Opinie o Agencja Pracy Natalia w Anglia Rzemieślnicza 32

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Natalia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pracy Natalia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Natalia w Anglia Rzemieślnicza 32

Mała Czarna

Ja pracuje już jakieś pół roku. Prace oceniam pozytywnie. Zarobki ok, miła atmosfera, pomocni koordynatorzy.

Dejzi

Wyjechałem przez tą agencję do zbierania zamówień i muszę powiedzieć, że team lederzy ok, nie ma takiej presji, a kasa jest spoko.

Lenka

jest ok :) w miejscu, gdzie ja trafiłam przez tą agencję było wesoło i sympatycznie :)

Foka

Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią poprzednika. Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Pracy Natalia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Gigi

Ja zachęcam do spróbowani w tej firmie, bo stawki są w sumie jak wszędzie, ale koordynatorzy są zaangażowani, dbają o to, żeby nie czuć się zostawionym samym na pastwę losu. Tak tylko piszę, bo sama nigdy nie doceniałam tego i nie zwracałam na to uwagi, ale moja znajoma opowiadała jak jej firma, z którą wyjechała totalnie nie pomagała pracownikom.

Leila

Ja jestem z nimi pierwszy raz. Współpraca przebiega ok. Koordynatorka zarówno polska jak i niemiecka - bardzo zaangażowana.

Cati

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą, w moim przypadku nie było żadnych problemów ani przed wyjazdem ani na miejscu. Na pewno jeszcze z nimi wyjadę.

Klaudia O.

Myślę, że mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem, właśnie wróciłam z mojego drugie wyjazdu i mile to wspominam - praca jest ciężka, ale która nie jest? Firma płaci na czas, zapewnia różne dogodności, umowa ok.

Asia

ja jeżdżę z nimi i nie czuję się oszukana jak przez inne biura. Koordynatorki zawsze pomocne i to jest jednym z większych plusów, kasa też ok, a za dojazd zawsze zwrot dostaję... także z mojego doświadczenia warto jechać. Pozdrawiam!

Iwonka

Miałam okazję być do tej pory na dwóch wyjazdach z ap Natalia i śmiało polecam - warunki są przyzwoite, współpraca układa się pomyślnie, nie miałam żadnych nie przyjemnych sytuacji.

Blankka

Ja napiszę tylko, że z wieloma firmami jeździłam i z Natalią jest mi najlepiej i zmieniać póki co nic nie zamierzam

Mini

Wyjeżdżając za granicę pracowałam z różnymi firmami. Jak dotąd najlepiej współpracowało mi się z z ap Natalia. Pozdrawiam.

Ja2

Dziwne, ze dzis nie ma zadnych nowych opinii. Pewnie dlatego, ze agencja dzis nie pracuje i nie ma ich kto wypisywac hahaahaha

Ald

Praca zagranicą jak to praca, jak ktoś był to wie, ale trzeba pochwalić podejście w biurze i zaangażowanie agencji żeby wszystko przebiegło pomyślnie.

Nisiaxx

To prawda - porządna agencja. Polecam

naki250

Jak dla mnie to najlepsza agencja na jaką trafiłem. Od początku mówią co i jak, bez ściemy i koloryzowania żeby człowiek mógł się przygotować i był świadomy sytuacji.

Podróżnik

Ja tam z nimi trochę Europy zwiedziłem :D byłem w Holandii, Francji, Anglii i Belgii, szczerze powiedziawszy w każdym kraju było inaczej, ale kasa zawsze się zgadzała. Na różnych ludzi trafiałem w pokojach, jedni byli super ziomkami, a z innymi nie dało się żyć, ale od tego był koordynator, któremu zgłaszało się problem i sprawa zawsze była rozwiązana :D ogólnie agencja spoko, polecam, ciekawe doświadczenia

Walu

Pracowałem przez AP Natalia we Francji. Praca zawsze była, kasa na czas. Mieszkanie to może nie hotel 4 gwiazdkowy, ale narzekać też nie można. Ja polecam, bo nie wróciłem z pustą kieszenią.

Hary

Można wyjechać przez konkretną agencję, a jak Wam coś będzie nie odpowiadało to sobie zmienicie i tyle. Ja osobiście mogę polecić biuro Natalia. :P

Judit

Witam, najgorsi podobno w pracy za granica są Polacy. Ja byłam zadowolona w Geldermalsen. Super szef Roy. Mega szacun, a w biurze profesjonalne podejście do człowieka. Poza tym praca ciężka ale w końcu lepiej zarabiałam niż w PL.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Natalia - Anglia

Agencja Pracy Natalia
3.5/5 Na podstawie 57 ocen.

Agencja Pracy Natalia