Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Alma Gdańsk

Witam czy orientuje sie ktos o nowej rekrutacji pracowników do sklepu w Oliwie ? Podobno większość pracowników ma umowy do konca października czy planują wymienić zaloge ? Szykują sie duże zmiany ? Pytam bo chciałam zostawić aplikacje ale słyszałam ze nie najlepiej tam jest. jesli mam zostac pozniej bez zatrudnienia na dluzej jest to nie oplacalne

be
@Alma Gdańsk

W Warszawie jest praca w almach czekamy na pracownikow ,tylko mało płaca bo braki w zatrudnieniu duże .Dbajmy o zdrowie bo jesien jest zdradliwa .Szukam nowej pracy czas jest dobry duzo swiąt w listopadzie

Była

Pracowałam w Almie Skorosze 2 lata. Nie mogę złego słowa powiedzieć o Dyrektorce i kierownikach. Co oni mogą?! Wszystko narzuca centrala! Dropy, dropsy, dropsiki, ktore wymyśla pan L. i pan Uzdrowiciel S. Wytyczne na ostatnią chwilę i wymagania rodem z Matrixa. I personel, który stara się sprostać wymaganiom, pomimo, że pracę czterech osób wykonują dwie. Jak ma być dobrze i delikatesowo?! Coraz bliżej Bidronki! Szkoda!!!!

MI

Asortyment w Almie mizerota brak ciekawych towarów owoce warzywa gorse niz w biedronce wina słodycze gdzie są a PAPIEROSY BRAK CO SIE DZIEJE ZAMYKAMY CZY ZMIENIAMY TYP SKLEPU A JESTM KLIENTEM MAM PO DRODZE

malinka

prawda jest brutalna w Warszawie otwierają się dwa nowe sklepy,więc nie uważam żeby spółka narzekała na brak funduszy, a poza tym to fakt, że pensje są coraz niższe mimo obiecanej podwyżki, wiem o czym mówie ponieważ sama pracowałam a almie to była okropna praca fizyczna jak i psychiczna. Wprowadzenie tajemniczego klienta było celowym zagraniem spółki, które miało na celu obcinanie premii,a tak naprawdę zupełny JEJ brak. ODRADZAM PRACĘ W ALMIE I JUZ NAWET NIE CHODZI O PENSJĘ ALE O BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, KTÓRY JEST TRAKTOWANY JAK WYÓŁ ROBOCZY, A NIE CZŁOWIEK. MAM NADZIEJE,ŻE CHOCIAŻ JEDNA OSOBA, KTÓRA PRZECZYTA TEN WPIS ZREZYGNUJE Z PRACY W TEJ FIRMIE,ALBO NIE PÓJDZIE NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNĄ, KTÓRA DE FACTO TRWA 10 MIN I DO ROBOTY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH PRACOWNIKÓW ALMA MARKET

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
królowa

TITANIC

Zalamka

Odechciewa sie zyc gdy widze przelew... No bo jak zyc Panie Prezesie?

nick

Obóz pracy za psie pieniądze podobne pieniądze zarobisz nic nie robiąc w sklepie monopolowym ,wyzysk nic więcej! Mają wymagania A kasa mniejsza niż mają dostać uchodźcy . Praca dla ciemnogrodu i słoików

MA
@nick

ogladalam wczoraj program zona dla rolnika ,to b bogaci rolnicy majapo kilka fergusonow oni szukaja pieniedzy a nie zon , PROPONUJE NOWY SERIAL ZONA DLA BOGACZA JEST TAKI JUZ .A JEZELI CHODZI O ALME TO CHCECIE TO PRACUJECIE WIECIE ZA ILE PRACUJECIE JEST W UMOWIE CZYTALI

MA
@MA

A JESZCZE JEDNO TO NIE JEST OBOZ PRACY ONE BYŁY W WOJNE WSTYD TAK PISAC LUDZIE ZNACIE HISTORIE POCZYTAC PROSZĘ , SAMI TAM JESTESCIE WŁASNY WYBOR WASZ WYBÓR NIKT TAM NIE TRZYMA WAS NA SIŁ E POSZUKAJCIE PRACY BOHATERKA

nick
@MA

myślę że historie każdy zna to porównanie było tylko po to żeby ludzie nie dawali się r ...c w d.... hmm robic z siebie jeleni delikatnie mówiąc bo im wiecej jeleni którzy godzą sie na takie warunki pracy tym bardziej wasi szefowie zacierają ręce że mają tania siłę roboczą jest to nie do pomyślenia żeby zarobki nie przekraczały 2tyś zł ludzie nie powinni sie godzic na takie kures... wtedy by musieli podwyższyc zarobki bo nikt by nie chciał pracowac ale niestety ludzie są głupi wiec niech pracują za takie pieniądze powodzenia

MI
@nick

czy nikt w krakowie nie widzi ze statek tonie a moze to celowa gospodarka towary zablokowane brak asortymentu klient NIEZADOWOLONY a miała byc WALKA O KLIENTA BRAK BRAK TOWARU NA PÓŁKACH KLIENT NIEZADOWOLONY

Alma Gdańsk

Smiechu warte sklep mial otrzymac premie za tajemniczego klienta bo wypadl dobrze ponad 90% oceny dzien po wyplacie okazuje sie ze nie otrzymaliśmy premii my pracownicy o której byla mowa kilka dni przed wyplata narzucili limit obrotów sklepowi taki jak jest w Sopocie tylko ze alma w Oliwie nie jest równa tej w Sopocie w Sopocie jest z 3-4 razy wieksza to jak maja byc takie obroty tutaj jak tam ???Robią nas w balona nie ma co się starać

dziwie sie wszystkim po przeczytaniu tych opinii ze jeszcze tam pracują i dale sa nowi co chcą tam pracować czy nigdy polaczek nie nauczy sie szanować chyba ida tam

jola

Kasjer może awansować na stanowisko referenta biura obsługi klienta????? Kobieto co ty piszesz? A w czym jest ten referent lepszy od kasjera oprócz tego, że zapieprza na spożywce i świeci oczami przed klientem za niedociągnięcia sklepu i dostaje ochrzan na każdym kroku, WYPŁATA TA SAMA co zwykły kasjer a niższa nawet od lasek co mięso kroją! Po h... mi awans! Najgorsze stanowisko na sklepie jakie może byc!!!

Malami

Kasjer może awansować na stanowisko referent biura obsługi klienta albo na stanowisko kasjera operacyjnego. Praca jest ciężka i odpowiedzialna. Ale pracuje w almie długo i trafiłam na naprawdę wspaniały zespół. Tak naprawdę każdy chciałby zarabiać 3 tysiące a b i e robić nic. Ludzie nie przesadzajcie. Ciężko jest i owszem nadgodziny są ale jeśli trafić ie na dobre kierownictwo to nie ma na co narzekać. Jedyne co to premie są niesprawiedliwe. Dwie wizyty tajemniczego klienta w miesiącu i jeśli łączna ocenia jest niższa niż 90% to cały sklep nie ma premii a co np. takie rozliczenia czy magazynierzy mają do zachowania osób na sklepie. To głównie kasjerki i pracownicy działów są wizytówką sklepu.

@Malami

Ja w cale nie chce 3 tys. ale chce tyle ile w innych sklepach na tym samym stanowisku, a ludzie nie siedza a zapieprzaja a co dostają? jedno wielkie (usunięte przez administratora) . wyzysk za 1400

lol

Zdrowo rąbnięci są ci, którzy wymyślają te wszystkie "niby" premie! Zero poszanowania dla pracownika. Państwo podnosi minimalną więc muszą wymyslić żeby premii teraz wogóle nie dać i wyjdzie im na jedno! To jest OSZUSTWO wobec pracownika, istne oszystwo!!! Tak to chyba nigdzie nie ma!

ONA

Tak kuszą ludzi zeby przed świętami nie szukali pracy a po świętach powiedzą ze premii nie ma premia kwartalna ciekawe jakie zasady i jaki PLAN DO WYKONANIA

smutna

ciekawe teraz premia kwartalna ,w styczniu 2015 r mała byc premia i nie było ,teraz przed swietami kuszą nową premią w 2016 roku a potrm stwierdza ze nie ma bo plan nie wyrobiony czy po prostu wynagrodzenia nie podniesc a nie premią mamic w naszym sklepie nie ma PREMII i brak ludzi do pracy a reszta pracuje za DWOIE .... I TROJE A PENSJA JEDNA TO JEST INTERES

@smutna

Albo przyjdzie tajemniczy klijent i bedzie po premii bo ktoś zapomni się usmiechnać , po 8 godz.pracy tzn. latania po 2-3 działach

ktoś

Czy we wszystkich sklepach Almy, Almy24.pl pojawiła się informacja o możliwości otrzymania premii kwartalnej uznaniowej w styczniu 2016?

ciekawska

jak to jest nowe sklepy w pazdzierniku otwierają czyli forsa jest a NAM nie mogą dac premii do tej skromnej wypłaty premiia by pasowała i dodała by ludziom chęci jak to jest zarządzane dlaczego o NAS zapomnieli pracujemy dla ..... no własnie....

Bartosz

Ludzie beda sie zwalniac chyba ze dyrektor cie zwolni bo byles niegrzeczny i to bedzie kara

Olsztyn

W Olsztynie zwalniają sie wszyscy poza panią dyrektor. Czyli sytuacja odwrotna. Kto ma gdzie ten ucieka bo nie da sie pracować.

mi

U Nas kolejny dyrektor następny zrezygnował ciekawy sklep to ZWYCIĘZCÓW co parę miesięc nowy brak stabilizacji znowu wymieni kadrę na swoich ludzi i tak w koło macieju a jak w innych Almach

malinka

no własnie za co bo znałam tą panią dobrze i nie wydaje mi się, że sama zrezygnowała za dobrze miała na swoim stanowisku,ale niestety jej zwolnienie jest owiane tajemnicą i nikt nic nie wie albo nie chce powiedzieć....

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market