tak zarzadzil , niema dobrych narzedzi do pracy bo firma niby niema pieniedzy ogólnie rzecz biorąc szkoda czasu na prace w tej firmie pozdrawiam .

TakiJaki

Witam. Bardzo proszę o informację odnośnie pracy w Niemczech za pośrednictwem biura w Starachowicach. Czy są wypłacalni? Jakie są warunki mieszkaniowe? Czy warto tam w ogóle jechać? Z góry dziękuję.

Stanek007
@TakiJaki

Jade w lutym i też w ciemno na prefabrykacje a ty

@Stanek007

Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie mnie wezmą, będę wiedzieć na dniach , ale wyjazd - początek lutego.

ciekawty
@Takijaki

Jakei stawki wam zaproponowali ? widze ogloszenie wlasnie chyba naa ten wyjazd.

@Stanek007

Stanek007 u ciebie kiedy zaplanowany wyjazd?

Praca nie należy do lekkich jeśli szuka ktoś lekkiej pracy to nie ten adres. Praca po 8godzin czasem trzeba zostać na 12godz ( oczywiście ten kto nie chce pracować 12tek wcale nie jest zmuszany ) warunki mieszkalne są w porządku wiadomo nikt nie wynajmie apartametu dla pracownika. Wyplaty zawsze na czas, ten kto chce zarobić to zarobi i odłoży wypłatę A jeśli nie umie dysponować pieniędzmi to wyda 400 lub 300 euro i będzie narzekać że źle płacą bo nic mu nie zostaje. Wyplaty są różne zależne od ilości godzin. Jedyny minus to że niektórzy brygadzisci robią problemy o rękawice gdyż każą lepić tasiemkami dziury... gdy przyjdzie się po rękawice często słychać słowa typu "To już zużyte tamte?? Lub pokaż stare... nie powinno to mieć miejsca.

Takijaki

A jak jest ze stawką godzinową? Jest szansa na podwyżki? Czy nadgodziny normalnie są wypłacane? Dziękuję za odpowiedź, jest bardzo pomocna.

Stanek007

Szukam info o pracy na prefabrykacji w Niemczech pod Sttutgardem czy warto tam jechac

Ryszard

Ja uważam, że wystarczy być dobrym pracownikiem i nie trzeba będzie pisać na forum bzdur!!

@Ryszard

Dobry pracownik to jedno. Ale moim zdaniem praca na produkcji powinna być lepiej płacona oczywiscie dla tych pracowników co pokazują, że naprawdę pracują. Są tacy co cały dzień przesiedza, a jak pojawi się kierownik to pokazują że robią.

@Tumturum

Praca na produkcji - co wiadomo - nie należy do tych lekkich. Dlatego też zgadzam się z Tobą - powinna być dobrze płatna. A czy firma STARPOL II docenia w jakiś sposób zaangażowanych pracowników? Bardzo jestem tego ciekawa.

Cito
@Ryszard

Panie Ryszardzie Chyba wystarczy być kumplem z kierownikiem i mnie nazwisko Jestem dobrym pracownikiem i pracuje solidnie(usunięte przez administratora) Jestem tam tylko i wyłącznie że względu na czas pracy. To Pan pisze bzdury.

Cito

Praca od 6:30do 14:30 BAJKA, w sobota pracującą raz na Rusko rok Super. Jesli chodzi o wynagrodzenie to porażka. Więcej dostają osoby, które trzymają z kierownikiem, a potrafią siedzieć przez 8h nie robiąc Nic- Smutne prawda. Ty pracujesz solidnie kiedy chcą żeby przyjść w soboty przychodzisz bez marudzenia, kiedy jesteś odrywany od swojej pracy, żebyś coś tam zrobił idziesz itp No w końcu jesteś w pracy tak. Przychodzi czas wypłaty myślisz DOCENIONY BEDE i tu wielkie HAHAHAH . Brygadzisci przepraszam pseudo brygadzisci za o biorą pieniądze?.(usunięte przez administratora) PIENIĄDZE Marne najniższa krajowa. Sorki są jakieś tam premie w kwocie ok 200 brutto, A czasem 50. Chcesz podwyżki słyszysz Nie . Ale na Sponsorowanie SĄ. No ludzie obcy usłyszą Pan E.P dał pieniądze., ale super. A pracownikow wielkie G. Wielkie (usunięte przez administratora) ludzie pracują że względu na godziny pracy i Tyle

Wiecie czy w STARPOL II Sp.zo.o. szukają chętnych na staż?

Tumturum

Najlepiej zadzwonić lub pójść i się dowiedzieć.

nik45

Odradzam wszystkim prace w tej firmie, dziady, (usunięte przez administratora) i co tylko możliwe, nie ma określonej stawki godzinowej, kierownik P.Z daje wypłaty po Nazwisku, nie patrzy kto ile robi, można się nawet spuszczać w robocie a oni i tak tego nie docenia !!! totalna porażka ta firma !!

@nik45

Jeżeli chodzi o wypłaty mogę się zgodzić z tą opinią. Z kolegą miałam ten sam staż pracy, a nasze wypłaty różniły się o 100 zł raz jedno dostało więcej a raz drugie. Minimalną wypłatę dostawałam na konto czasami więcej.

Tumturum

Jestem pracownikiem firmy Starpol II na produkcji już ponad rok. Jeżeli komuś bardziej zależy pracować w godzinach 6:30-14:30 od poniedziałku do piątku to śmiało polecam. Jeżeli komuś zależy na dobrej wypłacie to odradzam, praca za minimalną stawkę przy normie miesięcznej. Pracują również osoby które mają na akord ile zrobisz tyle zarobisz, więc liczy się szybkość. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest neutralna. Organizują różne imprezy np.Grille itp. Jeżeli coś w pracy Ci nie wychodzi to brygadzista przyjdzie wytłumaczy na spokojnie lub kolega/koleżanka która dłużej pracuje. Jak na samym początku wspomniałam jak komuś zależy na pracy od pn do pt do 14:30 to śmiało można iść. Jeżeli chodzi o wypłatę to raczej proszę się nie napalać, ja dojeżdżam do pracy ok 15 km niestety transport we własnym zakresie, żadnych zwrotów kosztów przejazdów chociaż w jedną stronę...

Nikomu nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) kręty i wszystko co tylko możliwe, odradzam każdemu tą firmę.

Czy piszesz z pozycji pracownika, czy klienta firmy STARPOL II ze Starachowic? Jeśli jesteś tam zatrudniony, proszę Cię o szczerą wypowiedź i argumentację dla Twojego wcześniejszego komentarza. Dlaczego nie polecasz tej firmy? A może posiadasz propozycję na to, by działo się w niej lepiej?

@Karolina

Jestem pracownikiem

@Karolina

tak posiadam, podnieść pensję , bo inaczej nikt do tej firmy nie bedzie przyjezdzal. Dlaczego nie jest określona stawka godzinowa, dlaczego nie ma dodatków za nocki? za soboty ? za niedziele ? firma polska dostaję a my robimy za grosze. Jak jest dużo godzin to obcinacie na stawce godzinowej. Dlaczego tak jest ? Co miesiac wychodzi inaczej na godzine ? Chciałbym zeby ktos mi na to pytanie odpowiedzial? Jak wy płacicie? po nazwiskach? bo ja tego nie rozumiem, robimy w jednym miejscu w jednej firme, a kazdy ma inaczej na godzine .

kris

to co piszecie natemat zarobkow i pracy jest kompletną bzdurą zarobisz 1400 e ale jak przepracujesz 200 godzin-pracowalem tam 3 lata-i jest tak że nie możesz zarobić więcej niż określoma norma-tzn między 1400-a- 1600-bo im więcejgodzn pracujesz tym mniej zarabiasz-bo przechodzisz do innego progu podatkowego-a za pracę w soboty i za godziny nadliczbowe niema dodatków-więc pracujesz za nic-za normalne godziny-starpol to jedno wielkie (usunięte przez administratora) czekające na naiwnych albo na tych co jeszcze niemieli z nimi nic wspolnego-wiele by pisać na ten temat-pozdrawiam wszystkich czytajacych

@kris

dobrze mówisz, nie warto do tej firmy przyjeżdżać, za te pieniadze nie warto ! lepiej szukajcie sobie innej firmy, pensje żałosne !

Feliks, zechciałbyś nakreślić innym osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w STARPOL II to, jak ta praca wygląda. Jak każdy wie, praca za granicą równa się wielu wyrzeczeniom, tęsknocie za rodziną czy też brakiem znajomości języka. Na co należy przygotować się do pracy w tej firmie? Jakie widzisz jej wady a jakie zalety?

Tobiasz

Byłem w pracy odlewni tarcz hamulcowych w breidenbach. Ogólnie praca ciężka ale do ogarnięcia . Co do warunków mieszkalnych pokoje po 2 do 5 osób w zależności gdzie się trafi. Raz w tygodniu 12 h za kolegę który jedzie na urlop. Wyposażenie w pracy to woda, najtansze maski przeciwpylowe w których niekiedy nie da się robić, stopery też Lipne. Rękawice trzeba kleić taśma jak się dziura zrobi. Okulary ochronne lepiej sobie wziąść dodatkową parę z domu bo mimo tego że są mocno porysowane to każą w takich robić.w soboty pracuje tylko pierwsza zmiana. Kierownik jest spoko. Zarobki 1400-1450euro

Zostaw merytoryczną opinię o STARPOL II Sp.zo.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w STARPOL II Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STARPOL II Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARPOL II Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARPOL II Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w STARPOL II Sp.zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARPOL II Sp.zo.o.