Opinie o Vandemoortele w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vandemoortele. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vandemoortele o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vandemoortele w Łódź

Aron

Witam wszystkich . Pracowalam w Vandemoortele przez 15 miesiecy,obiecywano mi przejscie na firme,po czym zwolniono mnie bez slowa wyjasnienia. W tej firmie kierownictwo nie ma pojecia o produkcji,cala ta firma to jedna wielka szajka,jedno wielkie (usunięte przez administratora) Kierownik ma swoich pupilkow ktorzy kabloja i sa inaczej traktowani,a zwykla osoba ktora nie podlizuje sie ,to ma przeje.ane.Jak sie nie wkupisz w laski kierowniczki to nie masz szans na dobre traktowanie.Ta firma nie ma pojecia o produkcji,w tej firmie nie ma osob odpowidzialnych za kontrole jakosci,nie powiem jak robione sa bulki ,bo jak zobaczylam to az przestalam jesc je. W vandemoortele powinni zagosci Panie z Sanepidu,Inspekcji Pracy,bo straszne machlojki sa robione w tym zakladzie , w Łodzi.Teraz podobno zmienil sie dyrektor,ale za wiele nie zrobi,jak byl balagan i byly robione machlojki tak beda nadal tam. Jednej z kierowniczek zrobilam pewna usluge (prywatna ) to nie wyplacila mi calosci tylko polowe,jeszcze z pretensjami do mnie,po prostu zalosne.

Robol
@Aron

Poczekaj...a zweryfikuj swoją osobowość...Aron,a piszesz w rodzaju żeńskim??...

Aron
@Robol

A jak myślisz?? Problem z czytaniem ze zrozumieniem??? Szkoła podstawowa się kłania. Myślę że w tej firmie obecny dyrektor powinien przede wszystkim zmienić kierowniczki i zatrudni mężczyzn na stanowisko kierownika, ponieważ one nie nadają się do pracy na tym stanowisku, nie dają rady być kierowniczka,nie mają pojęcia o produkcji, o byciu na stanowisku kierownika. Obecny dyrektor powinien zatrudnic osoby do spraw jakości,bo to co odwalaja ciastowych oraz operatorzy to jest żałosne i niezgodne normą.

Renia
@Aron

Witam. Ja pracowałam tam na okresie próbnym. Dramat. Byłam w grupie jednego z kierowników/brygadzistow Pana Ł ., który swoje domowe frustrację wyładowywuje w zakładzie. Zostałam zwolniona bo miałam inne zdanie niż on i nie byłam pupilkiem. Tragedia. Najbardziej faworyzuje te kobiety, z którymi ma romans. Nie polecam

BENEK

VANDEMOORTELE KUTNO!!! Problem rekrutacji tkwi w tym, że są non stop przyjęcia, bo zatrudnia się po znajomości ludzi bez pojęcia a później reszta nadrabia za takich, albo cofa się część produkcji , nie licząc strat. Adres email do rekrutacji to fikcja. Dziewczyna ,która tym się zajmuje, to była bileterka z aqa-parku-dostała się do pracy też po znajomości, na pytanie oko w oko odpowiada ,że rekrutacja tylko drogą e-mail ,a na odpowiedź ,że kilkakrotnie wysłano cv na e-mail pada odpowiedź ,że ona nie ma czasu żeby czytać e-maile:-))))to po prostu żenada .Trzeba znać brygadzistę ,to pracę dostaniesz z biegu...........zastanówcie się co robicie, zgłoszenie poszło do siedziby głównej firmy ,może wreszcie ktoś zrobi z tym porządek!!!!!!

zuza
@BENEK

możesz podac email do tej firmy...Chetnie wysle cv ...

Obiektywna
@BENEK

To prawda. Znajomość brygodzisty/kierownika pomaga w zdobyciu tam pracy. Najlepiej jeszcze wejść z którymś w romans i gwarantowane zatrudnienie :). Każdy z kazdym :) tam panuje taka zasada, zdrady i kombinacje

Dołęga - Mostowicz

Jeżeli ktoś czytał "Karierę Nikodema Dyzmy" i utożsamia się z głównym bohaterem, jest to firma dla niego. Krótko i na temat.

@Dołęga - Mostowicz

Twoje opinia niewiele mówi innym użytkownikom forum. Może jednak zechcesz jakoś ją rozwinąć o merytoryczne, rzeczowe argumenty? Od tego właśnie jest to forum. Jeśli ktoś jest zainteresowany podjęciem pracy w Vandemoortele, to wszystkie informacje na temat zatrudnienia znajdzie na stronie internetowej: https://vandemoortele.com/pl-pl/praca-w-vandemoortele . Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować?

ptys

jaka atmosfera w pracy?

Firma Vandemoortele poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kosa

Klasyczne korpo z małej litery. Jesteś tam trybikiem a nie kimś kto ma wpływ na cokolwiek. Nie słuchają cię chyba że twój głos jest głosem Władzy. HR reprezentuje zarząd a nie ludzi. Jak coś jest czarne to mówisz że białe i jest ok. Polityk nie powstydzilby się taką dwulicowoscią jaka tam panuje na wszystkich szczeblach. To wymusza belgijska Władza.

@Kosa

Mimo wszystko niewiele z Twojego wpisu można dowiedzieć się o samej pracy w firmie Vandemoortele. Może mógłbyś podać jakieś szczegóły? Może na początek zechcesz powiedzieć nam, czy każda nowo zatrudniona osoba może liczyć na stabilną umowę o pracę już od pierwszych dni zatrudnienia?

sfgdg

Na jakie wynagrodzenie netto może liczyć tam operator produkcji ( mam duze doświad.) ile jest zmian?

Nemrok

Witam na jakie wynagrodzenie moze liczyć operator produkcji ( mam10 letnie doświadczenie jako operator w piekarni. Ile jest zmian?

@Nemrok

A czy orientowałeś się już może, czy firma prowadzi rekrutacje na stanowisko, które Cię interesuje, czy po prostu tak się zastanawiasz nad pracą w Vandemoortele? Mam nadzieję, że znajdzie się na forum osoba, która chętnie odpowie na Twoje pytania. Dasz nam zdać, czy zdecydujesz się na podjęcie pracy w Vandemoortele i co będzie tego przyczyną?

Niski

Witam. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca PH , jaki samochód, narzędzia, warunki, atmosfera ??? Czy angażując się i ciężko pracując da się zarobić ??

@Niski

Ciekawa jestem, czy masz już doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego, czy dopiero chciałbyś je zdobyć w Vandemoortele. Na razie nie otrzymałeś odpowiedzi na forum, ale może jeszcze jakieś się pojawią. Zdecydujesz się aplikować do pracy w Vandemoortele mimo to?

Johnny

Czy ktoś może wie jak przebiega rekrutacja na technika utrzymania ruchu?

Aneta

@original, nie zgadzasz się z tą opinią? Może mógłbyś napisać o Vandemoortele kilka słów od siebie? Jak Ty oceniasz swoją współpracę z tym pracodawcą? Z uwagi, że na tym forum nie ma za dużej aktywności, to Twoja opinia będzie ważna dla osób, które interesują się tą firmą pod kątem zdobycia w niej zatrudnienia.

To Ja
@Aneta

Aneta a Ty co mozesz napisać o firmie? Widze Twoje wpisy.myśle.ze tam pracujesz.

Krzysztof

Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę szukać ofert pracy w Vandemoortele? Sporo dobrego słyszałem o firmie i mam chęć aplikować. Jaka jest atmosfera w pracy? Niektóre wpisy na forum nie zachęcają ale ja tak łatwo nie rezygnuję. Bardzo proszę o pomoc

Rekrutacja Łódź
@Krzysztof

Witam Obecnie przeprowadzamy proces rekrutacyjny do zakładu ,proszę o przesłanie CV na adres hc.rekrutacja@humancenter.pl Pozdrawiam

original
@Krzysztof

Sporo dobrego????

Aneta

@lioon rozumiem, że nie pracujesz długo w firmie. A co możesz powiedzieć właśnie na temat tego jak w Vandemoortele wygląda proces wdrażania nowego pracownika do pracy na stanowisku? Chętnie też dowiemy się też na jakie benefity mogą liczyć pracownicy.

Aneta

@Rocky a Ty pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się od pracowników jak wygląda rotacja na tym stanowisku.

Aneta

@aron długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jakim pracodawcą jest Vandemoortele? Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Shift Leader oraz Inżynier Procesu. Zamierzacie aplikować?

Rocky
@Aneta

Gdzieś jest haczyk w tej rekrutacji - coś za długo szukają. Albo nikt tam nie chce isć, albo mają za duże wymagania w stosunku do wynagrodzenia jakie są w stanie zaoferować. Myślę że to drugie: ogromne wymogi a wynagrodzenie jak na wschodzie

lioon
@Rocky

@Rocky, bo ludzie nie chcą pracować, najlepiej leżeć brzuchem do góry i mieć miliony. To praca na produkcji, więc czego się spodziewać? Praca w branży spożywczej, więc obowiązuje czepek, ubranie itp... Pracowałem w firmie o identycznym profilu i szczerze powiem w porównaniu do tamtej firmy tu jest bajka. Biuro które patrzy na ręce.. No cóż, głównie od rana i troszkę na popołudniowej zmianie. Ale to i tak nic w porównaniu do tej drugiej firmy, gdzie na każdej zmianie był "jakościowiec" który nie miał zielonego pojęcia o produkcji, o wyglądzie bułek itp... Ja sobie chwalę tę pracę, mimo iż pracuję od niedawna. Wracając do tematu rotacji.. No cóż, to całkiem normalne, nie każdemu odpowiada taka praca, wiele osób ma całkiem inne wyobrażenia jak ma wyglądać praca. P.S. Wymogi ogromne? Człowieku tam prawie nie ma wymogów! Abyś Ty cokolwiek wiedział o wymogach, o braku palarni, o braku możliwości odejścia na chwilę od swojego stanowiska (nawet do toalety) I na końcu ocena. Nie powiem, że jest cudownie, bo nie jest, choć zawsze może być gorzej. Oceniam zakład jako dobry.

paweł

A jakie są zarobki dla specjalisty ds. zakupów? Dzięki

Robol

skoro wszystkim jest tam tak źle to po (usunięte przez administratora) tam pracujecie?????

lodz1987

wynagrodzenie jest dla mnie najwazniejsze

lodz1987

tak chodzi mi o stanowisko operator linii produkcyjnej, jakie wynagrodzenie proponuja?3 zmiany?

lodz1987

Kochani ile mozna zarobic w lodzi na produkcji?zatrudnienie przez firme czy agencje?

luki

Od kiedy rusza praca na piekarni w Kutnie i jakieś informacje by się dowiedzieć np e-mail do nich

Zostaw merytoryczną opinię o Vandemoortele - Łódź

• Jak się pracuje w Vandemoortele?

Zobacz opinie na temat firmy Vandemoortele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vandemoortele?

Vandemoortele
1.9/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Tokarzewskiego 7-12
    91-842 Łódź