Opinie o Asten Group w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Asten Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asten Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asten Group w Częstochowa

Antek

Dobry wpis. Dobra Firma.

Alina

Dzięki za prawdziwy głos.

Alina

Akurat. Chyba jesteś z zazdrosnej konkurencji.

As

Nie jestem pracownikiem ale tez tak uważam. Przy współpracy wszystko dobrze.

Rexo

Racja, tez tak uważam.

Rexo

Dziwne pytanie - aplikujesz i idziesz na rozmowę.

Rafi

Zgadzam się.

Wojciech

Pracuje w dziale technicznym od wielu lat. Nigdy nie było sytuacji, żeby pieniądze były wypłacane nie na czas, czy coś było dawane do ręki, wszystko jest oficjalnie, nie ma żadnych machlojek, a rożnie się słyszy o innych firmach. Zawsze można się dogadać, jak ktoś chce bardziej pracę na miejscu - nie ma sprawy, jak bardziej wyjazdową- też idą na rękę. Mamy organizowane przez firmę szkolenia, uprawnienia potrzebne do pracy, są paczki dla dzieci, prywatna opieka medyczna i karnety na siłownie. Dużo można się nauczyć, ludzie są bardzo pomocni nie ma wyścigu szczurów. Polecam aplikowanie do firmy.

Opo
@Wojciech

Jednym słowem cieszę się ze nie pracuję w tym zakłamanym towarzystwie. Zrozumiecie to ludzie jak zmienicie pracodawcę i zaczniecie pracować w normalnych firmach. Nie będę oczerniał firmy jak to oni zrobi z moja osoba, ale wierze że ta zła karma prędzej czy później do nich wróci.

Rafi
@Opo

Takie narzekanie bez powodu z twojej strony. Co niby jest zakłamanego w tej Firmie ?

Magda

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, pracuje się spokojnie, oczywiście są wyznaczane cele, ale w oparciu o realne możliwości a nie wyssane z palca targety. Jest dużo osób ze stażem pracy powyżej 7 lat co się chwali. Firma ciągle zatrudnia nowych pracowników, którzy zostają w firmie na dłużej. Zasady wynagradzania są przejrzyste, a pensja na czas.

Srick
@Magda

Dużo pochlebnych informacji tu widzę, ale nie dziwię się - to jedna z niewielu rzetelnych firm w Częstochowie.

Iwona

Bardzo miłe miejsce do pracy. Dobra atmosfera, wynagrodzenie na czas, wyrozumiałe szefostwo. Polecam prace w każdym z oddziałów Asten Group.

Kris

Bardzo porządna firma na rynku. Dobre warunki płacowe, miła atmosfera i świetni ludzie. Wypłata na czas, dużo dodatków: prywatna opieka, karnety na siłownie, imprezy dla dzieci i pracowników, system szkoleń i kursów językowych. Bardzo polecam pracę w Asten.

Aplikant

Jak wyglada rozmowa? O jakim wynagrodzeniu mozna powiedzieć aby nie spalić swojej kandydatury?

Tom
@Aplikant

Płaca tyle ile chcą a nie tyle ile chcesz zarobić.

Bardzo dobra firma i zastanawiam się czy trudno dostać się do pracy?

Andy
@Zainteresowany

Firma może i dobra, produkty dobrze rozpoznawalne, jest to sektor klienta garażowca oraz małych i średnich firm które nie są zamożne by kupować produkty europejskie znacznie lepiej wyposażone i dające większa kontrole nad procesem. Na stanowisku handlowym jak będziesz dobrze wykonywał swoją prace, czyli jeździł rocznie 100-120 tys km i będziesz robił wynik to będziesz miał miała spokój. Jeżeli jesteś fair wobec firmy niewychodzisz przed szereg i za głośno nie wyrażasz swoich opini odmiennych z wizja firmy to masz spokój. Chętnie każdemu który chce przyjść do firmy udzielił bym kilku rad, lecz admin kasuje kontakt. Pozdrawiam

Xxxx

Powiem tak,sposób wynagradzania pracowników w tej firmie to jawna kpina. Nie ważne czy zrobi sie 80% planu czy 190% na pensji różnica na poziomie 80zł. Wszystko drożeje a tutaj 0 podwyżek.

Kubba
@Xxxx

Nie jest to prawdą. Każdy kto pracuje w AG wie, ze jest inaczej. Dlaczego wprowadzasz w błąd?

Dimo
@Xxxx

No i po co tak kłamać?

Astenowicz
@Dimo

(usunięte przez administratora) A w zasadzie to nie sa potrzebni, bo za brama sa chetni do pracy co widać po rekrutacjach.(ironia) wszystko robione po łebkach, wynagrodzenia, pakiety socjalne, urlopy itd.

T.

Znam firme bardzo dobrze. Pracuje tam ponad 6 lat. Dziwie sie niektorym wpisom. Rozumiem, zekomus moze sie cos niepodobac. Jednak po co klamac ? W tej firmie nie ma blac typu 2000 brutto i tp. Moim zdaniem to firma na poziomie i majaca dobra perspektywe. Wiadomo nie jest idealnie ale moim zdaniem bardzzo pozytyniwe. Ja polecam. Lubię atmosferę w Asten Group za: Atmosfera

Mimi
@T.

A czy możesz napisać jak wygląda pierwsze spotkanie rekrutacyjne do działu obsługi klienta? I w jakich godzinach pracuje się w tym dziale?

Janusz

Jaka umowę proponuje firma na początek? Trochę smucą mnie niektóre wpisy!

Mappet
@Janusz

Na poczatku jest okres probny, 3 miesiace. Nastepnie umowa czasowa i bezterminowa. Ogolnie umowa od 1go dnia.

@Janusz

Dodam do wypowiedzi Muppeta, że rekrutacje są przeprowadzane wnikliwie w celu poznania przyszłego pracownika (info od nowo przyjętego kolegi, który był zadowolony z rekrutacji, wprowadzenia do firmy i opieki w pierwszym okresie) . Jeśli jesteś uczciwy na rozmowie i później pracujesz tak jak deklarujesz - masz jak w banku kolejne umowy. Ruch duży bo firma sie rozwija i potrzebuje fachowców.

Goldberger Joahim
@Janusz

Nie smuc sie. Bedzie dobrze jak mowia amerykanie.

gali

W firmie pracuje się naprawdę dobrze, o czym najlepiej świadczy duża ilość osób z długim stażem. Ludzie są życzliwi, atmosfera w porządku, wypłata na czas. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy, jest to miejsce w sam raz dla niego. Oczywiście, że są wymagania, również dotyczące kultury osobistej, ale to akurat jest zaleta, nie wada.

Władi

Szczerze? Polecam tylko na chwilę. Zdobyć doświadczenie i uciekać.

Zeus
@Władi

A niby dlaczego tak ? Ja pracuje tu ponad 10 lat i wszystko jest ok.

Pixel
@Władi

Co to znaczy ? Taki wpis bez treści. Uciekać ? A dlaczego, co jest nie tak ?

Vladymir
@Władi

A ja polecam zostać na długo, tez szczerze.

Arek

Może dowiem się coś od was czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto aplikować?

Tomasz
@Arek

Z tego co wiem sa rekrutacje do Dzialu Serwisu. Mozesz napisac do Dzialu HR.

Adx
@Tomasz

Zobacz na ich www. Tam są chyba aktualne oferty

I to jest właśnie podjście do pracowników obecnych i byłych. " Nikt normalny z tej firmy sam nie odchodzi. Chyba że trafi mu się jakaś wyjątkowa okazja." Wyjątkowa okazja to się trafia co rusz. W AG podwyżkę można dostać raz na 3 lata o 100 zł brutto. Target podnoszony co rok a wypłaty w miejscu, na święta paczka za 30 zł i się cieszcie Do tego wyścig szczurów i kolesiostwo. Ludzie mają po 30-40 dni zaległego urlopu. Dlazego dyrektor zlikwidował ankiety które były pod koniec roku? Bo bał się prawdy, która mogła wyjść. I żeby była jasność, pracowałam tam kilka dobrych lat, sam zmieniłem pracę.

Maruder

To Ty Andrzej ? Narzekałeś, narzekasz i będziesz narzekał niezależnie od sytuacji. Bądź zdrów.

Bronek

Pracę niby sam zmieniłeś a dalej żyjesz tym co w AG? A może to wpis konkurencji lub kogoś zwolnionego?

Axis

Eeee..... W tym okresie zwolnilo sie faktycznie 2 Pracownikow. Problem w tym, ze jeden to cwaniak ktory zalatwial glownie prywatne sprawy a drugi to starszny malkontent wedlug ktorego we Wroclawiu nic sie nie dzieje... :) Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Asten Group - Częstochowa

• Jak się pracuje w Asten Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asten Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asten Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asten Group?

Kandydaci do pracy w Asten Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asten Group
3.3/5 Na podstawie 207 ocen.

Asten Group