Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

prawdziwy...

zadowolona i reszta - na jakim projekcie pracujecie jako manager/trener.... xD a moze firmy pomyliliscie?

zadowolona

A ja Wam powiem że ciesze się że nie trafiłam na to forum 3 miesiące temu czyli zanim wypełniłam formularz zgłoszeniowy...bo pewnie wtedy bym zrezygnowała jeszcze nie zaczynając.A teraz mam prace (co prawda tylko na wakacje) z której jestem w pełni zadowolona..Fakt ok. powiecie że pracuje tylko 2 miesiące na słuchawce więc co właściwie moge wiedzieć? Tylko jakoś od osób które p[racują 1-2 lata jakoś nie słysze żeby narzekały na menadżerów czy trenerow zawsze między tak dużą grupą osób zdarzają się jakieś spięcia w końcu nikt nie jest idealny.. ale mimo wszystko można się spoko dogadać.Tak samo nie ma pracy idealnej mimo tego że pracuje do końca sierpnia (bo jednak wakacje też przydałoby się zrobic a od października studia w innym mieście w którym jako student będe szukała takiej samej-wygodnej pracy) to wiem że za rok na wakacje tez będe tu pracować.Jeśli chodzi o grafik taki jaki podam taki mam nikt mi specjalnie niczego nie narzuca...a jeśli już go podam to się go trzymam bo w końcu po to go podaje prawda? a nie po to żeby sobie był.Jedyne co jest irytujące to ten nacisk na NA ,ale w końcu póki co i tak powazniejszych konsekwencji z tego tytułu nie bylo i mam nadzieje że tak zostanie ;P Kolejna sprawa która poruszacie to czas przerw.. Zasady są jasne 10 min na 2 godziny pracy...Mało Wam? Zróbcie cel szybciej i macie dodatkowe 5 min czyz nie? Pozatym to nie jest moja p-ierwsza praca i powiem Wam że sa firmy które o wiele bardziej wyzyskuja ludzi.. I nie pisze tego aby się podlizac ani po to żeby się poużalać a mam wrażenie że większość osób tutaj to poprostu "nastolatkowie" którym rodzice wszystko fundowali a teraz postanowili sobie dorobić bo myśla że pieniądze z nieba spadają.Fakt nie jest miło słyszec od co drugiego klienta że sieć sie nie rozwija a inne dają więcej ale zdarzają się klienci którzy są zadowoleni że do nich dzwonimy bo nie muszą nigdzie chodzić i się prosić-fakt są rzadkością i trafić na fajną bazę jest baaardzo ciężko.. ale to jak działa system nie jest wina oddziału w Opolu wszędzie działa tak samo(chociaż jest to wkurzające). A pozatym tak na marginesie jak Wam tak źle i nie dobrze a dalej pracujecie to ciekawe czy o swoich spostrzeżeniach zarówno o TM jak i trenerach napisaliście w anonimowej ankiecie...? Pewnie nie... Pozdrawiam wszystkich "normalnych" i "mniej normalnych" ludzi z którymi sie naprawde spoko pracuje ;)

Przypadkiem usłyszałam o tym forum więc sobie weszłam tak z ciekawości ;D Przede wszystkim trzeba zaznaczyć ze to jest PRACA a nie darmowa kasa, jak się komuś coś nie podoba to niech zbiera truskawki za 600zł mies. Co do kar - od początku było mówione ile minut jest na przerwy. Tak naprawdę nikt ich nie podlicza przeciez może odliczą max 5zł na mies. , tragedia przeciez. Co do nowych aktywacji takie dostali rozporządzenie więc muszą nas z tego jakoś rozliczać, a w sumie to nawet korzystnie wyszło, bo można sobie z nich nieźle podciągnąć do wypłaty. Podsumowując - tak sądzę, że osoby które tak czynnie się tu udzielają po prostu nie sprawdziły się w tej pracy więc zamiast tracić czas na zbędne komentarze znajdzcie inną tą [usunięte przez moderatora] pracę w której się zbija bąki i liczy forsę spadającą z nieba popijając drinka z parasolką

klkl

nie ;]

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
xxx

Powiem tak, poszłam tam, bo słyszałam w miarę fajne opinie o pracy w CCIG. Jednak później zaczęły docierać do mnie też te złe opinie. Ale postanowiłam spróbować. I w życiu tam nie wrócę ! Po pierwsze: grafik. Racja, na początku mówią, że idą na rękę. Jednak chciałam przyjść w sobotę na 5 h to kazali mi na 9h. I tak ciągle. Chciałam wolne w tygodniu, bo musiałam załatwić urzędowe sprawy to nie dostałam, ponieważ wtedy nie będzie 100% grafiku. A co mnie obchodzi ich grafik? Po drugie: TM. Niby w porządku, a konsultantów traktuje z góry. Bo myśli, że jak on już nie jest na słuchawce tylko team managerem to wszystko mu wolno. ZA duże wywołują tam ciśnienie, co źle wpływa na psychikę. Ja serdecznie miałam dość, mimo, że wmawiałam sobie, że to tylko praca i żeby się tym nie przejmować. W jednym dniu byłam słabsza od innych, nie miałam żadnej umowy, to przez kilka dni słyszałam wyrzuty i na zebraniach teamu o tym często mówił. Sugerował, żeby zwolnić się z pracy. Więc pod tym względem ludzie naprawdę mają dość. Mimo, że chcieli pracować na dłuższy czas, od razu biorą miesięczne wypowiedzenie. I ogólnie ta praca też jest męcząca. Chociaż nie jest to praca fizyczna to człowiek bardzo się tam męczy. Często są dni, gdzie kompletnie nikt nie odbiera telefonu to od razu dostaje się zjeby od TM, jest też tak, że nas wyzywają. Siedzisz tam i zastanawiasz się po co, skoro ludzie i tak cię mają w dupie. Tylko kasa tam trzyma. Teraz miałam jeden dzień słabszy, to na następny dzień mój TM wprost mi powiedział, że to ostatni dzień mojej pracy i da mi znać, kiedy wypowiedzenie będzie gotowe to wtedy przyjdę tam je podpisać. Zwolnił mnie w ciągu minuty. Bez okresu wypowiedzenia, bez tzw. tygodnia naprawczego, które jest wtedy, jak komuś słabiej idzie, i co najważniejsze to bez wypowiedzenia na piśmie. Więc moje zwolnienie było bezprawne. Nie wyrzuca się ludzi tak z dnia na dzień. Gdybym jeszcze naprawdę siedziała i obijała się w tej pracy to rozumiem. Ale cały czas dzwoniłam, podpisywałam umowy, ale dla niego byłam najgorsza z całego teamu. Ale nie wziął pod uwagę tego, ze pracowałam tam dopiero 2 tyg na słuchawce a inni mieli już 2 letni staż. Więc do kogo on mnie chciał porównywać? Praca ta, moim zdaniem jest dla ludzi, którzy naprawdę potrafią się nie przejmować pracą. Ogólnie jej nie polecam, chociaż też mi tak mówiono, to chciałam spróbować.

buka

to idź. mi tam dobrze

ghjk

ta [usunięte przez moderatora] firma [usunięte przez moderatora] swoich konsultantów na wypłatach !!!!!! odchodze z tamtad z końcem lipca

heh

Ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (DzU z 2007 r. nr 171, poz. 1206) zawiera listę agresywnych działań, które są zakazane w każdych okolicznościach. Art. 9 tej ustawy wymienia np. wywoływanie wrażenia, że konsument nie może wyjść bez zawarcia umowy, co jest praktyką często spotykaną na różnych prezentacjach. Ustawa piętnuje też nachodzenie konsumenta w domu mimo jego wyraźnej dezaprobaty, jak również uciążliwy telemarketing albo e-mailing. Nie wolno też szantażować klienta moralnie, że jeśli nie nabędzie produktu lub usługi, to akwizytor straci pracę lub środki do życia. Zakazane jest też wywoływanie wrażenia, że konsument już uzyskał, uzyska bezwarunkowo lub po wykonaniu określonej czynności nagrodę albo inną porównywalną korzyść, gdy faktycznie one nie istnieją lub są uzależnione od jakiejś wpłaty. Nie wolno też kłamliwie twierdzić, że produkt jest dostępny jedynie przez ograniczony czas.

były współpracownik

abcdefgh - pracowałem tam w tamtym roku i powiem tak: ludzie, którzy tam teraz pracujecie, jeśli dajecie się robić w konia i pozwalacie, by odejmowali wam od pensji bezprawnie kasę, nie bójcie się, zgłoście tego pracodawcę do PIP lub innego odpowiedniego organu. pamiętajcie, macie swoje prawa! a ta firma łamie je notorycznie wykorzystując was i naciągając na kasę. wstyd zdzierać jakieś złotówki z i tak mizernej wypłaty. dodatkowo temperatura panująca tam latem czyli około 25-30 stopni C, przez kilka godzin pracy przed komputerem, jest to sytuacja niedopuszczalna w naszym prawie. do tego firma ma OBOWIĄZEK zapewnić wam zimne napoję, choćby wodę przy takich temperaturach! również tzw. elastyczny grafik jest bzdurą. możecie myśleć że przesadzam - szczególnie osoby które dopiero zaczynają albo tacy tchórze, którzy boją się żądać przestrzegania swoich praw pracowniczych. pracowałem tam i wiem dobrze jak wygląda sytuacja. w takich warunkach nie polecam tej pracy nikomu chyba że właśnie na miesiąc, zgarnąć godzinówkę i (usunięte przez administratora) stamtąd ;P bo jak będziesz pracować uczciwie to w końcu potraktują cię jak szmatę i wywalą albo zrobią inny numer, zresztą wiecie jak jest. pozdrawiam

JAaaaaaa - 2011-07-03 19:50:55 Jeśli jest tutaj tyle osób obeznanych w sprawach CCIG to może ktoś przedstawi po krótce jak wyglada szkolenie :) Jutro się na nie wybieram i chciałabym wiedzieć czego się mogę spodziewać... na szkoleniu będą ci pociskać kit o tym jak łatwo jest zarabiać grubą kasę z premii powyżej godzinówki. będą przedstawiać różne sposoby manipulacji klientem. atmosfera na szkoleniach jest zwykle wesoła i luźna. plusem jest też to że po przepracowaniu 110 godzin w danym miesiącu płacą ci również za szkolenie! na szkoleniu będą różne zadania uczące cię przedstawienia produktu i dopasowania go do potrzeb klienta. po tygodniu jesteś teoretycznie profesjonalistą. potem przychodzi praktyka. najpierw oglądasz i słuchasz jak pracują inni. potem siadasz na słuchawkę i czar pryska ;)))

jaaaaaaan

tak, pranie mozgu i kolorowanie rzeczywistosci :) zobaczysz po szkoleni, a za miesiac bedziesz tez aktywnym uczestnikiem zycia forum :)

JAaaaaaa

abcdefgh

OBK - 2011-06-30 17:59:01 No, zaczyna sie okres wakacyjny coraz wiecej ludzi przychodzi co po miesiacu odejda.. Natomiast sporo doswwiadczonych ludzi zaczyna z roznych powodow odchodzic..ciekawe ilu odejdzie gdy na keepengu zacznal naliczac kary za brak nowych aktywacji...To najbardziej poroniony (i niezgodny z warunkami umowy). Pamietajcie wszyscy z keepengu..NIKT NIE MA PRAWA ODEJMOWAC WAM Z WYPLATY ZA COS TAKIEGO I NIE POZWOLCIE NA TO..to by nawet pod inspekcje pracy podchodzilo bo w umowie jest wyraznie zaznaczone za co kary naliczac firma moze...Jak ktos sobie na to pozwoli to naprawde nie ma honoru,nie dajmy sie ponizać!!..kazdy z nas generuje firmie zysk min.kilka tysiecy zlotych a oni beda z naszych skromnych wyplat odbierac po kilkadziesiat zlotych.. Podrowienia dla keepengu ( z wylaczeniem niuczciwych menagerow) Mało tego, oprócz tego że NIKT nie ma prawa naliczać Wam kary za brak sprzedaży aktywacji, to tak naprawdę NIKT nie ma prawa naliczać Wam kary za nieobecność, spóźnienia, testy, monitoringi czy co tam jeszcze! LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, PRACUJECIE NA UMOWE ZLECENIE !!!! LICZY SIĘ TYLKO UMOWA NIEŻADNE ZAŁĄCZNIKI O KARACH ITD! A JUŻ NAPEWNO NIE KARY ZA NOWE AKTYWACJE - PRZECIEŻ NIC NIE PODPISALIŚCIE !!! Nie dajcie się oszukiwać !!! JEŚLI KTOŚ KIEDYKOLWIEK BĘDZIE CHCIAŁ WAM NALICZYĆ ZA COŚ KARĘ OBSTAWIAJCIE CAŁY CZAS PRZY SWOIM - FIRMA NIE MA DO TEGO PRAWA !!!! W PRZECIWNYM WYPADKU ZGŁOŚCIE TO DO LOKALNYCH MEDIÓW, ZBIERZCIE SIĘ W GRUPĘ I OPISZCIE PROBLEM, W OPOLU MAMY PORTALE INTENRETOWE LOKALNE, TELEWIZJE, PRASE !!! Uwierzcie mi że nie wolno NIKOGO tak wykorzystywać jak robi to ta firma, marne grosze się zarabia na Keepingu, a firma dostaje za Was NAJWIĘCEJ ZE WSZYSTKICH PROJEKTÓW !!! Załóżcie strone w internecie, otwórzcie ludziom oczy !!! Czemu ja tego nie zrobiłam? Nie mieszkam już w Opolu, wróciłam do siebie na Śląsk i zostaje tu na stałe natomiast Wy macie szanse stawić czoła tym [usunięte przez moderatora]i bandzie małolatów pseudo "menadżerów"... Pozdrawiam.

piotrek

zwroty to odejmuja tyle ile jest umowa warta czyli np.delfin 29,90 na 36mies jesta wart tam 32 zl to jak jest zwrot to tyle samo odciagaja,ale staraj sie tak klientowi to sprzedac zeby na powiedzmy 20 umow miałbyś tylko 1 zwrot czyli masz przekonac go zeby to wziol i podpisal a nie ze moze sobie zamowic cos a potem przy kurierze odwolac-przewaznie tak robia osoby ktore ledwo maja dowod wiec przy tych stanowczym badz :)

abc - 2011-07-01 08:35:01 Po pierwsze jestem konsultantką, a nie kimś z kadry - jeśli uważasz, że tylko kadra może pisać pozytywne komentarze o firmie to Ci współczuję. Po tym stwierdzeniu: \ Współczuj sobie za to co wypisujesz. Co do ewentualnej zmiany projektu to taka zwyczajnie nie nastąpi. A jeśli jakimś cudem stanie się faktem to uwierz że będę pierwszą osobą, która zakończy tam pracę (na pewno na biznesie). Koleżanko co do twojej sugestii odnośnie umowy. Moim podstawowym projektem jest BK :). Zaznaczają to TM ciągle. Mało tego....jeśli kosztem aktywacji ma być utracone przedłużenie to mamy wybierać przedłużenie :):). Nie ma żadnych podstaw do naliczenia kary za brak sprzedaży. A dobitnym na to dowodem jest forma kary jaką jest spóźnienie........nie ma w systemie innej opcji co świadczy o tym że to jest totalnie nie na miejscu i nie słusznie. Ja wiem jedno....posypią się reklamacje co do wypłat. Zobaczymy jak sprawa się będzie wtedy przedstawiała.[usunięte przez moderatora]TOLEROWAĆ NIE BĘDZIEMY !!!

gitara

o dziękuję a jak to zwrotami wygląda? odejmują Ci coś wiecej od pensji niż sama umowa była warta?

piotrek

jak składasz wypowiedzenie to 30dni przed czyli mówisz menago ze zwalniasz się np.10 lipca i musisz być 30dni jeszcze w pracy tak jest na umowie i w każdej pracy na umowę zlecenie,mimo ze ccig jest praca dla studentów -uczni to traktujcie ja poważnie,pracuje już tam 3lata na słuchawce od początku jej istnienia i znam ja od pierwszych kroczków a właśnie tak jest ze nowe osoby przychodzą i jęczą i głupie posty wypisują!konsultanci ze stażem cenią sobie prace i wiedza po co tam są i dobrze zarabiają bo maja co miesiąc wypłatę minimum 1500 zl bo FUNDAMENTEM tej firmy są lojalni,starzy konsultanci,i tez tak na marginesie jak była Iza to byle kogo na rozmowie kwalifikacyjnej nie przyjmowała ,trochę jak widzę kogo teraz przyjmujecie do ccig to robi się syf... ale jestem i będę wierna osoba bo lubię swoja prace ccig :)

gitara

a ja dalej nie otrzymałam odpowiedzi, hehhhhh jak to wygląda z wypowiedzeniem , po jakim okresie można je złożyć no i czy są jakieś kary pieniężne czy odejmują coś od pensji ?

Bezsensowne myslenie...ok- masz racje moga zwolnic za nie wykonywanie obowiazkow..Wiec niech to zrobia...Tylko ze musieli by [usunięte przez moderatora] wiekszosc konsultantow i doslownie nie mialby kto na nich pracowac...Dlatego siegaja po srodki niezgodne z prawem.(ciekawe ile firma moze dostac kary od inspekcji pracy za takie praktyki) Moze niedlugo za brak celu tez beda kary..? przeciez to tez niewykonywanie obowiazku ! niezrobisz 4 umow ciach -20zl kary.. Wszystko do tego dazy ze niedlugo JEDYNYM ARGUMENTEM w kazdej sytuacji stana sie KARY..

gitara

ach i jeszcze jak to wygląda ze zwrotami ? odejmują tyle ile sam naliczyłeś czy wiecej zabierają z wypłaty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica