Opinie o Inter Partner Assistance w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Partner Assistance. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter Partner Assistance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Partner Assistance w Warszawa

Jerzy D.

https://www.olx.pl/oferta/supervisor-assistance-operations-ostrava-CID4-IDxzcCK.html#fdc6d2cf66 Szukają supervisora, ktoś wie jak wygląda praca na tym stanowisku?

Mateusz

Pracowałem w Ostrawie w moto i wygląda to tak że każdy robi co mu się podoba a prace masz dopóki koles z ruda broda Cię lubi, potem nie przedłużają z Tobą umowy. Nie liczy się więc czy jesteś dobry tylko komu wchodzisz w tylek. Wiem też że nie byłem jedynym przypadkiem. Generalnie nie polecam słabe korpo

@Mateusz

Potwierdzam, firma z miesiąca na miesiąc jest gorsza. Nie podam swoich danych bo nie chce stracić pracy a jeszcze nic nowego nie mam na oku ????

Gabriela

@Klara Każdy ma prawo do własnej oceny tego pracodawcy, stąd opinia użytkownika @Franek. Ale faktycznie, mógłby on wyjaśnić, dlaczego nie poleca pracy w Inter Partner Assistance. A Ty chciałabyś tam aplikować, czy masz inny powód zainteresowania tą firmą?

Gabriela

@Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w Inter Partner Assistance? @Franek, czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi o pracy w Inter Partner Assistance osobom zainteresowanym zatrudnieniem. @Dawid, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Wszelkie konkrety mile widziane! Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Partner Assistance. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Słyszałem wiele dobrego o firmie. Może ktoś podpowie jak dostać się do pracy?

Franek
@Zainteresowany

Nie polecam, odradzam firmę lepiej poszukaj innego miejsca pracy

Dawid

Spoko firma nawet jeśli komuś nie odpowiadają planowane zmiany to nie zmienia faktu, że firma jest ok.

Maria

....NIGDY NIE PROPONUJE tej firmy do ubezpieczenia jakiegokolowiek- naciągają ludzi przy zakupach w sklepach AGD ,szczególnie na raty- uzyskanie odszkodowania graniczy z cudem-a dodzwonić się w razie rezygnacji- tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma nie godna polecenia

warta

branża ubezpieczeniowa to szczególnie miejsce nie dla leni, trzeba się naharować na prowizje mocno cale warto

jojok

praca wymagajaca, duzo duzo nauki, nie ma miejsca dla leniuszków, ale tez ciekawa i dajaca duze doswiadczenie, fajny zespół

agnieszka

Póki rządzi POPiS, to jak może być w tego typu firmach. Pomyśl. Wyzysk za grosze :)

keks

a cos wiecej?

Jedna z lepszych firm, w których pracowałam. Na szkoleniu wymagająco, ale już w czasie pracy cud miód - dosłownie. I nie piszę tego, jako menadżer czy lider, a jako pracownik call center (akcja Renault). Przerwy stosownie do przepracowanych godzin, toaleta generalnie w każdej chwili, elastyczny grafik, kasa na czas, bardzo dobre warunki lokalowe (w WTT automat z darmową kawą) - generalnie wspominam z sentymentem. Fajny kontakt z klientem bez potrzeby nachalnej akwizycji. Ludzie też bardzo ok, zarówno jeśli chodzi o znajomości, jak i współpracę. Gorąco polecam.

Słowa kojarzące się z Inter Partner Assistance (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Inter Partner Assistance: Najbardziej nie podobało mi się w Inter Partner Assistance:

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Partner Assistance - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Partner Assistance?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Partner Assistance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Partner Assistance?

Inter Partner Assistance