Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Wujo

dla przewoźników ostrzeżenie: unikajcie tej firmy jak ognia, oczekiwanie na rozładunek od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin bez żadnego kontaktu. Nie ma sensu wybierać nr tel do nich, bo i tak nikt nie odbiera. W rankingu najgorszych firm w Polsce na pewno są w strefie medalowej

Weronika

@Olo masz prawo, ale w inny sposób można opisać swoje negatywne doświadczenia z INDESIT COMPANY POLSKA, żeby regulaminu forum nie złamać. Można napisać merytoryczną wypowiedź, bez obrażania i wulgaryzmów, a nadal będzie miała negatywny wydźwięk. Nie mam zamiaru nakazywać Ci pisać pozytywnych opinii, bo każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, ale pisząc na forum musimy akceptować regulamin.

Weronika

@Olo rozumiem Twoją złość i rozgoryczenie po pracy w INDESIT COMPANY POLSKA, ale używanie chociażby stwierdzeń obóz pracy jest przesadą, szczególnie wiedząc jaką konotację ma słowo obóz. Czyli nikt w tej firmie nie może liczyć na umowę o pracę z firmą Indesit?

Olo
@Weronika

Ja pracowałem w indesicie i mam prawo wypowiedzieć się i ostrzec potencjalnych uczciwych pracowników.

Weronika

@bbbb widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy w takim wypadku szukałeś na własną rękę informacji? Może już się udałeś na rekrutację w firmie INDESIT COMPANY POLSKA? Jeżeli tak, to podziel się z innymi wrażeniami. Jeżeli nie to nadal czekamy na obecnych pracowników, którzy opowiedzą o pracy w tej firmie.

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

bbbb

Witam, jak wygląda praca jako kontroler jakości w Indesicie?

Bobi

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) firma jednym słowem, rozladunek 2 palet 24h. Parking jak na wsi brak toalet i wody dla kierowcow upal ich nie interesuje. Nic tylko zyczyc szybkiej upadlosci nigdy nie kupie nic z logo indesit ani whirpool...porazka standardy korei polnocnej

Kandydatka

Czy mógłby ktoś napisać opinie o pracy w kadrach w Radomsku? Zarobki/czas pracy/atmosfera?

Weronika

A co możecie powiedzieć na temat pozytywów pracy w tym miejscu?

@

zaorać tą strefę , brak norm i kodeksu pracy , gdzie jest Inspekcja Pracy , gdzie jest Inspekcja Transportu Drogowego , kierownicy na nic nie reagują , kadry też , wózkowi maja po sto nadgodzin w miesiącu , zasypiają na wózkach , pozabijają nas , może jakiś reporter się znajdzie i pokaże prawde

Bugii

Przyjechać na rozładunek do Radomska na Indesit to jest tragedia. Inni kierowcy stoją po 53 godz żeby jedną paletę zdjąć z auta. Nie polecam tam stać wam

DOSTAWCA

Kierowca który dostarcz towar jest podwykonawcą a ta firma łamie wszelkie zasady moralne i kodeksy pracy przetrzymując samochody do rozładunku ponad 30 godzin gdzie inspekcja pracy ,gdzie ci inspektorzy którzy udają że nie ma problemu, najlepiej cicho siedziec schować głowe w piasek i brać pensje i udawać że nie ma problemu,po co nam takie inpekcje??? NIC NIE ROBIĄCE.

Kierowca

Takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem. Brak parkingu toalety a kierowcy czekają po 20 a nawet30 godzin. Policja kasuje icch za to że czekają na drodze dojazdowej do "firmy". Awizacje nie mają żadnego znaczenia . Powinno się karać takie firmy powinna tym się zająć inspekcja pracy

Kierowca

Kompletne dno człowiek na awizacje i czeka jak debil po 30 godzin

Ultras

Mi też się wydaje, że jeśli chodzi o Łódź to nie ma na co narzekać, mnóstwo ludzi tam pracuje bez szwanku

-----

W peso kubańskim hehehehehe!

kierowca

Najgorsza firma kierowcy na załudenek czekają 4 dni horror!!!!

kineo

Witam wszystkich z pralek i zmywarek od kilku tygodni na zmianie zmywarek kierownika M.P. pojawiła na fabryce zmywarek linii nr.2 POMYŁKA trochę baba trochę chłop bez mózgu co zmiana modelu to POMYŁKA i tak jest od początku jej obecności na zmywarkach. Kierowniku zmiany M.P. otrząśnij się ONA się nie nadaje na to stanowisko po co męczyć pracowników blue colours , żółtych i bordowych POMYŁKĄ chodzi ubrana na niebiesko z białym odblaskiem na koszulce wszyscy już znają ją jak wygląda debil bez mózgu, który chce pokazać , że coś wie i umie. Kierowniku M.P. mamy jej dość pokaż że masz jaja i niech zgłosi się do HR a tam pokażą jej miejsce za bramę POMYŁKA. To uratuje jej życie przed samozagładą. To co ONA robi to katastrofa dla kierownika zmiany M.P. i całej linii nr.2 za każdym razem POMYŁKA.

Sylwia
@kineo

Ty to szoruj do Shreka prosto i kabluj na ludzi, Shrek lubi takich jak Ty podpie... a nie tu na forum podpieprzasz ludzi. A na koniec umowy jak dostaniesz od niego szpile w plecy to Ci się odechce wszystkiego.

@Sylwia

Odpowiadając w ten sposób to nie rozróżniasz kablowania od stwierdzania faktu że Monika na linii nr.2 nie ogarnia żadnej zmiany modelu za każdą zmianą to POMYŁKA zastanów się nad logicznym myśleniem w kwestii odpowiedzialności Moniki "POMYŁKI" za brak myślenia. Niech wraca na pralki skąd przyszła tutaj się pogrąży i wypad mózg się zablokował w logicznym myśleniu ale tak to jest jej cztery litery są szersze niż jej mózgu. Następnym razem stań w obronie kogoś kto ma mózg a nie szambo jak Monika POMYŁKA linia nr.2 . Ja nie kabluję stwierdzam fakt ktoś kto się nie nadaje musi odejść najlepiej na pralki najgorzej za bramę.

ponzi
@Sylwia

Sama jesteś bez mózgiem takim samym jak POMYŁKA lubisz lizać i cukrować a donoszenie to twój sposób na bycie w INDESIT Radomsko. Dla mnie to jesteś właściwym czopkiem w tyłkach bordowych który czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Sylwia
@ponzi

Tacy ludzie jak ta wyżej mają na tym dziale i tej zmianie racje bytu taka jest przykra prawda. Znam tych bordowych od podszewki, to są ludzie wyrwani... łącznie z tymi co im donoszą "bez komentarza"

Menager

jednak to jest zly zaklad to co napisalem nie weszlo w w forum ale jeszcze to napisze zaraz kierowniczki pionk poniewieraja ludzmi i wogole dziadostwo

olenka

Witam, jak jest teraz na tym zakładzie? Ciągle na agencję, czy jest szansa przejść na nich? Pracuję w Padavie i myślę, żeby stamtąd uciec, bo już nie idzie wytrzymać. Już sporo osób z tego obozu uciekło do was. Jaka jest atmosfera???

kineo

Praca i płaca to wyzysk.Dlatego popierajmy akcję protestacyjną,którą zapoczątkowali pracownicy w dniu 17.05.2016 w fabryce Indesit Łódz. Walczmy o wyższą płace obecnie to na produkcji 11,20 do 11,50 brutto na godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.