Opinie o Nycz Intertrade w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nycz Intertrade. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nycz Intertrade na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nycz Intertrade w Kraków

aa

nycz dzieli się na "chemiczne" niepołomice i "budowlany" kraków..jeden prezes ale osobne zarządzanie, osobny profil działalności itp itd.. więc pytając się o opinie pytajcie dokładnie :]

aa2

Tak jak przedmówca "aa" nazwy stanowisk inne, obowiązki takie same. Pozdrawiam "aa" :D

aa

heheh ale fakt jest to fantastyczna szkoła życia...do nast pracy zawsze podejdziesz juz z humorem:D:D(usunięte przez administratora)

aa

roki. oba stanowiska mają różne nazwy ale będziesz robił to samo :D:D

ksiądź

kardynał Nycz jest prezesem tej firmy, przecież sama nazwa wskazuje...

true
@ksiądź

Jedno jest pewne będziesz bardzo szybko szukał nowej pracy...Stąd te paniczne, hurtowe nabory w tej firmie.

ggggg

hej kto jest prezesem tej firmy?

cruck

Ja przygode z ta firma zakonczylem juz jakis czas temu i zlego slowa powiedziec nie moge. Zarobki dobre, atmosfera rowniez niezla. Wiadomo jak wszedzie trzeba robic swoje a jak robisz swoje i sa tego rezultaty to dostajesz premie i to calkiem fajne. W obecnej firmie mam najnizsza krajowa+prowizje i brakuje jednak takiego zapewnienia jakie mialem tutaj, ze nawet bez premii wyplatka wyglada fajnie. No ale zyc trzeba :)

grisza

kick ma racje to (usunięte przez administratora) którym powinien zajac sie WIOS i inspekcja pracy

Samosia

Nie wiem jak jest w Niepołomicach ale w Krakowie pracowałam niemały okres czasu i bardzo dobrze go wspominam. Niestety zawsze znajdzie sie ktos komu nic nie pasuje i potem wystawia takie opinie na temat firmy. Ja tam nigdy nie narzekalam zarowno na atmosfere jak i kwestie finansowe, bo naprawde daja zarobic.

kick

Lojalnie ostrzegam przed oddziałem Niepołomice. Firma poza wszelkimi standardami, również tymi personalnymi. Zarządzanie (kadra) na poziomie kołchozu. Wszechobecny klimat fałszu spowodowany działalnością na granicy prawa. Próbować swoich sił mogą jedynie zwolennicy surwiwalu lub zainteresowani obyczajową patologią. Jedynie Pan Prezes zasługuje na uznanie - jako ciekawostka paleontologiczna. Mówię wam: nie warto :)

niedoszły

Ja bylem tam na rozmowie jakis rok temu i zaproponowano mi wieksza podstawe niz to co pisze v v ale sie nie udalo bo odzewu brak.

bylemwidzialem

dokładnie, do tego spuszczanie paliwa, wynoszenie towaru dziwią się ze kasy nie maja jak ich pracownicy opędzlują. może jak kiedyś przejrzą na oczy to sie poprawi ale narazie to lipa

baba

Syf, kiła i mogiła. W biurze same plotkary, przychodzą na 8h żeby sobie poplotkować, na magazynie same żule, pijaki i (usunięte przez administratora) Dział handlowy - banda chamów. No i ten gość od reklamacji - matoł jakich mało. Mało płacą, cały czas opierdalanie pensji bo jest kryzys. Poprostu debile!

vvv

bylem na rozmowie na stanowisko PH...bieda to za malo powiedziane...na reke 1500pln + premia ale tylko po osiagnieciu sprzedazy miesiecznej powyzej 40 albo 50tys , bo juz nie pamietam....biedronka placi wiecej za wykladanie towaru

bvc

a jak jest na stanowisku PH w/w firmie??

szmato

Cóż, znieczulica, hipokryzja, fałsz, kłamstwa, robienie koło tyłka, dziwne podchody w trakcie zatrudnienia oraz po nim etc, etc. Odnośnie imprez firmowych, w normalnych firmach na takowych, załatwia się sprawy związane z zatrudnieniem, jeżeli brak perspektyw, to pozostaje się tylko nawalić. Niektórzy pracujący są, ok, a niektórzy (ci związani w jakimś stopniu z kierownictwem czyt, rodzina, dalsza, bliższa kierowniczki) to s (usunięte przez administratora) syństwo!! Pan (usunięte przez administratora) myśli, że zarządza, a ta firma równie dobrze może nazywać się C. Intertrade... Jedyna korzyść wynikająca z nieopodatkowanych ekstra pieniędzy, poza tym byle jakość. Gorąco NIE polecam!!

zmarnowany czas

karli - 2012-07-05 17:14:04 Witam wszystkich, Co do tej firmy to opinie można mieć podzielone. Połowa firmy to rodzina Pani kierownik która jest członkiem zarządu, oczywiście wszyscy ,,pod ochroną\\\'\\\'. A druga połowa musi niestety oszczędzać żeby Ci pierwsi mieli lepiej. Kierowcy robią co chcą z samochodami, i nie tylko oni bo pracownicy biura też nie wiedzieć czemu jeżdżą sobie firmówkami. Czasem żal patrzeć jak zasuwasz non stop a i tak masz (usunięte przez administratora) ty a nie ludzie ,,spod płaszcza\\\'\\\' którzy nic nie robią (a raczej robią co chcą). Wypłaty zawsze na koncie terminowo więc co do tego nie ma żadnych zastrzeżeń. Co będzie dalej z tą firmą to nie wiadomo, jak narazie klepią biedę i zwalniają pracowników w ,,ramach oszczędności\\\"wszystko zgodnie z opisem karliego. znieczulica, hipokryzja i fałsz. i te pseudo firmowe imprezy, gdzie przychodzą tylko po to, żeby sie za darmoche nawalić. jedyne, co tam jest na plus, to nieopodatkowane korzyści materialne, które nie widnieją na umowie :-) a każda inentaryzacja, to braki. nic dziwnego. pani prezes pasie swoje stado, więc szary człowiek orze jak może. udają Twojego kolegę, a weź dzień urlopu, to po powrocie dowiesz się o sobie nowych rzeczy. nie warto się starać, i tak tego nie docenią. pozdrowienia dla szefa. biedaczysko myśli, że wciąż tam rządzi. albo tak mu pasuje, bo to wygodne. parę lat pracy. parę epizodów ok. reszta to dno, muł i wodorsty. goście z magazynu w porządku. poza paroma, co wolą lizać zad i sqrwić się dla paru groszy.

karli

boomerang

Witam Wszystkich, co do Nycza jako pracodawcy, owszem, trzeba się wkupić by przetrwać. To, że ma się doświadczenie/samozaparcie/wykształcenie, ewentualnie wszystko, to należy się odpowiednio wkupić w klikę by móc normalnie funkcjonować. Pieniążki, jeżeli mowa o wypłacie, to choćby miała się załamać kondycja finansowa firmy, będą na koncie na czas. ZUS jest płacony, sprawdzałem. Lewizna, można fajne pieniążki dostać. Znieczulica, zjawisko rzadkie, ale jeżeli występuje to bardzo intensywnie. Przyszłość, stoi pod znakiem zapytania, ale teraz to praktycznie wszędzie. Negatyw, to kieruję do szefa - niefajnie jest oczerniać tych, którzy są nieobecni (i nie mogą się bronić), tym bardziej mówić coś, co jest w kłamstwem, w żywe oczy! Podsumowując, jak w każdej firmie, są ludzie i LUDZISKA. Wszystkie relacje należy budować w oparciu o te pozytywne zasady. Nader wszystko nie zapominać, że pieniądz nie znosi sentymentów i mieć do tego dystans. Mi się akurat udało, wspominam okres pracy pozytywnie, z pewnymi mankamentami co prawda, ale generalnie ok.

doświadczony Nyczem:)

Co do płacenia nie mogę się zgodzić - kasa zawsze jest na koncie na czas nawet gdyby prądu mieli nie zapłacić - dbają o to i nie płacą najgorzej. Co do kasy bokiem - to fakt , to powszechna praktyka w Nyczu. W kwestii bankructwa też nie do końca, może i nie jest dobrze, ale firma jest jedynym dzieckiem prezesa i prędzej sam padnie niż daj jaj upaść. Jeśli chodzi o atmosferę to albo cię polubią wszyscy albo zostaniesz rozdziobany przez kruki - zależy od ludzi. To stara zwarta klika. Generalnie firmy nie polecam, bagno z masową znieczulicą, brakiem szacunku do ludzi i słabymi perspektywami na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Nycz Intertrade - Kraków

• Jak się pracuje w Nycz Intertrade?

Zobacz opinie na temat firmy Nycz Intertrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nycz Intertrade?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nycz Intertrade?

Kandydaci do pracy w Nycz Intertrade napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nycz Intertrade
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Płk. Dąbka 8 C
    30-732 Kraków