Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Weeeerr

Duży zakład pracy a pracy nie ma dla dorywczych.

Dobry człowiek
@Weeeerr

A co mają wam zamówienia wyczarować? Nie ma zlecen nie ma pracy. Większość z was przychodzi z braku zajęcia w domach bo przecież mężowie dobrze zarabiają a wam nudzi się w domach

prod
@Weeeerr

produkcja idzie cały czas, z wyjątkiem chyba dwóch świąt w roku. Jest sytem zmianowy, ciezko raczej o dorywczą pracę. Praca w firmie produkcyjnej jest non stop, nie dorywcza. Może inaczej w administracji.

nie prod
@prod

Widać ze nie wiesz co się dzieje w zakładzie ze są mniejsze zamówienia, najwidoczniej za bardzo interesujesz się cudzymi członkami...

No i co
@Dobry człowiek

Nawet jeśli z braku zajęcia w domu ,jakie to ma znaczenie ? A że mężowie dobrze zarabiają tym bardziej?Widać są to osoby pracowite,czego niestety nie można powiedzieć o większości pracowników, którzy udają że coś robią albo siedzą w telefonach.Nie każdy pracuje z konieczności

Dobry człowiek
@No i co

No nie zawsze pracowite. Jest zakaz posiadania telefonów i większość osób tego przestrzega.

Zainteresowany pracą

Czy macie płacone za pracę w szkodliwych warunkach ? Czy praca jest ciężka przy chemikaliach?

Karmel

Rachu ciachu i po systemie 4 brygadowym.

Czekolada
@Karmel

P4 czy p5? I od kiedy?

Jacek
@Czekolada

No właśnie. Też się zastanawiam od kiedy będzie to obowiązywać. Teraz będą trzy zmiany czy inaczej to ustawią? Jak coś będziesz wiedzieć to napisz.

Przyszły pracownik

Witam mam pytanie jak wygląda praca w święta i długie weekendy jak np. weekend majowy czy pracuje się normalnie czy jest postój?

Mazi
@Przyszły pracownik

jak pracujesz w brygadzie to normalnie pracujemy, jak nie pracujesz w brygadzie masz wolne.

Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Juliet

Dawajcie w końcu facetów na spedycję i zasypywanie butelek, brygada B i A wstyd!!!! Żeby faceci z Ukrainy siedzieli sobie na paletyzacji a kobiety musiały zasypywac czasem 3 czy 4 linie. Niech się uczą polskiego do cholery, a nie pracuje rok czasu i dogadać się z takim nie można

John

Witam, Jakie są zarobki,stawka godzinowa dla nowo zatrudnionego operatora.

Nieźle

Na stanowiskach obecnych koordynatorów powinny pojawić się nowe osoby, takie które będą rozwiązywać pojawiające się problemy. Dlaczego ?Bo ci którzy pełnią te funkcje obecnie nie robią nic prócz uciszania spraw .

Wtf..

Tak ,dokładnie, zawsze brakuje tam rzekomo ludzi, mogą godzinami sprzątać, zamiatać bo takie widzimisię ma boss ,ale nie da ludziom wolnego bądź przepustki. Widocznie lubi to uczucie kiedy pracownicy się proszą i płaszczą o wolne

dewiant
@Wtf..

co ty pierdzielisz jakos caly czas slysze ze na przepustki i wolne puszcza. Najwidoczniej jestes łamaga a takich sie nie puszcza na wolne,zacznij pracowac a nie sie zalic

Alex
@dewiant

Z tego co wiem to u Marka jest problem z wolnym , ci co zasuwają rzadko wyrwą jakiś dzień ,za to lasery mają wolne bez problemu bo mało z nich pożytku

Wera

Witam. Pracuje bo trzeba pracować, kierownictwo tylko wymaga jak od wołu mniej pracowników, więcej zadań. Z nudów siedzą przed kamerami i pilnują sekund czy za szybko nie wyszłeś. Jesteś za 15. To obleci wyjdziesz za minutę to awantura na połowę zakładu. 21 wiek brak szacunku do pracownika, dlatego taka rotacja trzymają się albo lizusy albo młodzi ludzie, których da się ułożyć pod siebie. Brak palarni w 21 wieku. Potrzebny program KRYPTONIM SZEF dyskryminacja, wyzysk i 100 procent kontroli monitoringu. Z pozdrowieniami dla kierowników zmiany

Ada...
@Wera

Masz rację, zero szacunku i uznania dla osób, które naprawdę dobrze wykonują swoje obowiązki. Rotacja duża ,z tego co słyszy się wśród pracowników to wiele osob rozgląda się za inną pracą i nie ma się co dziwić patrząc na to co się tam dzieje ,a jest coraz gorzej

Aaaa
@Wera

Z tym monitoringiem to wygląda to w ten sposób że widzą tylko to co chcą widzieć, a jak dojdzie do jakiegoś incydentu to udają że nie wiedzą o co chodzi

szok

Powaga za dwa lata bezwypadkowej pracy 200 w talonach za 15 lat w tej firmie 150 w talonie, szok niedowierzanie jak się traktuje pracowników. A ile w w budynku A?

Nie rób afery
@szok

A co ma do tego budynek? W biurowcu nie ma za bezwypadkową pracę bo nagradzany jest konkretny dział. A za przepracowane lata też każdy dostaje tyle samo więc nie szukaj bezpodstawnej sensacji

Marry...
@szok

Kpina z ludzi ,rzucą ochłapem i zadowoleni,bo przecież dali "nagrodę " za bezwypadkowe 2lata. Śmiech na sali

Rysio

Wy to lubicie się katować..nocka dzień przerwy i na 1 zmianę...lol

Lol
@Rysio

Eeee. Kiedy niby tak jest?

Ok
@Lol

A co nie jest tak ? Dzień po nocce dzień przerwy gdzie jeszcze czujesz nockę i na 1 zmiane haha

Shakuntala
@Ok

Pewnie wypowiada sie sebix ktory ciągnie socjale i nigdy dnia nie przepracowal

resor
@Shakuntala

W jakims sensie ma racje ze to smiech nie wolne. Po siedmiu dniach pracy schodzisz z nocki i masz dokladnie 48h aby byc w piatek znow w pracy na rano.

Shakuntala
@resor

no tak ale chyba zanim podpiszesz umowę to jesteś świadom warunków pracy itp. skoro komuś są potrzebne pieniądze to się godzi na to ale po co wyśmiewać te osoby a ten parypel najwidoczniej karmi się czyimś nieszczęściem ponieważ sam nic nigdy w życiu nie osiągnął.

Jacek
@Shakuntala

Masz racje.każdy wie wcześniej na co się pisze. Nie zmienia to faktu że przy taki ułożonej pracy jest ciężko. Jest jakiś dodatek za te zmiany i nocki? Stawka jest wtedy trochę wyższa?

Hmmm??

Co tam znów na brygadzie D się odwala ? Co to za (usunięte przez administratora) obrósł w piórka bo ma podpisać umowę z leverem? Kolejny damski bokser na horyzoncie? Swoją drogą brawa dla pani że poszła to zgłosić, jednak na nic się do zda bo koordynator jak zawsze zamiecie sprawę pod dywan.Firma schodzi na (usunięte przez administratora) skoro zatrudnia taką chołotę Co próbuje na kobietę łapę podnieść, wstyd !

Heehdhdh
@Hmmm??

Andrzej z 12 dostał się do unilevera Marcin z 13 Karolina z 57 Agnieszka z 12 przyszła nie dawno do pracy a już dostała się do unilevera chyba jakieś znajomości ma .

Że co ..?
@Heehdhdh

Kpina ze przełożeni dają przyzwolenie na takie traktowanie pracowników, zwłaszcza kobiet. Już kiedyś na tej brygadzie doszło wręcz do fizycznej przepychanki operatora z pracownicą ransztadu . Takie sytuacje powinny być zgłaszane na wyższe szczeble a nie do mistrzowki gdzie nikt z tym nic nie zrobi..swoją drogą ciekawe w jaki sposób rozwiązałaby to nowa pani dyrektor

Ania.

Po jakim czasie można wrócić do unilevera przez ranstad.kiedys było tak że był ranstad i przechodziło się do innej agencji . Proszę dać znać.

Daw

Nie rozumiem jednego, kogo obchodzi życie innych ludzi i to, że wszyscy wszędzie wtykacie swoje nosy, wścibiając się w cudze związki, kogo to powinno interesować i obchodzić? Jedna Ukrainka ciągle pisze bzdury o drugiej i chce ją poniżyć. Ale nie rozumiem tego, że kierowcy nie rozumieją co się dzieje i tylko przenoszą z jednej brygady do drugiej. Uważam, że powinni byli zawołać obie osoby, wezwać kilka osób ze zmiany i zapytać z czego nie są zadowoleni. Jak to jest, to pisanie tutaj będzie trwało w nieskończoność.

@Daw

Napreawdę wątpię, że to piszą ukrainki. Ukrainki tak dobrze po polsku nie piszą. Myślę, że to może sam Robert tu pisze. Bo przecież w większości to te posty dotyczą jego zachowania i jego love story.

Gor
@Juras

Nie masz dość pisania tych wszystkich bzdur? Rozumiem, że ci co tu piszą nie mają co robić, czy są Ukraińci czy nie. Każdy tu pisze i pisze na tych, których chce poniżyć. To, że kierownicy przenieśli Ukrainki nie miało żadnego znaczenia! Na stronie nadal panuje bałagan! A wszyscy ci ludzie są zazdrośni i nienawidzą się wzajemnie. Napisali, że M. nic nie robi, z tego co wiem to świetnie sobie radzi w innej brygadzie e. A R. już jej nie pomaga. Ludzie, obudźcie się, zachowajcie człowieczeństwo i przestańcie dyskutować ze wszystkimi

Xxx
@Juras

Powiem to tak, plotki zawsze były i zawsze będą. I nie da się od tego uciec. Kto chce pracować, pracuje w ciszy. Nie wiadomo, dlaczego kierownicy chcieli udowodnić przenosząc ludzi z jednej brygady do drugiej, decyzja bezużyteczna. Wszyscy wykonują tę samą pracę. To tylko kolejne gadanie.

ZZZ
@Gor

Masz rację M. sobie radzi w drugiej brygadzie bo musi. Bo R. już nie może się nią dalej opiekować. W końcu ich rozdzielili.

Juraz

Odpowiedź do Gor (16.03.2023 17:31) Gor opanuj się. Nikt nikogo nie chce poniżyć. Chodzi o to żeby najbardziej chamski naczelnik w leverze Robert nie poniżał polskich dziewczyn bo nie wytrzymają i jeszcze raz pójdą na skargę. Lepiej chyba jak będzie miał mniejszy kontakt z ludźmi i będzie jeździł wózkiem. Choć i tak niektóre koleżanki dalej nie chcą go w ogóle widzieć na swojej zmianie. Dziwne, że dla Ukrainki potrafi być uprzejmy a dla polek wulgarny. Tylko o to chodzi. Za długo był naczelnikiem i trochę się zapomniał. Może jak się uspokoi to znowu wróci jako naczelnik na swoją zmianę do swojej przyjaciółki.

Hn

Trochę niepokojące. Będzie tam zaglądał?

Nowy operator
@Hn

Nie wiem. Ale sam fakt że wkoncu jest naprawiony i jest remont. Świta z biurowca myśli że Alan nie ma węchu i nie wyczuje ze był remont, przecież to przez miesiąc będzie śmierdzieć farba olejna aż głową boli. Na to kasa jest a na docenienie pracownikow (wszystkich) to już nie. W stołówce postawili druga lodówkę mogli ja chodziaz umyc...

qwerty
@Nowy operator

No jak piszesz "chodziaz", to nie dziwię się, że pracujesz w tym zakladzie.

Eryk
@Hn

Dlaczego ciągle tu przyjmują ludzi ? Czy zakład się rozbudowuje i czy opłaca się aplikować na produkcję?

Anon
@Eryk

Mało ludzi aplike zakład płaci grosze dużo wymaga i jeszcze ten dobijajacy system pracy

szarotka

Chcą mnie wrzucić do brygady D ale koleżanka mi odradza. Podobno przełożeni z nadzoru (koordynatorzy) to totalna porażka i najgorsi że wszystkich 4 brygad.

Djdjdj
@szarotka

Bez powodu się do ciebie nie przyczepią,jak będziesz wykonywać swoje obowiązki poprawnie to nikt nie będzie miał podstaw aby coś Ci zarzucić.Tu naprawdę trzeba się wysilić w tej firmie aby ktoś zwrócił ci uwage,albo żeby cie zwolnili.

szarotka
@Djdjdj

To skąd takie opinie o przełożonych z tej brygady? Z mojego doświadczenia nie biorą się z kosmosu . Bo tam jest dwóch szefów na tej brygadzie , prawda? Ale czemu dwóch? Jeden pisze, drugi czyta ? ;-)

Lol
@szarotka

Na każdej brygadzie jest dwóch. Koordynator i jego pomocnik. Idż na C tam będzie luzik : D

@szarotka

Trochę w tym racji. Ale dasz sobie radę. Nie warto się przejmować.

Juras

Lila, dlaczego tak się oburzasz i piszesz takie nieprzyjemne teksty. Rog ma rację. Odnieś się do jego postu bardziej merytorycznie. Takie teksty jak ty piszesz naprawdę nie świadczą dobrze o twojej intelignecji.

Yolo

W ostatnim tygodniu odbyl się mój ostatni taniec w tej firmie i naprawdę jestem zdumiony że są ludzie którzy się kurczowo trzymają tego miejsca,czy naprawdę jestescie tak niezaradni że nie potraficie napisać CV i zaaplikować do normalnej firmy?Co was trzyma w tej firmie?Kawa z automatu?Bo chyba nie wynagrodzenie i system 4 brygadowy,wyjątkiem są ludzie którzy nie mają kwalifikacji i biorą co popadnie.

Tyty
@Yolo

Czemu wypowiadasz się za innych ? Może innym tu jest dobrze zarobią wystarczająco mają blisko zbytnio się nie napracują mają spoko atmosferę urlop jak chcą to mają idź sobie gdzie indziej zobaczymy jak będziesz miał kolorowo owocowe czwartki dostaniesz xD

Yolo
@Tyty

Wszedłem z ciekawości,pomimo że już tu nie robię.No raczej byczku,nawet zachowam ludzkie cechy przy tym,bo raczej w unileverze bym się stopniowo rozkładal mentalnie i moralnie biorąc pod uwagę otwartość firmy na patologiczne osoby I konieczność współpracowania z nimi.Pozytek z tego był taki,że mogłem się dowartościować będąc wśród was.

Gen
@Tyty

Ponadto podoba im się, że jedni pracują jak konie a inni siedzą przy telefonie lub rozmawiają. Pracuje tu księżniczka i jej książę, więc uważaj na nich. Oni nigdy nic nie robią. On chodzi i śpiewa jej piosenki a ona słodko się uśmiecha. Praca jest wykonywana kosztem innych. Tak żyją.

lolek

Czy w którejś brygadzie były już oceny roczne? Jakieś rozmowy z koordynatorem na temat oceny?

OKEY
@lolek

Jakiej oceny i stopniowania można dokonać? Skoro we wszystkich brygadach jest bałagan! Tylko w jednych jest mniej w innych więcej. Widać, że ze wszystkich brygad najlepiej wypadają brygady A i (usunięte przez administratora)

OKEY
@OKEY

Haha, czwarta brygada też była napisana, a administrator usunął. Dlaczego to takie niesprawiedliwe? Dlaczego następuje podział? Ale zobaczymy jak ocenią brygady. Może dlatego, że usunęli tam robotników.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 375.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 39 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever Polska SA