Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

konsultant5

Obecnie poszukujemy do nowego zakładu w Radomsku operatorów maszyn. (usunięte przez administratora)

koko

piszesz, że zarabiasz (usunięte przez administratora) zł na linii?? chyba ze wszystkimi sobotami i jedną niedzielą w miesiącu, albo po prostu podałaś swoje zarobki brutto. pracownik na linii ma maksymalną stawkę (usunięte przez administratora) zł brutto, którą może osiągnąć dopiero po 1,5 roku, albo jeszcze dłużej. 3/4 pracowników na linii ma stawkę(usunięte przez administratora) brutto i ok (usunięte przez administratora) Jak jesteś przydupasem, sobotami możesz trochę dorobić. Znasz wszystkie stanowiska na linii?? Chyba każdy je zna, ale pracować umiesz pewnie na kilku, bo jeszcze nie widziałem, żeby jakaś kobieta przykręcała zawiasy nakładając vascę, albo montowała uszczelkę. Żal mi ciebie dziewczyno

deerektor

to zostań (usunięte przez administratora) kierownika

KshaQ (czytaj krzaku ;] )

(usunięte przez administratora) Ludzie co wy mowice (usunięte przez administratora) to chyba macie w domach lub na podwurkach przed oknem. kumpel robi tam juz od listopada jakos tak do tej pory i jakos nie narzeka zarabia chyba (usunięte przez administratora) ub wiecej nie wiem nie chwialil mi sie ale no (usunięte przez administratora) sami sobie zaszkodziliscie bo zobaczyliscie nazwa INDESIT to mysleliscie ze bedziecie zarabiac kokosy (usunięte przez administratora) albo i lepiej mozecie zarobic jezeli bedziecie po technikum nie zawodzie... A i jak ktos nie chce robic to na kazda robote bedzie mowil(usunięte przez administratora) to on chyba nie pracowal na mostostalu typu Janson Ikmet. tam to sa warunki spartanskie na hali zima bylo - 10 stopni kierownicy ka zadego cieci byli tylko nie na tych co chodzili i im (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) To sie zastanowcie co mowice..

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Ja tez sie zgodze z kolega, ze wszystkie (usunięte przez administratora) kierownika tak maja (czyli wszyscy Ci, ktorzy naleza do jego blizszej lub dalszej rodziny, badz jest sie ich (usunięte przez administratora) Normalny pracownik moze zacharowywac sie na smierc i tak nic z tego nie bedzie miec, no moze jedynie uraz w psychice do konca zycia + pensja (usunięte przez administratora) a nie Polski... a jezeli by sie dalo, to i tak by jeszcze obnizyli. Wiec jesli kiedys myslales jak bylo w(usunięte przez administratora) to zapraszam do Indesitu - kazdy moze sie przekonac... Pozdrawiam i Zapraszam

zgadzam się z kolegą. też pracuje ponad rok znam wszystkie stanowiska i tak naprawde to nie mam czasami co robic :) zarabiam srednio (usunięte przez administratora)

pracownica

czy jestescie nie normalne pracuje tam ponad rok i nikt nigdy mi nie ublizyl a praca moze i nie jest lekka ale jak ktos ma wysokie aspiracje moze daleko zajsc. a zarabia sie stosownie do zaangazowania w prace. np. ja zarabiam(usunięte przez administratora) a pracuje na linii tylko znam wszystkie stanowiska. jak sie komus nie chce robic to mu nigdzie dobrze nie bedzie

stefcia

Pracuję tam już ponad tydzień i myślę szybko zakończyć tą współpracę. Nigdy bym sobie nie pomyślała że tak ludzie są wykorzystywani za(usunięte przez administratora) istny (usunięte przez administratora) szkoda gadać kto nie wierzy niech spróbuje.

michał211

Szkoda pisać,(usunięte przez administratora) -podejście kierowników jest złe - ubliżanie i uwłaczanie godności- tak się dzieje na (usunięte przez administratora) tp to standard.

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.