D.P.I. Malachit Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o D.P.I. Malachit Sp. z o.o.

asdf 2010-04-09 13:07:25
Płacą kiedy chcą i jeśli chcą, mętne biuro.
anonim 2010-06-07 15:28:36
Szkoda czasu na tą śmieszną firme, zarobki psa warte, hamstwo i nic więcej, uważajcie na tą firme, rotacja ludzi masakryczna!!!
WACUS 2012-02-07 00:15:43
[usunięte przez moderatora].... wyleciałas bo sie obijałas, nie wiem gdzie studiowałas ale marny z ciebie architekt. Robilismy robote za Ciebie!! Dobrze, że Cię wywalili :)) Jakoś my pracujemy do tej pory.....
P 2013-06-15 11:24:45
8zł/h, brak umowy jakiejkolwiek przez rok. Pozniej przy dobrym wietrze smieciowka. Obiecuja stanowisko kierownicze, a konczysz na lopacie. 10-12h dziennie :) Nie masz szans zeby podpisali uprawnienia. Pensja wyplacana w ratach po 300-400zl.
Tomek 2013-12-09 07:28:33
Witam,
pracowałem przez rok czasu w DPI niecałą dekadę temu i czuje sie zobowiązany opowiedziweć Wam o tej firmie. (usunięte przez administratora) jedynie zaliczki 300 zł które musiałem sobie wyprosić na dodatek.(usunięte przez administratora) Za moich czasów był w tej pracowni bardzo mocny skład, który w trakcie mojej pracy uciekł stamtąd praktycznie w całości. Zakładając swoje własne działalności projektowe. Ja miałem jeszcze tyle szczęści, że pracując przy tych doświadczonych kolegach mogłem się czegoś nauczyć. Sporą część mojej pracy zamiast w biurze projektowym spędziłem przy łopacie lub nosząc zaprawę bo szefowie rozkręcali hurtownie materiałów budowlanych, która zresztą szybko upadła. Przez ten rok znacznie pogorszył mi się wzrok bo monitory jakie tam były wtedy były bardzo mocno zużyte. Po odejściu paru moich bardziej doświadczonych kolegów dostałem dziwna propozycje jak na niedoświadczonego studenta objęcia stanowiska prezesa – akurat był wtedy okres zmiany formy działalności DPI z działalności jednoosobowej na spółkę z o.o. Zaskoczyło to mnie mocno. Po rozmowie o tym z jednym z kolegów, który chwilę wcześniej stamtąd odszedł dowiedziałem się, że on wcześniej dostał taka samą propozycję, którą odrzucił(usunięte przez administratora) Najgorsze jest to, że brak jest regularnych płatności w tej firmie. (usunięte przez administratora)
pawel 2014-09-18 15:39:48
Jakiej umowie? :d Ja w umowie smieciowej mialem zalacznik w ktorym (UWAGA!) przyjmujacy zlecenie zrzekal sie praw autorskich na rzecz... Uniwersytetu Szczecinskiego! :D Kpina nie firma, a te prezesy to straszne barany. Zalecam omijac szerokim lukiem.
Nick Nolte 2014-11-20 02:13:10
Pan prezes bardzo mily do momentu podpisania umowy. Pozniej mowi ludziom prosto w oczy idz se Pan do sadu !
mirk 2015-01-31 16:23:38
@aser, jak zostałeś zaproszony na rozmowę, to pewnie już orientowałeś się ile można zarobić w d.p.i. malachit, co? też bym chciał wiedzieć ile wynosi to obecnie, bo ostanio o zarobkach wspominał ktoś tu dawno, a wiadomo że przez taki okres to wiele się mogło pozmieniać. A dobrze wiedzieć na ile pieniedzy można liczyć
XD 2015-07-06 19:42:00
Firma DPI MALACHIT moim zdaniem to żetelny i uczciwy deweloper. Dobra organizacja, trochę ciężko z prostymi rzeczami np. antenami lub cyferkami na elewacjach. Źle nie mówię dla mnie firma jest ok.A jeśli chodzi o zarobki to nie wiem.
DPI - DO PIZ*Y IDŹ 2016-04-16 16:27:28
Nie wiem co tu dużo gadać...

Fuszerka na każdym kroku i syf po kątach to właśnie wrocławski MALACHIT
wszystko robione na odwal i byle jak. Jeśli chodzi o zarobki to dobre, ale dla kogoś kto lubi dostawać wypłaty w ratach po 300 zł :/
Organizacja pracy BDB, spoko ale to tylko zamaskowane morze gówna które wypływa na rynek oferując lipne budynki i możliwości zarobku.

Ogólnie:
-Fuszerka i słaba organizacja
-Psie grosze po 300 zł w ratach

Ogólnie jeśli chcesz pracować do końca życia na raty, i wiecznie naprawiać błędy w ich budynkach to idź i baw się szampańsko...
ja 2016-04-25 18:58:47
Organizacja pracy beznadziejna, o jaką kolwiek umowę problem, wypłata marna, atmosfera tez niezbyt dobra. nie polecam
bbn 2016-05-08 23:30:53
co dokłądnie oznacza dla ciebie marna wypłata @ja? nei wiem 2000 zł netto? Powiddz podziel się ta informacją. Tez chciałam tam rekrutować. Tak wiec??
Zostaw swoją opinię o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o.