Opinie o Market Serwis w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Market Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Market Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Serwis w Gliwice

Gosia

Ja czekam jeszcze do konca tego tygodnia i tez bede zmuszona zlozyc wniosek do sadu. Ta firma jest niepowazna i robi z nas wariatow. A te ich wymowki...szkoda gadac:/

aaaa

Ja też usłyszałam,że wypłata ma być do końca tamtego tygodnia.Niestety nie ma w dalszym ciągu.Też będę składać sprawę do sądu bo nie ma na co czekać:(

kika

jestem w identycznej sytuacji.mi koordynator powiedział,że do końca tygodnia mają zapłacić.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli nie,założę im sprawę sądową,

Gosia

Od sierpnia czekam na wynagrodzenie, a od tego miesiąca firma zawiesiła resztę serwisów których nie przejęła jeszcze firma AM KONTAKT. Dzwoniłam już w sprawie wypłaty 5 razy i kilka razy kontaktowałam się z koordynatorem i nie ma jakichkolwiek efektów. Został mi podany numer, z którym mam się kontaktować, a dzwoniąc tam Pani powiedziała, że w sprawie przelewów nic nie wie. Starciłam już cierpliwość i nie wiem co mam teraz robić. Jeśli ktoś z Was jest w tej samej sytuacji proszę o opinie i może jakąś pomoc.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Market Serwis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
nikt

odradzam pracy w firmie market serwis bardziej powinni się nazywać ,,market krzak'' bo taka jest o nich opinia.Pracowałem dla tej firmy i cieszę się że uciekłem od nich, kręca na wszystkie sposoby.Z tego co mi wiadomo koordynatorzy też dostawali wypłatę z opóźnieniem.TERAZ PRACUJE DLA FIRMY AM KONTAKT I W PORÓWNANIU DO FIRMY MARKET SERWIS TO JEST,,NIEBO A ZIEMIA'' INNA PRACA W OGÓLE! PŁACA W TERMINIE I MIŁO SIĘ PRACUJE.

kika

serwisanci,płaci wam market serwis w miarę na bieżąco? mi zalegają za dwa miesiące.

ON

Przestrzegam wszystkich przed tą pseudofirmą. Pracowałem dla MS jako koordynator wiec wiem jak to wszystko wyglada "od środka" Pieniądze dla serwisantów są, ale po co je wypłacać na czas? jak sie upomną to dostaną - takie jest podejscie. Sam zostalem zwolniony z dnia na dzien za "niewywiązywanie sie z obowiązków" tylko tyle. Osoby pracujące jako serwisanci traktowani sa bardzo przedmiotowo czyli "jak nie ten to nastepny, o kase i tak sie nie upomni" ogolnie nie polecam, szkoda nerwów i czasu a praca na prawde cieżka!

nie

pracowalem dla market serwis i nigdy wiecej, jak sie dowiedzialem dostawcy rezygnuja z nich na rzecz firmu am kontakt ktora przejmuje wiekszosc klientow, rozmawialem z serwisantami ktorzy pracuja dla tej nowej firmy i kase dostaja tydzien wczesniej, czyli da sie, jesli kazda agencja bedzie tak pracowala to bedzie ok, kasa w terminie i jak mowia kontakt z koordynatorem i z firma w kazdej chwili, a przeciez o to chodzi

j...

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!ABSOLUTNIE...DZWONIĄC DO NICH I PROSZĄC O SWOJE ZAPRACOWANE PIENIĄDZE,KAŻDEGO DNIA MAJĄ INNĄ WYMÓWKĘ!!!A ZA TEL.KTOŚ ODDA?OCZYWIŚCIE...NIE!!!

butcher2150

ogólnie porażka- 2-3 miesiące czekania i upominania się o zarobione pieniądze. a jak się nie bedzies upominać- zapomnij że wogóle zapłacą. jeśli już ktoś w tym "tkwi" to tylko nerwy sobie psuje, jeśli dopiero zamierza bawić się w firmy merchandisingowe- zaprawde powiadam omijajcie marketserwis:)

kika

nie ma reguły.ja wysyłam w terminie karty pracy i nie zdarzyło mi się dostać pieniądze w terminie.teraz też czekam...

mała

tak nieterminowe wypaty są istotnym problem firmy ale ja pracuje dla nich już 5-ty rok i nie było sytuacji bym kiedykolwieg wypłaty nie dostała. Zresztą jak ktoś nie wysyła w terminie karty pracy lub wogule jej nie wysyła to niech nie liczy na wynagrodzenie.

jozefinaa

zgadzam się ze złymi opiniami o tej firmie. o własne ciezko zarobione pieniądze trzeba sie ich prosic :| strasznie dlugo sie czeka na przelewy i ciezko sie z nimi skontaktowac paranoja jakaś... wlasnie zakończyłam z nimi współprace a na pieniadze nadal czekam juz z dwóch miesięcy. NIE polecam :/

nati

Oni w tej firmie nie chca na czas płacić,bajzel mają w firmie,a pracujący tam serwisanci szybko odchodzą.Niedość,że trzeba głupie tabele z przepracownymi godz i minutami dzielić na jakieś podzielne firmy które trzeba wypisywać to jeszcze na nie nie patrzą,a za nad godziny to wcale nie płacą.[usunięte przez moderatora] i nic więcej tam są.Niepatrzą na to że człowiek ma rodzinę itd. Jak dzwonisz do ich szefostwa to nieodbierają. Nie pracujcie tam,bo stracicie wszystko........

kolo

kolego pomyliłeś firmy Ten Market Serwis Nie wysyła ludzi za granicę Ja też się do nich zgłosiłem w 2007 szukałem jakiejś pracy na wakacje I zostałem 3 rok Wszystko zależy jak pracujesz i z kim Fakt kasę płacą z opóźnieniem ale też nie czepiają się byle czego

Anonimka

Pracowałam 3 miesiące, dostałam 0 zł, nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Serwis - Gliwice

Market Serwis