Opinie o Qubus Hotel Bielsko- Biała w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Qubus Hotel Bielsko- Biała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Qubus Hotel Bielsko- Biała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qubus Hotel Bielsko- Biała w Bielsko-Biała

Jak wygląda praca pokojowych ? Prosze opisac szczegóły. Zmiany. Grafik. Zarobki. Wyplacalnosc. Obowiązki. Ilość.

sms

jakie stanowisko to chyba nie ma znaczenia......taka branża hotel dobrze prosperuje to i ludzi potrzeba logiczne

ola236

Nikomu nie polecam pracy w tym hotelu. Pracownicy dostają śmieszne pieniądze,pokojowe zapierdzielaja za najniższą krajową, bardzo często brakuje ludzi do pracy, bo chora, bo w ciąży, bo się zwolniła, trzy pokojowe zapierdzielają za 10 bo nikt nie chce tam pracować za taką stawkę i taki zapierdziel. Natomiast Państwo Prezesostwo świetnie bawi się nw Barcelonie i wydaje bankiet na 5 lecie hotelu i uwaga, to nie przyjęcie dla pracowników, którzy na renomę tego hotelu pracują lecz dla Wielmoznego Państwa Prezesostwa. Na miejscu wszystkich prezesów tego hotelu wstydzilabym się za takie nieposzanowanie pracy ludzkiej!!!!

ol
@ola236

Tak właśnie to wszystko działa . Nie polecam tam pracy !!!

sms

Atmosfera jest naprawdę super polecam i wiem co mówię

Kelner

Rekrutacja jak rekrutacja oprócz tego ze obiecują gruszki na wierzbie, obiecana podwyżka po każdym pol roku pracy ktorej za obecnej durektorki nie zobaczyłam, kłamanie w sprawie posiłków pracowniczych (cena) ogólnie dużo mydlenia oczu zeby zatrzymać pracownika

Nic nadzwyczajnego, powszechne prosze opowiedzieć cos o sobie,to nawet nie była rozmowa a omówienie warunków pracy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
teNowy

witam serdecznie, jestem zainteresowany pracą na kuchni w tym hotelu, jak atmosfera między pracownikami ?

strad

Doswiadczonych moze sie docenia jednak wiele zalezy od kadry kierowniczej. Coz...Prawo polskie ma jeszcze wiele niedopracowan tak zwanych luk przez co pracodawcy nadal na zbyt wiele pozwalaja sobie w stosunku do pracownikow. Pracodawcy dla ktorych liczy sie interes wlasny rzadko lub niemal nigdy nie majaodpowiedniego podejscia do zatrudnionych.

Fred

To czy w ogóle jakieś hotele w Bielsku doceniają finansowo doświadczonych recepcjonistów? Czy wszędzie płacą 8 pln/godz?

Podsumuje krotko. Jesli chodzi Pan / Pani bo jak pisze do pracy powinno sie chodzic by sie czegos nauczyc to rzeczywiscie dziwne ma Pan / Pani podejscie i rzeczywiscie nie moze majac takie podejscie wymagac duzych pieniedzy. Praca to nie szkola. W pracy przede wszystkim nalezy wykazac sie wiedza i umiejetnosciami. Cowiek cale zycie sie uczy ale w pracy liczy sie wiedza i umiejetnosci. A pracodawca ma obowiazek to docenic. Niestety nie kazda firma i nie kazdy jej zarzad jest na tyle kompetentny by dzialac wlasciwie i takich firm nalezy unikac.

Do Kosa07. Prosze zauwazyc ze nie wspominam w swojej wypowiedzi o pieniadzach. O zadnej ich mniejszej lub wiekszej ilosci. Majac duze i wieloletnie doswiadczenie zawodowe wiem ze wiele instytucji zatrudnia ludzi na zlych warunkach mimo, ze sa swietni w wielu roznych dziedzinach. Kosa07 przedstawia calkowicie subiektywna opinie. Jak wiadomo kazda praca daje nam nowe mozliwosci i umiejetnosci ale to , ze do pracy chodzimy po to by sie czegos nauczyc przypiac mozna do wypowiedzi mlodej osoby dopiero co po studiach , ktora ledwo co zaczela swoja przygode z praca. Rzeczywiscie wiele wymagac od firmy nie mozna z takim podejsciem. W pracy nalezy wykazac sie umiejetnosciami a nie czuc sie jak uczen w szkole .

Kosa07

Podejście co najmniej dziwne... 3344, ja pisalem o swoim przypadku pracowalem tam 2,5 roku,sporo się nauczyłem dzięki czemu teraz mam pracę za ,która dostaje też świetną wyplate. Do pracy powinno się chodzić ,żeby czegoś się nauczyć i być coraz to lepszym w tym co się robi.Nie można wymagać dużych pieniędzy mając takie podejście, chyba że jest się już super specjalistą. Ja osobiście polecam ten hotel

Nauczyc i awansowac? Dodatki socjalne nie bylyby potrzebne gdyby wlasciwie oplacali wykonana prace. Sporo nauczyc- do pracy chodzi sie pracowac a nie uczyc. Gdybysmy kazda gorsza prace traktowali jak odskocznie na lepsze stanowisko niewiele instytucji dzialaloby wlasciwie. Mozna potraktowac jako odskocznie - ta wypowiedz swiadczy tylko o tym ze Kosa07 zgadza sie z opinia ze Warto ten hotel omijac jako miejsce pracy.

Kosa07

Zarobki są słabe ale jest dużo dodatków socjalnych,wysokie standardy,można się sporo nauczyc i albo awansować albo potraktować jako odskocznie do lepiej płatnej pracy w przyszłości.Zdecydowanie polecamnajlepszy hotel w mieście

Lola

Słyszałam, że są słabe zarobki w recepcji.

Penelopa

Nie polacam!!!!!!!!Omijac

eleni

Nie polecam tam nikomu pracy !!!!! szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Qubus Hotel Bielsko- Biała - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Qubus Hotel Bielsko- Biała?

Zobacz opinie na temat firmy Qubus Hotel Bielsko- Biała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Qubus Hotel Bielsko- Biała?

Kandydaci do pracy w Qubus Hotel Bielsko- Biała napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Qubus Hotel Bielsko- Biała