Yetpack Sp. z o.o.

Marki

Opinie o Yetpack Sp. z o.o.

Były pracownik z biegłym językiem obcym 2015-01-12 23:24:31
Firma Yetpack Sp. z o.o. w Markach to firma rodzinna dwuosobowa- zatrudnia zawsze tylko pracownika recepcji i handlowca na rynek zagraniczne ze znajomością języków obcych biegłą. Także dział sprzedaży tworzy jeden pracownik z cały dobrodziejstwem inwentarza wynikającym z tego faktu. Poza tym spoko, brak nadgodzin, duży luz i jak ktoś lubi pracować w samotności to tu ma to gwarantowane dosłownie i w przenośni. Handel na drobną skale tubami, opakowaniami wszelakiego rodzaju, na zasadzie za mało żeby życ godnie za dużo żeby umrzeć. A płatności pensji rzadko kiedy są na czas, czasem długo trzeba czekać na swoja kasę.
Janek 2016-04-25 16:07:21
Firma bardzo się rozwinęła. Kasa zawsze na czas. Było rodzinnie. Jak ktoś potrzebuje spokojnej pracy, bez wariactwa to raczej nie będzie żałować.
Szef daje dużo swobody a to niektórych rozleniwia. To bardzo dobra praca dla ambitnych i samodzielnych. Nie żałują na premie.
Zostaw swoją opinię o Yetpack Sp. z o.o. - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yetpack Sp. z o.o.