Opinie o Frac S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Frac S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Frac S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frac S.A. w Rzeszów

Mariusz

Ludzie omijajcie to (usunięte przez administratora) jeżeli możecie,Oświęcim w porównaniu z tą firmą to pikuś.Pracowałem w podległej firmie Kon-Bit w Dobieszynie,tak potwornego (usunięte przez administratora)nie moożna doznać w innej firmie,jedna baba prawie ukrainka i stary emeryt doprowadzają ludzi do obłędu,dyrekcja nie reaguje na potworną redukję zatrudnionych,mimo dobrych zarobków,doświadczonym pracownikom wykorzystując ich krótki okres do emerytury obcina się zarobki o 30-40%,tumacząc że jeżeli im nie pasuje to niech (usunięte przez administratora)

@Jezyk

Jeśli chodzi o kierownika to cała prawda ..w dobieszynie to powinno się go wymienić..na któregoś pracownika.. który by to ogarnął.byl tam jeden gość który przeszedł wszystkie szczeble..i był godny na to stanowisko..ale go nikt nie szanował i odszedł .

Frac S.A. w miejscowości Rzeszów chciałaby zapoznać się twoją opinią na swój temat. Dodaj komentarz i pomóż temu pracodawcy dokonać zmian na lepsze.

Pracuje w Rzeszowie. Jestem zadowolona. Kierowniczki we fracu są mega super wiadomo dopóki sobie sam nie dowalisz . Pracuje tam rok i nie mam żadnych narazie zastrzeżeń . Płaca też spoko licząc wypłatę plus premie i bony świąteczne . Polecam

Beti Nowy wpis

Hej, na stronie jest napisane, że prowadzone są stałe nabory na dział sprzedaży, zakupu, administracji czy też magazynu. dobrze byłoby jednak móc najpierw zobaczyć ogłoszenie. w przypadku działu zakupu jakie są możliwe stanowiska do obsadzenia?

Mariusz

@Mariusz

co w praktyce oznacza ta wspomniana potworna redukcja? ile osób mogło pracować z początkiem roku a jaka jest ich obecna liczba? zastanawia mnie także tak wzmianka na temat tych procentów, o których wartość podobno jest pomniejszana część z wynagrodzeń, jaki to ma efekt do dnia dzisiejszego?

Renata

Cała prawda o kon-bit... ludzi mają za nic. Tam się liczą tylko panowie na produkcji..ich nie wolno ruszać..a reszta ma tyrać i się nie odzywać. Wędkarz musi pomagać produkcji ale na wędzarni nie wolno pomóc.. czemu nie mam pojęcia..

@Renata

A pytaliście wprost? Nie wiem tak w sumie jak konkretnie zakres obowiązków tu wygląda, żeby próbować się domyślić czemu w niektórych obszarach pomoc jest dozwolona a winnych nie. możecie opisać bardziej szczegółowo różnice pomiędzy tymi stanowiskami? Zarobki jakie są?

Rysio
@Mariusz

Pracowałem w kon -bit .. kierownik na emeryturze już a już dawno go tam nie powinno być ..na niczym się nie zna ..a jeśli chodzi o kierowaniu ludźmi to nie ma pojęcia o tym... słowa jego cytuję "czekaj zaraz.. potem sobie zrobisz.. idź pomóc na produkcję bo oni nie mogą pracować po godzinach" .. kiedyś tam była fajna zgrana paczka fachowców w tej branży.. mówię o masarni

@Rysio

Tylko, że padło podkreślenie, że to firma podlegała tak? czyli co to w zasadzie oznacza, bo nie bardzo rozumiem? Kto jest osoba w praktyce decyzyjną? Przez kogoś jeszcze zgoda na cokolwiek a tym bardziej na zarzadzanie przechodzi? Chyba, że finansowo głównie są zależne?

Michal
@Rysio

Też pracowałem..w kon-bit..tam pióra mózgi ludzia..najwięcej kierownik emeryt..nie wiem po co go tam trzymali tyle czasu...ale jak czytam to dalej pracuje..i ludzi doprowadza do szału

Po czym tak bezwzględnie stwierdzasz, że ktoś się na niczym nie zna? Jakie kompetencje przy tym masz na myśli? I czy tutaj na takie stanowisko się awansuje czy raczej z zewnątrz trzeba aplikować?

Dawid

Pracowałem i widziałem.. podpytywać pracowników jak to zrobić żeby było dobrze a potem błyszczeć to każdy potrafi...

Dawid
@Renata

A propo wędkarzy..mieli tam dobrego wędkarza..ale z tego co wiem to się zwolnił.. poszedł do konkurencji.... dlaczego... Zadzwonię i zapytam czemu się zwolnił po tylu latach...

aaa
@Dawid

Do teraz nie wiemy o jakie kompetencje chodziło, a mnie tez ten temat zaciekawił. Bez jakich umiejętności nie ma w ogóle sensu się zgłaszać? I czy jest tu jeszcze więcej wieloletnich pracowników?

Kamil Nowy wpis
@Jezyk

Inga Nowy wpis

A jakie tu jeszcze inne stanowiska są do ogarnięcia? Tak czytałam kiedyś tutejsze opinie jak szukałam (usunięte przez administratora) za ladą. Teraz widzę, że ktoś podkreślił, że na innych stanowiskach musiał coś robić a ja jedyne co widzę to oferty na sklep na sprzedawcy.

Anonim Nowy wpis

Pracowałem w kon-bit dobieszyn nie tak dawno..tam mają pracownika za nic..masz robić wszystko i się nie odzywać.. nawet jak masz swojej roboty dużo to jeszcze trzeba robić na innych stanowiskach..

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA w firmie Frac S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Możecie omówić szerzej zasady premiowania? Moją uwagę zwróciła opinia, w której jedna Pani pisał o tym, że premia jest zależna od wcześniejszego przyjścia i posprzątania po zamknięciu sklepu. Zastanawiam się czy tylko to może mieć na nią bezpośredni wpływ? Ciekawe ile wynosi

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy można liczyć w Frac S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Ola

Jaka płaca taka praca, najniższa krajowa plus premia, jeżeli przychodzisz wcześniej do pracy i sprzątasz po zamknięciu sklepu , także premia za nadgodziny, porażka

Kamil

Pracowałem w dobieszynie na pakowaniu towaru.. wszystko było fajnie tylko jak by nie kierownik który robi dziwne zamieszanie..towar spakowany papiery wypisane a on wtedy miesza tego ujmij tego dołóż i potem zapomni coś wysłać a zwali że to nie jego wina tylko pakującego ...

@Kamil

Cześć, czy kobiety też tam pracują? ile osób tak na oko robi na takim dziale? i co do osoby kierownika, to jest tylko jeden team czy więcej? zastanawiam się czy nie można się z kimś podmienić?

@Ewa

Cześć Ewo.. kiedyś panie tam pracowały.. teraz to nie ma pojęcia..a co do kierownika to ja bym go już dawno zastąpił kimś innym.. bardziej ogarniętym ????

A dział marketingu? Gdzie do niego można odszukać ofertę? na stronie i zewnętrznych portalach pusto ale ktoś chyba musi ogarniać chociażby te gazetkę z produktami? Ja akurat na grafice się znam, ciekawi mnie czy praca jest bezpośrednio w biurze czy również zdalnie się współpracuje?

A co z tym biurem, o wykonanie którego ktoś się dziwił jeszcze jakoś w marcu? To pierwszy komentarz po wejściu na forum. co to oznacza „prawdziwie biuro”? czy zostało może już wyremontowane? Albo jest to może w planach? opiszecie mi jak ono teraz wygląda?

Frac S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Kamilaa

A jakie macie opinie o stanowisku fakturzystki we Fracu? To prawda, że często musi też wykonywać inne obowiązki tj pomoc przy stoiskach, czy na kasie?

@Kamilaa

A zdradzisz przy tym kto Ci udzielił takich informacji? Ja i tak na fakturzystkę oferty teraz nie widzę, chyba ze jest gdzieś indziej wrzucona? i to jest jedna osoba na sklep czy więcej ogarnia?

Na stronie jest napisane, że rekrutację prowadzą cały rok, między innymi na magazyn. No a teraz na jakieś stanowisko można aplikować? Bo konkretnych nie wymienili. Jaka to dokładnie praca, co będę tam musiał robić? Tylko o godzinach niżej widzę coś.

Natalia

Przychodzi się do pracy o 5.30 a kończy po 14 , czyli około godziny charytatywnie, ciekawe kto za to bierze pieniądze, bo napewno nie pracownicy na sklepie, gdzie jest inspekcja pracy ?????

Zainteresowana

Hej, w każdym sklepie mogą być różne zarobki? pytam, bo akurat padła tu ostatnio opinia o tym z Rzeszowa, którym wstępnie się interesuję. Klientka pisała, że obsługa jest w porządku, a pracownicy by coś dodali? Jak z premiami teraz stoicie i ogólnie z atmosfera?

Agnes 1991

Sklepy Frac w Rzeszowie super dbałość o klijenta o świeżość towaru to przede wszystkim ale dlaczego nie liczone są godziny nadliczbowe w grafiku jest na 6:00 rano przychodzimy po 5 rano i nie wychodzimy o 14tylko pozniej jeśli ktoś się nie wyrobi zostaje po pracy po drugiej zmianie wychodzi się nie o 22tylko przed godziną 23;00 pora chyba gdzieś to zgłosić bo to jest bezprawne co się odwala w tych sklepach .Za godziny nocne płacone 2 lub 5zl śmiech na sali

monia

Fatalna firma. Wystarczy zadać pytanie na Fb dlaczego w apce sa takie same ceny jak na sklepie - bez promocji i dlaczego nie można na Fb dodać zdjęcia i już Cie blokują. A to oznacza, że bokują za byle co i tak usuwaja negatywne komentraze - TRZYMAĆ SIĘ OD NICH Z DALA FATALNA OBSŁUGA SOCIAL MEDIÓW!!!!!

Owoc

Tragedia. Można to śmiało nazwać kołchozem.. Wieczne poganianie,i latanie z językiem na brodzie. Kretyński system np. wykładania owoców i warzyw. Brak całkowitego koleżeństwa między pracownikami, głupie docinki i podsmiechiwanie się ,drwiny . Starych pracowników z tych nowo przyjętych. Chory grafik , za śmieszne pieniądze od 14 do 23.. w soboty!!!. Czas żeby ktoś z tym chorym i kulejącym pracodawca takim jak FRAC zrobił porządek..

Kol
@Owoc

A na jakie wynagrodzenie można liczyć? I czy nadgodziny są płatne 150 czy 200%?

były
@Kol

Nadgodziny??? Coś takiego tam nie istnieje. Masz w griku do 14 wychodzisz o 14. to głupie pytanie "gdzie już idziesz". Sklep zamykany o 22. w grafiku masz do 22. a wychodzisz najwcześniej o 22,30. A na premię może liczyć nie ten kto dużo i sprawnie pracuje, tylko ten kto kierowniczkom się polizuje.

Czarna
@Owoc

Zgadzam się z tym co piszesz

Marzena
@były

Nie pocieszę Cię, wszędzie w sklepach tak jest, że przychodzisz wcześniej i przygotowujesz się do pracy, a na koniec się zamyka i też trzeba zliczyć utargi, pozasłaniać gabloty chłodnicze itd. To jest norma, w sieciach też. Ale @Kol się pytała o kasę. Czemu nie pomożecie? Ja też bym chciała wiedzieć.

Majki
@Owoc

(usunięte przez administratora) ze strony starych pracowników pomawianie ze nowi nie wykonują poleceń służbowych groźby o zwolnieniu wspierany ze strony kierowników Sami ci kierownicy tego nie ogarniają, szemrane układy przestarzały system techniczny pracy ,opinie tych sklepów niszczą starzy zdegenerowani pracownicy.

@Majki

Co tam na początku było? I myślisz, że te pomówienia faktycznie przynoszą oczekiwany efekt?

Ewwwa

Czy podane w ogłoszeniu 3300 brutto w Rzeszowie to tylko czyste zarobki? Czy może są premie miesieczne lub socjal? Jak tak to w jakich wysokościach? Zastanawiam się czy jest sens aplikować?

Iza
@Ewwwa

na jakie stanowisko tyle proponują ?

Ewwwa
@Iza

Sprzedawca. Czy faktycznie w rzeczywistości tylko tyle wychodzi? Żadnych premii i dodatków albo nadliczbowej?

@Ewwwa

Czytając te opinie sama się nad tym wszystkim zastanawiam. :/ Nie no jeśli o socjal chodzi to jakiś standardowy na bank musi być, a przynajmniej ten zapewniony przez KP. A to ogłoszenie to gdzie masz? Tam tylko info w opisie o zarobkach jest i tyle?

Ewelona
@Danuta

W sklepie są dodatkowe premie do wypłaty oraz są bony na świeta i

Ewelona
@Ewwwa

Witam są premie liczne do wypłaty oraz bony na świeta

@Ewelona

Witam. :) bony na święta? Chodzi tylko o boże narodzenie czy teraz jak jest wielkanoc również można na coś liczyć? ile taki bon by wyniósł i czy ta wysokość od czegoś zależy?

@Ewwwa

Nie polecam kierowniczka jak jej podpasujesz to ci odpali jakąś premie ale jak nie to będziesz na każdym kroku (usunięte przez administratora) były pracownik na odrzykonskiej

COlt Train

Dotyczy sklepu na ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie. Asortyment ok, ale główna kierowniczka tragiczna.. nie nadaje się na stanowisko kierownicze nawet w spożywczaku. Skłóca zespół, metody rodem z PRLu. Nie potrafi zbudować teamu. Bez pojęcia całkowicie. Fałszywa. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Tym bardziej pracy w nim.

Zostaw merytoryczną opinię o Frac S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Frac S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frac S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frac S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frac S.A.