Opinie o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy D.P.I. Malachit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. w Wrocław

Wasz Bóg i władca

Biedaki pracujące w biurze mają ból tyłka jak to im niedobrze oj oj. Prawda jest taka że po waszych marnych studiach jesteście warci tylko te nędzne 300 zł!!! Ciężka praca popłaca zapraszam na budowę to się przekonacie że jednak można dobrze zarobić bez waszego śmiesznego papierka o ukończeniu studiów

Agnieszka

@XxXxX a możesz powiedzieć, czy piszesz to z punktu widzenia klienta, podwykonawcy, a może pracownika D.P.I. Malachit? Jak już wspominałam - osoby zatrudnione potencjalnym zatrudnieniem w tym miejscu nie do końca mogą rozumieć, jak wygląda kwestia samego zatrudnienia przez tego pracodawcę.

XxXxX

Największe szambo jakie można sobie wyobrazić. Podwykonawcy nie mają płacone. Na budowie brak organizacji jakiejkolwiek. Nikt nic nie wie. Cud że te budynki się nie zawalają. Wszystko na odwal się robione przez bandę gości zza wschodniej granicy którzy jeszcze 2 tygodnie temu byli piekarzami a dzisiaj stawiają ściany; za tydzień pewnie będą dekarzami ;-) Jak ktoś lubi wpaść w wielkie g*** to polecam.

Agnieszka

@Oszukany przez dpi malachit o jakich problemach z wynagrodzeniem mówisz? Czy chodzi o brak terminowości, czy też napotkane przez Ciebie problemy dotyczą innej kwestii? To bardzo ważny element każdego zatrudnienia. Jak to wygląda w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka architekta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gutek

Bardzo różne opinie o firmie piszecie i w sumie nie wiem co myśleć?

Łowca jełopów

Czytając wasze śmieszne komentarze odnośnie firmy D.P.I Malachit spółka zoo z Wrocławia mam nie dość że ubaw to skąpe wrażenie że w tym kraju nie ma normalnych na umyśle ludzi. Co do firmy: Jako pracodawca i deweloper DPI Malachit jest w moim mniemaniu firmą bardzo dobrą, a przede wszystkim rzetelną. Wypłaty w ratach ?! a czyś ty napisał jełopie jeden z drugim jak żeś pracował, nie sądzę że taka melepeta jak ty po zawodówce będzie chodzić do pracy na 7 rano i robił do 17 lub dłużej, to praca nie dla ci*t. Brak organizacji to u was polaczki jest w domu chyba bo jeśli trzech kierowników na budowie to waszym zdaniem mało to nie wiem ile wam potrzeba do zrobienia małego osiedla. Umowa roztrzepane pajace jest i to z góry na was narzucana nie mówiąc o odszkodowaniu. 8/h za godzinę to ty masz chyba pracując na czarno. Ogółem wypłata na moim stanowisku (Murarz, zbrojarz wykończenia i obsługa koparki) wynosiła najmniej 2800. Już tam nie pracuję bo mam pracę lepszych lotów jeśli chodzi o wypłatę, ale do nabrania doświadczenia polecam zaczynać tam. Jak dla mnie 10/10 mile wspominam tam ubiegłe 4 lata. Pozdrawiam normalnych ludzi :)

Oszukany przez dpi malachit
@Łowca jełopów

DPI malachit to dno pod każdym względem banda oszustów a szczególnie ten stary grzyb hubert ten zezowaty jego synuś nie jest lepszy. Dno Dno i jeszcze raz dno!!!!!!!!!!

Roman

Czy tylko złe strony ma Malachit? Jesteście pewni, że nie ma nic pozytywnego? Osobiście nie wierzę w to!!

jan
@Roman

Roman, jesli chcesz sie przekonać na własne oczy i uszy, to w czym problem. Idziesz aplikować na budowe czy do biura. Na budowie rotacja duża, sam zobaczysz dlaczego. Jeśli do biura, to uprzedzam, że sobie nie poprojektujesz. Jeśli masz ambicje być projektantem, to w biurze o tym zapomnij, jeśli jesteś fachowcem na budowie, to sam zobaczysz, jak to wygląda i a z kim bedziesz miał do czynienia. skoro nie wierzysz w opinie innych, to po co ich szukasz w internecie?

Agnieszka

@brukarz, podsumowując możesz polecić pracę w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

kolejna osoba
@Agnieszka

zgadzam się z wypowiedzią " ja 25.04.2016 18:58 ". wszystko to prawda, zero organizacji a zwłaszcza jeśli chodzi o przepływ informacji, coś takiego nie istnieje. na budowie chaos, nikt nic nie wie, budowy osiedli to ogólnie łatanie dziur i poprawki, no i zero fachowców, wszystko to przypadkowi ludzie z łapanki. osiedla identyczne, wszystkie mieszkania takie same, architektura żadna, wykończenie to prowizorki, zero polotu w projektach mieszkań, domki jak kartoniki z doczepionymi balkonikami, nic pięknego, na budowie atmosfera nieciekawa, w biurze ploty i obgadywanie, ostracyzm i podgryzanie, atmosfera sztuczna i mało przyjemna, panienki z biura beznadziejne, wiochą trąci na odległość, kasa marna, jak na obecne zarobki na rynku pracy, to grosze. ogólnie nic ciekawego, dla ludzi z pomysłami jako projektanci nie ma co tam szukać, można się uwstecznić, bo szefostwo nie zna się na projektowaniu, to biznesmeni deweloperzy, a nie projektanci, na budowie Ukraina, nic dodać nic ująć, jakość równa umiejętnościom. zero fachowców, bo kto by pracował za takie grosze i w takiej organizacji, a raczej jej braku, nikt nad tym nie panuje, bo malachit nastawiony jest na zysk i kase dla szefostwa, pracownik to dojna krowa.

bbn

co dokłądnie oznacza dla ciebie marna wypłata @ja? nei wiem 2000 zł netto? Powiddz podziel się ta informacją. Tez chciałam tam rekrutować. Tak wiec??

Organizacja pracy beznadziejna, o jaką kolwiek umowę problem, wypłata marna, atmosfera tez niezbyt dobra. nie polecam

DPI - DO PIZ*Y IDŹ

Nie wiem co tu dużo gadać... Fuszerka na każdym kroku i syf po kątach to właśnie wrocławski MALACHIT wszystko robione na odwal i byle jak. Jeśli chodzi o zarobki to dobre, ale dla kogoś kto lubi dostawać wypłaty w ratach po 300 zł :/ Organizacja pracy BDB, spoko ale to tylko zamaskowane morze gówna które wypływa na rynek oferując lipne budynki i możliwości zarobku. Ogólnie: -Fuszerka i słaba organizacja -Psie grosze po 300 zł w ratach Ogólnie jeśli chcesz pracować do końca życia na raty, i wiecznie naprawiać błędy w ich budynkach to idź i baw się szampańsko...

XD

Firma DPI MALACHIT moim zdaniem to żetelny i uczciwy deweloper. Dobra organizacja, trochę ciężko z prostymi rzeczami np. antenami lub cyferkami na elewacjach. Źle nie mówię dla mnie firma jest ok.A jeśli chodzi o zarobki to nie wiem.

mirk

@aser, jak zostałeś zaproszony na rozmowę, to pewnie już orientowałeś się ile można zarobić w d.p.i. malachit, co? też bym chciał wiedzieć ile wynosi to obecnie, bo ostanio o zarobkach wspominał ktoś tu dawno, a wiadomo że przez taki okres to wiele się mogło pozmieniać. A dobrze wiedzieć na ile pieniedzy można liczyć

Nick Nolte

Pan prezes bardzo mily do momentu podpisania umowy. Pozniej mowi ludziom prosto w oczy idz se Pan do sadu !

pawel

Jakiej umowie? :d Ja w umowie smieciowej mialem zalacznik w ktorym (UWAGA!) przyjmujacy zlecenie zrzekal sie praw autorskich na rzecz... Uniwersytetu Szczecinskiego! :D Kpina nie firma, a te prezesy to straszne barany. Zalecam omijac szerokim lukiem.

Witam, pracowałem przez rok czasu w DPI niecałą dekadę temu i czuje sie zobowiązany opowiedziweć Wam o tej firmie. (usunięte przez administratora) jedynie zaliczki 300 zł które musiałem sobie wyprosić na dodatek.(usunięte przez administratora) Za moich czasów był w tej pracowni bardzo mocny skład, który w trakcie mojej pracy uciekł stamtąd praktycznie w całości. Zakładając swoje własne działalności projektowe. Ja miałem jeszcze tyle szczęści, że pracując przy tych doświadczonych kolegach mogłem się czegoś nauczyć. Sporą część mojej pracy zamiast w biurze projektowym spędziłem przy łopacie lub nosząc zaprawę bo szefowie rozkręcali hurtownie materiałów budowlanych, która zresztą szybko upadła. Przez ten rok znacznie pogorszył mi się wzrok bo monitory jakie tam były wtedy były bardzo mocno zużyte. Po odejściu paru moich bardziej doświadczonych kolegów dostałem dziwna propozycje jak na niedoświadczonego studenta objęcia stanowiska prezesa – akurat był wtedy okres zmiany formy działalności DPI z działalności jednoosobowej na spółkę z o.o. Zaskoczyło to mnie mocno. Po rozmowie o tym z jednym z kolegów, który chwilę wcześniej stamtąd odszedł dowiedziałem się, że on wcześniej dostał taka samą propozycję, którą odrzucił(usunięte przez administratora) Najgorsze jest to, że brak jest regularnych płatności w tej firmie. (usunięte przez administratora)

P

8zł/h, brak umowy jakiejkolwiek przez rok. Pozniej przy dobrym wietrze smieciowka. Obiecuja stanowisko kierownicze, a konczysz na lopacie. 10-12h dziennie :) Nie masz szans zeby podpisali uprawnienia. Pensja wyplacana w ratach po 300-400zl.

brukarz
@P

ja tam nie narzekam pracowalem w dpi 3 miesiace i dobra kase wyciagnolem troche spuzniona ale wyplacona okres zimowy wiec im wybacze jak ktos jest fachowcem to poradzi sobie w firmie

WACUS

[usunięte przez moderatora].... wyleciałas bo sie obijałas, nie wiem gdzie studiowałas ale marny z ciebie architekt. Robilismy robote za Ciebie!! Dobrze, że Cię wywalili :)) Jakoś my pracujemy do tej pory.....

Szkoda czasu na tą śmieszną firme, zarobki psa warte, hamstwo i nic więcej, uważajcie na tą firme, rotacja ludzi masakryczna!!!

asdf

Płacą kiedy chcą i jeśli chcą, mętne biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D.P.I. Malachit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

D.P.I. Malachit Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 155 ocen.

D.P.I. Malachit Sp. z o.o.