Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

kto chce to pracuje a kto nie to sie opierdala

wlazi

Pracowałem 4 lata w Jysku 2 lata w Kornerze - razem 6 lat na wózku Przyjmuje sie jako wózkowy w Indesicie i zostaje kanbanistom który rękoma pakuje towar na wózek Śmiech na sali Ponoć po miesiącu próby mam już iść na wózek ale mijają miesiące i dalej jeżdżę na kanbanie Po półroku odpuściłem Pracuje w PET na przeciwko Indesitu i naprawde nie żaluje zmiany

radomszczanin

Jestem wózkowym na magazynie komponentów, a mój wspaniały dosyć dużej postury kierowniczek potrafi przestać całe 8 godzin przy jednej z bliźniaczek na linii pralek a ma fajną kobitę z którą ma córkę. Ale jemu wolno bo jest kierownikiem magazynu, jakby tak wózkowy stanął na kilka minut lub poszedł zapalić poza przerwą to od razu dostałby od niego naganę. Ciekawe czy też tak kara swojego ojca który jest wózkowym na pakowalni. Nie wiemy dlaczego taka sytuacja jest tolerowana. No ale jak się siadło na stołek dzięki donosom na swoich pracowników to ma się plecy i można wszystko. Mamy zamiar odezwać się w sprawie tego gbura z pismem do dyrekcji. Ale pewnie i tak nic mu nie zrobią jak się jeździ z całą dyrekcją na strzelanki i imprezy. Kiedyś pracował w Jusku jako zwykły wózkowy, zapomniał jak to było gdy jego tam gnoili, ludzie z Jusku też co nie co o nim mówią. Oczywiście tam też pracował z tatusiem. Jak ktoś chce coś dopisać o tym szerokim kolesiu to piszcie. Ogólnie w tym zakładzie to tylko właśnie przydupasy i kapusie mają dobrze tacy jak on a reszta to woły robocze. Te jego wspaniale pomysły i jego przełożonego na temat poprawy pracy. Ciekawe dlaczego wiecej z nich nie wychodzi niż się udaje?

kiki12
@radomszczanin

No nawet wiem o kogo chodzi. Wielkiego i wspaniałego (usunięte przez administratora). I tak już długo Indesit w Radomsku nie pozostanie. Z tego co słyszałam to jakieś trzy góra cztery lata. W tym zakładzie na stanowiskach to są tylko lizusy, tacy jak on. Odradzam przyjmowania się tam do pracy za 1200 jesteś białym pachołkiem polskich kierowniczkow bez wykształcenia. Bo Włosi jeszcze nie są tacy źli. A z tym jego staniem przy tej jego panience to już mówią w całym zakladzie Ale jemu wolno, bo to kierownik magazynu.

Zbysiu
@kiki12

Szkoda, że pisanie takich beztroskich bzdur jest bezkarne.

Goral

Mam pytanie odnośnie tej firmy. Aplikuję na stanowisko przedstawiciela handlowego. Ktoś z was wie co nieco wiecej o warunkach?

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

staszek82

Firma Indesit - wspaniały obóz pacy , nie musisz mieć szkoły musisz mieć plecy ,człowiek nie liczy sie wcale - liczy się 650 pralek i nic więcej ,pieniądze bardzo słabe ,praca bardzo ciężka ,autobusy dowożące zdesperowana ludność wiejska do pracy to patent jakich mało w okolicy ,zresztą stańcie koło mdku po 14 zobaczcie te białe autobusy z plakietką indesit wiozące ludzi z pracy - tam nie zobaczycie uśmiechu na twarzy nawet w dzień wypłaty ! GORĄCO ODRADZAM dodam więcej STRZEŻCIE SIĘ by nie postała tam wsza noga

sapis

zresztą o kierownikach zmian to samo trzeba powiedzieć zwyczajne nie wykształcone chamstwo nic poza tym. Jeśli masz swoją godność nie kieruj się na Indesit bo tam Cie zniszczą fizycznie i psychicznie. Nie polecam!!!

Arrczi

Praca ciężka i słabo płatna. Liczy się norma i nic więcej Godność ludzka schodzi na bardzo daleki plan Możliwość awansu jest ale tylko przez donosy,podlizywanie się bądź rodzinę w biurze Na dłużej pracują tam tylko ludzie z okolicznych wiosek którzy dojazd maja gratis i tylko to ich tam trzyma 1 ROK PRACY TAM I DZIĘKUJE NIE POLECAM

allan
@Arrczi

Zapomniałeś dopisać, że liczy się też tam rodzina, kumpelstwo i donosiciele kierowników linii, reszta ludzi to bezwartościowe śmieci żebyś nie wiem jak się starał to i tak prędzej czy później trafisz za bramę. Właśnie dlatego kierownikami zostają ludzie nisko wykształceni żeby gnoić ludzi i traktować za nic. Człowiek wykształcony dba o swój wizerunek i szanuje człowieka. Bo prawda jest taka, że jak szanujesz swój wizerunek to i uszanujesz drugiego człowieka. NIE POLECAM !!

Goja

Możecie podać namiar na centrale telefoniczną, sekretariat lub dział kadr?

CHUBERTUSS

Praca ok trzeba zrobic swoje(usunięte przez administratora)

alladin z mwg indesita

zgadzam sie w szczególności pan(usunięte przez administratora) ..ale w polsce wolno wszystko

kowalxxxx

mam pytanko pracuje w lodzkim indesicie i mam zamiar przeniesc sie do pracy do radomska.chcialem sie dowiedziec jaki system pracy jest w radomsku 2 czy 3 zmianowy. i skad dojezdzaja autobusy.

x

kasia

chciałabym dostać się do pracy do indesitu ale nie bardzo mogę znaleźć jakiś telefon kontaktowy pomoże mi ktoś

massefect3
@kasia

ja też tam pracuje kilka dni i zaraz koncze z tym obozem pracy,a ty widze że uprawiasz jakies sadomaso albo zdrowo jesteś popiep.........,że znosisz ten wyzysk,obelgi,albo jesteś jedną z tych którzy ponizają wszystkich jak tak to gratuluję rodzice cie pieknie nauczyli szacunku do drugiego człowieka.a tak na marginesie jeżeli firma by szanowała pracownika to nie było by takiej rotacji

MAŁO OBEZNANY

WITAM...NIEKTÓRYCH OPINII NIE DA SIĘ CZYTAĆ...LUDZIE NIKT WAS NIE TRZYMA WE FIRMIE..PRACUJESZ PIĘĆ DNI I MÓWISZ W AGENCJI NIE CHCE NASTĘPNEJ UMOWY I TO KONIEC TWOJEJ PRACY...BIADOLICIE NARZEKACIE A PRACUJECIE I SIEJECIE PROPAGANDE I ZAMIESZANIE..NIE CHCESZ PRACOWAĆ TO WYPAD POD SKLEP I PROŚ PRACUJĄCYCH O DATEK TY LENIU ŚMIERDZĄCY...CO UNIA WALI DO ŁBA ...MYŚLELIŚCIE ŻE UNIA ZAPŁACI ZA LESERSTWO..A TERAZ NAPISZE O CO MNIE CHODZI ....PANIE DYR..LOGISTYKI PROSZĘ UBRAĆ JEDNAKOWO BRYGADZISTOW...PRZYSZEDŁEM DO PRACY NA MAGAZYN I NIEWIEM KTÓRY TO BRYGADZISTA A KTORY TO PRACOWNIK..KTOŚ KRZYCZY TO ROBIĘ A OKAZUJE SIĘ ŻE TO PRCOWNIK A NIE PRZEŁOŻONY I DOSTAJĘ BURE..SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POSŁUCH...

sloneczko

Witam.Pozdrawiam wszystkich pracowników z fabryki zmywarek.Gratuluje siły. Ja pracuję w tej firmie ponad dwa lata. to jest po prostu paranoja co tam się wyrabia. Kierownik totalny cham, myśli, że jest Bogiem, ciągle wyzywa pracowników i myśli, że to da mu upragnioną pozycje :D Śmiech na sali. Drugi kierownik porażka. Ciągle chodzi z rękoma w kieszeni a jak się ktoś zapyta o defekt to on nie wie w sumie i dzwoni wyżej. Każdy widzi, że się po prostu nie nadaje. Najważniejsze to żeby nie chodzić na L4 bo zawsze wmówią Ci, że symulujesz i do widzenia:) Fakt faktem socjal bogaty, co roku talony na Święta nawet tysiaczek, paczki dla dzieciaków, kolonie wszystko pięknie, ładnie, cały etat od pierwszego dnia pracy, ale czy to jest warte tego, żeby byle jaki człowiek, który ewidentnie nie potrafi poradzić sobie z nerwami w sytuacjach stresujących, mógł Ci do woli ubliżać , krzyczeć na Ciebie... ? A i nie daj Boże pokaż, że nie jesteś jak każdy i widzisz co się tam dzieje i postaw się kierownikowi ojjj bardzo szybko można stracić prace :)Ja szukam już innej pracy ale mega ciężko w tej naszej mieścinie... Ci którzy myślą, że jest tam kolorowo-mylą się. Ci którzy tam zamierzają pracować - dużo siły życzę, odporności psychicznej i odrzucania wszystkiego od siebie , dobre sprawdzone sposoby :) Pozdrawiam:)

A czy ktoś ma może dokumenty aplikacyjne ;) ? Chciała bym złożyć podanie o pracę ale nie mam możliwości być na razie w biurze Indesitu bo nie jestem z Radomska ale jakbym miała aplikacje to bym wypełniła i jakoś to załatwiła, zawsze przez kogoś bym podała :P

bezrobotny

czt moze ktos wie ile mozna zarobic jako operator wozkow widlowych

pracowałem w tym (usunięte przez administratora) kilka miesięcy. Niestety jeśli jest ktoś ambitną osobą i chce się rozwijać, to z pewnością nie w tej firmie. Wszelkie tego typu przejawy są w jednej chwili hamowane. Jest to idealne miejsce pracy dla ludzi bez persopektyw. Mam wrażenie, że aby awansować wyżej wystarczy być totalnym idiotą. Nie będę tu podawał przykładów, bo nie o to tu chodzi, ale taka jest smutna rzeczywistość. (usunięte przez administratora) zajdziesz daleko. Teraz pracuję w firmie gdzie jestem doceniany i pracodawcy tak samo zależy na moim rozwoju jak mnie. Niestety jestem jedną z nieliczych osób w naszym kraju, która znalazła pracę w kierunku, w którym się kształciła. Jednak warto było starać się i nie poddawać, bo w końcu ktoś do docenił.

dokładnie- zgadzam się. Pracowałem w wielkiej firmie i narzekałem, pracuję teraz u prywaciarza i śmieję się z tego z czego wtedy narzekałem. To jest dopiero pomyłka. Idźcie do prywaciarza- będziecie tęsknić za firmą przestrzegającą przepisów BHP, nawalą obowiązków. Wyobraźcie sobie jakbyście mieli w Indesicie na produkcji robić na 3 stanowiskach - jakbyście się odezwali to byście usłyszeli - na Twoje miejsce jest 100 chętnych z PUPu (teraz 99 bo ja jestem tym setnym- ciekawe ilu wytrzyma 9 miesięcy ?). Do tego soboty, marna kasa- w sumie jestem w stanie przyjść do Indesitu i zarabiać mniej niż obecnie (usunięte przez administratora) / godzinę żeby tylko mieć szanse na normalne warunki pracy. Deszcz czy śnieg na głowę Wam nie pada, wiatr nie wieje. Dzień w dzień przeglądam ogłoszenia z pracą. Tyle dobrego z tego wszystkiego że poznałem różne niekonwencjonalne metody pracy- zupełnie jak wojskowe szkolenie ale mam dosyć korzystania z nich. Jestem wózkowym i magazynierem - niestety moją wadą jest to że nie potrafię jeździć na 3 wózkach jednocześnie

Undetected

heh, śmieszą mnie co niektóre opinie.. chyba nie pracowaliście nigdy u prywatnych osób, albo w cukierniach.. także zapraszam, na święta siedźcie sobie w pracy po 13 godzin i nawet złotówki wam nie nie dołoży więcej, a Indesit daje bony, i po ośmiu godzinach dzwonek , i wychodzimy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.