Inter Partner Assistance

Opinie o Inter Partner Assistance

anonim 2009-02-22 22:45:38
Słowa kojarzące się z Inter Partner Assistance (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Inter Partner Assistance:
Najbardziej nie podobało mi się w Inter Partner Assistance:
Monika 2010-03-21 23:22:50
Jedna z lepszych firm, w których pracowałam. Na szkoleniu wymagająco, ale już w czasie pracy cud miód - dosłownie. I nie piszę tego, jako menadżer czy lider, a jako pracownik call center (akcja Renault). Przerwy stosownie do przepracowanych godzin, toaleta generalnie w każdej chwili, elastyczny grafik, kasa na czas, bardzo dobre warunki lokalowe (w WTT automat z darmową kawą) - generalnie wspominam z sentymentem. Fajny kontakt z klientem bez potrzeby nachalnej akwizycji. Ludzie też bardzo ok, zarówno jeśli chodzi o znajomości, jak i współpracę. Gorąco polecam.
R 2010-04-08 20:48:50
A ja Wam radzę - nigdy nic z tą firmą. Wiele lat chwalenia, głaskania po głowie, a podczas zwolnienia nieprawdziwe informacje. Nie mam żalu o zwolnienie, ale z perspektywy - firma jest obłudna, a [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, niektórzy znają słabo jeden język obcy. To nie jest firma perspektywiczna w żadnej mierze. I żaden automat kawą, czy bilety do kina nie są w stanie sprawić, że Ci ludzie staną się mądrzejsi. Jedyny plus - kilka dobrych znajomości, ale nikt już tam nie pracuje.
keks 2013-05-17 16:01:56
a cos wiecej?
agnieszka 2014-07-23 19:17:43
Póki rządzi POPiS, to jak może być w tego typu firmach. Pomyśl. Wyzysk za grosze :)
Zainteresowany2015 2015-09-13 13:45:43
A ktoś pracuje w Ostrawie i może coś napisać? Jak z atmosferą? Podobno ludzie po miesiącu pracują i rezygnują?
jojok 2016-04-13 21:15:01
praca wymagajaca, duzo duzo nauki, nie ma miejsca dla leniuszków, ale tez ciekawa i dajaca duze doswiadczenie, fajny zespół
warta 2016-05-18 08:42:58
branża ubezpieczeniowa to szczególnie miejsce nie dla leni, trzeba się naharować na prowizje mocno cale warto
Zostaw swoją opinię o Inter Partner Assistance - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Partner Assistance