Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

gosc

Z tego wynika ze takim kierownictwem powinien zająć się sad pracy. Jezeli czyta to owa Pani kierownik to proszę mieć sie na baczności a pracowników traktować z szacunkiem! Dziwne ze prezes nic nie reaguje w tej sprawie!

Wygląd
@gosc

Jak nie pracowałeś to co wiesz ???? Po wyglądzie...???? Ciekawe co mówią o Tobie ...Żenada.....

Rafi

U nas w Wołominie , super nawet premie za sprzedaż batonów wprowadzili i tylko trzeba sprzedać , ale to wszędzie tak jest . Nieraz o pieprz zebrać trzeba . Ogólnie ok

ek
@Rafi

Ja też coś wiem o tej Pani Kierownik. Miałem pracować w tym sklepie i z Kierownikiem ustalałem już rozpoczęcie pracy ,aż do momentu rozmowy z ową Panią. Odrazu zrezygnowałem z pracy w tamtym sklepie. Kobieto to co robisz to nie uczciwe i mało tego skur...stwo. Powinien się Tobą sąd pracy zająć. Niestety imienia nie poznałem ale laska obcięta na grzybka. UWAŻAJCIE NA NIĄ !!!!!!!!!!!!

siedmiogrodzka@ api.pl
@Rafi

pracuję z p. kierownik Olą już troszkę czasu i uważam , że jest sprawiedliwym i życzliwym Kierownikiem, chciała bym aby na Siedmiogrodzkiej była jak najdłużej Dba o pracownika zna jego problemy i potrzeby ...jak potrzeba zawsze pomoże i stanie za pracownikiem oby więcej takich KIEROWNIKÓW firma API POLECAM

pracownik "API MARKET" Sylwia Miścior
@Rafi

Jestem pracownikiem "API MARKET" w Ząbkach ul.Szwoleżerów i się nie zgadzam 100% z opinią na temat kierownika Aleksandry.Pracowałam z tą osobą prawie dwa lata i nigdy nie było takiej sytuacji żeby kierownik wtrącał się w prywatne życie,czy był nie miły dla innych.Zawsze można na było na nią liczyć.POWINNO BYĆ TAKICH KIEROWNIKÓW WIĘCEJ JAK ONA.

Arkadiusz-klient
@Rafi

Kojarzę kierowniczkę tego sklepu bo często robię w nim zakupy po pracy i nie spotkałem się,żeby była niemiła dla pracowników i klientów. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa Osoba. Zadziwia mnie powyższa opinia na jej temat. Moim zdaniem są to fałszywe oskarżenia. Miłego dnia życzę wszystkim. Polecam ten sklep.

EDZIA
@pracownik "API MARKET" Sylwia Miścior

To prawda..OLA THE BEST...Super Kierownik jakich mało,nigdy takiej nie będzieci mieli...Nie przejmuj się opinią jakiejś jednostki... Jesteś Cool i to się liczy.. POZDRO...

Zygmunt
@Arkadiusz-klient

Chyba pani kierownik to napisała hehehe

ola g

Firma OK, płaca no mogła by być lepsza no ale cóż.. Co do kierowników to ostrzegam przed PANIĄ(usunięte przez administratora). wielką panią kierownik z przypadku, uwielbia się wtrącać w życie prywatne innych pracowników a najlepsze jest to że wypytuje innych co wiedzą na temat danej osoby, jest po prostu bezczelna!! Jak jej coś nie pasuje to jeździ po pracownikach jak po szmacie bo ma "kaprys" jak to mawia.. Niech się zajmie swoim życiem a nie życiem innych pracowników!! Nikt z nią nie chce pracować bo każdy już się przekonał jaka to ona jest wredna i jeszcze się dziwi że pracownicy się z niej śmieją, ludzie z nią sie nie da pracować - zróbcie coś z tym człowiekiem!!! pozdrawiam, API Siedmiogrodzka.

wredna kierowniczka ;-)
@ola g

Dziękuje Moniko za opinnie na mój temat . Nie jest mi przykro z tego względu że nikt mnie nie zna i nie wie jaka naprawdę jestem a jeśli nie chce się pracować to lepiej wystawić opinie i liczyć na to że może uda się zaszkodzić danej osobie nie mam nic do ukrycia . Praca w Api naprawdę ok polecam a na opinni innych nie ma co polegać

XYZ
@wredna kierowniczka ;-)

Wredna Kierowniczko........:)

klientka oweg sklepu
@ola g

Na Kierowniczki opinni się jedzie , a na Kierownika to się "wsiadało" ! Wiadomo o kim mowa ludzie wszystko widzą . Polecam ten sklep

klijetka
@ola g

Na kierownik Panią Ole nie mogę powiedzieć złego słowa bo zawsze jest miła, uprzejma. Często robię zakupy w Api-market i jestem zadowolona. Nie zgadzam się z tą złą opinią na jej temat. POZDRAWIAM :)

Czesława-klientka
@ola g

Jestem klientką "API MARKET" w Ząbkach ul.Szwoleżerów odkąd sklep był otwarty,poznałam kierowniczkę Panią Olę i uważam że opinia na jej temat jest nie słuszna.Pani Ola jest bardzo sympatyczną młodą osobą ,pomocną i uczciwą.Aż miło było popatrzeć jak odnosi się do swoich pracownic z wielkim szacunkiem i uśmiechem na twarzy.Powinno być więcej takich osób. Z poważaniem stała klientka "API MARKET" Czesława.

klientka
@Czesława-klientka

to prawda co pisze pani Czesława,niestety od kiedy niema tej Kierowniczki sklep strasznie podupadł atmosfera jest napięta pracownicy biegaja po sklepie jak poparzeni że trudno się kogoś o coś zapytać,żeby się z nim nie ganiać po sklepie a pani kierownik taka bolndynka młodziutka tak gania tych ludzi że aż przykro patrzeć jak te dziewuszyny latają po sklepie jak małe robociki,Szkoda wielka,bo myślę że w miłej atmosferze więcej pracownik zrobi niż jak jest ganiany...ale ogólnie sklep piękny warzywa super mięso super piekarnia piękna i cukiernia marzenie,Starych pracownic zostala garstka i bardzo szkoda bo ciągle sie tam ludzie zmieniają a klient lubi mieć ''swoich sprzedawców''

nikola

hej, liczę bardzo na waszą pomoc... z kasą kiepsko wiec szukam pracy, myślałam właśnie o Api Market, ale ciekawa jestem czy potrzeba tam książeczki sanepidowskiej od razu, czy można później a może firma sama daje skierowanie żeby ją zrobić? bo szczerze mówić obecnie mnie po prostu nie stać na jej wyrobienie

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

viktoria

no dobra teraz juz mozecie cos poweidziec o tej pracy tutaj tak wlasciwie to chcialbym sie odwiedziec czego mozna sie spodziewac wlasnie po prsy wa api markecie. bo nie chcialbym isc do wielkiej sieciowki wole takie mniejsze sklepiki. dacie mi rady co zrobic czy mam liczyc tylko na siebie. pozdrawiam

Mozai

Też się zastanawiałem nad pracą w Api Market na Alejach Jerozolimskich. Chociaż zastanawiam się jak to wygląda z drugiej strony - od strony pracowników. Wydaje mi się, że wielkiej różnicy jak w innych sklepach spożywczych nie ma, a bardzo często są kiepskie warunki - możecie powiedzieć jak jest w Api Market?

iga

OCZYWIŚCIE ZAPOMNIAŁAM O KTÓRYM API MÓWIĘ PONIEWAŻ ZNAM TYLKO JEDNO KTÓRE MAM POD NOSEM JEROZOLIMSKIE.

iga

WIDAĆ ŻE FIRMA STAWIA NA KLIENTA OBSŁUGA BARDZO MIŁA PRODUKTY ZAWSZE PIERWSZEJ JAKOŚCI .DZIŚ NIE MA JUTRO JEŻELI NIE MAJĄ JAKIEGOŚ PRODUKTU OBECNIE A SPYTASZ JUTRO JEST NA PUŁCE.ROBIĘ TAM CZĘSTO ZAKUPY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

gregory

@Brak szacunku !!!!!, kodeks pracy jasno określa co jest konieczne przy pracy stojącej - jest naprawdę wiele takich stanowisk, najpopularniejsze to recepcjonista, hostessa, czy tez inne stanowiska związane z obsługa klienta. Konieczne jest miękkie podłoże, czyli najczęściej guma, nie może być to marmur lub relaksujące podkładki pod stopy. Taka praca, praca to tez nie odpoczynek, to i zmęczenie sie pojawia, od tego sa przerwy!

zcvm

nie chodzi tu chyba o lezenie, a normalny szacunek do czlowieka, znam ta frme i zwyczaje tam panujace i zgadzam sie z 99% wypowiedzi smutne ale prawdziwe

Brak szacunku !!!!

Witam czytam tak te opinie o tym sklepie i powiem ze właściciel nie ma być z czego zadowolony. Postanowiłem poszukać opinii na temat tego sklepu po wizycie w jednym z nich w Wołominie. Niedziela ide z kolegą do sklepu gdyż nie jestem stąd, widzę miłą młodą dziewczynę na kasie, tak koło 17.00 może 18.00 odwiedzam ten sam sklep i widzę tą samą Panią ale juz bardzo zmęczoną, rozglądam się i nie widzę żadnego, najmniejszego krzesła, aby mogła usiąść choć na chwilę bo, przypuszczam ze pracuje 12h. postanowiłem odwiedzić którejś niedzieli jeszcze raz ten sklep gdyż, uważam ze nie powinno się tak pracować, a ze mam kolegę w GIP przedstawię mu całą sytuację...

alan
@Brak szacunku !!!!

takie bzdury tu wypisujecie więc chce zapytać gdzie teraz w POLSCE można znależć pracę gdzie się leży i za to płacą bo mi przychodzi jedna dziedzina ale może się mylę???

Al

na fieldorfa jest Api, a najgorszy syf jest na Wileńskiej w Wołominie ktos powinien zrobic tam porzadek

ale

ale w usrsusie jest i tam bym porobiła. w ogole to moze tam na fieldorfa bedzie czy cos? dobra a tak serio to bardzo sie te wszystkie sklepy roznia w obsludze czy sa jakies jedne wytyczne i kierownicy za bardzo nie maja do gadania. wazna sprawa bo robilam kiedys w carrefurze i tam jest zdecydowanie roznie

Syli

Na Fieldorfa nie ma API :)

typiarka

Kto to jest ten piwek ? ja jestem bardzo obrotna dziewczyna i wesola i bylabym zaintersowana praca w wolominie w api oczywiscie w tym wiekszym zebym cos sie dzialo , mysle ze swoja determinacja i checia do pracy moglabym zmotywowac innych . Co sądzicie o Api na Fieldorfa

lola

witam, a co myślicie o sklepie jako miejscu i pracownikach w Api Markecie przy Al. Jerozolimskich?

rok

Pracowałem w firmie ok roku. Na początku wszystko fajnie się prezentuje lecz to tylko pozory. Dostaniecie pensje w postaci najniższej krajowej + dodatek na pranie. Zdarzają się miesiące w których wyrobicie nawet 30 nadgodzin. W tej firmie nie istnieje coś takiego jak zwrot godzin w kolejnych miesiącach. Atmosfera wśród pracowników też pozostawia wiele do życzenia. Nadgodziny są wypłacane jako umowa zlecenie z firmą next płatne 7 zł na godzinę... Dodatkowo trzeba się nachodzic bardzo długo za kierownictwem. Za niezlapanie złodzieja można dostać ostro po uszach pana piwka... W sumie każdy jego przyjazd na sklep to jest stres bo to jest źle zrobione tamto jest źle zrobione. W ciągu tygodnia parę razy potrafią zmienić układ na półce i trzeba co chwile je przebudowywac. Ogólnie bardzo odradzam tą firmę. Zdarzają się wśród kierowników wyjątki jak Pan Daniel ale to nieliczni. Jeśli chodzi o prace jako kierownik sklepu to jest pensja ok 2500. Niby wszystko fajnie ale jak na warunki pracy to wcale tak różowo nie wygląda. Co chwilę opieprz od piwka i 2 niedziele wolnego w tygodniu. I chore koncepcje. Dzieci piwka wielcy państwo wpadają na sklep i tez szukają zadymy we wszystkim. Nic im nie odpowiada. Nie ważne jak człowiek się stara to i tak zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić

informacja

a coś powiedzieć możecie o sklepie w ursusie w warszawie? przeprowadzilem się tam ostatnio i poszukuję pracy w jakimś sklepie. tam jest ten caly factory ale chyba wolalbym miec blizej do pracy tak jak do api marketu. chyba ze polecacie isc do jakiegos odziezowego bardziej niz do spozyczego? napsizcie jak tam z kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.