Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o D.P.I. Malachit Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
asdf - 2010-04-09 13:07:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Płacą kiedy chcą i jeśli chcą, mętne biuro.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-06-07 15:28:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Szkoda czasu na tą śmieszną firme, zarobki psa warte, hamstwo i nic więcej, uważajcie na tą firme, rotacja ludzi masakryczna!!!
zdjecie uzytkownika
WACUS - 2012-02-07 00:15:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora].... wyleciałas bo sie obijałas, nie wiem gdzie studiowałas ale marny z ciebie architekt. Robilismy robote za Ciebie!! Dobrze, że Cię wywalili :)) Jakoś my pracujemy do tej pory.....
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-23 10:05:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
anonim co masz dokładnie na myśli pisząc "Szkoda czasu na tą śmieszną firme, zarobki psa warte"? Szczególnie interesuje mnie kwestia tych zarobków. Tak się składa że mam umówioną rozmowę w D.P.I. Malachit
zdjecie uzytkownika
P - 2013-06-15 11:24:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
8zł/h, brak umowy jakiejkolwiek przez rok. Pozniej przy dobrym wietrze smieciowka. Obiecuja stanowisko kierownicze, a konczysz na lopacie. 10-12h dziennie :) Nie masz szans zeby podpisali uprawnienia. Pensja wyplacana w ratach po 300-400zl.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-15 12:00:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Orientujesz się może w takim razie dlaczego na poczatku pracuje się bez umowy w D.P.I Malachit? Powiem szczerze że jeszcze się nie spotkałem z czymś takim
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2013-12-09 07:28:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (13)
Witam,
pracowałem przez rok czasu w DPI niecałą dekadę temu i czuje sie zobowiązany opowiedziweć Wam o tej firmie. (usunięte przez administratora) jedynie zaliczki 300 zł które musiałem sobie wyprosić na dodatek.(usunięte przez administratora) Za moich czasów był w tej pracowni bardzo mocny skład, który w trakcie mojej pracy uciekł stamtąd praktycznie w całości. Zakładając swoje własne działalności projektowe. Ja miałem jeszcze tyle szczęści, że pracując przy tych doświadczonych kolegach mogłem się czegoś nauczyć. Sporą część mojej pracy zamiast w biurze projektowym spędziłem przy łopacie lub nosząc zaprawę bo szefowie rozkręcali hurtownie materiałów budowlanych, która zresztą szybko upadła. Przez ten rok znacznie pogorszył mi się wzrok bo monitory jakie tam były wtedy były bardzo mocno zużyte. Po odejściu paru moich bardziej doświadczonych kolegów dostałem dziwna propozycje jak na niedoświadczonego studenta objęcia stanowiska prezesa – akurat był wtedy okres zmiany formy działalności DPI z działalności jednoosobowej na spółkę z o.o. Zaskoczyło to mnie mocno. Po rozmowie o tym z jednym z kolegów, który chwilę wcześniej stamtąd odszedł dowiedziałem się, że on wcześniej dostał taka samą propozycję, którą odrzucił(usunięte przez administratora) Najgorsze jest to, że brak jest regularnych płatności w tej firmie. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Roman - 2013-12-19 11:55:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Tomek,a czy w umowie nie macie zapisane do którego dnia każdego miesiąca powinniście dostac wypłatę??
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: