Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Asia

lepiej by dali LEPSZY SOCJAL i ludziom do rak te maniane

Boczek

Który to ten policjant?

Alice
@Boczek

wafelki Grzes sa na promocji dzis

Joanna

@P. Szurko, a jak oceniasz pracę w Bama? Rozumiem że pracujesz już dłuższy czas - więc warto zostawać? Jest szansa na awans i podwyżki albo jakieś dodatkowe szkolenia?

P.Szurko
@Joanna

Pracowałem w bamie teraz pracuje też w dużej firmie jako lider. I jest mi bardzo dobrze wszystko wypracowałem cieżką pracą.

P.Szurko
@Joanna

Weżcie sie poprostu do pracy!!!! Lenie smierdzące..... Przez takich jak wy nasz kraj jest zmuszony zatrudniać ludzi ze wschodu!!!! UCZONY z tego co piszesz to nie wiem czy bym cie chcial pod swoje skrzydła. Wstyd mi za was

Wasyl
@Joanna

najnowszego raportu Personnel Service „Barometr Imigracji Zarobkowej – I półrocze 2018” wynika, że tylko 11% Ukraińców chce się osiedlić w Polsce na stałe. Dla zdecydowanej większości emigracja ma charakter zarobkowy, powtarzalny i krótkotrwały.

jelonek
@P.Szurko

Ja wolę pracę za euro i funty

Zygmunt
@P.Szurko

Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób.

@Joanna

Tak wykopiesz komus duł i szybciudko wskoczysz na jego miejsce ,tu takich pełno wiec licz sie z konkarencja w tym awansie

Absolutnie nie polecam pracować w bamie , najgorszy kołchoz jakich mało , zarabia się mniej niż w faurencji i nawet tpv , pracowałem w tych 3 zakładach i to jest dramat , obecnie pracuje w Niemczech i nie dość , że zarabiam 5 razy więcej , to jeszcze Niemiec ma więcej szacunku niż polak w takim kołchozie .

@Adam

Ale tomprawd a ja przez tyle lat pracy raz dostalam na reke 2200zl cieszylam się jak glupi bateryjka.

hihi

To na bogato :) Wpisz swoją odpowiedź

Zdrowy

Boczek
@Adam

Adaś, Ty ch..j wiesz o pracy.

Pipip
@Boczek

P. Szurko
@Adam

Moim zdaniem jeżeli ktos jest leniem i nie ma checi pracowac to zawsze znajdzie wymówke. Pracowałem i w bamie i w TPV ,zaczynełem od wożenia komponentów paleciakiem . Teraz moge powiedziec że jestem juz troche wysoko,a to wszystko zawdzieczam tylko i wyłoncznie cięzkiej pracy. Najlepiej jak by państwo płaciło za siedzenie i picie piwa co???? Żal mi jest jak czytam wasze negatywne komentarze. Moim zdaniem powiniscie sie zwyczajnie wziąść w garśc scisnąć poslady i zapier.... jezeli chcecie cos w zyciu osiagnać!

uczony
@P. Szurko

Sądząc po ortyyygrafiii to wysoko zaszedłłesss ale w szkole długo nie posiedziales . Na socjalu też by ci państwo zapłaciło ta sama pensje po odliczeniu dojazdów do pracy,dodatek do mieszkania,gaz,węgiel,woda,czynsz,leki,jedzenie,książki dzieciom do szkoły,500plus,zasiłki rodzinne i mopsy ropsy i inne atrakcje .warto było zapier.. gratulacje i dalszych awansów

piwo wielbie
@P. Szurko

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Niepalacy

Zmiany w kodeksie pracy: Robisz przerwę na papierosa? Musisz ją odpracować 08.02.2018 08:39 Proponowane zmiany w kodeksie pracy przewidują m.in., że pensja za nadgodziny nie trafiałaby od razu do kieszeni zatrudnionego. Zmiany czekają również palaczy, od których pracodawca będzie mógł domagać się odpracowania „przerwy na papierosa” — czytamy w czwartkowym „Dzienniku Gazecie Prawnej

Pracus

Nie polecam pracy w Bamie.

Joanna

@Szary czyli to raczej sprawiedliwy podział prac w firmie Bama Polska. @Student chyba jednak cena nauki powinna być zarobkami wynagradzana i pewnie jako student to rozumiesz. Czy nie uważasz, że jest to sprawiedliwy podział? Oczywiście nie tolerujemy na forum obrażania innych i proszę tego nie robić.

@Joanna

mysle ze placa powinna byc ustosunkowana do pracy jaka dana osoba wykonuje a jest tak ze brygadzisci nie robia nic a inni musza na nich i za nich pracowac.mowie o magazynie i konfekcji i oczywiscie produkcji.

@Joanna

To nie warto studiować bo tu bez studiów więcej mają niż wykształceni :)

@Student

Czasem struden ma mniej wiedzy niz ten wykształcony. ????

Sory za błedy!

Cezary

Czy jest jakiś problem w firmie? Tak zagadkowo piszecie.

Mandeville
@Cezary

Życie w ulu stało się moralnym rajem. Z dnia na dzień państwowi funkcjonariusze zaczęli sprawować swoje urzędy rzetelnie, obywatele przestali kłamać, kraść i oszukiwać. Niestety, pojawił się skutek uboczny: nadszedł kres prosperity. Wzrosło bezrobocie, bo urzędnicy podatkowi, policja i sądy przestały być potrzebne – „Nie było pracy dla tak wielu Uczciwych gromić? W jakim celu?” Znikło rozpasanie, ale wraz z nim „rzesza, co na tym zarabiała”, pszczoły poprzestały na małym, stały się minimalistami, wręcz ascetami.

Polak

A kapitan statku ucieknie z okrętu.

Konfekcja
@Polak

Jednego kapitana już wyj..li w tym tygodniu. Podobno następnymi mają być Irek i Rudy.

Pikny i Mlody
@Polak

Widzę, że Twoje słowo - zwykły blef Teraz wiem, zrozumiałem głupią grę Uwierz, że czas zaleczy to co złe Wiedzieć chcę, czy tak być musiało To życie, które muszę wybrać właśnie dziś Tak już bez Ciebie Nie szukaj winy, widać tak już musi być Tak już bez Ciebie

Paczki na zająca zamiast podwyżki..

Wscibski
@Kasia

Wścibski 07.05.2016 11:43 Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkuje dużo i jest szczęśliwa. Szef, lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę. Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował też sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik, cykada, też potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział, w którym pracuje mrówka jest teraz smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy stali się nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: "W dziale jest przerost zatrudnienia". Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała brak motywacji i negatywną postaw.

K

K

Drabina

Kochany Tomku! To nie Grecja, to nie Chiny, to są Twoje urodziny. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód. P.S. Szkoda, że nie pracujesz już w Bamie.

ktoś

Witam wszystkich. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? Jakich zarobków można się spodziewać i warunków pracy.

zielony 85
@ktoś

lepiej idz na szczecinska mniej ponizaja.

Kisiel
@ktoś

Jestem pracownikiem utrzymania ruchu. Powiem szczerze, ze sam dostałem całkiem dobre warunki kierownik (podobno jest tu stosunkowo nowy), wbrew opinii o firmie, strasznie dba o pracowników. Niedawno były podwyżki, z tego co wiem ludzie na produkcji narzekają i maja na co. Jednakże w przypadku utrzymania ruchu nie mam na co. 19zl/h plus premia lojalnościowa (od niedawna, bo wcześniej była obecnosciowa). Miały być podwyżki w październiku i rzeczywiście były. Dalej słyszę wiele zawiedzionych osób. Wstępnie zakładam, ze maja powód. Jednakże w styczniu stawka godzinowa ma być przeliczona na stała pensje a premia wliczona do podstawy, wszystko wskazuje ze tak się stanie. Reasumując w większości potwierdzam powyższe opinie. Jednakże w dział techniczny/utrzymania ruchu mogę szczerze polecić.

gall anonim
@Kisiel

Chłopie, weź się ogarnij. Pierdoły piszesz takie, że kartofle w piwnicy usychają. Rocco prawdę Ci powie! Idź do niego.

A mi to rypka
@Kisiel

Widząc w wodzie robaka rybka jedna mała, Że go połknąć nie mogła, wielce żałowała. Nadszedł szczupak, robak się przed nim nie osiedział, Połknął go, a znim haczyk, o którym nie wiedział. Gdy rybak na brzeg ciągnął zdobycz okazałą, Rzekła rybka: "Dobrze to czasem być i małą"

Joanna

@student a w jaki sposób udają? Czy podczas tego udawania nie wykonują żadnych czynności, które by chociaż w jakimś minimalnym stopniu się przyczyniały do przyśpieszenia pracy? Co by się stało gdybyście nie robili pracy za brygadzistów w firmie Bama Polska?

@Joanna

Nie wiem co by było bo zawsze była wykonywana za nich praca.gdyby sami robili napewno firma by zyskała ale tak tylko traci.to zagadnienie było poruszane setki razy u kierownictwa ale widać nikomu nie zależy na tym by firma lepiej prosperowała a wola marnować wypłaty na ludzi którzy nic nie robią ze swoich obowiązków.kazdy o tym wie ale nie wiedzieć czemu nikt z tym nic nie robi.

@Student

Dziwne bo każdy się przyzwyczaił.Ale oni są jak plaga mówię o magazynie,produkcji i h3.Ale magazyn bije wszystkie rekordy we wszystkim.mowie o wszystkim złym.Tak było jest i będzie.jeden przed komputerem cały dzień i wydaje polecenia i tylko palarnia.Inni są od ciężkiej pracy.

Asystent
@Joanna

A w taki sposób pani Joanno, że potrafią godzinami obserwować pracownika na monitorze czy się oparł, czy kucnął, czy kichnął,czy wyszedł do WC... To właśnie te minimum - Mobing, zastraszanie i prześladowanie. Ciche przyzwolenie kierownika. Brygadzistą powinna być osoba kompetentna i umiejąca właściwie rozdzielić prace, a nie interesować się plotkami i prywatnym życiem ludzi. To "tajemnica", o której wszyscy wiedzą. Ale znów bedą zmiany i panie Irku nie był i nie jest pan własciwą osobą na stanowisku kierownika i takimi samymi niewłaściwymi ludźmi (brygadzistami) się otacza.

bylyniewolnik
@Joanna

uwaga na ta falszywa kierowniczke z duza gromada dzieci robi dobra mine do zlej gry ,byly pracownik jej dzialu

But i noga
@Joanna

Wiedli wojnę srogą But z nogą. Ten ją winował, Że się na niej psował; Tamta, iż ją uciskał. Wdał się w to szewc, co zyskał, A w pokorze i trwodze Kłaniający się nodze. Gromiąc buta rzekł, groźno wstrząsając narzędzie: "Szanuj nogę, choć cię drze - but bez niej nie będzie".

Pracownica.

Pozdrowienia dla miłych uśmiechniętych panów z ochrony.

Bajki dla dzieci

Lew, ażeby dał dowód, jak wielce łaskawy, Przypuszczał konfidentów do swojej zabawy. Polowali z nim razem, a na znak miłości On jadł mięso, kompanom ustępował kości. Gdy się więc dobroć taka rozgłosiła wszędy, Chcąc im jawnie pokazać większe jeszcze względy, Ażeby się na jego łasce nie zawiedli, Pozwolił, by jednego spośród siebie zjedli. Po pierwszym poszedł drugi i trzeci, i czwarty. Widząc, że się podpaśli, lew, choć nieobżarty, Żeby ująć drapieży, a sobie zakału, Dla kary, dla przykładu, zjadł wszystkich pomału.

Nel

Czy w Bamie pracuje jeszcze ten przystojny Mahmood? Chyba był menadżerem, czy kimś takim.

susan
@Nel

fsyscy sa psystojni

Pipuś
@Nel

Mahmood ni ale mastodont z wilką włochatą trąbą!!!

Co tam ciekawego słychać w firmie? To prawda, że za soboty płacą setki?

koleś
@Tomek

Było ,mineło i nie wróci !

DLA LILKI OD TOMKA, Z OKAZJI IMIENIN: Spełnienia marzeń, braku przykrych zdarzeń, zdrówka, miłości, wszelkiej pomyślności. Zadowolenia z męża i teściowej, dalszego rozwoju kariery zawodowej, przyjaciół prawdziwych, poranków szczęśliwych, szalonych wakacji, rozmaitych kolacji...

Czy mogłby ktos powiedziec ile zarabia zwykly robol.Z goty dziekuje.

Ciekawy beny

Przyłączam się do pytania. I jeszcze jedno jakiś socjal macie tam???

lala

zarabiamy około 3600 brutto

Igor345
@lala

3600 zł brutto dla robola na produkcji , ale się uśmiałem , robienie idiotów z ludzi . Lala to kolejny troll z bamy , który wprowadza ludzi w błąd . Każdy kto tam pracował wie , że to najgorszy zakład w Gorzowie pod względem płacowym . Robią raz do roku spotkanie i udają jak to u nich świetnie , żal.pl

3600 brutto to nwet w biurach nie mają

Ren
@Igor345

Jej.. 3600 to marzenie dla wykształconej kobiety.

Zadzwoń do HR po regulamin wynagradzania.

Bolo
@Igor345

Haha 3600brutto chciałabym to zobaczyć.bzdura totalna

Doszły mnie słuchy, że w firmie są zwolnienia z Top-5. Oby tylko ukochanej Drabiny nie zwolnili. Jak poleci Irek i Rudy, to wracam do Bamy.

Jacek
@Tomek

Ja czekam na ciebie od dawna znów będą ploteczki i żużel na kompie w białym domku.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.