Opinie o „Medicare” w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „Medicare”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Medicare” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Medicare” w Mysłowice

zainteresowany

Kołowrotek czy ty naprawdę nie masz życia poza ta pracą ? Jesteś głownym prowodyrem do takich sytuacji jakie dzieją się na magazynie. Dyrektorzy powinni się przyglądnąć twojemu zachowaniu.

vhs

kaseta z nagrania zginela hehehehhe

psisidor
@vhs

No, ładne jaja z tym nagraniem. Szwagier kierownisia pobił już (kolejny raz) dziewczyne a dowody dziwnie się akurat nie nagrały. Wszystko jak zwykle zamiecione pod dywan. To chyba akcja rodzina na swoim.

prawda

JACK to czym sie chwali medicare to sciema kiedys były pczki na swieta zlikwidowali dla magazynu oczywiscie były paczki dla dzieci slikwidowali ale fundusz pracy jas pobierany od kazdego fiola!!!! wycieczki sa za granice nawet ale najpierw pierwszenstwo do zapisu ma smietanka towarzyska z "góry" potem jak zostana 2 ,,,,3 miesca info jest na magazyn to jest masakrta zreszta z tymi złodziejami nie chciała bym jechac na wycieczke wystarczy ze musze te twarze ogldac codziennie w robocie nie ma zadnych wczasów pod grusza nie ma nic jest tylko wyzysk akord i jeszcze za darmo kaza pracowac codziennie godzine na magazynie przy sprzataniu sektorów poraszka!za to ze brakuje leków i nazbiera sie w tysiacach na brakach kasy za nie nie wypłacaja premi która wynosi 100 zł np. przez pare miesiecy a jak przychodzi remamen i wszystko sie znajduje to kasy nam nie oddaja a pracowników traktują jak niewolników i wogóle atmosfera jak w przedszkolu poraszka juz czekam co teraz obniza i obetna na pasku jak przeniesiemy sie na no hale ZŁODZIEJE

olfen 50000000 to jest dawka.

Niema to jak koszule dostac z napisem medycyna z pasja chyba to bedzie moja nowa pasja jeeeeee koncze ze znaczkami zbieram.koszulki z pasja

Magazynier

Trzeba było wcześniej zadzwonić i umówić się na godzinę. Okazało się, że wszyscy są umówieni na tą samą. Rozmowa trwa 5 minut. Mówione że trzeba dużo chodzić, jaka stawka, jakie zmiany, że nadgodziny. A samo czekanie na nią + czekanie aż się skończą inne, żeby być oprowadzonym po magazynie, +/- trwa 3 godziny.

Jedyne pytanie jakie zostało mi zadane to czy mam jakieś pytania jeszcze.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
robert

To żę firma nalęży do OPDF nie usprawiedliwia tego że pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą!

ŁOŚ
@robert

Medicare jest wspówłaścicielem OPDF... Tak jak wielu innych firm..

arbeit

na magazynie normy i walka o pozycje...normy normy i jeszcze raz normy..nie masz normy wypadasz z obiegu!

kuna

Na magazynie tez?Przy pakowaniu lekarstw?

arbeit

dla mało ambitnych!!!nędzne zarobki i wyzysk!!!

kuna

były miesiąc temu. Juz nie ma.

Aga Śląsk

Witam. Są jakies przyjęcia do Medcicare w Mysłowicach? do Biura czy coś??

max

Jak się komuś nie podoba kierownik to ci wszyscy którzy tak go szkalują-wypad z tej firmy bo inni chcą tu normalnie i spokojnie pracować a jak ktoś ma wielkie ale i niepodobają mu się zarobki czy coś innego to niech idzie pracować przy wypłukiwaniu (usunięte przez administratora) z kanalizacji.Może tam sie bedzie podobać!!!!!!

makaron

Wtajemniczona. Pie..ol, pie...ol ja posłucham. Takie brednie co Ty piszesz to chyba na haju jesteś. Piszesz, że jest dobrym gościem, ugodowy, otwarty dla ludzi. Chyba dla siebie i swojej rodziny. Innych ma daleko w (usunięte przez administratora) e.

uodporniona

Ciekawe która osoba z rodziny(usunięte przez administratora)pisała powyższy wpis, bo na pewno żadna z osób tam pracujących. Niestety nie ma tam takiej osoby, która by miała o nim dobre zdanie. Pretensje może mieć tylko i wyłącznie do siebie. Sam sobie zapracował na taki wizerunek ... i co najgorsze - dalej pracuje.

wtajemniczona

Ty przesada nie przesadzasz ? chyba za długo już tam pracujesz...... czyżby wypalenie zawodowe cię ogarnęło i czepialstwo wieczne do innych.....Jak można najeżdżać na ludzi którzy dali ci prace!!! człowieku !! przecież by cię gdzie indziej nie zatrudnili bo miejsca długo nie grzejesz... no chyba wiem kim jesteś.....stety To jest słabe że piszesz na forum jako tchórz…i niski poziom Ja pracuje tam już dłuugo i mogę coś powiedzieć na ten temat że kierownictwa lepszego nie znajdziesz P Sidor zawsze na niego można liczyć jest dobrym gosciem ugodowy otwarty na ludzi odpowiedzialny na tym stanowisku człowieku !! czytaj co ci pisze bo jesteś dziwny....kierownicy czasem zapierniczają jak cos np. zle zrobisz gdy ty śpisz!! i dlatego czasem pracują dłużej żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i pojechało gdzie trzeba i jak trzeba do aptek aby firma sprawnie działała A jeśli uważasz to pracoholizmem to jesteś dziwoląg i nie wiesz co to znaczy ciężka praca….. ciesz się ze pracujesz!!!! a nie na budowie...Nie mów o kimś jak wygląda bo ty wyglądasz jak zło konieczne Jak byś miał choć trochę inteligencji to byś wiedział na czym polega stanowisko kierownicze Jeśli chodzi o rampę to nie pisz bzdur bo wszyscy tam stali i między innymi stałeś tam ty i się śmiałeś hipokryta.....kamery chyba też widziały wszystko widza….. A może ty chcesz zostać kierownikiem jak jesteś mądry i takie zajebiste rzeczy gadasz aż żal bierze… wątpię czy byś podołał bo wygadany jesteś ale tam gdzie nie trzeba…. Czy z kolegą pisałeś..... Chyba ty dążysz do tego żeby zamkli oddział i wszyscy stracili prace a ty będziesz zadowolony… Ja chciałabym dalej pracować i inni ludzie też.....A ze ty stwarzasz problemy i buntujesz ludzi to się zwolnij.... nikt cię tam nie trzyma rękami i nogami...i daj kierownictwu i ludziom spokój bo tylko problemy stwarzasz...nadajesz i knujesz ciągle w półkach nie masz zajęcia…zamiast się praca i swoimi błędami zająć…. by mogli wszyscy w spokoju pracować Mam nadzieje że przeczyta to osoba kompetentna która ma wgląd na odział Rzeszowski

prawda
@wtajemniczona

wtajemniczona widac ze z ciebie albo lizodup albo jakas kierowniczka praca nie jest po to zeby nia zyc tylko ma pomagac w zyciu dawac zarobek a nie byc CAŁYM ZYCIEM naturalnie ze kierowniczki chciały by zzebysmy w robocie siedzieli od rana do nocy i robili za marne pieniadze najlepiej za darmo tak jak w medicare w spozywczym na kasie lepiej zarabiaja niz tam! jakby rynek pracy dawał jakikolwiek wybór nie mieli by na magazynie zadnego fizola na poczatku gdy zaczynałem była uczciwa kasa teraz praca z a darmo a ty sie zastanów jakie głópoty wypisujesz!!!!

iladian +

Matko co za człowiek!!! ten Wasz kiero:, a sprawdzaliście czy to przypadkiem nie jest jakiś Robocop???? może to jest k... jakaś maszyna?? albo jakiś cyborg... Ludzie ogararnijta się!!!! (usunięte przez administratora)

Przesada

Gosciu ta choroba nazywa sie pracoholizm niewiem czy wiesz ale to dziala na psychike swoja a przedewszystkim na nasza nieda sie czlowieka sluchac patrzec zygac sie chce wszystko wie najmadrzejszy nie liczy sie z ludzmi tylko jest najwarzniejsze to co on zadecyduje zeby bylo 100ludzi gosc jest nie do przegadania najgorsze jest to ze myslowice nawet niewiedza ze my sie meczymy z nim bylo zebranie na ktorym kazdy bal sie odezwac bo w sumie kazdy sie boi stracic prace bo wiadomo jak jest na rynku pracy myslelismy ze bedzie lepiej po zebraniu a jest to samo wybiera faktury zabiera ludzia prace powinien zajmowac sie swoja funkcja jaka pelni a nie zabiera i wybera szlak nas trafia caly magazyn jest msciwy do przesady nawet niewie ze czlowieka to zrownowagi wyprowadzic jak sie komus krzywda dzieje to ma z tego radoche typu ktos z padl z rampy to radocha na calego i duzo innych rzeczy szkoda gadac zebranie powino wygladac zupelnie inaczej z kazdym na osobnosci anie przy jednym i drugim zeby pozniej sie mscil na nas szkoda tyllko ze myslowice nie sa blizej bo moze by czesciej przyjezdzaly prosze tylk za duzo mu pozwalacie z pracy dom sobie robi jak mozna siedziec notorycznie w pracy 7 dni w tygodniu bez urlopu bez jakiegos zycia dzieci domu zony cokolwiek czy to jest normalne? Czy magazyn jest glupi 40 osob czy w myslowicach tez tak jest ?

pixie
@Przesada

Tego się nie da czytać!!Człowieku,wiesz co to interpunkcja???!Zresztą ta wypowiedź nie ma ani ładu ani też składu,sugeruję zabrać się za coś innego a nie pisanie komentarzy!

kuna

Czy jest ktos kto pracuje na magazynie przy pakowaniu lekarstw? Jak wygląda sytuacja finansowa i atmosfera?

jest ich dwoch

Czy ktos tego nie widzi w myslowicach ze gosc jest chorym pracocholikiem ile mozna siedziec w pracy prosze o zainteresowanie tym czlowiekiem

bronek

Mamy goscia chorego od pracy 24h pracuje

luna

janek [usunięte przez moderatora] rozumiesz różnice netto i brutto? od kiedy to njanizsza jest 1680 na reke? pomysl troche zanim cos napiszesz

Zostaw merytoryczną opinię o „Medicare” - Mysłowice

• Jak się pracuje w „Medicare”?

Zobacz opinie na temat firmy „Medicare” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Medicare”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Medicare”?

Kandydaci do pracy w „Medicare” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Medicare”