Opinie o La Strada w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy La Strada. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w La Strada o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Strada w Tarnowskie Góry

Izabela

Mam odczucie, że zbędnie tracę energie. Powyżej masz dyskusje o tym jak w tej firmie traktuje się pracowników. I tych nowych ale również tych starych. To jest mała firma. HR raczej występuje w korpo.

Izabela

Czy Ty potrafisz czytać? Opinie wyżej są zupełnie wyczerpujące.

byla
@Izabela

prowizje kochana są zalezą od humorków szefowej :/ u nas w gliwicach bylo tak : za sprzedaz 150 par w miesiacu 1 zł. o d pary czyli 150 zlotych prowizji, od 151-200 par to już (wow!) 3 zlote! i powyzej 200 4 lub też 3 zalezy czy jasnie pani miala dobry dzień . generalnie ciezko bylo sprzedac nawet te 150 par bo pracowalysmy we trzy wiec w ciagu miesiaca musialoby sie sprzedac 450 par co czasami bylo nierealne...bo ruch byl mały...a buty drogie i tandetne

Mimi

Cóż nie zawsze to co widać na pierwszy rzut oka jest prawdą. Ciężko żeby dziewczyny chodziły niezadowolone i z pochmurną miną bo w tedy nic by nie sprzedały a za marne 2,50 na godzine bez sprzedanych par obuwia raczej ciężko jest przeżyć.

Troll.

Sprzedawca

Szybkie omówienie obowiązków , jeszcze szybsze przejście do stawek ,znaczne ich zawyżenie.. Później zostajesz na dzień próbny (za który nie zapłacą ,aby się sprawdzić).

Czy jesteś dyspozycyjna i czy możesz pracować również w innych salonach.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

byla

a coś ty myslal że pracują naburmuszone???? czlowieku tam byl monitoring jak tylko ktoras z nas za dlugo stala i chociażby nie udawala że cos robi (np. myje 5 raz dziennie półki lub przesatawia buty p oraz setny )to od razu mialysmy telefon na sklep żebysmy sie ruszyły!

BYŁA PRACOWNICA

Mam taki zamiar. Poczekam do poniedziałku, ale chyba nie doczekam się :(

BYŁA PRACOWNICA

Witam. Pracowałam w tej firmie w zeszłym roku i do tej pory nie otrzymałam rozliczenia. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma podobny problem i co w tej sytuacji zrobić, nadal czekać??

rowniez byla pracownica
@BYŁA PRACOWNICA

Zglos ta sprawe do Urzedu Skarbowego. Oni sie tym zajma. Nie zwlekaj z czasem, bo pozniej to ty bedziesz odpowiedzialna za to, ze nie rozliczylas pit-u. Ja sie w tej firmie o glupi pasek doprosic nie moglam, wiec jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie...

byla pracownica

nie musisz umiec kasowac zeby dana para butow liczyla ci sie na twoje sprzedane pary (o ile beda spoko dziewczyny i nie beda ci chcialy troche podkrasc jak bedzie ci dobrze szlo). Na serio nie masz co liczyc na wieksza kase w tej firmie, a jak za dobrze ci bedzie szlo to 8zl za pare mozesz sie porzegnac(usunięte przez administratora)

Wiola Januszewska

jaką miałaś umowę?

byla pracownica z gliwic
@Wiola Januszewska

umowe zlecenie oczywisciście. (usunięte przez administratora)

Kandydatka

Byłam jednak dziś jeszcze raz na tym szkoleniu. Na szczęście następne już nie jest planowane. Na koniec Pani wzięła jeszcze raz moje cv i w razie czego ma dzwonić w przyszłym tygodniu. Dowiedziałam się dziś, że pierwsza umowa próbna zlecenie na 3 miesiące bez jakiejś konkretnie ustalonej liczby godzin do odpracowania, stawka godzinowa 5 złoty na rękę z jakimiś groszami ze względu na odprowadzane składki i nadal uparcie, że głównym źródłem dochodu są tu jednak premie sprzedażowe bo 8zł za sprzedaną parę butów. Niestety nie mam doświadczenia na kasie, a przeszkolenie z tego miałoby być po ewentualnie gdzieś w trakcie umowy próbnej jeśli by mi dobrze szło (swoją drogą czy nie kasując danych butów nadal liczy mi się ta premia za samo ich podanie klientowi? ciekawe :D) Padło też pytanie o moje plany zamążpójścia i ciążowe. Swoją drogą ciekawe czy zadzwonią.. tak czy inaczej od jutra dalej szukam pracy i mam nadzieję, że znajdę coś innego bardziej sensownego.

...
@Kandydatka

A to wszystko to przekazała ci kierowniczka sklepu która tam pracowała czy była kierowniczka regionalna która wzięła od ciebie CV i przedstawiła te warunki pracy?

@...

Nie, to nie była kierowniczka tego sklepu, tylko ta sama pani, która dzień wcześniej przeprowadzała rekrutację w Katowicach (dokładnie jakie stanowisko zajmuje nie wiem).

byla pracownica gliwice
@Kandydatka

Dzieki ja juz znalazłam, mam normalną pracę, pracuję w księgowości :) Kazdej z was życzę znalezienia dobrej pracy w miłej atmosferze a la strade omijajcie szerokim łukiem!!!!!

byla pracownica gliwice

potwierdza 800 za 100 par to sciema jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiki

Bardzo dziękuje za odpowiedzi ,daje sobie spokój z tą firmą zawracania głowy .Dobrze że istnieją takie strony ,życzę każdej z Was aby znalazła dobra spokojna z normalnym szefostwem pracę oczywiście dobrze płatna :):)POWODZENIA

kiki

Witam :) Ty byłaś na dniu próbnym a powiedz CV i swiadectwa pracy też wysyłałaś E-mailem ? BO CAŁY CZAS SIĘ ZASTANAWIAM CZY CHODZI O TA SAMĄ FIRMĘ .

@kiki

W witrynie sklepu wisiało ogłoszenie i na podany tam właśnie adres e-mail wysłałam tylko cv (bo świadectw pracy nie mam jeszcze niestety ). Po kilku dniach zadzwoniła Pani czy jestem nadal zainteresowana i jeśli tak to jutro mam się zgłosić na dzień próbny/przeszkolenie do pracy, i jak mi się spodoba będę nadal chętna to do 7 dni podpiszemy umowę. No i dziś byłam tam właśnie, nie było żadnych rozmów kwalifikacyjnych itp. Od razu to szkolenie.

ll
@Kandydatka

nie zapomnij dodac że dzien próbny nie płacą...jesli zrezygnujesz po skonczonym dniu

Kandydatka

Hej, ja byłam dziś na dniu próbnym na5h w Katowicach (choć praca docelowo ma być w innym mieście). W sumie jak na początek wszystko ok, miło.. tylko mało szczegółów. W sumie tylko informacja że obowiązuje stawka godzinowa (bez konkretnej kwoty)i premia za sprzedaż (800zł za 100 sprzedanych par). Szkolenie polegało na zapoznaniu się z asortymentem i nabieraniu wprawy w obsłudze klienta. Na koniec zostałam zaproszona na jutro na kolejny dzień szkolenia tym razem do Tarnowskich Gór. Tylko właśnie jak czytam powyższe komentarze to nie wiem czy tam jechać. Boję się, że będę teraz codziennie jeździć do innego miasta na szkolenie a nie wiadomo czy w ogóle ostatecznie dostanę jakąś propozycję umowy i z jaką stawką, już nie mówiąc o kasie na bilety.. Nie mam pojęcia co robić :(

kiki

Witam wszystkie dziewczyny ,czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się czy to też dotyczy sklepu la strade w chorzowie ? .Miałam zamiar wysłać CV ponieważ wisi oferta pracy z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

J.
@kiki

Rób jak uwazasz ogloszenia wiszą na sklepach caly czas bo szanowna pani szefowa szuka nie wiadomo kogo i ma nie wiadomo jakie wymagania!

asik

hej dziewczyny...a ja dziś byłam na dniu otwartym i się niby zgodziłam na pracę, ale widzę co się dzieje, więc rezygnuje;/ a dałam już swój pesel;/ ciekawe co teraz będzie, a i nie zapłacili mi za dzisiejszy dzień.

była pracownica (kierowniczka)

Bardzo dobrze że są takie strony na których mozna "prześwietlić" w pewnym stopniu firmy i dowiedzieć się co myślą osoby które mają cos do powiedzenia. Pracowałam w tej firmie dawno i długo znam wszystko od podszewki. Powiem że jak byłyby takie strony jak ta kiedys to też nie skorzystałabym z tej oferty pracy .(usunięte przez administratora)

gosia

no i zadzwonila bardzo mila pani i zaprosila mnie ja jutro, ale ja za radom kolezanek powedzialam: nie, dziekuje:)

gosia

dzięki Sisi, a juz myslalam ze znalazlam fajna prace w Sosnowcu. przeprowadzialam sie do tego miasta i nic nie slyszalam o słynnej La Strada. Ale dobrze ze mozna polegac na innych doswiadczonych kolezankach:) dzieki wielkie, szukam dajej aby nie nastawic sie zle do sosnowca:) pozdrawiam

gosia

hej a nie wiecie jak la strada w sosnowcu?złozyłam dzisaj cv a po przeczytaniu opinii jestem przerazona i sie gleboko zastanawiam

s

po jakims czasie weszlam na to forum i zaczelam sie zastanawiac dlaczego usunieto 80% komentarzy? Moze 'Szefowej' przeszkadzalo 10 stron negatywnych wypowiedzi na temat jej firmy...

jaaa

taaaa zniżki! ja bralam buty zimowe sądziłam że dostane tę zniżkę...nie pametam juz ile procent ale nie dala mi szanowna szefowa znizki bo w sumie to byla moja ostatnia wypłata (zostalam zwolnona że za mało sprzedawałam) tak czy siak znizki nie dostalam ...w ogole nie wspominam tej pracy mi lo zwłaszcza szfowej i nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o La Strada - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w La Strada?

Zobacz opinie na temat firmy La Strada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Strada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Strada?

Kandydaci do pracy w La Strada napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Strada