Opinie o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy D.P.I. Malachit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

D.P.I. Malachit Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Budowy. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Odradzam Nowy wpis

W firmie panuje bardzo nerwowa atmosfera, z pracodawcą ciężko jest się porozumieć, brak podwyżek, benefitów, pakietu medycznego, ubezpieczenia, umowy są śmieciowe, pieniądze dawane pod stołem i rzadko kiedy na czas. Sztywne godziny pracy, brak możliwości pracy zdalnej, mały i bardzo niezgrany zespół osób w średnim wieku. Zdecydowanie odradzam szczególnie pracy w biurze.

Krzysiek. Nowy wpis

Jest ok. Zgodnie z ustalonymi zasadami. Polecam.

Nje!!! Nowy wpis

Cześć, Wypowie się ktoś na temat pracy tutaj? Jakie są zarobki, atmosfera na budowie itp? Z góry dzięki :D

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka architekta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Krzychui

Z czym ? Tutaj co najwyżej do znachora cie wysla albo hubcio rengtenem w oczach powie żeś zdrowy

Grzegorz

Nie polecam tego pracodawcy. Problemy z podpisaniem doświadczenia na uprawnienia budowlane. Najniższa krasowa na umowie. Polecam unikać.

ESz

Jako deweloper totalna porażka. Mili przy zakupie mieszkania, potem totalna olewka Wciskanie klientom ciemnoty, umywanie rąk, zwalanie winy za wilgoć i pleśń na farby. Nie polecam i przestrzegam wszystkich przed zakupem mieszkania

Kacperek

Ta firma jest najgorszym na świecie pracodawcą i deweloperem... Do tego producentem betonu... Jak ktoś pisał to jest błoto z cementem i butelkami... Nie mają pojęcia o czymkolwiek... Organizacja budowy nie istnieje... W większości pracują tam Ukraińcy i ludzie z łapanki... W biurze sztywnawi ludzie, prezesy są bucami... Ludzie chodzą pijani na budowie, sam byłem świadkiem jak kierowca wywrotki chwiejnym krokiem leciał do kibla się wyrzygać... Masakra masakra i jeszcze raz masakra... Wszystko pięknie do czasu podpisania umowy potem środkowy palec przed oczami... Prezes powiedział ostatnio że co z tego że strop popękał skoro będzie wylewka... Haha, nie polecam... Trzymajcie się z daleka z każdej strony... Malachit niech się nie zdziwi jak ludzie zaczną masowo odchodzić... Nie jest tak kolorowo jak sobie myślą

Pa

Piszę ostatni raz tutaj bo naprawdę szkoda czasu marnować.Nie wiem gdzie pracowałeś i co robiłeś.Pisz sobie co uważasz masz prawo do tego.Ja osobiście polecam tą firmę a jeżeli ktoś nie umie się znaleźć w pracy i dogadać to już twój proplem.A z psychologiem mogę z chęcią porozmawiać nie ma problemu . Nie mam nic do ukrycia.Ale muszę to napisać Kacperek pisze klamstwa.!!!!!! narazie wszystkim powodzenia w czytaniu tych kłamstw.

Jaka umowa obowiązuje w D.P.I. Malachit Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Lelefonda689

Brak, po miesiącu czy dwóch śmieciowa... Jak się upomnisz...

H1z1

Oceny nie kłamią, marny deweloper... Słaby pracodawca... Szefostwo to jest kpina... I ten handel betonem czytaj... Kamienie, drewno, butelki i (usunięte przez administratora) W cemencie. Nie polecam tej firmy, z każdej strony... Omijajcie szerokim łukiem

HoorMann

Dodzwonić się do kogokolwiek kompetentnego w tej pseudo firmie to jest wyczyn... Mi się po kilkunastu razach nie udało... Praca jest ale nie dla was, a jeśli już to za psie pieniądze i w dodatku zostaniess potraktowany jak śmieć... Nie warto, lepiej żyć na zasiłku...

Praca porażka. O pieniadze trzeba się prosić. Traktują pracowników jak sciery. Szczególnie Pan prezesik śmieszny typek !!!

taram

Jest tu tyle negatywnych opinii, a ja jakoś nigdy nie miałem z tym pracodawcą problemów, więc nie wiem o co chodzi, mi się pracowało naprawdę dobrze.

TadeQ
@taram

Szef hubert kazał tak napisać? :D

taram

Nikt mi nie kazał, bo nie mam z nimi kontaktu, po prostu napisałem jak było, wg mnie to dobry pracodawca.

Mirosław
@taram

W takim razie opowiedz proszę jak wygląda praca z Twojej perspektywy, bo dosyć dużo tutaj negatywnych opinii, dlatego też jestem ciekaw Twojego zdania. Jakie są wg. Ciebie największe plusy pracy w D.P.I. Malachit? Dobra atmosfera?

martia

Kupiliśmy od nich mieszkanie, które jest bardzo funkcjonalne i w dobrej okolicy, cenowo też pozytywnie :).

Czy pracodawca D.P.I. Malachit Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

DezY

Nie... serio, lepiej sobie darować i żyć na zasiłku

Wojtek

Jak się pracuje uczciwie, tak jak się powinno, to nie ma z nimi problemu, według mnie warto tu rekrutować, dobry pracodawca.

Alicja

Jesteś zatrudniony w D.P.I. Malachit? Jak Ty oceniasz pracę w tym miejscu? Zgadzasz się z opinią Wojtka?

Karol

Dobry kierownik, można się z nim spoko dogadać, umowę mam b2b, wypłaty przychodzą na czas, mi pasuje.

pruns

Pracowałem tu pół roku zanim przeprowadziłem się za granicę i było w porządku, wypłaty dostawałem zgodnie z tym co było ustalane.

kras

U mnie wypłaty były na czas, prawa w porządku, nie narzekam.

Witam. Firma malachit to porażka . Szczególnie załoga tej firmy zarząd czy jak im tam. Nie polecam i radzę omijać z daleka SZEROKI ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D.P.I. Malachit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

D.P.I. Malachit Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 155 ocen.

D.P.I. Malachit Sp. z o.o.