Opinie o Frapol w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frapol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Frapol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frapol w Kraków

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Frapol?

xyz

Na jakie stanowisko?

clima

Witam, kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcje do waszej firmy?

Janusz
@clima

To bardzo dobre pytanie, sam się nad tym zastanawiałem. Są wolne stanowiska na produkcji? Jeśli tak, to opiszcie ze szczegółami jakie są obowiązki i czy ma się odbyć rekrutacja. Dzięki.

Widzący
@clima

Nawet nie marnuj swojego czasu na tą firme. Traktują ludzi jak smieci.

fttt

ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o stanowisku doradca ds. tech-handl na województwo pomorskie ? Jakieś konstruktywne opinie ? Jaka podstawa ?

Samson

Witam, Na stronie pracuj.pl widniało jakiś czas ogłoszenie na stanowisko DTH na Polskę Północną. Jakie są warunki pracy na takim stanowisku oraz zarobki jeśli nie tajemnica :D

Pracuś
@Samson

Nie masz żadnych dodatków. Jeśli pójdziesz na wolne to z automatu masz mniejszą premie. Cała premia jest wtedy gdy przepracujesz cały miesiąc bez wolnego. Oczywiście premia jest uznaniowa więc jest różnie z nią

Po wysłaniu CV firma odezwała sie w ciągu 2 dni. Rozmowa bardzo sprawna - choć w kanciapie bo salkę konferencyjną ktoś zajął. Pytania o dotychczasową prace, doświadczenia, i trochę z zakresu stanowiska i umiejętności miękkich. Na koniec zapewnienia o zadowoleniu i ze odezwa się do 2 tygodni(data została wyznaczona). Po 2 tygodniach otrzymuje informacje, ze bardzo są zadowoleni i pytanie czy to ja jestem nadal zainteresowany. Bo potrzebują jeszcze tygodnia na decyzje. Po mailowym przypomnieniu się , po ponad tygodniu otrzymuje informacje ze jednak nie zatrudniają nikogo bo przesunęli własnego pracownika na to stanowisko. Totalny brak profesjonalizmu i szacunku do czasu drugiej osoby.

Przebieg ścieżki kariery, studia, wiedza z zakresu stanowiska.

Leszno
swój chłop

Pany my KBC-oki musimy tszymać się rasem żeby nam te tubulcoki krakusy primitywusy w droge nie wchodziły a i rłoboty nie podbirali. Przecies nas jest wiocy wiec musimy czymać ich krutko. Niech na nas robio głymby jedne. Nie zyje KBC. Pozdrawiam Pietrek z klap.

@swój chłop

Ty prymitywie ze zjebanej gleby.Az sie tam zatrudnie zeby cie poznac,taki czelencz sobie zrobie a potem tobie buraku

NSZZ "S"

Mam pytanie, czy w tak dużej firmie są związki zawodowe czy ludzie po prostu biorą co im dają, czyt. rób a ja ci zapłacę ile mi się widzi? Proszę o odpowiedź.

pik
@NSZZ "S"

Tak jest jak mówisz nie ma zwiazków płaca ile chcą

nn
@NSZZ "S"

Nie mam związków zawodowych

Patrycja

@Sanchez, piszesz w taki sposób, że można łatwo wywnioskować, że pracujesz obecnie we Frapolu w Krakowie. Mógłbyś napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tej firmie, czym się zajmujesz? To może być ciekawe dla osób, które chciałyby aplikować na podobne stanowisko.

Lla
@Patrycja

Żeby było dobrze trzeba pracować dać z Siebie wszystko i wtedy oczekiwać wymagań.

@Lla

Nie bardzo rozumiem, co miałaś na myśli pisząc swój komentarz. Zechciej go nam rozwinąć i doprecyzować. Mogłabyś go nieco bardziej doprecyzować? Na forum bardzo mile widziane są opinie pochodzące od pracowników firm ale warto, aby były uargumentowane w odpowiedni sposób, czy też poparte przykładami.

Pracownik abc
@Lla

Żeby dać z siebie wszystko to pracownik musi mieć odpowiednie warunki. Gdy czujesz, że pracodawcy na Tobie zależy i masz odpowiednie warunki zagwarantowane to wtedy można się starać i poświęcać. Inaczej jak masz warunki demotywujace. Inwenstycja w pracownika to zysk, który się zwróci kilkukrotnie. Lla chyba jesteś karierowiczką na to wygląda. Naucz się pisać po polsku i dowiedz się co do znaki interpunkcyjne - będzie łatwiej przeczytać.

Pol
@Lla

Dać z siebie wszystko można dla rodziny i ojczyzny

Patrycja

Na stronie internetowej firmy Frapol widziałam kilka ciekawych ofert pracy w różnych lokalizacjach (http://www.frapol.com.pl/oferty-pracy ). Poszukiwani są między innymi serwisant oraz automatyk-programista. Czy któreś z tych stanowisk interesuje kogoś z Was? Może ktoś wie coś więcej o tym, na jakie zarobki można liczyć w tym miejscu na początku zatrudnienia?

Dawid
@Patrycja

Powiedz więcej na temat warunków pracy na tych stanowiskach.

Wesołek

Cześć czołem, jak wygląda sytuacja w firmie? Podobno rusza sezon i zamówień sporo, więc szukają do pracy na hali. Jak wygląda praca i jakie obowiązki, czy czesto są nadgodziny? Czy kasa rzeczywiście taka jak obiecują (4k)? Wypłaty w terminie, czy premie są dodatkowe? Pozdro

@Wesołek

Widzę, że masz wiele konkretnych pytań do pracowników firmy Frapol - to dobrze, zawsze warto pytać o różne interesujące nas szczegóły dotyczące pracy w danym miejscu. Od kiedy chciałbyś podjąć pracę w tej firmie? Ciekawa jestem, czy masz już doświadczenie w podobnej branży.

Kamil

Można wiedzieć jaka atmosfera panuje na produkcji w Krakowie? I jak z tymi wypłatami terminowe czy się opóźniaja o 2 tyg czy więcej?

@Kamil

Pracuję od 7 lat, zawsze wypłaty są na czas.

@pracownik

To istotna informacja, bo czasem zdarza się, że w różnych firmach są w tej kwestii opóźnienia. Sporo już czasu spędziłeś we Frapolu - czy planujesz jeszcze związać się z tym pracodawcą na dłużej, czy rozważasz może zmianę? Co jeszcze mógłbyś dodać na temat pracy w tym miejscu?

rozczarowany

Uważaj na tą firme! Ona nie jest godna polecenia! Ich produkty są psuja sie wielokrotnie, podczas gdy serwis nie ma długoterminowego rozwiązania i wciąż naprawia i naprawia! Ta firma koncentruje się wyłącznie na sprzedaży!

Sanchez
@rozczarowany

Jeżeli szefowa z jakości pyta nas "jak ma to odebrać bo ona nie wie?" To czego się spodziewać? Może doświadczenie na produkcji by się niektorym przydało

Patrycja

@Kamil, widzę, że pytasz o pracę we Frapolu wnoszę więc, że chciałbyś się zatrudnić w tej firmie w dziale produkcji. Masz już doświadczenie w podobnej branży? Mam nadzieję, że inni użytkownicy forum udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi! @janek, jakby nie patrzeć, każdy pracownik od czegoś zaczynał, nikt nie urodził się od razu z całą wiedzą na przykład o pracy w danym miejscu. Czy firma stwarza możliwości rozwoju takim osobom?

Patrycja

@Martinez, przypomnę, że na forum oczekujemy wypowiedzi głównie pochodzących od pracowników danej firmy, ale dziękuję za Twój komentarz! Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Frapol? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

janek
@Patrycja

Nie za dobrze, uciekają młodzi, zdolni i ambitni a na ich miejsce zatrudniani są jacyś studenci bez pojęcia o robocie.

Patrycja

@MG, rozumiem. Miejmy nadzieję, że w firmie może zacznie dziać się lepiej i będzie bardziej brany pod uwagę głos pracowników. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie! Jak pracuje się Wam we Frapolu? Czy chcielibyście jeszcze coś dodać na temat pracy w tej firmie w Krakowie? Zachęcam!

Patrycja

@MG, jest takie powiedzenie, że doceniony pracownik to dobry pracownik. Czy próbowaliście jakoś rozmawiać na tematy, o których piszesz, z odpowiednimi osobami w firmie? Może warto wyjść z inicjatywą, aby znów zaczęło dziać się lepiej we Frapolu. Długo już jesteś związany z tą firmą?

MG
@Patrycja

Oczywiście,że próbowałem...no ale nic nie dało.... niektóre osoby nie powinny być osobami decyzjnymi bo nie nadają się ...jeśli boisz się prezesa i nie potrafisz zadbać o swój dział to lepiej nie pchać się na takie stanowisko lecz nie wszyscy to rozumieją. Pracowałem 5 lat i ostatni rok to jakaś masakra. Ale jak w tej firmie potocznie się mówi...nie ma ludzi niezastąpionych. Jeszcze chwila i zobaczą ,że jednak nie do końca. Pamiętajcie jak idziecie pracować do biura to premia jest mniejsza o dni, które jesteście na urlopie...następne nie porozumienie.

MG

Praca i atmosfera bardzo się zmieniła gdy dyrektorem został nie odpowiedni człowiek na to stanowisko...z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej liczą się słupki zysku, a nie ludzie. Ludzie z produkcji robią co mogą a ciągle jest mało ale żeby zrobić imprezę kwartalną to mają hajs. U mnie w dziale był i dalej jest pewien konfident, który dzięki pod... Do szefowej i prezesa chce sobie wyrobić pozycje. Mało już ludzi w tej firmie którzy są na prawdę w porządku bo coraz więcej ucieka i ucieknie w niedalekiej przyszłości. Bylo dobrze, a jest coraz gorzej. Prezes to marionetka...co innego Ci mówi jak rozmawia z Tobą a co innego na spotkaniu i pisaniu maili... Hasło w tej firmie to "klient jest najważniejszy" sorry ale najważniejsi są PRACOWNICY! Nie klient! Jak Pracownicy będą mieli odpowiednie warunki to i klient będzie zadowolony. Raczej ta firma się nie ogarnie. Handlowy przytulił dobra sumkę za kontrakt z LG. Tak podpisywane są właśnie umówy, a handlowcy ile razy zawalili to już nikt nie pamięta. Nie polecam.

Patrycja

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Frapol? Czy któryś z pracowników firmy mógłby napisać, jak pracuje się w tym miejscu? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo cenna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy we Frapol w Krakowie.

badyl
@Patrycja

A gdzie konkretnie interesuje Cię praca w firmie Frapol, w kraju czy za granicą?

Irek

Interesuje mnie praca w firmie, podpowiedzcie jaką macie atmosferę?

@Irek

Patrycja

@Szeregowy bez pleców, na forum niedozwolone jest opisywanie konkretnych pracowników. Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Cię do napisania merytorycznej wypowiedzi na temat pracy w Frapol. Jak widzisz są osoby zainteresowane pracą w tym miejscu, więc mile widziane będą opinie zawierające konkretne informacje.

Bolo

Pewnie doszła w poniedziałek?

Zostaw merytoryczną opinię o Frapol - Kraków

• Jak się pracuje w Frapol?

Zobacz opinie na temat firmy Frapol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frapol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frapol?

Kandydaci do pracy w Frapol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frapol
  • Mierzeja Wiślana 8