Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Zenek

Nie polecam firmy whirlpool z tego względu ze firma szuka osób bez doświadczenia,chcących odbyć kurs na koszt firmy,lub osób z uprawnieniami operatora wózka widłowego.Do czego zmierzam a no do tego ze szukaja dudków do pracy z uprawnieniami a jak przychodzi co do czego to wysyłają na inny dział za brak doświadczenia, a wiadomo ze doświadczenie zdobywa sie jeżdżąc urzadzeniem.Dlatego nie polecam tej firmy szkoda czasu i nerwów.

Witam. Jak wygląda praca na dziale wyrobu gotowego, magazyn na wózkach widłowych i na jakie zarobki można liczyć??

Gruby perez

Na jakie zarobki można teraz liczyć?? Ponoć płaca znacznie sie poprawiła w indesicie

redemi
@Gruby perez

Zarobki idą w górę w żółwim tempie. Zawsze są na ogonie pozostałych firm ze strefy. Nawet ukraińcy mają lepsze zarobki i lepsze warunki na start. A nie chce im się pracować

Dramat

To tak , firma jak firma ... Kasa na czas , no pomijając fakt iż HR ma problemy z matematyką na poziomie dodawania i często brakuje paru zł ... Ogólnie jest oki , 8h i do domu , zarobki powyżej 2tys , kierownictwo z fantazją ... Niestety co drugi ma gimbaze tylko skończoną i struga szeryfa heh .. Pieniędzy to tu nie ma ale chociaż jest wesoło . Pozdrawiam

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Skorumpowani do szpiku wystarczy poobserwować

Weronika

Wypowiadasz się z perspektywy pracownika firmy? Warto abyśmy na forum udzielali merytorycznych komentarzy na temat warunków pracy w INDESIT COMPANY POLSKA. Pamiętaj także, że oskarżenie o korupcje, to poważny zarzut, który może mieć swoje konsekwencje prawne.

Pioter

Pracowałem w indesicie przez półtora roku prawie dla mnie było (usunięte przez administratora) miła atmosfera spoko ludzie i kierownicy byli nawet okay . A co do płacy mogła by być trochę większą ale no coz nic się nie poradzi .... Pozdrawiam Ewe Delibere która mnie wkurzala ;)

@Pioter

Dziękujemy za informacje na temat pracy w INDESIT COMPANY POLSKA. Wspomniałeś o płacy i atmosferze, jednak czy powiesz nam, jakie inne aspekty pracy wspominasz pozytywnie? Może w firmie dostępne były także benefity pozapłacowe? Jeśli tak, to jakiego rodzaju były to benefity?

Emhyr

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w wielu firmach ale z całą pewnością whirpool jest firmą niepoważną. Dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Po dotarciu o umówionej godzinie okazało się, że na tą samą godzinę został zaproszony również inny kandydat. Żeby było śmieszniej osobą z którą miałem mieć rozmowę zapomniała o tym, a nie było jej w pracy i nikomu nie przekazała. Panie z HR zrobiły mi ogromną łaskę, że ze mną w ogóle porozmawiają. Po serii idiotycznych pytań niezwiązanych ze stanowiskiem na które aplikowałem, zorientowały się, że nie aplikowałem do tego działu. Odpowiedź miała przyjść niezależnie od wyniku rekrutacji w przeciągu dwóch tygodni, co oczywiście nie nastąpiło. Reasumując, niepoważna, niesłowna firma.

Gal Anonim

Byłem pracownikiem widzę że nic się nie zmienia na lepsze i jest gorzej . Z trzech stanowisk na linii porobili jedno i zmniejszyli czas na czynności .Pod linię podastawiali uszkodzone palety z komponentami z wystajacymi gwoździami i połamanymi lub brakującymi deskami można złamać nogę - ja prawie skręciłem . Bezpieczeństwo w tej firmie żadne , organizacja pracy też do luftu , traktowanie pracownika - parodia . W tym kraju inspekcja pracy nie istnieje i udaje że pracuję. Nie polecam nikomu .

Fifi
@Gal Anonim

Ciekawe czy czas na siku też pomniejszyli

już były

Witam przepracowałem na magazynie jako operator wózka widłowego kanban ponad 6 lat . I powiem wam jedno po przejęciu firmy przez Whirlpool zaczęło się coraz większe dziadostwo bo bajzel był od początku ale największa patologia zaczęła się od przyjścia pani Diny od marca 2017 . Wcześniej każdy z kierowników produkcji miał lachę położoną co wózkowy robi byle by linia nie stanęła . Od początku rządów pani dyrektor i pana dyrektora logistyki którego nazwiska nie będę wymieniał zaczęły się szczyt popisywania się kierowników i technologów którzy nie mają ani wykształcenia ani zielonego pojęcia o robocie . Od początku wprowadzania programu WCM wózkowym dokłada się coraz więcej zadań wózkowy musi mieć czas na wszystko jeszcze chwilkę to wózkowy musi zagrać na gitarze na linii . A o nowym dyrektorze jego (usunięte przez administratora) pomysły na brak w kadrze wózkowych bo co się dziwić za 15 zł brutto to nikt nie będzie odwalał najgorszej i najcięższej roboty . Pomysł sprowadzenia firmy zewnętrznej której nazwy też nie będę wymieniał . Gdy zaczynałem pracę każdy przechodził ścieżkę awansu kanban a next wózek widłowy . A pracownicy firmy od początku na wózki pragnę zaznaczyć że 80 % z nich pierwszy raz siadło na wózek w firmie Whirlpool i do tego dostają dużo większe pieniądze niż pracownik z wieloletnią praktyką . Następny pomysł na braki w kadrach import z Ukrainy proszę mi pokazać firmę w UE w której pracownik dostaje papier bez wsiadania na wózek pracownicy Whirpoola wiedzą o jakiej patologi chodzi. Większość do niczego się nie nadaję tylko to szczoty . Ale jedynie co mam do powiedzenia na temat tej mojej BYŁEJ firmy każdemu kto przychodzi na magazyn życzę by się zastanowił czy warto tracić siły i zdrowie po przerzucanie kilku ton po paru wiosnach wyjdzie wam na zdrowie za 15 brutto to press glass za dzwigane szkła daje 20 brutto . Pragnę życzyć firmie Whirlpool nie zdobycia medalu WCM o który tak walczy raczej zwykli pracownicy bo reszta kierowników technologów i dyrektorków to po paru godzinach pracy w warunkach i normach jakie myśle że leżała by pod tlenem lub kroplówką . Pozdrawiam były pracownik Magazynu

Indesit to nie fabryka kuchenek czy lodówek to fabryka pieniędzy dla prezesów każdy kto tam pracuje i mówi że jest tam dobrze ma wyprany mózg.Pracujący tam ludzie przy taśmie o pocie czoła uwijają się jak mogą byle tylko wyrobić normę by nie mieć kłopotów robią dobrą minę do złej gry a kierownicy nie mają pojęcia o kierowaniu pracownikami na samym szkoleniu bhp człowiek ma pranie mózgu obietnice zapewnienia a inna jest rzeczywistość 15 minut przerwy pracownicy jedzą przy maszynach pełno konfidentów kierownicy to sadyści .Pętają się po fabryce włosi bo to włoska fabryka panoszą się w naszym kraju grube wsowne świnie .W szatniach śmierdzi wiem bo pracowałem tam i nikomu nie polecam pracować tam i dać sobą pomiatać .

Tymoteusz

Mam nadzieję, że ta cisza to dobry sygnał z firmy!!

Weronika

@Lolo wypowiedź, którą napisałeś na temat firmy INDESIT COMPANY POLSKA jest mało konkretna. Co oznacza dla Ciebie sformułowanie "do niczego"? Możesz to rozwinąć i podać argumenty, które za tym świadczą?

marek

niestety wciąż jest bałagan w firmie powinno się wymienić kierowników ich bractwo czyli zacząć od ojca syna kończąc na mamusi ....Całą rodziną to jak zwykły kowalski będzie zawijać na 3 bo oni będą się obijać a taka mamuśka czy dziadziuś robi dużo mniej bo sym jest kierownikiem

Kierowca__

Jest to najgorsza firma w Polsce, w której miałem "zaszczyt" przebywać. * Na rozładunek czekałem 7h busem 10ep z małymi 6 paletami, które były bezpośrednim solo ładunkiem, z dopiskiem na zleceniu- natychmiastowy. * Narzeczona, która zabrałem na wycieczkę, jako osobę towarzysząca wyproszono przed brama pomimo gorączki i przeziębienia, musiała czekać przed brama :) * brak toalety i wyznaczonych miejsc parkingowych * brak kontaktu z kierownictwem lub magazynem * brak jakiejkolwiek kompetencji w tej firmie * zero tolerancji dla dostawców Według mnie ta firma powinna zająć się inspekcja pracy. Odradzam. Trzymać się z dała !

Lolo

Praca do niczego zarobki do niczego nie polecam pracy w tym zakladzie

Tiun1984Pl

W tej firmie jest istny Bu.... W logistyce stałem od 17:00 do 9:30 Busem raptem 6 pal i po 16h dopiero łaskawie mnie rozładowali nie polecam !!!!!

Driver

Witam przestrzegam wszystkie firmy transportowe i spedycje , ta firma to najbardziej nie udolna logistycznie firma w europie, oczekiwanie na rozladunek od kilku do kilkudziesieciu godzin pi awizacji ,brak parkingu, toalety w biurze beszczelni aroganci kturzy zamiast wziac sie do roboty polowe zmiany spedzaja paląc fajki rozladowanie zestawu bokiem czesto zajmuje kilka godzin masakra , brońcie sie rekami i nogami przed zleceniami dla nich!!!!!!

SPEDYCJA
@Driver

Witam , ma pan mzoe jakis numer na brame czy cos albo do biura?

Lolek

Tragedia firma zadnego kontaktu z kierownictwem na bramie karza czekac na tel. Po 20 godzinach po awizacji dalej oczekiwanie kpina powinni ich karac za takie przestoje.

Busiarza Eu

Kierowca wraz z pomocnikiem nie może wjechać na teren zakładu. Pomocnik musiał zostać za bramą i czekać na zimnie. Nie polecam tej firmy

Inżynier

Nie polecam Pani, która prowadzi rekrutację. Mega arogancka jak dla mnie. Od razu odstrasza kandydata. Nic nie mam do jej kompetencji, widać, że wiedzę ma, ale to nie wszystko.

Magister
@Inżynier

Niestety się zgadzam, przykry jest także brak informacji o wynikach rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.