Opinie o Multinet w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multinet, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multinet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multinet w Bielsko-Biała

arbr311@gmail.com Nowy wpis
Klient

Kompletne dno..........p. prezes rzekomo po sprawdzeniu orzekła ze nie ma możliwości instalacji światłowodu z powodu za dużych odstępów miedzy slupami sieci elektrycznej natomiast druga firma za 20 dni zainstalowała siec światłowodowa i uruchomiła internet

Bożena Nowy wpis

Jak oceniacie internet od Multinet? Wszystko działa w porządku? Pytanie oczywiście do klientów.

Multigowno Nowy wpis

Najgorszy dostawca internetu nie polecam w stu procentach, gdybym jeszcze raz miał do wyboru usługi tego dostawcy a rzucenie się pod pociąg, wybrałbym rzucenie sie pod pociąg nie polecam i nie pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prawnik

Ze sprawozdania z KRS wynika, że zatrudnienie od początku działalności firmy wynosi dwie osoby - Prezes i członek Zarządu - firma nigdy nie zatrudniała innych pracowników. Skąd zatem się wzięły te opinie? Firma zatrudnia lokalne firmy do obsługi sieci i można to sobie u nich wyczytać na stronie. Oj widzę, że kłamczuszki w tym serwisie mają używanie... A właścicieli jest dwóch i są to inne Polskie spółki kapitałowe. Jak piszesz bzdury to pofatyguj się trochę, poszukaj i wymyśl coś bardziej wiarygodnego bo anonimowego debila z siebie robisz.

były pracownik

Wyżej opisana prawda sama. Śmieciowa umowa (o ile na nią w ogóle zasłużysz), proszenie się o pieniążki, dezorganizacja pracy, nic nie jest poukładane. Jeden wielki bałagan, a pan szef właściciel opala tyłek pod palmami zasłaniając się tym, że jego (nasza!) firma jest angielska i polskiemu zusowi nic do tego. Tylko wariat pójdzie na te warunki pracy i długo tam nie wytrzyma!

Dziu

Nie polecam. Straszna rotacja ludzi. Każdy sort pracowników na niższym poziomie, generalnie ludzie z ulicy. Stawki śmieciowe. Notoryczna gonitwa za wypłatą od właściciela co jest po prostu poniżające, po czym usłyszysz - sorki, przyjdz kiedy indziej bo nie mam tyle! Nie platne nadgodziny. Dyzury platne tyle co nic. Do tego niekompetentna pani pseudo kierownik mająca w głowie chaos i bałagan a gdy wpadnie w histerię to sobie idzie do domu rzucajac prace i nie odbiera telefonu. Ale skoro to protegowana osoba przez jednego z polityków to nalezy ją tolerowac. Ja dziekuje. Nie polecam nikomu tam pracy. Chyba ze ktos jest zdesperowany...

Zostaw merytoryczną opinię o Multinet - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multinet