Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

olix

uwielbiam kielbaske od boczka.boczek ponoc nie lubi dawida tylko dlaczego?sa tak podobni do siebie jak bracia.

Wajlusss
@olix

Niezle...Hhaha. Podobni? Jak odejmiesz temu fitnesmenowi z jakies 50 kg hahahaha

sini

Ty już mowiles ze masz na wszystkich haka.Wez się sam do pracy razem ze swoimi bracmi.

o (usunięte przez administratora)jakie to tu 5 10 15 polak polakowi (usunięte przez administratora), to chyba norma, niech was wszystkich allah ma pod swoją opieką zwierzątka wy me

hard time

Beksa jemy sniadanie w jadalni magazynu i bekasz jak ostatni swinia i smierdzisz kapusiem ze mam wymioty.Nie lubimy cie na zmianie cieniasie bo robisz zle kapujac wszystkich a sam popelniasz bledy.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
grzes

Chrzan wez sie do pracy bo wszystko mam nagrane jak siedzisz na necie i popylasz w kulki i jak ogladasz mecze.To tylko moja dobra wola ze nie dalem cd malemu i zlotemu.masz szanse sie poprawic ale i taak to kazdy zobaczy cwaniaku spod...ogona hehehe

magazynier

Dokladnie ten sam co nic nie robil nigdy ale gral tak dobrze jak (usunięte przez administratora)i albo kierownictwo ma wate albo kurza slepote bo on smieje sie kazdemu w oczy a kierownik nr one to dla niego maly debil a kierownik numero uno to stara ruda malpa.A oni go glaszca po glowie jak malpke fikimiki bo zapodaje z ucha.

anna

beksa i jego skodzina plus anka ze wsi to szczyt czegos nieokreślonego ;0 nien można okreslic BURAKA i już wiadomo kim dzban jest.Jego pseudo koledzy mowia o nim ze to placzek bo plakal i blagal na kursie na wozki bo nie zaliczyl za pierwszym razem.Niczego i nikogo nie zaliczyl jako pierwszy.To jak mowia ludzie którzy za niego robiqa ze to gnida.

Ciekawski
@anna

Beksa, to ten,któremu zabrali prawo jazdy na autobusy za robicie samochodu sąsiada na Zawarciu?

Jaki ty tomek jestes?pewnie z punktu bo napewno nie twn kulturalny i fajny i inteligentny i pomocny i uczciwy tomek z...nie chce pisac z jakiego dzialu jest bo kazdy to wie a nie chce uprawiac krypto reklamy przyjaciela.

zojokas

Wez strzel sobie w kolano dzbanie.Beksa i jego skodzina co jedzie 300 na godzine i jego corki najmadrzejsze a robia co robia starszyznie.Beksa to najwieksze zlo w firmie i jego kompani kierownicy.

Potraficie tylko narzekać. Jak tak wam żle to zmieńcie pracę. Ja niedługo zostawiam Bamę i jadę za granicę.Tam zarabia się prawdziwe pieniądze,ale to nie jest dla facetów bez jaj.

Cykorzasty
@Tomek

Tak ty na pewno zostawisz Bame... Hahaha. Wielokrotnie to mowiles i jak zawsze scykorowales...

@Cykorzasty

Zobaczysz,zobaczysz.Ja nie jestem jakimś miękkim maminsynkiem i nie rzucam słów na wiatr.Jestem twardy jak stal,kiedy trzeba, to i przełożonego ochrzanię i tych co mnie chcą wykorzystać pocisnę. Sprawa się krystalizuje,a mogłem jechać już dawno.Żal mi było tylko zostawić dziewczyny,które na mnie lecą.

zibi

Ale jaki z beksy jest aktor ;0 normalnie boki zrywac jak spi za biurem na krzesełku a ktoś wchodzi to udaje ze cos czyta hehehehe albo jak siedzi na biurku i macha sobie nogami do rydza hehehe.Wie ze mamy z niego smiechy tylko jak go nie ma to od razu sa smiechy ;)) a jak beka po swinsku na sniadaniu hehehe mistrz nierobienia niczego procz uchowania spania grania w kulki i aktorzenia w biurze.

zorro

Jak bedziesz strzelal z ucha jak beksi to zarobisz krocie a nie smieszne dwa tysie.

Rekin

A to prawda że w Bama z nockami można spokojnie wyciągnąć 2 tys ?

king

Co tam boczek.Z beksy to jest nabita jak lazi i lize tylek kazdemu targa pod biurkiem za to ze mu pozwalaja grac w kulki na kompie.To dopiero jest arcy asidlo :))) Beksa to ucho lepsze niz boczek.

Garsyja
@king

Dzieki za slowa wsparcia i otuchy.

Najpiękniejsza w Bamie

Jak powiedziałam Wścibskiemu,ile mam zamiar wydać na swoją kuchnię,to dostał szczękościsku i chyba rozwolnienia,bo szybko ruszył do toalety,jak po wieprzowinie od Boczka.W całej firmie jest niezła nabita z niego.

Dorcia
@Najpiękniejsza w Bamie

Wścibski to ten wysoki,wysportowany,zwany Demonem Seksu?

Mendoza

Sam najwięcej o tym gadasz i piszesz w czasie pracy.Plotkujesz,siedzisz tylko na necie,oglądasz laski na Roksa.pl i samochody na allegro.Leniwy jesteś jak Boczek.

Chochoł

Powiem Wam szczerze,że na prawdziwą miłość,nigdy nie jest za późno.Sam doświadczyłem jej już w drugiej połowie życia. Najważniejsza u faceta jest prezencja,szczególnie: szczupła sylwetka,opalenizna,przycięty wąs i modna fryzura. Markowa odzież jak;buty Gucci za 600zł,koszule Armani,spodnie Mustang lub Wrangler,jedwabne szaliki Recman,woda toaletowa Hugo Boss Hugo Just Different i każda laska jest Wasza.Nawet te 20-25 lat młodsze.Ja od młodych kociaków w Bamie nie mogę się opędzić.

pumaww

nie polecam pracy w nami niskie zarobki i brak szacunku do ludzi

Plotka

Dlaczego ktos usuwa moje posty,zyczenia?

Lulu

Boczus to nawet ma nastawiony budzik w telefonie zeby nie zapomnial zjesc ok 13.Ze tez mu na to pozwala kierownik by sobie lazil i jadl drugie sniadanko kiedy zechce.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.