Opinie o La Strada w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy La Strada. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w La Strada o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Strada w Tarnowskie Góry

Natka

Hej, co do sklepu w Gliwicach ba stad jestem to ogłoszenie wisi juz od pół roku non stop. Ciekawe co zrobi "Szefowa" skoro szanowna regionalna jest w ciąży(juz chyba nawet urodziła). jesli ona bedzie teraz jezdzic po wszystkich sklepach to wspołczuje dziewczyna ktore tam teraz pracują. (usunięte przez administratora)

pracownica (byla na szczescie)

Dzis bylam w Gliwicach i co widze??? OGłOSZENIE!na sklpepie La Strada:/Znowu!jak bylam tam w kwietniu i przechodzilam obok tez wisiało haha! cos niema chetnych do pracy TAM i wcale się nie dziwię.A na wystawie te same buty co 2 lata temu kiedy tam pracowałam, a sklepie - pustki zero klientek. To chyba o czymś swiadczy. Szukalam dzis butów owszem ale TAM nie weszlam kupilam sobie w GCH:)))

byla pracownica

jesli chcesz to przeczytaj opinie pare stron wczesniej, a wszystkiego sie dowiesz.

....

facetów i tak nie zatrudniają....ale nie warto

Sprzedawca

Szybkie omówienie obowiązków , jeszcze szybsze przejście do stawek ,znaczne ich zawyżenie.. Później zostajesz na dzień próbny (za który nie zapłacą ,aby się sprawdzić).

Czy jesteś dyspozycyjna i czy możesz pracować również w innych salonach.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
wiola januszewska

nam już wyznaczono terminy rozpraw w sądzie pracy na 28 sierpnia, z pipu nadal przychodzą pisma, że pracodawca nie stawia się na wezwanie inspektora i nie przedkłada należytych dokumentów...zastanówcie się więc co robicie...a niektórzy, co piszecie ;)

byla pracownica

można tylko trzeba miec dluzszy staż pracy w jednej firmie u nas ( w mojej obecnej pracy ) jedna z kierowniczke wlasnie jest na 3 tygodniowym urlopie:)

zapytaj pracodawcow. Powodzenia

byla pracownica

ja tam pracowalam juz jakis czas temu (omijam ten sklep szerokim kołem do tej pory) pod koniec mojej "kariery" tam wzielam parę butów zimowych powiedziano mi że jako pracownik mam zniżkę jakiś tam procent, zwolniono mnie i w dniu przyjazdu po wypłate ( zaznacze tu że po oraz drugi ponieważ za pierwszym razem nie dostalam kasy bo...pracowałam jeden dzień w listopadzie i ...pani (usunięte przez administratora) nie miala listy obecnosci za ten jeden dzień więc nie mogla mi dać tych pieniedzy hahaah śmiech na sali!) pani Z wyplacila mi nędzne 200 zlotych i nie dostalam znizki na buty tylko odjela sobie całą kwotę czyli 369 zlotych...Państwo (usunięte przez administratora) to sępy i (usunięte przez administratora) ale niech dalej uwazają ze te sklepy to jak kiedys powiedziala pani (usunięte przez administratora) ich pasja i hobby!!! haahahahahah

Ala

zapomnialas wspomniec o ''wypowiedzeniu'' przez sms-a :p

Miałam to samo. 475. Cały listopad i dwa dni grudnia :)

Wiola Januszewska

Za prawie 2 tygodnie ciężkiego (usunięte przez administratora)przekaz 380 zł!!!! 91 h w tym soboty i nadgodziny!!!! Kpina!!!! Hahahaha Państwo (usunięte przez administratora) zbiera na wakacje!!!!

Mimi

Cóż, ciężko tu jeszcze cokolwiek dodać, bo wszystko zostało już doskonale skomentowane przez poprzedniczki i zgadza się w stu a nawet w dwustu procentach. Ciągle są te same zasady rekrutacji czyli dziewczyny które za dużo nie pytają, żeby było wygodnie kierowniczce sklepu, a jeśli już któraś zada pytanie o zarobki albo o umowę to usłyszy pewnie, że jeszcze się nie "sprawdziła"i umowa będzie tylko później, nooo i później będzie też 5 zł na rękę które na umowie w magiczny i niewyjaśnialny przez kierowniczkę sposób zmienia się na 5 zł brutto!! Dziewczyny ta firma ma nas za jakieś głupie niemyślące istoty które nie wiedzą co to jest brutto a co netto!! I że ktoś przyjdzie pracować za 3,50 na rękę!! A przy zwolnieniu zapomnij o wypłacie premii uznaniowej za sprzedaż obuwia która jest wyższa od stawki godzinowej bo 6 zł. Ja osobiście żałuję każdej przepracowanej tam minuty i każdej sprzedanej pary dla nich. Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, że "La strada" przestanie istnieć i nie będzie więcej dziewczyn które w ten sposób zostaną oszukane. Najlepszym rozwiązaniem jest pozew zbiorowy do którego ja się będę dołączała i każda z was może zrobić to samo. Im nas więcej tym większe szanse na odniesienie sukcesu.

zbiorowypozew@wp.pl

Brawo, nie będziemy tutaj wypowiadać się na temat "tych osób" ale poszkodowanych jest wiele i to, jak się okazało, nie tylko osoby fizyczne, ale również firmy!!! Walczcie o swoje prawa!!! Inni już to robią!!!

e.

Do poprzedniczki przeciez wiesz ze masz zakaz utrzymywania kontaktow z bylymi pracownikami oraz zakaz wpuszczania ich do sklepu. Na kazdym sklepie wisi ogloszenie, , moze w koncu dziewczyny zmadrzaly i odchodza. Same negatywne opinie o czyms swiadcza, pamietajcie dziewczyny ze pracujac w la stradzie nie macie prawa miec l4 bo to natychmiastowe zwolnienie, musicie przychodzic na 7 albo do 20 zostawac bo regionalna sie wyrobic nie potrafi i oczywiscie mile smsy na dobranoc od szefowej to standart. Najgorsza moja praca!!

J.

ta praca to tam to istna porażka nawrt jak nie było klientek to chocby półki były myte a buty pastowane i zmieniane i przestawiane to trzeba bylo w kółko to robić (tak zwane udawanie że sie pracuje) bo szefowa widziala na kamerce:/ a jak zobaczyla że ktoraś stoi i nic nie robi (bo np. nie ma juz nic do roboty,ileż mozna ukladac przekladac przesuwać i wycierać nie istniejący kurz!!!) to od razu był telefon na sklep ze mamy sie ruszyć!!!i ten sposób ukladania butów na sklepie wystawione w jednym miejscu szukanie w innej czesci:/ masakra!!!z czasemszlo sie tego nauczyć ale przez klientki sie niecierpliwily bo latałyśmy po calym sklepie w poszukiwaniu butów!!

basia54

Witam, tylko raz rozmawiałam z tą Panią przez telefon. Potraktowała mnie S K A N D A L I C Z N I E!!!!!!!!

Ala

Ja nie zgodziłam się na taką kwotę, dlatego domagam się potwierdzenia w postaci paska.

zbiorowypozew@wp.pl

350 zł za 14 dni pracy? Na takie warunki nikt nie powinien się godzić. Taka kwota to brak szacunku do człowieka...

CZTERYSTA ZŁOTYCH ZA MIESIĄC PRACY

Dzień dobry, nie tylko Państwa stać na dobrego prawnika. Proszę próbować.

urszula13

no ja już widzę to ogłoszenie od prawie 4 lat od kiedy zaczęłam jjeżdzic do Gliwic i zastanawiałam się czemu tak jest, ale tak po prawdzie teraz zaczynam szukać pracy w sklepie (a nie w obozie pracy) i wcale nie jest łatwo ;-(

Zostaw merytoryczną opinię o La Strada - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w La Strada?

Zobacz opinie na temat firmy La Strada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Strada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Strada?

Kandydaci do pracy w La Strada napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Strada