Opinie o Gemius S.A. w Warszawa

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku bada internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny społeczno-demograficzny profil e-konsumentów. Mierzy oglądalność stron WWW i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Gemius działa w kilkudziesięciu krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 16 z nich posiada oddziały. Jego klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez firmę badania są realizowane zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gemius S.A. w Warszawa

Pat

DWT to 2-2.5k netto bez mozliwosci awansu....pracujesz za ten sam hajs ile wlezie. Chyba ze prace zmienisz. Nie ma co sie dziwic, ze pojecie INFLANCJI jest im nieznane. zero sciezki rozwoju a budzet na szkolenia to jakas porazka.

Julita

Szkoda, że nie piszecie ale myślę, że to dobry znak!!

Anon

Totalny brak możliwości awansu w firmie. Atmosfera dobra i o to chodzi bo z ludźmi powinno się dogadywać :) Płaca bez szału, co tu dużo gadać ale da się wyżyć.

Iga

Dla mnie Gemius to świetna firma. Malkontentów wszędzie można spotkać, doceniajmy to co mamy!!!!

Czy kandydat na stanowisko Młodszy/a specjalista/ka ds. utrzymania panelu z j. niemieckim w firmie Gemius S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Melania

Gemius to z całą pewnością firma w której pracę mogą znaleźć ludzie ambitni. Są osoby dla których oczernianie firmy jest wielką przyjemnością, może już tak mają.? Dla mnie to fajna firma, pracuję z fajnymi ludźmi i nie mam zamiaru jej zmieniać na te tzw. lepsze.

abcd

słabe słabe słabe nie polecam

Agnieszka

Widzieliście już nową ofertę pracy Gemius S.A.? Jakie macie opinie na temat firmy?

cśśś

Może jednak wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na administratora systemów? Podobno dorzucają odpowiednie benefity socjalne co znacznie urozmaica pracę.

Inżynier

Byłem na rozmowie kwalifikacyjne i nie polecam. Rekruter -(usunięte przez administratora) - był najzwyczajniej na świecie niemiły i chamski. Za wszelką cenę próbował mi udowodnić, że czegoś nie wiem. Kwestionował także sens tego co robiłem w poprzednich firmach. A najlepszy był moment kiedy opowiedziałem o zagadnieniu technicznym, którym zajmowałem się od roku, po czym on odparł, że nigdy tego nie robił i się na tym nie zna, ale na pewno działa to inaczej ... Oczywiście wydawał się bardzo zdziwiony kiedy odrzuciłem ofertę. Finansowo - znośnie, ale inne firmy - filie zagranicznych koncernów - płacą znacznie lepiej. Nie polecam.

Bronek

Kochany rejcz! Proszę czytaj ze zrozumieniem. To ja postawiłem swoje oczekiwania finansowe na poziomie 2400 PLN na rękę. I to było dla nich oczekiwanie wygórowane!

Bronek

Opowiem wam, jak to ja się o pracę w Gemius starałem. Ano wisiało już długo jakieś ogłoszenie i tak z głupia frant pomyślałem: dlaczego nie? A co mi tam kolejną 'aplikację online' sobie wypełnię, przecie i tak nie mam co robić. Wypełniłem i o dziwo się odezwali. Jakoś następnego dnia albo po niedzieli. Nieważne, mam interview, jest nadzieja na stabilne jutro, multisporta, prywatną opiekę medyczną. Przybywam a jakże punktualnie, ba! Nawet zęby umyłem, na świeżo się ubrałem, alleluja i do przodu. Spotkanie prowadzi jakże miłe dziewczę pochodzące gdzieś z rubieży Mazowsza (ah, ten akcent) o jakże pięknych blond anielskich włosach upiętych w warkocz. Gadka szmata... sraty taty... odpytywanie z oczywistości i srutututu. Po czym się zaczyna opowieść o firmie, jakie to ma wysokie standardy, jak to o pracownika dba, czego tam nie ma... i warsztaty z garncarstwa, i z emisji głosu... i zieloną herbatę mogą pić, i świeże warzywa im dwa razy w tygodniu przywożą (nie zapytałem czy mają jakąś sprawdzoną babę z cielęciną) i jak to się tam człowiek nie rozwija.. i no w ogóle to w Dolinie Krzemowej już srają żeby im specjalisty na warszawski Mordor nie pouciekły... było miło, się skończyło. Na koniec oczywiście oczekiwanie finansowe i jeszcze takie trudne terminy padły jak be to be (albo to be or not to be ...nie o tym myślałem) Zapytałem kontrolnie, dlaczego to ogłoszenie tak często się pojawia, no oczywiście, że pracownicy się rozwijają, awansują i no świeża krew potrzebna. Wróciłem do domu, sprawdzam pocztę; tam oczywiście dziewczę wchodzące w wiek kobiecy (nie wiem, czy ona była pełnoletnia) napisała mi wiele miłych słów (czy ona myśli że ja lustra nie mam?że nie pamiętam co mi nauczyciele jak i własna matka mówili?) a na koniec formułka: nie jesteśmy w stanie sprostać pana oczekiwaniom finansowym. Wiem, co niektórzy sobie myślą.. że pewnie wołałem miliony monet... no dobra, kwota to: 2400 PLN do ręki. No i taki Gemius, nowoczesny jak cholera, a pensja jak u Janusza na składzie z glazurą. eh... Dla spokoju nająłem się u tapicera... przymyka oko gdy gąbkę wynoszę i pozwala pierdzieć w fotele przygotowane dla upierdliwych klientów. Na razie siedzę bo zima a tu chociaż ciepło w warsztacie.. ale coś czuję, ze długo nie wytrzymam i na kolejne interview pójdę.

hhee

dobre, daję Ci 5+

@hhee

To bądź czujny. Majstyr jakiegoś siuśtaka z gimbazy na przyuczenie wziął i robi mu za fistaszki.Sratlek ambitny i chrzani że się uczy i doświadczenie zbiera. Robotę też chrzani. No żem nie strzymał i znów na interview poszedł.

korwell
@Bronek

Na stanowiskach juniorskich w Gemius dają co najmniej 2500 na rękę na umowie o pracę, wiem z doświadczenia. Jak 2400 to było za wysoko to może chciałeś na niepełen etat, albo na praktykach.

GaPa
@Bronek

Z pewnością jesteś niezwykłym człowiekiem i w Gemiusie marnowałbyś się. Jeżeli aplikowałeś do Gemiusa jako bezrobotny, a obecnie pracujesz jako tapicer to może zainteresują Cię oferty pracy w Norwegii dla cieśli szalunkowego lub konstrukcyjnego - płaca odpowiednio ~100 / 150PLN na godzinę brutto! Wymagane doświadczenie i wykształcenie tylko zawodowe! Jeżeli Twoje oczekiwania to 2400PLN netto miesięcznie, to na jakie stanowisko do Gemiusa startowałeś? Może doceń fakt, że w negatywnej odpowiedzi podanym powodem były zbyt wysokie oczekiwania, a nie rzeczywiste Twoje osobiste przywary (możesz nie zrozumieć, to cechy) jak np. źle umyte zęby. Nie podkreślaj tak mocno tego, że to zrobiłeś - dla zwykłych ludzi to normalne.

pracy

no wlasnie ja bedac na studiach , tak rozlgadam sie gdzie moglbym sobie praktyki albo staz zrobic. a gemius to chyba bardzo znana na rynku i jesli bede mial taki wpis w swoim cv to pewnie to cos da zeby potem bylo latwiej. wiecie moze czy szukaja kogos tam na praktyki czy to tylko szansa w wakacje na takie rzeczy?

Magda
@pracy

Polecam zaglądanie na stronę gemius.pl/pl/praca. Obecnie mamy dwa wakaty praktykanckie, około połowy lutego zaś będziemy ruszać z rekrutacją na praktyki letnie do wielu działów. /Magda Stanowska, Dział Personalny HR/

wypowiedzenia

tez bym zwalnial kobiety ktore tylko po to łąpią się na umowę o pracę, żeby zachodzić w ciążę i uciekać na zwolnienia. Właśnie przez to kobiety zarabiają mniej od mężczyzn. Na jakie zarobki może liczyć analityk z 2 letnim dośw. ?

rolek

Ta firma zwalnia kobiety wracające do pracy po urlopie wychowawczym. Moja przyjaciółka niedawno dostała wypowiedzenie w kiepskim stylu. Szok.

werty

to super firma na początek kariery, do zdobycia doświadczenia, ale, niestety, trzeba być bardzo dobrym, żeby tu dużo zarabiać, chociaż, jak przypuszczam, firmy nie stać na bardzo wysokie zarobki pracowników. Atmosfera pracy i warunki pracy są bardzo dobre-- polecam.

gość

gość - 2012-11-06 14:00:11 Czemu ta firma szpieguje na jakie strony ludzie zaglądają i co oglądają w internecie?To jest uczciwe i zgodne z prawem?Śledzi ciasteczka, chociażby po to, żeby nie wyświetlały się użytkownikom ciągle te same ankiety/reklamy, przy czym nie są przechowywane żadne dane osobowe, czyli żadne informacje, które mogą zidentyfikować danego użytkownika (bo to byłoby już nielegalne)

gość

Zostaw merytoryczną opinię o Gemius S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gemius S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gemius S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemius S.A.?

Gemius S.A.