Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Mariusz

Na początek pracując na stanowisku operator wózków/kamban wynagrodzenie za godzinę pracy to 12 pln brutto/h.

Mag

12.50 na godzinę brutto

DDT

Zamknąć całą tą strefę ekonomiczną Radomsko. Śmiech na całą Polskę. Zarobki jak jałmużna. Nie powinni tej strefy otwierać.

@DDT

Świetne spostrzeżenie...ciekawe gdzie wtedy procowaliby ci wszyscy ludzie. Może i zarobki nie są zbyt dobre ale SĄ! Nie wszyscy pamiętają czasu przed 2007 rokiem, kiedy to bezrobocie w Radomsku było na poziomie 20% i można było zapomnieć o jakiejkolwiek pracy.

piotrekw0

Pojawiła się oferta pracy, potrzebują operatora wózka widłowego. Wie ktoś może ile na takim stanowisku można tam zarobić????

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Remusek

Wiecie jaką stawkę dają na start na okres próbny (umowa o pracę) w dziale utrzymaniu ruchu?

Szwagier

Niestety od 01.02.2016 r stawka oferowana przez betssma zostala zmniejszona do 11.20 zl/h. Nikt się nie pomylił.Wszystkie agencje dostają więcej pieniędzy od nowego roku i tylko jedna zagrała fair i podwyższyła wynagrodzenie. Teraz wszystkie agencje mają identyczne stawki,ponieważ było wiele skarg od ludzi w związku z różnicą wynagrodzeń za ta samą pracę. Obecnie agencje jeszcze bardziej wykorzystują pracowników płacąc ta samą kasę i zgarniając dla siebie większe profity. Niedługo planowane jest otworzenie linii 6. Skomentuje to krótko : Good luck :P Jest problem z skompletowaniem załogi linii 5 a chcą otwierać 6 :P Dalej plaćcie ludzią ochłapy i miejcie nadzieje ,że jakoś się uda. Nawet w związku z problemami z pozyskiwaniem nowych pracowników nowe darmowe połączenia z Częstochowy i Bełchatowa Wam nie pomogły z rekrutacja nowych praowników haha Ludzie powoli zaczynają się szanować i nie zamierzaja pracować za jalmużnę. Jeszcze raz powodzenia :D Pozdro Szwagry :)

Szwagier

Siema Jeżeli nie macie innej alternatywy i chcecie zacząć pracę w obozie ,to obecnie jedna ,jedyna agencja betssma rekrutuje nowych pracowników np na produkcję ze stawką 12,17/h PLN. Oczywiście jest możliwość aplikacji poprzez inne agencje ,ale zaoferują Ci 11.20 PLN/h. Najciekawszy jest fakt,że pracownicy indesitu którzy mają długi staż pracy na montażu/produkcji na linii pracują za 11.50 PLN/h Jasno i klarownie widać jak indesit szanuje swoich pracowników :P Wiadomo ,że agencja pośrednictwa pracy musi "zarobić" na praconiku ,więc indesit za każdą przepracowaną godzinę płaci pewnie z +20 % od stawki 12,17.. Żenada.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.Tylko dla naprawdę zdesperowanych i nie mającej innej alternatywy. Pozdro :)

@Szwagier

Beetsma to porażka. Na początku miałem powiedziane, że w styczniu 12,17 zł/ h będę zarabiać. Na umowę czekałem 3 tygodnie, telefonów nie odbierają. Teraz się okazało, że stawka jednak 11,20 zł, bo ktoś u nich w agencji się pomylił. Na dyżury przychodzą spóźnieni po 30 minut i czeka się na nich pod drzwiami.

Były Magazynier

Większego Syfu nigdy nie widziałem w życiu. Brygadziści oraz tzw JOY'E to bez wyjątku banda pier...nych konfidentów.Mi udało się wytrzymać kilka miesięcy na magazynie z obsługą kanban i jedno co wiem to, że gorszego gówna nigdzie indziej nie znajdziesz. A upośledzenie kierownika "CHOREGO"i jego przydupasów to klasa sama w sobie. Powiedzą wszystko co chcesz usłyszeć byle tylko spuścić głowę i dalej zap...lać. Wyzysk, mobbing, zastraszanie. No i oczywiście nie można zapomnieć o Panu J.M( główny cieć w firmie) gorszego półmózga z wypaczoną rZeczywistością oraz wybujałym ego nie spotkałem.Jednym słowem dziadostwo za 12PLN brutto. Żałosne

ggfd

Taaa a komu dalas (usunięte przez administratora) by miec lepiej ??

mario

Witam są ogłoszenia ze przyjmuja przez agencje do was ile tam się u was pracuje przez to (usunięte przez administratora) a ile się zarobi potem jako pracownik intesitu juz

Zaczynasz na produkcji ze stawką 11.20 brutto/h Kamban 11.50 pln/ h Kamban z obsługą wózka widłowego 12pln/h Odejmij od tej kwoty składki i podatki i zwróć uwagę ,że od 1 stycznia 2016r najniższa krajowa będzie wynosić 1850 brutto,więc zarabiasz niewiele ponad minimum z perspektywą pracy na początku poprzez agencje pracy ok 8 miesięcy... Pozdrawiam

Olo

Jedna z najgorszych firm, traktują wszystkich jak śmieci, nie pracuję tam, ale bywam i widzę, że wielu pracowników, zwłaszcza niższego szczebla jest zastraszonych. Durne przepisy, nie polecam ani troszke

Wolna

Tylko specjalistów zatrudniają bezpośrednio a na montaż przez agencje i jeszcze musisz przepracować 1,5 roku. Po tym okresie MOŻE zatrudnia na stała umowę a jak nie to przenoszą do innej agencji i znów 1,5 roku . Postojowe nie płatne . Umowy ma tydzień podpisywane lub na dwa tygodnie .

bezstronny
@Wolna

Ale (usunięte przez administratora) głupoty o tych umowach. Różnie 5-8 miesięcy na agencji potem umowa na 2lata. Żadne tulaczki po agencjach.

chris

a jakie te dziewuchy zza Przedborza pabloimyszka@wp.pl daj namiar na nie

-------------

Chcialbym uswiadomic nowych jezeli chodzi o awansowanie na lepsze stanowiska to niech sie nie czaruja ,poniewaz awans dostaja tylko ludzie ktorzy maja znajomoscji w kierownictwie lub w kadrach pozostali nie maja szans ,dotyczy to takze umow o prace jezeli sa dobre plecy na Indesit Radomsko przechodza juz po 2 tygodniach .Podam przyklad kolezanka moja pracowala 3 lata byla zucana wszedzie postanowila upomniec sie o awans na lepsze stanowisko ,chodzilo kakretnie o wozek widlowy poszla do kierownika w tej sprawie i zostala zwolniona a wiec //NIECH PRAWDA WAS ORZEZWI .

??????
@-------------

Przypisuje się do Twojego postu ŚWIĘTA PRAWDA dokładnie tak samo jest na zmywarkach po zejściu ze stanowiska na którym moje zdrowie nie pozwalało mi już pracować. Niejaki Siwy Muminek wyp... mnie na zbity pysk po kilku latach pracy. Dlaczego? a dlatego, że nie byłam ani dobrą znajomą ani rodziną, chociaż koledze z ławki nogę też podłożył żeby wstawić brata na stanowisko. I nawet się nie domyśla, że ja wiem co zrobił żeby się mnie pozbyć i zostawić bez środków do życia. "......."

riki

pracowałem tam na magazynie komponentów którego kierownikiem jest taki młody grubas, wszystkich pracowników ma za (usunięte przez administratora) i śmieci. A na jego magazynie to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Ma swoich kilku pupili z w biurze których nazywają kierownikami zmiany i liżą mu wiecie co a za jego plecami nadają na niego. Nie polecam pracy w tym dziadostwie.

ggfgf

czlowieku zdała od tego zakładu uciekaj mobbing wykorzystywanie zmuszanie do pracy ponad godzinowych nie polecammmmmmmmm

kulfon

robisz na agencji po ponad 7-9 miesięcy dopiero Cie zatrudni indesit

ggfgf

Urlopy wysłanie na widzi mi się kierownika kiedy by sie nie pszyszło zawsze jest odpowiedz Nie bo ludzi nie ma chociaż są .Lizusy lizanie (usunięte przez administratora) kierownictwu jeśli nie należysz to takich nie masz co tam szukać

ktoś tam

Zamierzam się przyjąć do tej firmy Indesit czy jakoś tak ponieważ nie pracuje, każdy grosz się liczy wiadomo.Z komentarzy wynika ze kierownictwo bardzo gwiazdorzy nie polecam na mnie trafić ponieważ jego wypłata nie starczy na wstawienie wszystkich ząbków Pozdrawiam

jest
@ktoś tam

Dostaniesz szpile w tył i nawet nie zauważysz :p a liczenie ząbków wskazane:p

st..y
@ktoś tam

To po kiego grzyba się tu pchasz....

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.