Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

ktoś tam

Zamierzam się przyjąć do tej firmy Indesit czy jakoś tak ponieważ nie pracuje, każdy grosz się liczy wiadomo.Z komentarzy wynika ze kierownictwo bardzo gwiazdorzy nie polecam na mnie trafić ponieważ jego wypłata nie starczy na wstawienie wszystkich ząbków Pozdrawiam

jest
@ktoś tam

Dostaniesz szpile w tył i nawet nie zauważysz :p a liczenie ząbków wskazane:p

st..y
@ktoś tam

To po kiego grzyba się tu pchasz....

SW Mikolaj

Pozdrawiam dział CSQ który stołował sie na stołówce i wpieprzył cały makowiec przeznaczony dla wszystkich nie tylko dla nich Chciwe nawet na makowiec

koszmar

Nie polecam pracowania w żadnej włoskiej firmie.PO 2 nie polecam szukania pracy w radomsku zresztą żony również.Koniec tematu

kamil

Moja znajoma pracuje w tym PADAV-IE zarabia 800-1000zł na miesiąc. Żyć nie umierać.

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

radomszczanka27

Pracowałam w Indesicie, ale jest gorsza firma Padav na Bloku Dobryszyckim,też włoska,tam to dopiero jest wyzysk. Ogólnie nie polecam nikomu,chyba że na kilka miesięcy,do czasu znalezienia innej.

ewa

tu był jeszcze jeden komentarz... Brawo administratorzy!

Adrian

A jak Przedstawicielom Handlowym w tej firmie się pracuję? Jaka atmosfera, możliwość długiej współpracy, jakie zarobki, jaki samochód służbowy? Pozdrawiam

Kamil

Mam zamiar iść do pracy wlaśni w Indesicie. Jaka jest praca na lini produkcyjnej ciężko?

sebek

taka robota za takie pieniądze to żenada , na całej strefie nie ma gorszych zarobków

Kierowniku!

wyuronizenie ,powines ustawic mnie na przeprosiny ?

indesit

kolega chyba zadzi tam w tm radomsko ciekawe ............

Rainbow

Nie pracuję już w Indesicie. Mam nadzieję ,że dzięki mojej opinii przyszły potencjalny pracownik dokona trafnego wyboru i nie będzie marnował swojego życia/czasu/zdrowia zanim zdecyduję się zatrudnić w Indesicie. Czesio jeśli udzielasz się na tym forum,to pewnie jesteś pracownikiem tego zakładu. Jeśli zależałoby Ci na poprawie warunków pracy w tej firmie, odpowiadając na moją opinie,to odniósłbyś się do niej w sposób konstruktywny i merytoryczny. Jeśli brak Ci argumentów ,to niestety pozostaje Ci tylko atak personalny. Pozdrawiam Rainbow

Rainbow

Witam Pracuję w Indesicie ponad 8 miesięcy,oczywiście dalej przez agencje pośrednictwa pracy. Nigdzie nie spotkałem się z takim długim okresem próbnym,ale wiadomo wszystko zgodne z prawem,ponieważ można być pracownikiem tymczasowym maksymalnie 12 miesięcy.Żenada. Stawka godzinowa 9,60 brutto. Przemnażając stawkę godzinową x ilość godzin w miesiącu nie wychodzi nawet najniższa krajowa 1680 brutto. Wiadomo,agencja dolicza Ci "dodatek" który nazywa "premią" który jest wyrównaniem do minimalnego wynagrodzenia które muszą Ci wypłacić. Po przejściu i zatrudnieniu prze firmę Indesit dostajesz podwyżkę do kwoty 9,80-10 brutto/PLN. Jeśli jeździsz wózkiem widłowym/kambanem zaczynasz od stawki 10,50 Pln/h. Nie polecam nikomu tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. (usunięte przez administratora) Latem na hali produkcyjnej temperatura wynosi ponad 35 stopni. Ludzie mdleją,jest strasznie duszno,oczywiście Twoja efektywność pracy musi być na wysokim poziomie,niezależnie od warunków zewnętrznych. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Firma Indesit a dokładniej agencje pracy rekrutujące nowych pracowników do tej firmy non-stop poszukują nowych pracowników na stanowiska osób które zrezygnowały. Rotacja w firmie jest ogromna. Pozdrawiam Rainbow

Czesio
@Rainbow

Żenadą to jest dopiero to że nadal na własne życzenie tam pracujesz Rainbow....chyba że radość sprawia ci takie użalanie się nad sobą i robienie z siebie niewolnika. O jak beznadziejnie. Zamiast pisać te bzdury byś poszukał lepszej roboty. Ale co? Pewnie się nie chce...no właśnie...

Rainbow

Witam Pracuję w Indesicie ponad 8 miesięcy,oczywiście dalej przez agencje pośrednictwa pracy. Nigdzie nie spotkałem się z takim długim okresem próbnym,ale wiadomo wszystko zgodne z prawem,ponieważ można być pracownikiem tymczasowym maksymalnie 12 miesięcy.Żenada. Stawka godzinowa 9,60 brutto. Przemnażając stawkę godzinową x ilość godzin w miesiącu nie wychodzi nawet najniższa krajowa 1680 brutto. Wiadomo,agencja dolicza Ci "dodatek" który nazywa "premią" który jest wyrównaniem do minimalnego wynagrodzenia które muszą Ci wypłacić. Po przejściu i zatrudnieniu prze firmę Indesit dostajesz podwyżkę do kwoty 9,80-10 brutto/PLN. Jeśli jeździsz wózkiem widłowym/kambanem zaczynasz od stawki 10,50 Pln/h. Nie polecam nikomu tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. Wyzysk,pełno konfidentów,tracisz ambicje i kreatywność.Stajesz się częścią patologii którą przesiąkasz i po pewnym czasie juz nie dostrzegasz. Latem na hali produkcyjnej temperatura wynosi ponad 35 stopni. Ludzie mdleją,jest strasznie duszno,oczywiście Twoja efektywność pracy musi być na wysokim poziomie,niezależnie od warunków zewnętrznych. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Firma Indesit a dokładniej agencje pracy rekrutujące nowych pracowników do tej firmy non-stop poszukują nowych pracowników na stanowiska osób które zrezygnowały. Rotacja w firmie jest ogromna. Pozdrawiam Rainbow

asdasd

To nie zakład pracy ciężko czym to nazwać

:-)

Musiales sie Dzieciaku zemścić za to ze cię kopnelam w (usunięte przez administratora) Zastraszanie i nachodzenie mnie nic ci nie daje to próbujesz w inny sposób. Brawo!!! Wiesz? O mnie możesz pisać co chcesz ale moje siostry w to nie mieszaj. (usunięte przez administratora) Miej chociaż odwagę podpisać sie pod swoim tekstem ale przecież zawsze byłeś tchorzem. Zresztą 32 lata to trochę za dużo żeby sie tatusia bać.

sancho

słaba kasa , ciężka praca nie ma co rozwlekać tematu , wokół kapusie jedyny plus to łatwe dziewuchy (pozdrowienia dla 3 sióstr z za Przedborza)

Vlad

a gdzie jest na przeciwko sortownia śmieci? Tam chyba jest PRT a z tego co wiem bo tam pracuję to jest to zakład zajmujący się produkcją płatka z butelek PET lub produkcją granulatu z tegoż płatka. Może to i dobrze że ludzie nie mający o tej firmie pojęcia z góry zakładają że panują tam złe warunki, bo dzięki temu małowartościowi pracownicy się tam nie pchają, gdyż szczytem ich marzeń jest dostać w Indesicie jako wózkowy 1200 zł brutto przez agencje pracy. Zawsze możesz iść do prywaciarza. Po przepracowaniu kilku lat u prywaciarza śmieszne są dla mnie opinie ludzi, którzy sobie narzekają na jakieś pierdoły i chcą całą strefę mieć wpisaną w CV. A i najzabawniejsze że nie jestem tam kierownikiem a wózkowym - choć tam kierownicy zmiany też zapieprzają na produkcji.

dog

Pracowałem tam jako wózkowy ponad dwa lata, Te lizusy to zarabiają ponad 3 tysiaki na rękę, bynajmniej ten kierownik, o którym mowa w powyższych mailach, też byłem jego pachołkiem.On to faktycznie został kierownikiem tylko dzięki temu, że wszystko donosił do swojego przełożonego, a ile ludzi przez niego wyleciało to szok. Teraz to sam może zwalniać jak mu się podoba i kogo chce. Ale przyjdzie też kolej i tych innych bo znajomy z urzędu mówi że Indesit miał być w Radomsku 10 lat, a już jest 7 lat. Ciekawe gdzie potem znajdą prace, może w sortowni śmieci na przeciwko. :-)

Kenio

1200 jalumuzny na reke bo tego nie mozna nazwac wyplata i nie postoisz nawet 5 minut.Ciekawe ile zarabiaja te lizusy ze stanowisk kierowniczych co praktycznie nic nie robia...

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.