Opinie o Market Serwis w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Market Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Market Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Serwis w Gliwice

jaaa

A czy jest ktoś z Podkarpacia? Mi zalegają z wypłatami za pół roku!

Ja też pracowałem dla nich ponad 3 miesiące i nadal czekam na kasę za czerwiec lipiec i sierpień jest to bagatela prawie 1500 zł niestety oni już nie istnieją i słyszałem, że nawed koordynatorzy czekają na swoje pieniądze, a przecież oni nie są niczemu winni, tak samo jak my

[usunięte przez moderatora]i tyle mi zalegają od października ...masakra .... mam kilka servisów i co z tego skoro mi nie zapłacili i myśle ze już nie zapłacą ...:(:( chyba nie dam rady nic zrobic..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Market Serwis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
szmina

Market servis-[usunięte przez moderatora].Jest styczeń 2011 a ja kase za zlecenie merchandiserowe dostalam ostatni raz w sierpniu 2010 za maj 2010.zwykli [usunięte przez moderatora].Koordynator regionalny nie odbiera tel.W biurze mowia ze nie przeleja kasy bo jej nie maja!!Zwykli [usunięte przez moderatora]!!

oszukana

[usunięte przez moderatora]od września czekam na pieniądze od NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adam Z

Pracowałem dla MS od czerwca. Zawsze mieli opóźnienie kilkudniowe z wypłatą, ale od sierpnia nie wypłacili mi w ogóle. Ciągle te same bezsensowne wymówki. Wiszą mi ponad 1300zł... Wypełniam w tej sprawie powództwo w wydziale cywilnym i sprawę załatwię drogą sądową skoro nie da się po ludzku...

beata

proszę wszystkie osoby z lubuskiego o ponowny kontakt na meila beata_korzeniewska@wp.pl bo coś mi się z pocztą stało i nie mam do was żadnego kontaktu. Po nowym roku zakładamy sprawę w sądzie, nie ma co czekać. Dzwonie już codziennie, nikt już nie odbiera, więc już po wszystkim...

Gosia

Tak to wlasnie ja pisałam na maila. Wczesniej napisalam na forum, a pozniej zauwazylam adres mailowy i dlatego napisalam. Takze jestesmy w kontakcie:)

aaaa

Jest może ktoś z okolic Katowic ,kto już zaczął zajmować się tą sprawą?

Gosia

Beatka odzywam sie w zwiazku z Twoim apelem o oszukanych lubuszanow. Jestem z wojewodztwa lubuskiego, jestem za Twoja inicjatywa. Pzdr

beata

firma nie moze upasc w swieta... do swiat pracuja tam tylko... a upadaja z koncem roku.

jesli ktos jest zainteresowany nr tel do biura tych panstwa- rowniez prosze o kontakt mejlowy.

butcher2150

jeśli w woj ślaskim zawiazała sie ujuz jakas grupa osob walczaca o odzyskanie zalegluych wynagrodzen prosze o kontakt- butcher2150@gmail.com chetnie do takowej batalii przystopie:) zalegaja mi juz ok 400zl- moze i niewile ale zawsze jakies pieniadze z ktorymi nie chce sie zegnac bez walki

marta

jak firma upada w święta to jak maja dać znać w ciągu 14 dni?trzeba już złożyć wniosek

Beata

Szukam osob z lubuskiego! odzywajcie sie w razie czego zalozymy grupowa sprawe w sadzie!

beata

Umowa zlecenie nie podlega sądowi pracy tylko to do wydziału cywilnego należy. Właśnie wróciłam z sądu i babeczka mi powiedziała, że trzeba najpierw samemu napisać pismo, że mają zapłacić do 14 dni, a jeśli tego nie zrobią to dopiero wniosek do sądu. Ale jak oni się rozpadają to trzeba to zrobić jak najszybciej.

sami

Ludzie to co sie tam wyprawie jest chore normalnie chore dzwonie co dwa tyg. tam pytając o przelewy i o moja wypłatę i nic nie ma decyzji i tak dalej..... mnie spławiają i nie wspomnę zero szacunku totalne dla nas a my co chcemy swoje wynagrodzenie czy to tak trudno zrozumieć. [p.s. firma działa do końca roku tego roku a co dalej nie mam pojecia dziś sie dowiedziałam

ja28

zalegaja mi z wynagrodzeniem juz pół roku!!!!!!!!!! i nie moge sie do nich dodzwonic prosze o numer kontaktowy jesli ktos ma;)

beata

Dziewczyny!! Skontaktujcie się pilnie ze mną na beata_korzeniewska@wp.pl albo pod [usunięte przez moderatora] jestem w identycznej sytuacji! Dzisiaj dzownilam do nich to taka nawet sympatyczna babeczka powiedziala mi ze NIE WIADOMO czy te wyplaty beda w ogole wyplacone!! ja czekam juz od sierpnia! jestem zalamana! moze razem cos wymyslimy!

Zostaw merytoryczną opinię o Market Serwis - Gliwice

Market Serwis