Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Wścibski

Słyszałem z pewnego żródła,że Wiesiek już nie wróci. Jego następcą ma być (usunięte przez administratora) .Trochę mnie to zaskoczyło.

Dixi

O tego co sie nabijal z rozwodow,kto z kim,jak,gdzie,po co,ile? Taki cwaniak,podsmiac sie kogos,podpytac itd.

Iwona
@Dixi

Słyszałam,że sam za rogacza robi.Nie śmiej się dziadku z ...

Asia
@Dixi

Kiedy kto plotka, to go wstyd spotka.

Wścibski

Ciekawe, ile Baśka dała za mazdę? Ja Japończyka nigdy bym nie kupił,zwłaszcza niebieskiego.Nie ma to, jak francuskie samochody,wina,sery,piosenki i francuska miłość.

Urszula
@Wścibski

Ty Wścibski myślisz,że marnujesz się w tej Bamie i uważasz się za kogoś lepszego od innych pracowników.Chciałbyś żyć minimum na poziomie przedstawiciela handlowego, czy jakiegoś kierownika.7-8 tysięcy pensji,ładny służbowy samochód z darmową benzynką,eleganckie kobiety,a w bonusie karnet na basen,kręgle,quady,siłownię,zajęcia jogi,jazdę konną, czy narty. O wczasach na koszt firmy w Grecji,Włoszech,Hiszpanii, czy Maroku, to nie wspominam nawet.Za twoje wścibstwo,plotkarstwo,radość z czyichś niepowodzeń i obgadywanie,mam nadzieję,że do emerytury będziesz biegał w Bamie za nie całe 2 tysiące,a twoja baba będzie ciągle tobie nadawała,że mało kasy do domu przynosisz.

Kudłaty
@Wścibski

Wścibski:Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia! Złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia!

Wścibski

Nie wiecie, ile Łukasza brat dał za Citroena? Ciekawe, czy Lady Gaga i Aldona będą ciągnęły chorobowe do końca wypowiedzenia? Ja obstawiam,że tak.

Bart
@Wścibski

Wyluzuj. Zjedz batona. Daj na luzzzz...

Wścibski

Z okazji Wielkiejnocy ślę Wam najlepsze wiosenne życzenia: niech zmartwychwstały Chrystus wspiera Was swymi łaskami i da Wam moc pokonywania codziennych trudności życia.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Asia

Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna, abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa.

ADAM

Co was obchodzi kto co komu za ile?Do pracy się zabrać młynki zakręcone.

Wścibski paź
@ADAM

Mnie wszystko interesuje. Co,kto,po co,a przede wszystkim ile?

Jemu nikogo nie bylo szkoda.

Agata

Napewno zrobie i mysle ze bedzie to moj maly hicik swiateczny.Bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Agata

Czy ktos ma dobry przepis na zurek?Z gory dziekuje.

@Agata

Ja często gotuję,więc podaję z przyjemnością-Czas przygotowania: 20 minut Czas gotowania: 55 minut Kaloryczność: 330 kcal Ilość porcji: 8 Składniki 40 dag włoszczyzny 2 grzyby suszone 2 cebule 2 ząbki czosnku 20 dag wędzonego boczku 20 dag białej kiełbasy 8 jajek przepiórczych 2 liście laurowe 6 ziaren ziela angielskiego 1/2 l kwasu na żur łyżka smalcu majeranek natka pietruszki sól świeżo mielony pieprz.Włoszczyznę obrać, umyć, dość grubo pokroić. Grzyby namoczyć, osączyć, pokroić w paski. Cebule obrać i pokroić w kostkę, czosnek obrać, rozetrzeć z solą. Boczek pokroić w paski, kiełbasę w plasterki. Jajka ugotować na twardo, obrać, przekroić na połówki. Włoszczyznę zalać zimną wodą, dodać pokrojone grzyby, pieprz, sól, liście laurowe i ziele angielskie. Gotować pod przykryciem około 35 min. Wywar przecedzić. Grzyby włożyć z powrotem. Boczek i kiełbasę podsmażyć na smalcu wraz z majerankiem i cebulą. Wszystko dodać do wywaru, gotować jeszcze ok. 10 minut. Wlać kiszony żur, dodać roztarty czosnek. Gotować jeszcze ok. 10 minut. Podawać z jajkami i natką. Zyczę smacznego,podziel się później z forumowiczami jak smakował,a może i ja się załapię?

Urszula

Widze ze się nic nie zmienilo tylko ploty i ploty.A w pracy pewnie każdy udaje ze się niczym nie interesi a prawda jest inna jak widze i czytam.Ludzie chyba macie za dużo wolnego czasu ze piszecie takie fanaberie.Dobrze ze już z wami nie pracuje bo wstyd z takimi ludzmi.

@Urszula

Ja też chcę się zwolnić,ludzie za dużo nie chcą mówić co,jak,kto,cały czas coś kupują,a ja dostaję szczękościsku,muszę tabletki na uspokojenie brać.

Miro
@Urszula

A w tygodniu jeden kapuś i rogacz z magazynu,podchodzi do mnie w barze i mówi:cześć! Ja do niego: spier...j ruro! Szczęka mu opadła,spalił cegłę i odszedł z podkulonym ogonem,kapuś fałszywy.

Mundel
@Wścibski

Wszystkiego najleoszego drogi jubilacie! Duzo kasy,kasy i jeszcze raz kasy!!!

Do kościoła a nie ploty siac i obgadywać.Pewnie podszywać się pod kogos tylko umiecie.Do roboty się zabrać.

Dobrze porozmawiamy.

uuuu

Mozecie mi mowic parowa bardzo to lubie.

Abdul Al Mar

Znam paru z produkcji i magazynu ale jeden to jest piana na maxa.Mowili o nim rozne hiciory ale udaje członka z mensy.Nie jest nim bo sprawdzałem.Allach zabiera złych ludzi tak jest na telewizji w internecie.Dziwny jest ten wasz swiat plotek konfidenctwa i zdrad.Badzcie pozdrowieni dzieci Allacha.Pejcz to cos co musi być w lozku.

plochliwa

A czy firma bedzie dlugo jeszcze dzialala czy jak zalatwia konfekcje i magazyn to co z produkcja?Moze zamkna nasza firme?

julita

Plotka ja czekam az paz napisze nazwisko i juz dno jak titanic.Pala bita i tyle pisac na kogos a nie podac swojego imienia to porazka.Ja komus poeiedzialam ze pisza na niego i innych facetow ale kolega powiedzial ze moze kazdego... no i po prac...wiec niech sie cienias przedstawi.

Plotka
@julita

O co Tobie chodzi? Pisz ze zrozumieniem. Spotkajmy się o ósmej na palarni od strony konfekcji.

julita

Jagodka wez mu to powiedz sama i to bedzie ostatnie twoje slowo.Mysle ze wiem o kim napisalas.Napisz nazwisko a ja mu powiem i sprawdzi ip i cie zalatwi.wszyscy jestescie madrzy ale jak musicie napisac swoje dane to sracie w pampersy kapusie.CIENIASY PRZEZ DUZE C....

Plotka
@julita

A gdzie Ty pracujesz? Nie znam Ciebie z imienia. W poniedziałek wszystko się dowiem. Pozdrawiam.

silnoreki

Mam wyj...na tych co maja uszy jak uszatek a najwięcej na brygadzistow z magazynu zwłaszcza na jednego i na pomocnika ze skor bo tez napiernicza na każdego Piotr... tez na pewno wiecie komu.Pili wode na wyjeździe a ten pomocnik i tak mu ryje tylek za jego plecami...a co do zdrad to jeśli się zdradza to nie z kobietom co wygląda jak facet...i nie ma się czym chwalić...my name is bekon...

Cykor

Dzieki za wrzute moj drogi kolo. Z pewnoscia skorzystam,na Twoim przykladzie widac,ze trening czyni mistrza.

uuuu

te wścibski ty czasem nie obrabiasz pęta??? a groma to w gaciach będziesz miał jak się ta twoja firemka posypie

Jagódka
@uuuu

Walon czy Welon-wyp...aj z forum.Jesteś dla nas baranem przez duże "B"

@Jagódka

Ale wczoraj pochlałem.2 piwa wypiłem i całą noc rzygałem.

Niematakdobrze
@Tomek

pewnie znowu sobote musiales siedziec w domu i ze smutku wypiles dwa piwka

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.