Opinie o Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łeba

uciekinier

Nie polecam. Pracowałem w tym ośrodku. Dyrektor ośrodka odciąga od wypłaty koszy wyżywienia. 10zł/dzień daje -310zł za lipiec lub sierpień. Dziewczyny na zmywaku pracują co drugi dzień. Jeden wolny, jeden od 6 rano do 21-22 z przerwami. W papierach jest inaczej. Że pracują 8h dziennie i mają zmiany. Co do zarobków to na umowo-zleceniu dostają ok. 1034 netto. Zakwaterowanie w tzw "Grand Hotelu" - blaszaku u zejścia do plaży na terenie ośrodka - obiektu dla pracowników beznadziejne. Zaniedbana cała sanitarka. Z wyżywieniem bardzo umiarkowanie.

mmich01@op.pl

Nie dawno wróciliśmy z mężem z Łeby z tego ośrodka jesteśmy zachwyceni obsługą na stołówce i wyżywieniem, oraz z pań które prowadziły zabiegi rehabilitacyjne.Pomimo że nie było pogody to i tak było bardzo fajnie, każdemu opowiadamy o tym ośrodku i go polecamy. Na pewno jeszcze tam się wybierzemy.

Bogdan

Byłem tam w 2014 na wakacjach z dziećmi, domek był OK usterki usuwane na bieżąco ,jedzenie dobre i nawet moje dzieci które są wybredne nie narzekały. Ogromny atut ośrodka to położenie do plaży tylko przez wydmę ok 200m z domku.Jak ktoś szuka spokoju i odpoczynku to polecam, jeżeli ktoś lubi zgiełk i szpanerstwo to źle trafi.Panie w recepcji oraz pozostała obsługa są OK tylko trzeba z nimi rozmawiać jak z ludźmi przecież oni tam pracują i jak kazdy mogą mieć zły dzień.Naprawdę serdecznie polecam i mam nadzieje że jeszcze tam pojadę,i może jeszcze w te wakacje 2015.Bogdan

J.M.

Ośrodek położony blisko plaży w pięknie pachnącym sosnowym lesie z biegającymi wiewiórkami. Wyżywienie domowe, bardzo dobrze doprawione. Obsługa na stołówce w recepcji i na rehabilitacji jest bardzo miła, uczynna i kompetentna. Same pozytywy. Polecam ten ośrodek wszystkim, którzy chcą odpocząć od zgiełku miejskiego.Domki bardzo wygodne, szczególnie te po remoncie. Polecam!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Daissy

Zadzwoń do dyrektora, a jeżeli masz możliwość to najlepiej podejdź osobiście, weź CV. Dyrektor to bardzo fajny człowiek nie gryzie :)

barbarasz49

Wspaniały ośrodek,blisko morze,super jedzenie,czyste i dobrze wyposażone domki w lesie,kompetentne i znające się na swoim fachu rehabilitantki,bardzo grzeczna cała obsługa! Byłam z mężem od 14 do 28 września,według nas "Górnik" zasługuje na pełną 6,z przyjemnością przyjedziemy tu znowu!!!

Dancia

Byłam tam z rodziną w Sierpniu 2014r.Było fajnie blisko do morza organizacja jest dobra ,jedzenie super tylko troszkę za wcześnie śniadania i obiady. Dżekuję Paniom kucharką za pyszne obiadki i świetne zupki które były PYCHA .Co do domków w których byłam mają dużo do życzenia i zmian. Bo te co na zdjęciach są fajne a te gorsze z byle jaką łazienką i prysznicem z ceratą która przykleja się do pleców a woda leje się na podłogę. Pokój ma też wiele do życzenia : rozpodające się wersalki nie wygodne, wilgoć i grzyby na scianach.Polecam domki ze zdjęc.Tak zwany podwyższony standard.

wczasowiczka
@Dancia

Właśnie wróciłam z wczasów z górnika i jestem zachwycona. Byłam na tym podwyższonym standardzie, fajnie urządzone mieszkanka. Moja koleżanka miała ten standardowy, nie ma tam takiej tragedii, jak opisujesz. Fakt, jest tam umeblowanie z XX wieku i łazienka z zasłonką ale za wszystkie wygody trzeba płacić.

Aga64

Na jakim kocu?Siedzisz na starych zdezelowanych ławkach/częciowo połamane/ a koca i tak nie ma gdzie połozyc bo "impreza " odbywa sie na betonie. Dyrektor nigdy nie ma czasu dla pracownikow /chyba ze trzeba zwolnić pracownika/

Aga64

Nie polecam nikomu.Głeboki socjalizm jesli idzie o pracodawców.Kompletny brak zainteresowania kuracjuszami,ktorzy przyjeżdżaja na turnusy rehabilitacyjne.Ważni są "starzy bywalcy"dla nich Dyrekcja ma zawsze czas.Brak podstawowych sprzętow do realizacji progrmu rekreacyjnego/podczas grilla kuracjusze trzymają tacki w rekach,bo brak nawet jednego stolika/.Kierowników jest co niemiara,a Ci z którymi miałam do czynienia słowo "kultura" jest obce.

alina

byłam,jestem zadowolona,kuchnia smaczna i miła obsługa,odnowione domki z wszelkim potrzebnym sprzętem,panie rehabilitantki i reszta obsługi ok,polecam

Grazka - 2014-06-15

Witam ja byłam w tym roku z mężem pierwszy raz i było fajnie,jedzenie super, panie kelnerki miłe, i plisko do morza oraz plaży polecam

wczasowiczka

Byłam na wczasach ostatnio i wszystko co jest napisane jest kłamstwem. Domki są świeżo po remoncie, widać wielką zmianę. Nie zgazam się z negatywnymi postami!! Polecam!!!

kuracjusz

(usunięte przez moderatora)Przeczytałem wszystkie opinie i z większością niestety zgadzam się. W ośrodku panują komunistyczne zasady, pan kierownik nic nie wie i nie chce wiedzieć, pani "menager" ze stołówki to istna pomyłka...., jedzenie ciągle to samo bez urozmaicenia, wydzielane, i często zimne. No i olbrzymi problem ze znalezieniem miejsca jeśli chce się siedzieć koło znajomych. Panie w recepcji nic nie mogą...., i tylko udają że jest ok. (usunięte przez moderatora)....Panowie na parkingu udają, że pilnują lecz nie potrafią odpowiedzieć dzień dobry - brak kultury. W domkach smród i grzyb...pościel pachnie stęchlizną, szafy mają rozpadające się szuflady, leżaki brudne, stare przypalone petami. Jedyną zaletą ośrodka jest położenie i teren. Mam nadzieję, że znajdzie się Ktoś kto wykupi ten ośrodek i zmieni go na naprawdę nowoczesny i wart tych pieniędzy jaki tam zostawiają kuracjusze.

mania

(usunięte przez moderatora).OŚRODEK SUPER OK.....POLECAM

beti

Ośrodek beznadżiejny jak można kwaterowadż ludzi do nie wyremontowanych domków śmierdzaca stara pościel łażienka w opłakanym stanie że strach wziąść kąpiel.Plaga mrówek w pokoju.Komunistyczne wyżywienie dietetyczne śniadania i kolacje .Nie miła opsługa w recepcji oraz pan Kierownik. Brak kawiarni na ośrodku Ogólnie TRAGEDIA ODRADZAM....

waldek

(usunięte przez moderatora)super miła obsługa w każdym zakresie....żywienie super, recepcja bardzo dobrze, a zabiegi prowadzone profesjonalnie...

siux

Górnik hmm dużo na ten temat można pisać -na wczasy owszem ale do pracy nie polecam tam jest dom(usunięte przez moderatora) z górnej półki!! kierownictwo masakra nic im się nie podoba, traktują pracowników jak służących gorzej! mają ich za nic!!! istna paranoja !!!!!!!

japi

Zgadza się,kuchnia wspaniała,kucharz doskonale gotuje-wiem,bo sama jadłam.Blisko morza,las,wiewiórki na drzewach,czysto,przyjemnie.Ale pani w recepcji to minus.Może powinna być bardziej serdeczna i nie uśmiechać się na przymus? Sprawia wrażenie jakby ją coś bolało. Pozdrawiam pracowników kuchni i kierownictwo.

iwona610

Chyba nie o tym samym GÓRNIKU mówimy. Obsługa jest bardzo miła , każde zgłaszane usterki są naprawiane w jak najszybszym terminie. Nie rozumiem skąd ta opinia. Muszę przyznać, że w zeszłym roku dostał mi się domek ze starą szafą , która nie pomieściła rzeczy, ale poradziliśmy sobie. Polecam9 choć nie ze względu na zabiegi, bo to kuleje)

ludzik

zgadza sie, kuchnia pszepyszna, pracownicy w kuchni jak i w rehabilitacji - przemili i sympatyczni. Jezeli chodzi o pracownikow na recepcji - niesympatyczne kobiety, z falszywym usmiechem na ustach. Podobnie jak panowie pracujący na bramie.Niby mili, a jednak.....Nie wspomne juz o sposobie traktowania pracownikow.I nie liczy sie czy to mloda 20-letnia osoba, czy kobieta w wieku50 lat.Nie ma znaczenia, żenada.Mysle ze pani szefowa do spraw zywienia, od razu sie domyslila ze chodzi wlasnie o nia. Ale piekny osrodek, blisko morza. Zielono, czysto. Podsumowuja:do pracy - stanowczo NIE!, na wypoczynek - JAK NAJBARDZIEJ

Martyna1976
@ludzik

Nie polecam ośrodka jako miejsca do podjęcia pracy. Mój chłopak pracował tam na umowo-zleceniu (pomimo, że był zapewniany telefonicznie, że będzie to umowa o pracę). Musiał założyć książeczkę zdrowia z badaniami za około 80zł. jako pracownik KO, pomimo, że książeczka sanepidowska, jest dla pracowników kuchni i zmywaka oraz sanitarki. Ośrodek potrąca pracownikom za wyżywienie. Miesięcznie 300-310zł. Ośrodek nie ma dobrego wyposażenia KO. Jako ośrodek do wypoczynku ładnie się prezentuje, blisko 4ha, żywność jest umiarkowana, zakwaterowanie najwyżej umiarkowane. Nie mówmy o domkach o podwyższonym standardzie. Podwyższony standard to kamienie na ścianie i plazma. W każdym domku może być skromnie, ale czysto.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” - Łeba

• Jak się pracuje w Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”?

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Klonowa 16
    97-213 Łeba
  • NIP: 7732205366 KRS: 0000124516

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”