Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Ala

Mam pytanie. Kiedy dostaje się pasek wypłat jeżeli jestem przez agencje ktos się orientuję?

Rafal

Witam gdzie można wysłać swoje CV do działu rekrutacji? bo nie widzę adresu e-mail pozdrawiam.

Pawel

Zmywarki totalna porażka. Dyrektorka samo (usunięte przez administratora) Nie wie nawet co do czego. Ludzie dla niej to śmieci. A sama wygląda strasznie. Cud że jeszcze coś tu się produkuje. Wszystko poprzerabiane w cały świat. Na każdej lini inaczej. Kolesiostwo. Teamliderzy siedza tylko przy biurkach na lini. Wydaje im się ze mogą wszystko. A ledwo gimnazjum skończyli. O zawodówce mogą pomarzyc. Matura to już level master. Zreszta Szef produkcji sam dopiero zdawał, więc jak ma być inaczej. Nie polecam

@Pawel

Zwłaszcza Pani Valentyna i jeszcze 2 osoby. Czasem brakuje krzesełek przy biurku. Śmiechy, ploty i jedzenie. Bo na pewno o pracy nie rozmawiają.

ignasiak

Pan który pracuje na bramkach jest bardzo w porządku, moim skromnym zdaniem jest najlepszym z pracowników, wszystko super wytłumaczył, wygląda trochę jak pudzian

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Pablo

HR totalna porażka ta pani K to ona się do niczego nie nadaje- słoma z butów.........

Robin

Przerobiłem pewien czas na zmywarkach (taśma) w takie dni upalne pracując ledwo da się wytrzymywać praca w maskach ciągłe tempo wyrobienia normy wiatraki w taki gorąc za miast chłodzić zaczynają grzać ludzie mdleją z temperatur i wysiłku a kierownicy udają że tego nie widzą przecież za 5 minut wróci z powrotem wywieranie presji od kierowników linii do kierowników hali przerwy do toalety są wygraną jeśli uda się pójść choć toalety wiele pozostawiają do życzenia ciągłe obserwowanie pracowników jeśli chodzi o plotki to wiele nowych rzeczy można się dowiedzieć o sobie donosicielstwa nie brakuje również nie wiem jakim cudem zostali ludzie kierownikami linii nie znając podstaw danych stanowisk patrząc wynagrodzenia też wiele zostawia wiele do życzenia (usunięte przez administratora) pierwsza klasa mógł bym wiele mówić jeszcze podsumowując to wszystko jeśli by ktoś chciał pracować to serdecznie nie polecam oczywiście jest to tylko moje zdanie na ten temat

Tonasz

Powiem tak 3 lata temu kupiliśmy za gotówkę lodówkę zmywarkę piekarnik i płytę gazową wszystko zaczęło się po dwóch latach. Najpierw lodówka serwis za serwisem później zmywarka a teraz piekarnik kaszana jakich malo

Xdd

Witam czy polecacie prace na „kanbanach” jak to wyglada ?

Xd

Witam czy warto aplikować do pracy na tych „kanbanach” ?

ABC

Żeby wyjść do toalety też są problemy. Nie polecam.

Gogol

Jak ktoś podchodzi do pracy sumiennie to zawsze sobie poradzi i jest zadowolony.

@Gogol

"Jak ktoś podchodzi do pracy olewacko to zawsze sobie poradzi" - powinna brzemieć Twoja wypowiedź. To co mówisz to promowanie wyzysku. Ludzie sumienni, pracujący tam kilkanaścue lat, będący dzień w dzień w pracy, znający kilkanaście stanowisk i więcej proszą się o możliwość awansu, podczas gdy byle z łapanki pierwszego lepszego biorą i awansują. Robią mu przyśpieszony kurs, wpajając, że nie musi znać od podszewki pracy bo będzie ponad to i będzie zarządzał ludźmi. W samym założeniu tkwi absurd, bo jak ktoś nie znający pracy od podstaw, ma odpowiadać potem choćby za wdrożenia pomysłów na linii? Toteż gdy nędza przyciśnie bierze się i przeprowadza ankiety wśród tych co stoją latami, bo kadra zarządzająca ludźmi nie ma o tym pojecia. Szuka się pomysłów u źródła stanowiska, czyli osoby pracującej. A przełożonym zapewnia się "okrojony, przyśpieszony kurs" poznawania. Tym samym sprowadza się pracownika do poziomu robola a jednocześnie nie jest się w stanie obejść bez jego koncepcji usprawniania pracy by zwiększyć np normy. Twoja wypowiedź to promowanie wyzysku gdyż jedni żyją kosztem drugich. Wystarczy przeprowadzić ankiete i zobaczyć kto, ile pracuje, ile nabyl umiejętnosci i jaki stopień posiada by obrócić Twoje słowa w proch. żerowanie na takiej postawie po to by inni się mogli wybić. Role odwrócone, tak jak kwalifikacje wątpliwe przełożonych. No ale szef nasz pan...

@Gogol

Prosta ankieta typu "kto, ile pracuje, ile przybywał na zwolnieniach, jaki stopień posiada, ile poznał stanowisk i jakim czasie" by obrócic Twoje słowa w proch. Prosta zasada dla glupich panuje: starszy pravownik, bojący się o pracę, czesto nie tylko z racji wieku ale i plci jest przetrzymywany bez awansu, czytaj awansuje Cie jak piznasz jeszcze... podczas gdy młodzi wchodzą jak do siebie i na starcie szykuje sie im drogę do awansu byle nie uciekli. Nic to nie ma wspolnego z sumiennościa czy "robieniem swojego" a z przetrzymaniem mlodych w zakladzie, ktorzy potem bez zbednego trudu awansuja i zarzadzaja pracujacymi latami tam. I cala ich umiejetnosc zarzadzania sprowadza się do "jestem dobry/jestem zly bordowy".

Emil
@Gogol

Jak ktoś wykonuje sumiennie pracę, to mu dokładają obowiązków, no bo przecież da radę. Niestety, rozdział obowiązków pozostawia wiele do życzenia. Są stanowiska na których mają luzaki i nikt niczego więcej od nich wymaga, ale są stanowiska na których chcą cię zajechać. A jak już nie daj Boże nie przypadniesz do gustu któremuś z wielkich liderów to po tobie. I nie ma znaczenia, że jesteś dokładny, sumienny i uczciwy. Czasem właśnie takich kierownictwo nie lubi. Od razu trzeba składać wymówienie jak cenisz swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne.

Sebastian
@Emil

@Emil, a jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Mimo ciężkiej atmosfery w niektórych działach, polecałbyś wysłanie CV do Whirlpoola?

Emil
@Sebastian

Wszystko zależy jakie będziesz miał szczęście i gdzie cię skierują. Generalnie na linii nie polecam, tam zresztą głównie obcokrajowcy wymieniani bardzo często za najniższą krajową, kanbaniści z reguły szybko się zmieniają, więc sam ten fakt daje chyba do myślenia, wózki widłowe pozornie oki. No chyba, że masz szansę na zostanie szybko liderem. Ale zarobki do zachęcających nie należą.

Andy
@Gość

Jak widac pracownika traktują tak samo źle jak i klienta ,bo o reklamacji zakupionego u nich sprzetu nie ma mowy.Oni nie uznają żadnych reklamacji.

Stanislao
@Andy

Fuszerka na każdym etapie produkcji, nawet dyrektorzy wiedzą o tym. Oszczędności na materiałach co odbija się na jakości. Wszystkie wady sprzętu obwinia się na pracowników a i tak trafia do klienta.

@Gogol

ALE FAKT, NA WASZYM MIEJSCU CIESZYŁABYM SIE, ZE W OGÓLE MACIE PRACE, BO ZAWSZE MOZNA ZOSTAĆ BEZ, ZWŁASZCZA PO PRACY U WAS. BEZ PRACY, KASY I UBEZPIECZENIA.

@Gogol

A PRACOWNICY ZAMIAST ZAJĄC SIE SKŁADANIEM SWOICH ZABAWEK, KTÓRE POTEM ZAKAŁD SPRZEDAJE, BAWIĄ SIE W SWATKĘ, SIEDZENIE NA ADRESIE IP BYŁEGO PRACOWNIKA, PRYWATNOŚC W SENSIE ELEKTRONIKI NIE MA TAM MIEJSCA, RÓWNIEŻ TEJ TELEFONICZNEJ, I WYSZUKUJA TOBIE CORAZ TO MNIEJ KORZYSTNE OFERTY PRACY, JAKBY CZŁOWIEK PO WYJŚCIU STAMTĄD NIE MÓGŁ JUZ INNEJ PRACY PODJAC NA NORMALNA UMOWĘ. INGEROWANIE W NOWE ZATRUDNIENIE BYŁEGO JUZ ICH PRACOWNIKA TO ICH ULUBIONA ZABAWA, CO MOŻNA BY BYŁO POŚWIADCZYC DOKUMNTAMI Z MOJEJ STRONY. NIE POLECAM. PSUCIE OPINII U POTENCJALNYCH NOWYCH PRACODAWCÓW, POŚWIADCZANIE NIEPRAWDY TO STANDARD U NICH.

Czy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

BYŁY PRACOWNIK

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE, ATMOSFERA KIEPSKA, LUDZIE SAMI SOBIE SRUBUJĄ NORMY, ALE NAJLEPSZE JEST TO, ŻE POMIMO PRZYSŁANEGO WYPOWIEDZENIA I ZWOLNIENIA SIE ZA POROZUMIENIEM STRON 2 LATA WSTECZ DO OPINII PUBLICZNEJ PRACOWNICY UDZIELAJA INFORMACJI, ŻE JESZCZE TAM PRACUJESZ I WYŁUDZASZ CHOROBOWE, CO JEST KOMPLETNYM ABSURDEM. DOKUMENTY ZARÓWNO ELEKTRONICZNE JAK I W FORMIE PAPIEROWEJ WYKAZUJA JASNO JEDNO, ZAKŁAD TWIERDZI I JEGO PRACOWNICY DRUGIEGO, ZABAWA W GŁUPA TRWA, ZWŁASZCZA GDY CZŁOWIEK SZUKA INNEJ PRACY , A ZAKŁAD MA (usunięte przez administratora) W APPIERACH ALBO WYSYŁA PRACOWNIKOWI JEDNE INNE WKLEPUJE SOBIE DANE, TO ABSURD W NAJCZYSTSZEJ POSTACI. NIE WSPOMINAJĄC O ROZPOWIADANIU OI POŚWIADCZANIU NIERAWDY PRZEZ PRACOWNIKÓW ZAKŁADU, CO PSUJE ATMOSFERĘ A KAZDEJ INNEJ PODJĘTEJ, LUB PRÓBIE PODJĘCIA INNEJ. MAJA PROBLEM Z ODCZYTYWANIEM PAPAIERKÓW NAJWIDOCZNEJ, A ZAMIAST ZAJĄC SIE PRACĄ, ZAJMUJA SIĘ ZYCIEM BYŁYCH PARCOWNIKÓW I JEGO BEZROBOCIEM.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Dejw

Oczywiście że potoczny. Tam nikt nie mówi dobrze po angielsku

Don

Nie polecam pracy tam, przepracowałem tam 4 lata, podwyżki normy co kwartał roboty coraz więcej, a pensja na najniższym możliwym poziomie. Do tego mobbing i obrażanie pracowników to norma. Unikajcie jak ognia tego syfu.

@Don

Ja polecam ,tylko nie trzeba być miękkim (usunięte przez administratora)

Stanislao
@Andrzej

Jeżeli nie jesteś miękkim ... to po co wybrałeś tą pracę. Najlepiej robić więcej za mniej, pracodawca to widzi i jeszcze bardziej was wykorzystuje. Niedługo bardziej będziecie harować od Ukraińców.

Xxx

Czy jest u was w firmie dział nadruków?

Weronika
@Xxx

Czy udało Ci się ustalić czy w firmie Whirlpool Company Polska znajduje się taki dział? Jak wygląda praca na takim stanowisku u nich oraz jakie są wymagania rekrutacyjne i warunki pracy? Czy prowadzą obecnie nabór na pracownika? Proszę o odpowiedź, będzie bardzo pomocna dla innych szukających pracy w takim charakterze.

Pracownik bez kontaktów

Dział zmywarek: Kolesiostwo, (usunięte przez administratora) i praca pod stolikiem. Nie raz się widziało jak kierowniki linii wychodzili z paniami z magazynu cali w skowronkach. Niektóre panie nie zważają że kierownik jest w związku. Stanowiska pracy absolutnie nie są równe. Jednemu po (usunięte przez administratora) się leje a drugi przykręca dwie śrubki i nawet się nie ruszy żeby coś pomóc innym. Pracuje na bardzo ciężkim stanowisku, staram się jak mogę a oni nawet łaskawie nie chcą dać mi normalnej umowy tylko muszę robić na agencjach i kierowniki zasłaniają się że trzeba mieć 500 godzin przepracowanych i bez dnia urlopu (Mozesz przepracować tam 1,5 roku a i tak nic ci nie zaproponują). Mówię od razu że na linni nie będzie łatwo chyba że udasz ze nic nie potrafisz i masz dwie lewe ręce to dadzą cie na kręcęnie dwóch śrubek lub będziesz stał i wkładał styropianki i tacy ludzie sobie chwalą ta robotę. Najlepiej iść albo na wózek gdzie dają ci prawie 3 na rękę z dwoma sobotami lub iść na dział pralek gdzie robota tam jest o wiele łatwiejsza i mniej skomplikowana. Ah no i organizacja w tej firmie woła o pomstę do nieba. Ciągle czegoś brakuje. Poza tym ranki są najgorsze. W ciągu dnia łażą nonstop ze 30 kireownkiow I patrzy ci na ręce a za brak lub źle noszenie maseczki od razu wylatujesz z roboty. Był kiedyś wypadek na linii w lato, było bardzo gorąco. Facet stacił przytomność i poleciał na zmywarkę rozcinając sobie czoło a pani dyrektor szybko wywiozła go na szycie i udawała ze nic się nie stało.

przeciętny pracownik

Witam Jest może u Was praca na lakierni? Ile w ogóle jest wszystkich lakierni na terenie zakładu? Interesuje mnie praca na lakierni, proszę o odpowiedź.

Wojtek

(usunięte przez administratora) pracy ani na produkcji ani magazynie. W biurze na magazynie same kolesiostwo. Zero kasy. Przymus do pracy w soboty. Szantaże.

Ludzie nie chcą pracować w soboty z różnych przyczyn to robią system 4 brygadowy żeby tylko produkcja szła nie pytają się czy komuś ten system pasuje czy ktoś ma czym dojeżdżać czy młodzi nie chodzą do szkoły zaocznych tylko ma to iść i nic ich to nie obchodzi. 10 lat temu jak Włosi prowadzili ta firme w Radomsku to była firma A teraz to gorzej niż (usunięte przez administratora) Najlepsze jest to że ludzie się burza o to i nie zgadzają sie aczkolwiek Kierownicy mają sposób zastraszyć zwolnieniem. Nie dziwota że na zmianie więcej obcokrajowców jest niż Polaków niech robią tak dalej. Zamiast dojsc do porozumienia i zachecic Pracownikow i zapłacić i tak odbior za sobotę dac jak bylo dawniej to wymyślają nie wiadomo co i ludzi traktują jak byle kogo. Nie polecam tej Firmy Whirlpool Company Radomsko

Zbyszek

Nie polecam tam pracy szczególnie na zmywarkach chyba że lubi się być poniżanym i traktowanym jak śmiecia to nie ma problemu atmosfera na liniach aż rzygać się chce ciągłe wyrabianie normy gdzie ludzi nie ma na stanowiskach

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.