Opinie o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy D.P.I. Malachit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. w Wrocław

Zaliszczak

Z uprawnieniami na koparko-ładowarkę do pracy przyjęli mnie praktycznie od razu jak tylko sprawdzili zgodność w papierach. Pierwsza wypłata dotarła w terminie więc wszystko gra.

michałmichał

W moim przypadku mogę napisać, że Malachit jest uczciwym i terminowym płatnikiem. Jako handlowiec mam umowę b2b i wszystko gra tak jak powinno.

Wiecie czy D.P.I. Malachit Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krzychui

Tak to prawda, z tym ze (usunięte przez administratora) prawda

banderaz

A po co Ci do spawania laptop? No ja nie dostałem, ale z pensji jestem zadowolony.

Kami

Czy jest na tym portalu druga taka firma jak D.P.I. Malachit Sp. z o.o.? 150 ocen i srednia ocen 1.0 . Liczby nie oszukuja

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie D.P.I. Malachit Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka architekta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Młody

"Młody dawaj beton!!!" Byłem na stażu, pracowałem... fajnie, świetna ekipa ale warto mieć coś więcej niż status ucznia mam na myśli kwalifikacje, na rzecz wypłaty...

Wystarczy być dobrym pracownikiem a nie byłoby powodu do narzekania bo firma jest spoko!!

azh

Jako ślusarz nie mogę narzekać na warunki, tempo pracy mamy spore, ale jakość wciąż jest ważna. Wypłacają w terminie i idzie się dogadać z kierownikiem.

Bury Zenon

To warto rekrutować? Czy nie w końcu bo nie wiem

@Bury Zenon

Nie idź bo cię oszukują tak jak mnie... Będą obiecywać gruszki na wierzbie a nie dostaniesz nic...

Bury Zenon
@Bury Zenon

Aha

Jakub
@FikuS

Napiszesz dokładniej co Cię spotkało w firmie? Twój komentarz niewiele mówi o pracy w D.P.I. Malachit.

FikuS

Nie ukrywajcie... I nie cenzurujcie Malachit to zł*dzieje i (usunięte przez administratora) szczególnie ten stary grzyb Hubert... Nie płaci i okłamuje Usuń opinie admin też okłamuj innych

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? warto?

Oszukany przez dpi malachit
@Stefan

Robią ludzi na pieniądze na beszczelnego. Robiłem dla nich dwa razy i dwa razy są problemy. Łajzy i nic więcej najgorszy to ten stary lump.

@Oszukany przez dpi malachit

Bo Hubert to (usunięte przez administratora) który lubi obiecywać gruszki na wierzbie

FikuS

Pani administratorze słowo (usunięte przez administratora) czemu jest cenzurowane??? :D

Gustaw

@TadeQ Możesz rozwinąć swoją opinię? W internecie mają dobre opinie.

TadeQ

Szkoda słów :)

Kami

Liczba gwiazdek chyba swiadczy o tym "wykonawcy"

Mirosław
@Kami

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać bardziej szczegółowo na temat warunków pracy w firmie? Pracowałeś w firmie i stąd Twoja opinia? Napisz, jakie były według Ciebie pozytywy i negatywy tego zatrudnienia. Każda konstruktywna opinia będzie mile widziana.

Darek
@Mirosław

Powiedzcie, czy w firmie szukają nowych pracowników?

Kamil

(usunięte przez administratora) Pozytywne opinie to pisze chyba tylko biuro wraz z najmadrzejsza kierowniczka joanna. Nie wiem kto moze kupic mieszkania u tego "developera". Prezesik mily do czasu kupna mieszkania a potem wal się pan na ryj. Co do osob piszacych pozytywnie czy wy ludzie macie chodz troche rozsadku i godności człowieka?

Krzysiek

Jasne. Przyjmujecie kazdego. Chlopaki ze wschodu jednego dnia sa piekarzami następnego murarzami a potem dekarzami. Napewno świadczy to o waszym profesjonalnizmie

Feliks

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Iga
@Feliks

Obecnie szukamy architektów zarówno z uprawnieniami jak i bez nich. Jeśli chodzi o stanowiska bardziej związane z budową zapraszamy do kontaktu kierowców kat C+E oraz operatorów koparko-ładowarki. Jeśli powyższe stanowiska cie nie zainteresowały a chcesz pracować na budowie odwiedź nas na naszej budowie w Siechnicach każda para rąk się przyda ;) Zapraszamy

Piotrek

Witam Pracowałem tam wiele lat temu i od tego czasu nie trafiłem na taką dziadowiznę. Widze po komentarzach że po latach jest tak samo. Pamiętam że szef kiedyś przyszedł i powiedział że wypłaty się spóźnią a następnego dnia przyjechał nowym samochodem. Innym razem zwolnił gościa który miał poważnie chore dziecko i chodził na L4 często, szkoda że kilka dni przed wigilią. Oczywiście jak to tutaj trafnie piszą "stary grzyb" :D nie podpisze praktyki do uprawnień. straciłem przez to 1,5 roku. Po tylu latach dalej czuje niesmak, jedyny plus to że nauczyłem omijać się takich ludzi szerokim łukiem.

Agnieszka

Firma D.P.I. Malachit aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko Księgowy/Księgowa, możecie powiedzieć coś więcej o pracy w centrali? Jaka jest atmosfera? Jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? @Bolo, a jakie stanowisko Cię interesuje?

Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o D.P.I. Malachit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D.P.I. Malachit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D.P.I. Malachit Sp. z o.o.?

D.P.I. Malachit Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 155 ocen.

D.P.I. Malachit Sp. z o.o.