Opinie o Agencja Ochrony Argos-1 w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Argos-1. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Argos-1 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Argos-1 w Kielce

cześć ja właśnie mam iśc spotkać się z przedstawicielem tej firmy jako że jestem osobą z niepełnosprawnością mam orzeczenie, własnie czytając te wasze komentarze aż się boję iśc na taką rozmowe bo może to wyglądać dobrze na papierze a w prawdziwym zyciu już inaczej...

adam

Kto mi na pisze czy ci (usunięte przez administratora) wypłacają dodatek za noce ?

ares
@adam

niestety firma nie płaci dodatków nocnych ani za soboty niedziele i święta tak jak stanowi prawo polskie

ogr

teraz troche z wyplatami sie poprawiło, etaty na czas, zlecenia tak do 25go, juz nie ma 3-4 miesiecznych zaleglosci.. ogólnie w ochronie kiszka jest, w zasadzie wszędzie.. tyle dobrego że jak za te pieniądze to za duzo nie wymagają.. robie tam ze 3 lata i na razie jakoś leci.. teraz po 1 stycznia w zasadzie wszyscy na etat mogą sie załapać..

sprawiedliwy

Grześ nie neguj mojej opinii każdy może na tym portalu wyrazić swoje zdanie. A ty pewnie siedzisz ciągle na gwork I pilnujesz aby czasami złego slowa ktoś nie napisal.Twoja reakcja na zamieszczony post dosyć szybka nie adekwatna do waszych podjazdów interwencyjnych :). A ja doskonale wiem co się dzieje w biurze I w ochronie. Zaskoczył bym cie moja wiedza. pozdrawiam Grześ.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Agencja Ochrony Argos-1.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

sprawiedliwy

Pracowałem tam, porażka to mało! Jak możecie to szukajcie pracy u innych. Mowa tu także o biurze. Pozdrawiam prezesów.

wasal

Więcej pokory chłopcze,pracować trzeba wszędzie a nie kłapać jęzorem i wsadzać nos tam gdzie nie potrzeba.Może się jeszcze czegoś w życiu nauczysz ale jak sam mówisz - czas potrzebuje czasu.

Zdjęty z Mazowsza
@wasal

Gdybyś posiadał pokorę to inaczej inaczej odniósł byś się do tego wpisu. Z tego opisu wnioskuję że wiesz o co chodzi :) a ja mniej więcej wiem kim jesteś :) Ps. Nigdy nie byłem "chłopcem" do pucowania :) To że dużo wiem i dużo widziałem i że dużo mówiłem uważam za swoją zaletę :) A pracować się powinno, a nie jak napisałeś trzeba. Nie uważam upominania się o choć część swoich praw, jako osoba niepełnosprawna, za wsadzanie nosa tam gdzie nie potrzeba. Wykonywałem swoją pracę solidnie. Życie i TACY ludzie jak TY już mnie zbyt wiele nauczyli. Dobrze że wiem co to jest SZACUNEK :) Szacunek do drugiego człowieka. Tak , czas potrzebuje czasu , ale dla rozwoju sytuacji :) A gdybyś nie wiedział to oprócz pokory jest COŚ takiego jak SUMIENIE :) I czy chcemy czy nie to bądź pewny że do Ciebie także zapuka :) Gdybyś się nudził to : stań przed lustrem i... przeczytaj sobie swój wpis/odpowiedź :) Pozdrawiam. Życzę samych sukcesów :)

Zdjęty z Mazowsza

Przyjdzie pora to parę rzeczy opiszę ( bo jeszcze niby nie mogę ) dla mnie żenada i brak słów. Ale co niektórym się to czkawką odbije. Nie pozwolę się traktować jak powietrze i jedno wielkie nic. Jest takie powiedzenie : " daj czas czasowi " , poczekam , a ja Bardzo Cierpliwy jestem. Pozdrawiam wszystkich wykorzystanych przez firmę :)

wasal
@Zdjęty z Mazowsza

Przepraszam ale omyłkowo wpis dla zdjętego z Mazowsza wpisałem dla Igrysa. Zdjety z Mazowsza ta opinia była jest przeznaczona dla Ciebie. Sorry Igrys

He he,norma to oczywiscie kilku miesięczne opuznienia w wyplatach-(mowa o umowach zlecenie)Znikają dni urlopowe,gdzies za nadgodziny tez,na wejsciu oczywiscie stawka 8,40 a po 2-3mies.3,50 gdzie itak pol roku sie nie doczekalem...temat zeka,mozna by jeszcze pare zeczy powiedziec ale juz mi szkoda czasu na nich.Pozdrawiam/

nick

obserwator! W którym pokoju urzędujesz? Zazdroszczę. Kadra kierownicza podobno ma pensję na czas...

obserwator

Mało o tym słychać, że firma Argos-1 posiada dział projektowo-badawczy R&D. Byłem, widziałem. Siedzą chłopaki informatycy i elektronicy, robią całkiem ciekawe i bardzo użyteczne urządzenia komórkowe. Da się kupić GPSy do floty samochodów, jakieś sterowniki z programowalną logiką. Sporo tego było a o wszystko nie miałęm czasu wypytać. Wydaje mi się że płacą skoro fachowcy robią taką elektronikę sami. Kurczę, nie napisze co dokładnie, bo nie znam się na tyle i z takich trudnych rzeczy to zrozumiałem tylko że jakiś język programowania zrobili i że podobno z klocków można zrobić sterowanie domem albo do auta wsadzić jako GPS, albo jeszcze zamek na karty.

nabuzowany

a ja biore testosteron w dużych dawkach i gdyby przyszedł do mnie pan kontrolny i próbował coś mi wmawiać no to niestety miałby duży problem z wyjściem o własnych siłach

1800 zarobione,1150 wypłacone a reszty jak na razie nie widać-czyli nie ma kasy za nadliczbówki(czekamy już 2 miesiące)

krzysiek

pracowałem w tej firmie przy zabezpieczeniu meczy VIVE TARGI KIELCE stawka za mecz dla pracownika 40 zł. Płaca bardzo często z poślizgiem nawet kilku tygodni po okresie rozliczeniowym

patryk

gregor czy wiesz że Państwowa Inspekcja Pracy może jedynie raz na pół roku kontrolować firmy i muszą,muszą to być \'kontrole\' zapowiedziane z wyprzedzeniem beczka śmie (usunięte przez administratora) ale tak jest.Nawet największy głupek zdąży zrobić porządek w papierkach. A jak dostaną mandat to po obiektach kontrola i kara dniówki dla pracownika i się kręci

xxx

ha ha ha pracowałem w firmie Argos na umowę zlecenie przez kilka miesięcy. Zwłoka przy wypłacie należnych pieniędzy to prawda. Proszę pamiętać że Państwowa Inspekcja Pracy w takich przypadkach może jedynie nałożyć mandat na pracodawce w kwocie kilkaset złoty, zatem to się opłaca, w naszym kraju można przywłaszczać sobie cudze pieniądze i nimi obracać. I tak prawo przegrywa z ekonomią.

gregor

hahaha, pracuję tam od kilku lat i można różne rzeczy powiedzieć (kontrole czy pracownicy nie piją czy nie śpią) ale nie to że firma nie płaci.. każdego 10go kasa jest na koncie.. ZUS i inspekcja pracy są tam co pół roku i akurat tego się nie czepiają,,

wiruszenko
@gregor

witam porwierdzam , pracowałem nie miałem problemu z pszelewem na czas , był tylko jeden mamkament czepiali się pierduł

Firma Argos z Kielc to taka która zalega z wypłatami dla pracowników i nie jest to wypadkowa lecz norma. Zaległości te sięgają nawet miesięcy , istna patologia.co do niektórych pracowników,dotyczy tzw.kontrolnych,jeżdżą po obiektach i pod pretekstem lekceważącego podejścia do pracy karzą finansowo pracowników za przyzwoleniem szefostwa. Dlatego że firmie się to opłaca. Jeśli masz inną ofertę pracy skorzystaj z niej Argos omijaj szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Argos-1 - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Argos-1?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Argos-1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Argos-1?

Agencja Ochrony Argos-1
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Os. Sosnówka 1B
    26-060 Kielce