Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Dr . Tomasz.

Pracując w systemie po jakim czasie można wrócić z powrotem.Jak długo trzeba mieć przerwe .

Elo
@Dr . Tomasz.

Zaznaczmy, że chodzi o pracę przez Randstad. 1.5 roku przerwy musi być

Lola

Podobno nie wszyscy blue collarsi dostaną podwyżki. Czy to prawda? W workdayu nie ma informacji o podwyżce.

Szaman
@Lola

Słaba prowokacja.

Olaboga
@Lola

Lola chyba za dużo amerykańskich programów oglądasz :D Informacji o podwyżce zazwyczaj udziela pracodawca lub boss po Twojemu.

Marian

Dział techniczny niech się strzeże. Zaczną wam wszystkim trzepać kieszenie :D Nikt nie wierzy w to, że tylko jeden wynosił sprzęt

Ha Ha Ha
@Marian

Temat jak szybko się rozszedł po fabryce tak szybko się skończył. 0 konsekwencji, zamieciona pod dywan. Rozwiązano z nim umowę za porozumieniem stron (podobno). Pewnie by sypnął kilka świętych głów z budynku A - przecież ktoś tam podpisuje papierki o utylizacji/zakupie sprzętu. Jasno wynika że w fabryce można kraść wynosić itp a nic człowieka złego nie spotka. Gdzie ich kodeksy, procedury, postępowania w biznesie. Wstyd UL!!

SzerlokHolms
@Ha Ha Ha

No właśnie jakie poniósł konsekwencje?? Sprzęt za grube pieniądze! Za szampony potrafili robić rewizje i trzepać szafki! Wywalali dyscyplinarnie za palenie fajek. A gosciu okradł zakład ze sprzętu za grube pieniądze i nic???

Yolo

Proces produkcyjny jest tak zoptymalizowany aby wycisnąć ostatnie soki z człowieka,system 4 brygadowy (niewolniczy) sprawi że nie będziesz się orientować jaki dzisiaj jest dzień oraz stopniowo zaczną ci zanikać ludzkie cechy.Praca raczej dla desperatów z prymitywnym myśleniem ze skoro mają prace to odnieśli sukces i przecież "może być gorzej".Umowy tygodniowe niezgodnie z prawem wysyłane po terminie.To nie jest firma z którą warto nawiązać długofalowa współpracę,bardziej dla studentów chcących dorobić ale nie miejsce w którym można się zakotwiczyc na dłużej.

Pejs
@Yolo

Gdyby system został usunięty, miałbyś inne zdanie na temat tej pracy?

@Yolo

Chyba Ci się pracodawcy pomylili. Żale o umowach wylewaj na profilu randstadu bo to ich brocha

@Yolo

Sam musisz być bezmózgim prymitywem skoro wylewasz tu gorzkie żale. W umowie masz przecież wypisane warunki zatrudnienia. Nikt ci nie każe jej podpisywać jeśli ci nie odpowiadają. A potem tu piszesz jak to ci źle

Iza

czyli po rozmowie tak naprawdę już wszystko się wie problemu nie ma jeśli o warunki chodzi? 0 niespodzianek? bo jeśli tak to dziwne, że on nie wiedział. nie każdemu mówią?

Tymek
@Iza

Każdy wie, jakie są warunki i się na nie godzi podpisując tygodniową umowę, nie ma zaskoczeń. Nawet grafik na początku dostajesz, więc jak się nie podoba to możesz od razu zrezygnować. Zaskoczenie jest jedynie takie, że nie wiesz kiedy będziesz pracować - ale to przez to, że nie zawsze potrzeba tyle samo ludzi. To, że ktoś tu tak skamle, świadczy tylko i wyłącznie o nim. Warunki może i są takie jak napisał, ale przecież wiedział na co się pisze. Po co to narzekanie? Kto to wie. Poza tym co innego umowa z Randstadem (tu są tygodniówki), a co innego zwykła w Unileverze. Unilever sam w sobie umowy ma normalne.

Yolo
@Tymek

Napisałem to dla ludzi którzy nie mieli wcześniej styczności z unileverem i się zainteresowali praca w tym zakładzie,aby się dobrze zastanowili czy warto sie tam zatrudniac.

tit
@Yolo

Bo wszystkie inne firmy działają charytatywnie i czekają, ąz wielce jaśnie wielmożny Pan przyjdzie do pracy wykonywać swoje obowiązki...

Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Środa 21.

Nie lubię osób którzy naśmiewają się z ludzi którzy poszli na chorobowe.Pozdrawiam linię 5 z brygady D

Czwartek 24.
@Środa 21.

A ja nie lubię ludzi, którzy na forum związane z pracą przychodzą z takimi pierdołami. Wywieś sobie plakat na oknie jeszcze, że nie lubisz takich ludzi, żeby wszyscy wiedzieli.

Dr.
@Środa 21.

Powinni więcej zabierać premii tym co chorują

@Dr.

odezwał się ten co nigdy nie zachorował, ale to do czasu uwierz, i szkoda ze ten termometr na wejściu zlikwidowali i ps jakie tam masz premie zadaniowe chyba

Robert
@Dr.

Tym co chorują powinni zabierać premię, sprawiedliwość musi być taka sytuacja jest ok

Zing

Szanowny Panie dyrektorze. Bardzo doceniamy fakt, że tak przejmuje się Pan naszym zdrowiem i siłą persfazji próbuje zmusić nas do szczepień. Skoro w tej kwestii bierzecie przykład z zachodu to mam propozycję, żebyście też patrzyli na zachód pod względem zarobków i benefitów. Bo na prawdę czekoladki firmy krzak na święta są ośmieszające ; ) A 10 zl za każdy przepracowany rok dla tych co wyrobili tyle lat pracy?? Żenada. Już byli tacy w historii świata co to ludzi najpierw segregowali a później eliminowali. Zatrważająco podobne zachowanie Sądy lubią sprawy o dyskryminacji proszę pamiętać ; )

xxx
@Zing

Nie ma dnia wolnego po szczepieniu to nie idę sie szczepić....po dawnce przypominającej to powinny być 2 dni wolnego

O
@Zing

O proszę. A teraz nawet będą płacić osobą zaszczepionym. Ciekawe ilu się rzuci na kasiorę

DX
@O

Jakby płacili zaszczepionym, to jeszcze pół biedy. Ale oni im zapłacą JEŚLI RESZTA ZAŁOGI TEŻ SIĘ ZASZCZEPI :D Na te marne kilka stówek złotych BRUTTO skuszą się tylko jakieś ameby. A nawet jeśli się skuszą, to muszą wtedy nagabywać resztę, żeby też się zaszczepiła. No biznes życia! :D Ceny rosną - gaz drożeje, prąd drożeje, paliwo drożeje, drożeje WSZYSTKO... A ludzi ma zadowolić marne 300 złotych NA RĘKĘ? To się od 1000 powinno zacząć - z takimi ochłapami powinno być dyrektorowi wstyd w ogóle się ludziom pokazywać... Wielka światowa firma i 300 złotych na głowę. Naprawdę Unilever jest tak biedny, że przeznacza pół miliona złotych na to, żeby zaszczepić całą swoją ekipę w Bydgoszczy? TO SĄ ŚMIESZNE PIENIĄDZE :) A przypomnę tylko, że na początku pandemii UL lekką rączką wywalił na pandemiczną pomoc 100 milionów euro. Rozumiecie? 400 milionów wywalili na pomoc światu, a na jedną włąsną fabrykę są w stanie wysupłać pół miliona. ZROZUM DYRO, ŻE LUDZIE SIĘ BOJĄ! ALE NIE CIEBIE, TYLKO TYCH NIEPEWNYCH SZCZEPIONEK, KTÓRE Z KAŻDYM KOLEJNYM WARIANTEM SĄ CORAZ MNIEJ SKUTECZNE. NIE WIEMY, CO ONE PRZYNIOSĄ ZA 5 LAT, 10, CZY 15. NAPRAWDĘ MYŚLISZ, ŻE PARĘ ZIELONYCH PAPIERKÓW SPRAWI, ŻE WSZYSCY SZTURMEM WEZMĄ PRZYZAKŁADOWĄ PRZYCHODNIĘ?

Piwo
@DX

Dobrze prawi! Polać mu!

Były 4
@DX

Nosicie jeszcze maski i okulary! Jak to dobrze, że już tam nie pracuję przez te okulary. Teraz pracuję w zakładzie gdzie jest 2000 osób ale nawet w masce nie muszę chodzić, obowiązek jest ale wystarczy dystans 1,5 m. Jak ktoś chce to chodzi w masce jak nie chce to nie. Szczepienia są na zakładzie ale nikt nikogo nie zmusza. Lepsza kasa, lepszy system.

Nadia
@Piwo

Mam pytanie dla pana dyrektora.dlaczego ludzie którzy dla pana pracują po kilkadziesiąt lat to dzięki tym pracownikom i resztę załogi coś jest ,.pana śpiewka panie dyrektorze jesteście najlepsi ..UPS czar zniknął bo jak nie zaszczepić się czy jakieś pedalskie zagrywki testy obowiązkowe .a puzniej po tygodniu upomnienia związane z testami bo on nie poszedł...żal .nie załogi co dzięki im pan jeszcze jest dyrektorem bo wyniki tylko mi pana żal jak pan skończy w oczach tych ludzi co pan mówił że są najlepsi.,chyba na pieczyskach albo w chiszpani ..pozdrawiam

Lol
@Nadia

Dobrze, jeszcze raz napisz ale tym razem po Polsku

@Nadia

Mogłoby to nawet mieć sens co tu napisałeś gdyby było napisane po polsku

Obecny 1
@Były 4

hmmmm... Ciekawe ze nie wspomniałeś jaki zakład, jaka płaca i jaki system, ale po co skoro to sobie wymyśliłeś i próbujesz siebie dowartościować czymś czego nigdy nie uzyskałeś.

Były 4
@Obecny 1

System 12 godzinny, 3 na 3, średnio mam 4500 na rękę.

Kinia

Bo jest prawdziwa

Obecny 1
@Były 4

Cały czas nie podałeś nazwy zakładu lub firmy w której pracujesz...

@Były 4

A cóż to za firma kolego jeśli mogę zapytać w której pracujesz :) Bo unilever to coraz większa (usunięte przez administratora)

Nowy pracownik

Cześć jak u was z pracą? Bo słyszałem że mało zamówień jest i ludzi na wolne wysyłają..

Alan
@Nowy pracownik

Żeby tylko nie zwalniali bo coraz gorzej robi się na rynku pracy i z pracą jest kiepsko.

Zinks
@Alan

Taaa. Dostawiają linię i bedą ludzi zwalniać.. Kto tam będzie robić? Dyro na emeryturze?

@Zinks

No a co zrobią jeśli pieniądze zaczną się im kończyć a pracy nie będzie? Urlopy na siłę trzeba będzie wykorzystać?

Zinks
@Iza

O czym wy gadacie... zawsze koniex roku był kiepski... Przestańcie siać panikę. Komu się skończą pieniądze? Macie pojęcie w ogóle w jakiej fabryce pracujecie? Robią takie inwestycje po to żeby ją zamknać za pół roku. Weźcie zacznijcie myśleć. Od lat bywały okresy kiedy było kiepsko z pracą i wysyłali na urlopy. Tak było, jest i będzie. Oczywiście zapominają o tym, że według prawa pracy powinni płacić nam (UL) postojowe.

Heh

Napewno nie Randstad..

@Zinks

Może pracownikom Unilever zapłacą bo pracownicy Ranstadu sobie mogą pomarzyć. Wkoncu mogłoby się cos zmienić, inny rodzaj umów, płatne postojowe oraz normalne płatne chorobowe...

Praca w systemie.

(usunięte przez administratora) prawda o systemie.

Pług.

Jaka atmosfera panuje na brygadzie (usunięte przez administratora)

Cmok

Buźka z najlepszej brygady.????

operator

Cześć, może nie w temacie ale czy też macie problemy z internetowym sklepikiem ? Kolejna paczka z rzędu a w niej nie ma połowy rzeczy, na zwrot środków czekam już 2 tygodnie, na maile odpisują zbywająco i olewająco. Nie wiem czy tam bezmózgie yeti pracują czy co ;)

@operator

W poniedziałek odbierałem i wszystko jest, plus gratis

ZDICHU
@operator

B..rdel tam jakich mało. Dwie paczki nie doszły, jedną wysłali z trzema produktami których wartość była 3x nizsza niz wysyłka. Powinni pisać maila informacyjnego z możliwością odmówienia zamówienia. Nie wiem kto nad nimi panuje, ale powinni zrobić z nimi porządek

@operator

Ktos wie czy maja jakis nr zeby do nich zadzwonic? Też mam problem z paczką.

Nick Nolty

Hej brygada D, co tam za damskich bokserów macie?

Haha

Kto się leje ????

Ta
@Nick Nolty

Kolejny raz podobna sytuacja na tej brygadzie a operatorem w roli głównej i jak zwykle zamiecione pod dywan. W normalnej firmie to by wyleciał już.na zbity pysk. Za fajki wywalili gościa a za kopnięcie w (usunięte przez administratora) kobiety czy wlasnie rekoczyny to już nie.

Pejs
@Ta

Takich kretynów przyjmują? To ludzie chyba nie walą drzwiami i oknami do tej "pracy marzeń".

@Pejs

Kornynatorzy pozwalają na takie traktowanie ludzi z Ranstadu. Przykre. Brak szacunku i zaczynają się rękoczyny to nie wróży nic dobrego... Gościu powinien dostać dyscyplinarkę za takie zachowanie!

Ta jasne

Człowieku tutaj rączka rączkę myje. Koordynator brygady D i operator L12 już dawno temu powinni oboje wylecieć, jak była zamieciona pod dywan sprawa kopnięcia metalowym buciorem Pani z Randstadu. I co? I nic, cisza

Yyyy ze jak
@Ta jasne

Z tego co wiem to ostatbi rekoczyn był że strony kobiety z randstadu, i to operator dostał, a nie na odwrót... Najpierw się dowiedzcie jaka jest prawda a nie wypisujecie bzdury

Co ty
@Yyyy ze jak

No jak ją zaczął wyzywać od różnych tylko dlatego, że była oporna na jego końskie zaloty. To należało mu się w pysk dostać. A on jej przy.ierdolił tak, że wpadła w palete. Przecież był na dywaniku u Marasa.

Hmm
@Ta

Kiedy ta sytuacja miała miejsce? Pozdrawiam

Piątek
@Hmm

Chyba w piątek na popołudniówce

Hmm
@Piątek

(usunięte przez administratora) A uderzył kogoś czy jak? Ciekawe jak sprawa się dalej potoczy

A jak myslisz
@Hmm

Jak to jak? Nie ma tematu za pewne

@Hmm

Zostanie zamieciona pod dywan. Nawet pewnie dyro się o tym nie dowie

Herbata
@Nick Nolty

U nas Damski bokser gdzie ? Pierwsze słyszę ????

cozaroznica
@Nick Nolty

a to przyznam, ze jak bojki są tolerowane to słabo. Jeszcze może: "nie obchodzi mnie kto zaczął, podajcie sobie ręce?"

Zimnykapsel

Dlaczego pytasz?

Jaca

Dlaczego firma się ciągle ogłasza , że potrzebuje ludzi na produkcję czy tu jest taka rotacja czy firma się ciągle rozwija ,praca operatora ,aparatowego jest godna polecenia?

@Jaca

Jak już się zdecydujesz to proponuje wytrzymać dłużej niż 2 dni jak większość i na pewno się przekonasz :)

@Alojzy

Czyli po tych dwóch dniach z górki?

@Nowy

Nie mówię ze konkretnie po dwóch dniach ale początki zawsze sa trudne :D mnie tez w pierwszych dniach przerażenie nie opuszczało i planem było szybko stamtąd spadać ale po czasie adaptacyjnym było super!

@Nowy

No i większość nowych osób wytrzymuje 2 dni, zamiast poczekać i zobaczyć jak naprawdę jest

znudzony
@Jaca

Bo ludzie przychodzą zachęceni propaganda potem okazuje się że to żart i się zwalniają

cozaroznica
@Jaca

w kazdym większym zakładzie tak jest, stale są poszukiwani aparatowi, operatorzy, mechanicy, autoamtycy, elektrycy...

Weekend

Czy pracując w systemie można przejść na dorywczo.Pilne.

@Weekend

Czy nie lepiej zapytać się w biurze Randstad?

Nika
@Weekend

Tak, ja pracowałam dorywczo potem chwilę w systemie i teraz ponownie dorywczo

Marzena
@Nika

w jakim trybie dorywczo się pracuje? Ileś godzin dziennie obowiązkowo trzeba zrobić? Albo tygodniowo?

lolek

Witamy październik-gdzie podwyżki?

bolek
@lolek

Niedawno odwiedził nas Alan (szef szefów) i czuję że Zygi wynegocjował małe co nieco. Podejrzewam, że w grudniu czeka nas miła niespodzianka i dostaniemy podwyżki.

Elo
@bolek

Dopiero nie ma go być ?

Chudy
@bolek

Chyba w Grudniu popołudniu ????

Inflacja
@lolek

Właśnie gdzie podwyżki, gdzie wyrównanie inflacyjne gdzie jest związkowiec. Halo działamy czy wkładamy głowę w szampony ????

Pracowny
@Inflacja

Zyga robi co może.

Ale ta Pani od Dfosa jest śliczna...

A właśnie nie

Się znasz ..

@A właśnie nie

pokaż mi lepszą w tym zakładzie?

Pol
@pracownik

Jest spoko, ja tam ją lubie

Nowe

Od grudnia "dobra zmiana"? :D Oby nie z deszczu pod rynnę....

@Nowe

czyli?

@ktoś

A to tak właściwie jak jest aktualnie i o co chodzi, bo rozumiem, że on sugeruje, że coś gorzej ma być?

@Iza

Wy pracujecie w tej firmie czy tylko goworka czytacie? Dyro się zmienia...

Plamka
@Hm

Kto będzie nowym big bossem?

Pracuję w tej firmie od ponad miesiąca jako młodsz pakowacz zatrudniony przez randstad. Po tak krótkim okresie stwierdzam, że trafiłem na pracę, w której będę chciał się jak najdłużej utrzymać. Trafiłem na świetne towarzystwo, które krok po kroku pomogło mi się wdrożyć w klimat produkcyjny, a dodatkowo mam świetny kontakt z biurem. Praca lekka i przyjemna, bez doświadczenia bez żadnych problemów każdy może sobie poradzić. Bardzo przyjemny harmonogram pracy, zapewniający konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, dzięki dodatkowi za pracę w weekendy. Już dostałem duży plus u swojego lidera, i mam spore szanse aby szybko dołączyć do grona zatrudnionych przez firmę. Wiem że w tej pracy nic zlego mi się nie przydarzy, gdyż bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem. Świetnie się rozwijam i czuję, że ta praca ma mi jeszcze wiele do zaoferowania. Już namawiam dwóch swoich znajomcyh, aby również dołączyli do tej firmy. Ciesze się bardzo, że mogę tutaj pracować, to będzie wspaniały okres w moim życiu!

Dyro

Maras i Pioter zejdzcie na ziemię.... ludzie wam się wykruszają a wy takie głupoty piszecie...

Dobry człowiek

O (usunięte przez administratora) złoty prawie się popłakałem ze śmiechu.. Kto to napisał? Chyba ktoś z mistrzowski...

Fanatyk

Chłop dobrze napisał. Zawsze można trafić gorzej. Widzę wasze problemy i spiny, to się płakać ze śmiechu chce.

Heh
@Fanatyk

Ta świetnie napisał, niech się zatrudni do levera na operatora popracuję rok dwa starając się, i wtedy niech się wypowie jak firma go doceni

Nika

Dobrze pracuje się na dorywczym pod warunkiem, że nie trafi się na osoby co ciągle siedzą na telefonie...

Robert

Czyli fajna praca a wymagania jakie żeby dostać pracę?

4bryg

Jak wam się podoba kompromis w przykładowych nowych systemach? Fajnie tak wolny weekend co dwa miechy... Ciekawe ilu się zwolni ;)

Nowy system nowy ja
@4bryg

A tu już pewne że będzie system 4 dyniowy?

Bro

To niech sobie sami pracują z dziadkami.. Bo tylko oni zostaną

No tak
@4bryg

Ma ktoś przykłady tych nowych systemów które chcą wprowadzić?

4bryg
@No tak

Krążą po zakładzie.. na pewno ktoś ma. A już w 100% koordynatorzy

@4bryg

No mamy wypychy zawsze zeby sobie weekend zrobic caly czesciej. Pracowac 7 dni z rzedu to dopiero jest chore, przeciez widac chyba ze nikt nie chce tu przychodzic a ci co sie zwalniaja to przez system. To jest legalne tak apropo tam gdzie mamy 4 ranne i 3 nocne ze pracujemy caly tydzien non stop? wydaje mi sie ze nie jest wcale tak legalne.

ferdek
@resor

No wlasnie wychodzi ze ten system jest nielegalny. "Jeśli zatem wykonujesz swoje obowiązki w ramach czterobrygadówki, powinieneś pracować w podstawowym systemie czasu pracy, czyli 8 godzin na dobę. Tygodniowy limit to 40 godzin. Okres rozliczeniowy przy tym modelu nie powinien być dłuższy niż cztery miesiące."

Tiger
@resor

Ludzie gadają żeby zostać przy obecnym systemie. Mi się on nie podoba. 7 dni pracy pod rząd jest męczące

Mini
@resor

Ja (usunięte przez administratora) ale wy sobie wybiórczo interpretujecie przepisy... Na prawdę rzucacie mądrościami to chociaż przeczytajcie w całości zasady w kodeksie pracy. Dotyczące systemy 4bryg, orzerw w ciągłości i rozliczeń. Nic dziwnego, że wszyscy w koło nas r..chają jak taki tępy naród mamy. Widzieliście w ogóle na oczy te propozycje? Serio? Wypychy w weekend? to jak bys chciał miec chociaż jeden weekend w miesiącu wolny to Ci tych wypychów geniuszu nie starczy. To będziesz rozumiem marnował urlop? A dwa. Gdzie ty żyjesz? Nie wiesz jak bywa z kordynatorami i ich chęcią do dawania wolnego bo ty sobie tak zyczysz?

@Mini

Niewiem jak kordynatorzy reaguja na chec dania wolnego bo pracuje na wytwarzaniu i widze co sie dzieje. Zmuszanie do nadgodzin przy trybie 7 dni ciaglosci pracy jest juz meczące. Nie przyjdziesz na nadgodziny to zabieraja z premii takze zero szacunku do nas. Nie oceniaj z gory po wpisach jak nie znasz sprawy.

Mimi
@resor

To się nie wypowiadaj za ogół na przyszłość tylko pisz o swoim dziale. Wszędzie są krzywe akcje. (usunięte przez administratora)

@Mimi

A kim ty jesteś ze zabronisz mi nie wypowiadać się . Masz teraz jeden weekend wolny w miesiącu to jak chcesz mieć następny to i tak musisz brać urlop to z (usunięte przez administratora) przykład. To że jesteś tam widocznie zwykłym żołnierzykiem który się na wszystko godzi to nie rób z siebie gwiazdy. Sam stwierdziłeś że są krzywe akcje to nie bądź taki przemądrzały. Pewnie jak Cię wywalają na wolne na brak sapa to ładnie ten urlop podpisujesz z pocalowaniem pośladka kordynatorowi .

Mimi
@resor

Akurat sobie nie przypominam, żeby na siłę ludzi z UL wywalali na produkcji na wolne z powodu braku Sapa ; ) chcę to idę nie chcę to przychodzę i robię premiowe. Nie cwaniakuj. Jak często tu lubią pisać. Nie podoba się to się zwolnij. A wychodzi na to, że ty jesteś żołnierzykiem ktory nie ma odwagi iść do sądu pracy skoro tak bardzo naruszają twoje prawa. Możesz zatrudnić się tam w tej firmie co cały odpad z levera idzie w parku przemysłowym :D

Szaman
@Mimi

Raczej należy odnieść wrażenie że odpad zewsząd przyjmuje się do UL. Przy 4 brygadach nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjdzie tutaj.

Dokładnie!

Ciekawy

Cześć wszystkim. Od stycznia minimalna w górę. Jak myślicie co zrobią z nami? W kwietniu ostre podwyzki? Czy oleją nas ciepłym moczem i dostaniemy po 200zl brutto? :D

@Ciekawy

Coś tam będzie,Na za dużo nie licz klasa średnia po prostu zbiednieje szybko a Ci co mają najniższa szybko się do Ciebie zbliżą wypłata, ale jest plus przy zmianie pracy za dużo nie stracisz :)

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 375.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 39 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever Polska SA