Opinie o Qubus Hotel Bielsko- Biała w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Qubus Hotel Bielsko- Biała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Qubus Hotel Bielsko- Biała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qubus Hotel Bielsko- Biała w Bielsko-Biała

Ernest Nowy wpis

Ile można zarobić brutto na stanowisku recepcjonisty w hotelu Qubus?

Wiki Nowy wpis

Jeśli firma dba o pracowników jak to robi Qubus Hotel to na efekty nie czeka się długo.

Czarek

Czy trzeba miec ukończone szkoły hotelarskie?

... Nowy wpis
@Czarek

Nie, aczkolwiek jest to dużym atutem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Qubus Hotel Bielsko- Biała?

... Nowy wpis

Na wstępie umowa zlecenie (zwykle koło 2 tygodni), następnie umowa na 3 miesiące na okres próbny, kolejna na 3 lata i na czas nieokreślony.

Kelner

Rekrutacja jak rekrutacja oprócz tego ze obiecują gruszki na wierzbie, obiecana podwyżka po każdym pol roku pracy ktorej za obecnej durektorki nie zobaczyłam, kłamanie w sprawie posiłków pracowniczych (cena) ogólnie dużo mydlenia oczu zeby zatrzymać pracownika

Nic nadzwyczajnego, powszechne prosze opowiedzieć cos o sobie,to nawet nie była rozmowa a omówienie warunków pracy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Chciałabym zasięgnąć opinii osób które pracowały lub nadal pracują w hotelu.konkretniej chodzi o dział gastronomii, czy jest poszanowanie dla pracownika, jakie jest wynagrodzenie ,czy premia raz w roku jest stanem faktycznym, Czy można się rozwijać. Nie interesują mnie komentarze msciwych czy leniwych osób. Pracowałam w gastronomii i wiem w jaki sposób funkcjonuje ten system ( praca nie jest lekka) , ale czy warta takich zarobków w tym konkretnym hotelu? Dziękuję za odpowiedzialność

737193€3

Polecam dział marketingu, pewnie macie premie za zamieszczanie tutaj pozytywnych opinii ;)

@737193€3

Dzięki tobie mogę zamieścić kolejny komentarz...znowu premia wpadnie ;) Nie rozumiem tej uszczypliwości. Wyrażam swoją opinię o pracodawcy. Jeśli jest pochlebna to znaczy, że coś za to dostaję? A bierzesz pod uwagę fakt, że jestem zadowolona ze swojej pracy, daje mi satysfakcję i pracuję tu bo lubię? Uwierz mi, da się tak żyć. Nie trzeba ciągle narzekać i szukać konfliktu. Spróbuj zmienić nastawienie. Powodzenia życzę!

Zibbii
@Moim

Skoro bywa w tym Qubusie w Bielsku tak dobrze to skąd taka rotacja pracowników?

Leon
@Zibbii

Rotacja w dzisiejszych czasach w sektorze usług to niestety norma niezależnie od firmy.

Norbert

jak się pracuje? Podpowiedzcie nowemu chętnemu do pracy?

Milena

Rotacja w dzisiejszych czasach to prawie norma. A w firmie dobrze jest dobrym!!

Aneta

Dziękuję za odpowiedź @moim, wiadomo, że nie jest to praca na stanowisku kierowniczym to i na bardzo duże zarobki nie ma co liczyć. Ale ciekawi mnie te pakiet socjalny oferowany przez Qubus, co dokładnie wchodzi w jego skład?

@Aneta

Dużo rzeczy. Dla mnie najbardziej atrakcyjna jest prywatna opieka medyczna, dostęp do wszystkich lekarzy i zwrot kosztów prywatnego leczenia. Miesięcznie to wychodzi jakieś 27 zł, ale w pakiecie jest WSZYSTKO łącznie z badaniami. Do tego Multisport dla aktywnych (też nie drogo wychodzi), dla dzieciatych OŁÓWKOWE (dofinansowanie do wyprawki), a dla studentów PRYMUS (dofinansowanie dość spore do studiów). Poza tym akcje SPEŁNIAMY MARZENIE gdzie można dostać 2500 zł na realizację swojego marzenia, dofinansowania do udzialu w zawodach sportowych, dofinansowanie do okularów, itd. Ale dla mnie mega ważne jest to, że są mundurki pracownicze i buty. U poprzedniego pracodawcy tego miałam i musiałam chodzić elegancko ubrana, dużo kasy szło więc na ciuchy i buty, a tu nie dośc, że dostaje cały mundurek (łącznie z rajstopami) to jeszcze jest zapewnione pranie i prasowanie! Może to wszystko co wypisałam nie wydaje się jakies atrakcyjne dla młodych osób, ale z biegiem czasu człowiek zaczyna doceniać to, że leczy sie prywatnie za darmo, dostaje kasę na okulary i nie musi wydawać kasy na ubrania.

Iza
@Moim

Witam, jak wygląda praca w święta ?np.wigilia

@Iza

Jak we wszystkich hotelach w święta pracuje się normalnie. Hotel nie jest zamykany na czas świateczny.

Aneta

@Moim a jak często faktycznie te podwyżki podczas półrocznych ocen są przyznawane? Jest to sytuacja dość typowa, czy raczej zdarza się w Qubus Hotel Bielsko- Biała raczej rzadko? Są tutaj negatywne głosy o wysokości wynagrodzenia. np. @Lulu28. Jak to więc wygląda naprawdę?

moim
@Aneta

Jak wszędzie o podwyżki trzeba zawalczyć. Ale jesli się dobrze pracuje to są one możliwe max raz na rok. Wysokość wynagrodzenia nie powala. Faktycznie raczej samochodu i domu nie dorobisz się pracując tutaj. Ale warunki są ok, m.in. dlatego że jest bardzo bogaty pakiet socjalny. To duża wartość dodana!

Podpisuję się pod słowami użytkownika Moimzdaniem. Praca w Qubusie jest dla ludzi ambitnych i chcących się rozwijać, a nie dla malkontentów, którzy z założenia przychodzą do pracy z myślą jak robić żeby się nie narobić i jeszcze przy tym narzekają na wszystko dookoła. Atmosfera w hotelu jest świetna dzięki czemu pracuje się bardzo dobrze. Pracuję w Qubusie prawie 5 lat i z ręką na sercu każdemu mogę polecić to miejsce.

@9889

@9889 dzięki ;) Wydaje mi się, że większość ludzi po prostu nie wie, że Qubus jest najlepszym hotelem w mieście, w którym jest cały czas full obłożenie, przez co pracy jest naprawdę dużo, ale chyba o to chodzi? Żeby pracować w najlepszym miejscu w mieście, zdobywać doświadczenie i mieć z tego satysfakcję!

Lulu28
@9889

Praca w qubusie jest dla ludzi którzy nie potrzebują pieniędzy, ciułanie za najniższa krajowa i fajnie bo znajda sie frajerzy którzy to bedą robić , pozdrawiam i nie polecam

Aneta

@Moimzdaniem, każdy ma prawo do zamieszczenia tutaj opinii, również tej negatywnej, ważne tylko, żeby było ono uzasadnione. Nie należy też, za to atakować innych użytkowników. Jeśli masz inne zdanie na temat Qubus Hotel Bielsko- Biała, niż @66666666, to może mógłbyś je tutaj przedstawić?

Aneta

@Ona25 jeżeli nie jesteś pracownicą tej firmy, to skąd masz te informacje? Są one sprawdzone? Często warto zweryfikować takie informacje osobiście - poprzez udział w rekrutacji. Już ona potrafi powiedzieć bardzo dużo o potencjalnym pracodawcy.

Ona 25

Powiedz coś więcej Lulu29 jaka panuje atmosfera w hotelu wiem że bardzo przemądrzały jest tam konserwator niejaki Pan Roman . Podobno traktują pracowników przedmiotowo jak jest w istocie.Wiem że bardzo niskie wynagrodzenie . Ogólnie powiedz też coś o Pani Dyrektor z góry dziękuję.Tak bym wiedziala czy warto tam na rozmowę pójść.Czy tam też już są Ukraińcy? Pozdrawiam

@Ona 25

Atmosferę tworzą ludzie. A w tym hotelu jest bardzo zgrana ekipa, która świetnie się dogaduje! Każdy dział jest wspierany przez swojego przełożonego. Każdy wie co ma robić, a że dla niektórych to jest za dużo to co poradzić? Każdy szuka pracy wg swojego wykształcenia, doświadczenia i możliwości. Każda praca nie jest dla każdego! Warto szukać takiej, która daje satysfakcję, a wierzcie mi, że w Qubusie można taką znaleźć! Wiem, bo pracuję tu 4 lata :) Pani Dyrektor to wspaniała, ciepła osoba i każdy kto sądzi inaczej ewidentnie nigdy nie miał z nią do czynienia, a jesli tak i zrobiła coś co przeczyłoby mojej opinii to chętnie wysłucham tej historii - nie wierzę po prostu, że taka mogłaby miec miejsce. Jeśli chodzi o pana Romana to jest to doświadczony pracownik, który wie najwięcej jeśli chodzi o techniczne funkcjonowanie hotelu, więc nie zasłużył na opinię przemądrzałego. Praca w Qubusie jest dla ambitnych ludzi, którzy mają ochotę i chęć pracować oraz rozwijać się. Polecam i zachęcam do składania CV!

Lulu29

Pracowałam w hotelu Qubus jakiś czas i nie mogę nic dobrego powiedzieć. Najniższa krajowa, brak podwyżek, awansu, pracujesz za 10, bo nie ma rąk do pracy, to jest patologia co się tam dzieje. Nie zgłaszają tam CV bo szkoda czasu i zdrowia za najniższą krajową

Lulu29

Aneta

@66666 czy istnieje możliwość awansu i podwyższenia swojego wynagrodzenia z najniższej krajowej? Często w tego typu miejscach jak Qubus Hotel dzieje się tak, że awans następuje w szeregach najniższych pracowników. Czy tutaj też można na to liczyć?

@Aneta

Jak najbardziej istnieje mozliwość awansu! W samym hotelu w Bielsku na wyższych stanowiskach pracują osoby, które zaczynały od niższych stanowisk, a co więcej awansują dalej - do centrali i do innych hoteli! Co pół roku pracownik podlega ocenie i wówczas ma szansę na otrzymanie podwyżki. Więc wszystko zależy od zaangażowania i chęci bo cały system jest zrobiony tak, aby szansę miał KAŻDY!

Zibbi

Jak jest na stanowis iieku portiera lub pokojówki obecnie?

Pieniądze sa śmieszne, zapieprz za najniższa krajowa, komunikacja dyrektor-kierownik-pracownik zerowa, zmiany grafików bez jakichkolwiek konsultacji a nawet informacji, jedyne dobre w tym hotelu jest to ze "pieniądze" sa na czas, zdecydowanie odradzam pracy na jakimkolwiek stanowisku w tym hotelu, ciagle braki w pracownikach, zero docenienie, motywacji, czy choćby poszanowania pracy. Nie składajcie nawet cv szkoda marnować czasu na prace w tym miejscu!!!!

@6666666

Pracowałeś na wszystkich stanowiskach, żeby oceniać, że nie polecasz pracy na ŻADNYM stanowisku?? Podejrzewam, że zajmowałaś najniższe stanowisko i musiałaś dużo pracować stąd Twoje rozgoryczenie.

Aneta

Pracujesz w Qubus Hotel Bielsko- Biała? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Qubus Hotel Bielsko- Biała - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Qubus Hotel Bielsko- Biała?

Zobacz opinie na temat firmy Qubus Hotel Bielsko- Biała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Qubus Hotel Bielsko- Biała?

Kandydaci do pracy w Qubus Hotel Bielsko- Biała napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Qubus Hotel Bielsko- Biała