Opinie o SCANIA POLSKA w Stara Wieś

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SCANIA POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SCANIA POLSKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCANIA POLSKA w Stara Wieś

Nedvved

SCANIA Bydgoszcz nie polecam. Kierownik serwisu nie zna się na niczym i widać że się czegoś boji. Nieciekawa osobowość.... Byłem na rozmowie o pracę . Mam 10 lat pracy za sobą w ASO i to jak mnie potraktował jest żenujące. Ciekawe czy właściciel o tym wie jak ten gość przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne. (usunięte przez administratora)

Weronika

Mykanów to administracja czy warsztat i serwis? Jednak zasady co do benefitów dla pracowników chyba wszędzie są takie same w SCANIA? Powiesz, czy oferują coś takiego?

Czy jakiś pracownik firmy SCANIA POLSKA chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Szwed

Żaden Ukrainiec nie pracuje w ASO w Kielcach, a porównywanie zarobków Polska - Szwecja to porównajmy jeszcze do tego ceny mieszkań itp. w Katarze czy Dubaju to pewnie dobry mechanik, ale konkrety specjalista zarobi 20 tys. $. Zapraszam do Szwecji :)

Tomasz

Jak się chce to i można zarobić bo jest premia z podstawy którą jest niższa niż w Lidlu nie da się wyżyć

Bronisław
@Tomasz

Masz aktualne informacje o warunkach zatrudnienia w SCANIA POLSKA? Mógłbyś napisać jakie warunki firma oferuje nowo zatrudnionej osobie? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy obowiązuje umowa o pracę, czy może na początku należy spodziewać się zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie? Liczę na Twoją odpowiedź.

Tomasz

Dobrze to w scania już było

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SCANIA POLSKA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Natalia

W najnowszym numerze magazynu Scania w Polsce ( https://www.scania.com/pl/pl/home/experience-scania/magazyn/Aktualne%20wydanie.html ) można przeczytać o rozpoczętej w czerwcu budowy kolejnego serwisu Skania w Świeciu n. Wisłą. Otwarcie ma nastąpić na początku 2018 roku. Będzie to pewnie wiązać się z powstaniem nowych miejsc pracy. Co osoby, które zainteresują się ofertą pracy tej firmy powinny wiedzieć przed aplikacją?

JanScan
@Natalia

Serwis działa od marca 2018 , zostali tam jeszcze jedno wolne miejsce !

Bronisław
@JanScan

Fajnie, że o tym piszesz. Widziałem ogłoszenie na stanowisko mechanik/elektromechanik samochodowy. Czy właśnie o ten wolny wakat Ci chodziło? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/scania-polska-s-a,18694 można znaleźć więcej szczegółów. Napisz jak działa serwis i czy jesteś zadowolony z zatrudnienia i warunków pracy. Chętnie o tym przeczytam.

Stefan

Zawsze można wybrać opcję leżenia w domu ale bez kasy. Przeginanie z takimi opiniami!!

BOKiem wyszło
@Stefan

Mech znający sie na fachu chce pracować, lecz za godziwe pieniądze, a nie leżeć w domu jak im proponujesz. Uważasz, że 2500 na łape dla dobrego mechaniora przy ciężarówkach jest Ok, to znaczy że nigdy nie pracowałeś w kanale. Zapraszam na hale do wymiany resorów w czteroośce z budowy.

Maciej

Szukają roboli za miske "ryżu"....nawet scania leci na pysk może jakieś jednostki maja dobre pensje ale reszcie to maja problem nawet dla ludzi z doświadczeniem zapłacenie 2500 netto podstawy.To przepraszam ale porażka totalna.....

BOKiem wyszło
@Maciej

https://bezprawnik.pl/zarobki-lidl-2018/ Zarobki w Lidlu 2018 wyższe niż ...... Pracownicy, którzy rozpoczną pracę w Lidlu, mogą liczyć na wynagrodzenie w przedziale 2800 do 3550 zł brutto. Po pierwszym roku pracy mogą liczyć na podwyżkę do kwoty z przedziału 2950 – 3750 zł. To oczywiście kwota brutto. Jakby tego było mało, po dwóch latach pracy wynagrodzenie ma wzrosnąć do kwoty rzędu 3150 – 4050 brutto. W Scania Polska dla kandydata na stanowisko elektromechanika jest propozycja od 2100 do 2400 netto i lakoniczne stwierdzenie: Na chwilę obecną nic więcej dla ciebie nie mogę zrobić"

@BOKiem wyszło

Wynagrodzenie w scania jest bardzo niskie jak człowiek chciał podwyżkę to stwierdzono że się nie opłaca bo i tak odejdzie za 2/3lata ponieważ składałem cv na wyższe stanowisko w scania

Asia

Jaka atmosfera i zarobki w biurze w Nadarzynie?

Norbi

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie? Brakuje ludzi to może?

Gutek

Jakby dobrze placili ,to nie szukali by Ukrainców...

Pedro

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć? Czy zarobki są godziwe?

Wolodia

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 18:37, 18 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 457780411 Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме. Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 39 autoryzowanych serwisów. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY-Ukraincow tez szukają, a ktos mówi ,ze nie?!

Gutek

Nawet tak dobre firmy mają braki kadrowe i wszędzie szukają pracowników!!!!!!!!

Zdziwiony

Taka renomowana firma i szuka pracowników przez OLX? Coś jest nie halo? Z tą firmą?

Jareczek

Wystarczy proste porównanie, taki sam mechanik pracujący w Scanii w Szwecji ma srednio 20tys, netto/mc.Za te samą prace, w tym samym serwisie ...polski mechanik nie moze dostac nawet 3tys netto/mc. Temat zostawiam bez komentarza...

Natalia

@jareczek, Zachęcam Cię do bardziej obszernego opisu na temat pracodawcy Scania Polska, napisz szerzej czemu uważasz, iż firma źle się rozwija. Znasz tego pracodawcę z perspektywy pracownika? Obecnie firma Scania posiada wiele oddziałów w Polsce, co oznacza ze potrzebuje wielu fachowców. Osoby zainteresowane pracą, powinny odwiedzać regularnie oficjalną stronę Scania Polska:www.scania.com/pl/pl/home.html

@Natalia

Znam ta firme i szczeze mowiac nie polecam jako pracodawcy bynajmniej oddzialu kielce pod przewodnictwem kietownika Karola. Wyzysk wyzysk i nic wiecej. Z perspektywy lat firma schodzi na dno obowiazkow i wymagan coraz wiecej co nie idzie w parze z wyplata.

Natalia

@Jareczek, sądzisz, że firma SCANIA POLSKA zatrudnia zbyt wielu obcokrajowców? Czy będziesz próbował aplikować do innego oddziału tego pracodawcy? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będziemy Ci wdzięczni za kolejny wpis w tym wątku.

Jareczek

Z calym szacunkiem , nikogo nie chce urazic. Pracuje jako mechanik ponad 30 lat, aplikowalem do Scanii w Kielcach(Barczy), zaproponowalem swoje warunki ,moze zbyt wygórowane.Nawet nie zaprosili na rozmowę. Za to co miesiąc oglaszają nabór pracowników,(OLX) przede wszystkim Ukrainców... Polak nie pójdzie tam pracowac ...z oczywistych wzgledów.

Jareczek

Dzis znowu leci casting ,tym razem na portalu Pracuj .pl-ponownie szukają mechaników. Co miesiąc robić casting, to muszą extra warunki oferowac, skoro nawet Ukraincy się nie kwapią do tej roboty...Fajne czasy nastały.

Igor

Nie jest tajemnicą, że brakuje na rynku fachowców do firm!! Obrażanie innych niektórym sprawia przyjemność?

Zostaw merytoryczną opinię o SCANIA POLSKA - Stara Wieś

• Jak się pracuje w SCANIA POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SCANIA POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCANIA POLSKA?

SCANIA POLSKA