Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Program Poleć pracownika ładnie brzmi szkoda że tylko brzmi. Pytałem się w Marcu czy program Aktywny, Pani z HR tak aktywny A teraz jak trzeba zapłacić to program był nieaktywny dopiero od lipca został ponownie aktywowany. ŻENADA Więcej bym tu napisał jak traktują pewne osoby Kierownicy i Dyrekcja Ale szkoda pisać. Kto pracuję i pracował to wie o czym mowa a kto nie wierzy niech tego posmakuję. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

redemi

Jezeli lubicie byc ponizani i traktowani jak smieci to idealna praca. Jak na nowoczesny zaklad i renomowana marka to jest wstyd . Jezelu masz ambicje to nie polecam. Wyzyskiem smierdzi nie do zniesienia. Oczywiscie admin uzna ten komentarz za obrazliwy ale taka jest prawda.

Weronika
@redemi

Regulamin GoWork jest ogólnodostępny, możesz zapoznać się, jakie treści nie są zgodne z zasadami tego forum. Poza tym zechciałbyś bardziej uargumentować swoją opinię?Co masz konkretnie na myśli, pisząc o wyzysku?

redemi
@Weronika

Liczy się norma (1-2 zmywarki na minutę bez przerwy pralek więcej przez 7,5 h ) presja na jakość produkcji i ilość, HR ma Cię w głębokim poważaniu jeśli się pomylą na twoją niekorzyść(nierozliczone soboty nadgodziny itp.), to samo kierownicy jeśli chodzi o urlop . Wielu ,,normalnych" ludzi jest niezadowolonych po wyjściu z pracy. Można przekonać się na własnej skórze rekrutacja trwa

@redemi

Ludzie tak cię traktują jak sam chcesz ,to ty o tym decydujesz

Norbi

Jeśli ktoś ma kwalifikacje do pełnienia funkcji prezesa zawsze może próbować. Jeśli nie to róbmy swoje i nie oglądajmy się , że ktoś za nas zrobi!

@Norbi

Znajomości i wykształcenie,to musi być człowiek z klasą. Nie rozmawia o pieniądzach - bo je ma. Nie zaczyna od zera na produkcji bo to żenujące Prezes zawsze bedzie traktował szeregowego pracownika jako gorszy sort

@rafi1

W Polsce jest za dużo prezesów

Anna Calvi

Witam, czy teraz w dobie koronowirusa Randstad zatrudnia pracowników do Whirpoola, czy raczej są zwolnienia? Kiedy będzie jakiś nabór pracowników na produkcje i na ile zmian obecnie pracujecie w fabrykach we Wrocławiu? Pozdrawiam

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Navegante

Witam Ile sie dostaje na poczatek netto ? kwota jest miesieczna czy stawka godzinowa ?

Fabrico
@Navegante

Początek umowa z agencją pracy stawki agencyjne, po przejściu na umowę z Whirlpool na start 2688,00 brutto + premia frekwencyjna +premia produkcyjna + dodatek 16,00 pranie + dodatek do godzin nocnych.

Navegante
@Fabrico

Czyli po przejsciu na whirlpool ile mozna wyciagnac na reke z tymi premiami ?

Dzień dobry, jestem zainteresowana pracą biurową z językami obcymi w Radomsku. Czy obecnie prowadzone są jakieś rekrutacje?

EjTy

Pozdrowienia z Sosnowca, gimplast ciekawy jak Wam się teraz powodzi, planujecie jakiś przestój? (bo nas chyba okłamują ciągle zasłaniając się decyzjami z radomska)

Lakiernia

To od kiedy wolne ktis cos bardziej oficjalnie?

Emil

Mam takie pytanie do administratorów. Po co zbierane są opinie o firmach i pracodawcach? Czy w ogóle coś dobrego z tego dla pracowników wynika, czy tylko to takie miejsce na wyrzucenie z siebie żalów, których się w duszy i sercu pracownika gromadzi mnóstwo, gdy traktowany jest jak śmieć. Ktoś w ogóle coś z tymi opiniami robi? Jeśli na temat jakiegoś pracodawcy jest mnóstwo negatywnych uwag, powtarzających się to czy inspekcja pracy to na przykład czyta, czy zadaje jakieś pytania pracodawcom, wchodzi na zakład i przygląda się temu co się tam dzieje? Jaki sens ogólnie ma wypisywanie przez nas opinii o pracodawcach? Tak naprawdę poczta pantoflowa, jeśli chodzi o wymianę opinii między pracownikami, czy zbieranie opinii przez szukających pracy sprawdza się o wiele bardziej. Oczekiwałbym raczej, by opiniami tutaj zainteresowała się inspekcja pracy. Szczególnie tymi powtarzającymi się na temat jednego pracodawcy.

pipi

Ta firma i ich cudowne pomysły to jakieś nieporozumienie. Najgorsza zmiana to zmiana B na pralkach gdzie ten wysoki łysy placek miota ludźmi jak tylko może i czuję się panem nieba i ziemi. Zwykły baran. Pozdro

Kol
@pipi

Czysta prawda

Don
@pipi

Ta michaś M. kompletnie nie zna się na robocie i poniża ludzi jak żaden inny. i to jego nieśmiertelne już "jak ci się nie podoba drzwi są otwarte na siłę cię tu nie trzymam".

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

bb

Nic szczególnego , pytania o poprzednią pracę , jakieś zdobyte doświadczenie, oczekiwania

zibi

hehehe altobusem dojerzdrzam fajna ta praca andzej morze sylwester razem pszyjade tylko rzeby nie bylo smiesznyh papjerosuw ogulem robje zdieca na istagrama jak zkladam pralki dobze rze mam czas tylko szew mi nie hce pomuc z instalalalowaniem farmiga wpisalem chaslo wiktor i sie laduje. kurcze. pomorzezs pszyjec pomuc

Anonim,.

Z innej beczki. Whirlpool wymusza, wymaga, gnoi i niszczy swoich dostawców! Do tego jeszcze bezwstydnie określa to jako współpracę, a tak naprawdę każde niepowodzenie czy błąd próbuje w sposób chamski i bezczelny zrzucić na dostawców, podwykonawców itp. Za każdym razem hasło "Rynek klienta!", "Potrzeby klienta itp"....Ich prognozy produkcyjne niesprawdzająca się w 200% - taka logistyka... Prosta polityka - cięcie kosztów u siebie i zrzucanie kosztów na dostawców... żenada! Twardo trzeba z nimi!

rafi1

Zakład to już raczej stan umysłu, coraz dziwniejsze rzeczy się tam dzieją (brak zdrowego rozsądku i przemyślanych rozwiązań ). Firma zniechęca, poniża, typowy (usunięte przez administratora).Plus za dojazdy bezpłatne. Więcej nerwów niż pozytywów

@rafi1

Pełna zgoda. Jedynym plusem jest dojazd. Zarobki niskie, przełożonym mylą sie role, typowa ilościówka a nie jakość. No ale każdy godzi się na to co ma. Ludzie mają zawsze wybór jeśli chodzi o miejsce pracy, a mężczyźni mogą dosłownie przebierać w ofertach, więc nie ma co żałować innych. Jeśli im to odpowiada, pracują tam. Jeśli nie odchodzą. Nikt nikogo nie wiąże na siłę. Z drugiej strony jest masa osób chących za wszelką cenę tam utrzymać się, w tym młodych, więc nie dziw się, że panuje tam taka atmosfera. Sami sobie zawdzieczają obecne warunki i atmosfere w pracy. Nie sądzę, że mają nóż na gardle. No ale jak się pracuje tylko w jednej firmie to świata się poza nią nie widzi i boi czegokolwiek innego.

Sebastian
@Gość

Wspominasz, że pracownicy mają darmowy dojazd do pracy. Czy są także inne benefity takie jak premie, szkolenia lub dodatki z funduszu socjalnego? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Gość

Niestety taka mentalność pracowników jest od dawna. Ludzie zamienili się w roboty .Nikt nie chciałbyś kupić zmywarki, pralki która jest wadliwa z powodu wadliwego montażu, bez odpowiednich kontroli (przeprowadzonych w zły sposób bo czasu niema), nawet pożary i powodzie powodują.Praca na taśmie ogłupia , czujesz się jak niewolnik, brak perspektyw na rozwinięcie się.. Wystarczy pooglądać memy o korporacji i wszystko w temacie. Na szczęście jest dużo firm które traktują Cię poważnie z szacunkiem zależy im abyś pracował w przyjaznej atmosferze, spokojnie, bez stresu.

@Sebastian

Premia frekwencyjna + miesięczna Bon na święta w grudniu Paczki świąteczne dla dzieci Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

Pracuje w tej firmie od ponad 5 lat i jakoś nie narzekam na prace i przejście na Indesit odbyło sie po 5 m-cach czyli po tym czasie co był wymagany zarobki tez nie sa złe ponad 2tys miesięcznie chyba nie mało no chyba ze ktoś ma wymagania nie wiadomo jakie i kierownicy tez nie sa tacy źli jak tu niektórzy opisują widocznie cos nie bylo tak jak należy skoro sie czepiali jesli robisz to co do Ciebie należy to nie maja podstaw a i na nadgodziny tez nikogo nie zmuszają tylko chodzą i pytają czy ktoś chce zostać takze narzekają tylko Ci co im nie pasuje i nie pasowalo w tej firmie .

Gosć
@Tomek

Jeżeli 2 tys uważasz za godne zarobki wpracowane przez mężczyzne to szczerze współczuję rodzinie, małżonce i dzieciom. Facet który ogląda się na zasiłki i zarabia tyle samo co kobieta to nie facet, a jego imitacja. W dzisiejszych czasach przy zarobkach rzędu 2 tys kobieta musi wesprzec w takim razie domowy budżet i 500+ w prezencie od państwa. Żal patrzeć na brak ambicji, checi do pracy a na oglądanie sie na państwo.

@Tomek

Taka uwaga na koniec. Jeśliby przyjąć, że pracujesz tam 5 lat, zarabiasz 2tys pracujac na 3 zmiany, dochodzi więc dodatek nocny ponad 100zl tygodniowo to zarabiasz mało jak na mężczyzne. Firma preferuje mężczyzn. Na starcie masz przewagę płci nawet nad wyksztalcona kobieta tym samym. Masz wieksza mozliwosc awansu bez wykształcenia i zarabiasz 2 tys czyli tyle ile każda kobieta tam? Słabo jak na Meżczyzne przez duże M i glowe rodziny, jeśli posiadasz ją. Sa duzo wieksze możliwosci z wiekszymi zarobkami, no ale co i komu pasuje. Slabo sie rozwijasz. Siedzisz w jednym zakladzie, bo znajome otoczenie. I jest mo dobtze jak jest. Tam masa kobiet co znaja po kilkanascie stanowisk i daza do awansu pomimo aburdalnych wymogow, a awansuje sie panow ze znajomoscia kilku stanowisk lub robi im kurs przyspieszony byle zostawic ich w zakladzie. Sa kobiety co latami poznaja stanowiska i nue awansuja i nie dostaja podwyzek. A faceta, ktorego sie wrecz prosza o prace tam, zarabia smieszne 2 tys. No komments

@Tomek

Tylko leser ogląda sie na zasiłki od państwa uważając, że jest to podstawa bytu. Każdy mężczyzna uznaje zasiłek jako dodatek do utrzymania rodziny, a nie podstawe do ulżenia sobie, czyli bie bede tyle zasuwał, bo nie musze. Państwo daje. 2 tys dzisiaj nic nie znaczą jeśli chodzi o utrzymanie rodziny. Sa prace lepiej platne no ale wymagają wiekszego wysiłku badz kwalifikacji. Jeśli sie nie chce ani rizwijac kwalifikacji, ani ciężej popracować to cóż. 2 tys zadowala. 500 lub więcej państwo dołoży. Mało jak na obecne czasy, koszty życia, jak na faceta, który ciagle jest preferowany w wielu zawodach a tym samym ma lżejszy start.

Lastra

Kilka lat temu to była prawdziwa firma w której chciało się pracować. Atmosfera zachęcała a nie na odwrót. A dziś ludzie którzy mówią cytuje" ja to bym tutaj wprowadził rygor jak w wojsku bo ludzie za dobrze mają" zostają kierownikami działu to już przesada takich ludzi powinno się eliminować a nie awansować. Natomiast osoby które chcą pracować które są gotowe do pracy poświęciły swoje zdrowie są tlmaszone , albo po prostu nie mają przedłużonych umów. To nie ten sam zakład. Ta cała atmosfera powoduje że nie chce się angażować a do pracy idziesz bo musisz. Moje sugestie dla Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.: Spróbować zacząć słuchać zwykłych pracowników od których zależy firma bo kierownik nie stanie na linii i nie będzie pracował 8 godzin czy cały tydzień. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyrzucić co niektórych kierowników którzy ograniczają możliwości pracownikow

XYZ
@Lastra

Dodałbym jeszcze od siebie wyrzucenie kamer bo na prawdę kamery są na każdym kroku i to jest straszne bo mam wrażenie że po prostu nie ufają pracownikom a to jest bardzo dołujące niestety

Mgg

Witam. Czy jest możliwość zatrudnienia sie pod zakładem??

XYZ
@Mgg

Trochę późno ale jakby ktoś inny to czytał to od razu mówię że nie. Przez pierwsze około 5 msc zatrudnienie jest przez Agencje Pracy potem dopiero dostajesz umowę pod zakład

Czy można w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Xyz

Znaczy są premię za nocki, staż (chyba od 1 roku i dłużej) i frekwencję

ChudyByk

Witam! Czy zatrudniają ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Weronika
@ChudyByk

Postawiłeś bardzo trafne pytanie. Jestem przekonana, że wiele osób zastanawia się nad tą kwestią i dlatego mam nadzieję, iż ktoś szybko zechce odpowiedzieć. Czytałam, że Whirlpool Company Polska jest uznawany przez magazyn Fortune za jedną z najbardziej podziwianych oraz rozpoznawalnych firm na świecie. Można byłoby zatem przypuszczać, iż firma ta jest otwarta i daje szansę każdej osobie, która tylko wykazuje chęci do pracy. A interesowałby Cię jakieś konkretne stanowisko?

@ChudyByk
@Weronika

Obojętnie jaką, niestety tylko siedzącą, gdyż chodzę o kulach.

xyz
@Weronika

Ja jestem zainteresowany w dziale produkcji na stanowisku kierownik linii produkcyjnej

Bolo

Nie polecam tego syfu zarobek mały bordowi jak by mogli to by z batem stali Koło pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.