Opinie o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Integer.Pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Integer.Pl S.A. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integer.Pl S.A. w Kraków Malborska 130

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Integer.Pl S.A.?

Życzliwy

Nie są rozmawiasz z osobą której wiedza jest nikła i potrafi zatrudnić techników bez znajomości multimetru.

Patryczek

Montażu starr elektryczne rafal krecik

Czy można liczyć w Integer.Pl S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Lucek

Liczyć można, ale zapłacić sobie trzeba samemu.

@Lucek

Jak już się wypowiadasz, to pozwól, że dopytam Cię o kilka kwestii. Podsumowując, nie są dostępne żadne benefity, tak? A jak oceniasz kwestię wynagrodzenia i relacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcą?

Lucek
@Artur

Są dostępne karty multisport czesciowo finansowane przez pracodawcę, podobnie jest z opieką zdrowotną, ale większość opłaty wnosisz Ty. Ja osobiście nie korzystam z żadnej, chociaż inni owszem, jednak porównując to do oferty np. znajomych czy pracodawcy mojej żony to oceniam tę kwestię co najmniej niezadowalająco. Stosunek pracodawcy do pracowników ostatnio troszkę zmienił się na lepsze (np. w końcu dostaliśmy normalną umowę o pracę na pełną kwotę, a nie jak dotychczas najniższa krajowa na UoP reszta na zlecenie z jakimis firmami krzak zmienianymi co pół roku. Pojawiły się też kwartalne premie. Tak jak wczesniej pisałem porównując to do sytuacji w innych firmach nie jest rewelacyjnie, no chyba, że masz kogoś znajomego w HR albo na jakimś wyzszym szczeblu wtedy to istne el dorado. Zarobki rynkowe razy 3, awans na kierownika po pół roku itd. Jestem pewien, że znajda sie osoby, które postrzegają wszystko inaczej, ale ja z perspektywy dlugoletniego pracownika już napatrzylem się na (usunięte przez administratora) i widzę, że mimo obietnic i zapewnień sprawy mają się po staremu.

@Lucek

O ile wzrosła stawka godzinowa lub podstawa?Jestem też ciekawy od czego uzależniona jest kwartalna premia i jaka jest jej wysokość. Podzielisz się tymi informacjami?

Luc3k
@Artur

O ile wzrosła to zależy komu. Na stanowiskach poziomu specjalisty to było 200 złotych. Premia jest uzalezni9na od osiągnięcia celów ustalanych indywidulanie i jej poziom również zalezy od zaszeregowania, a wysokość to okolice 8~9 procent sumy kwartalnego wynagrodzenia. Max 10 procent przy wykonaniu celow na 125%.

Zgadzam się
@Lucek

z Tobą el dorado dla znajmomych kierowników w serwisie w opolu

Rafał

Moja stara w integer

Aplikowałeś do firmy Integer.Pl S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Naczelnik

Bramowcy kitowcy

Luj
@Naczelnik

Ten naczelny to jakiś łepetyna

@Luj

Obrażanie innych osób na publicznym forum nie jest w dobrym tonie. Twoja wypowiedź świadczy, że atmosfera w firmie i relacje między współpracownikami nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by jej poprawić?

Jestem z Głubczyc
@Artur

a jakie relacje ma człowiek serwisant z muszlą klozetową ???

Serwisman Rafałek
@Naczelnik

Polecam integer

@placek

strasznie ciężka praca :)

obscure

Paczkomat jako sposób dostawy przesyłki? Chyba tylko gdy nie będzie innego dostawcy na świecie! Dziś powiadomienia, że mam do odebrania 4 paczki u kierowcy - który? W ogóle się nie pojawił przez 3h!!!! A infolinia co na to? A, że według systemu jest,,,, i ja i 100 innych osób które czekało po prostu sobie wymyśliło problem. Masakra! Zdecydowanie wybierzcie przesyłkę u kuriera bądź w żabce czy ruchu - nie ma takich problemów nigdy. Szanowny Inpoście, lepiej zakończcie swoją działalność, bo brać milion przesyłek to nie jest problem, tylko umiejętnie tym zarządzać trzeba potrafić, dlatego zrezygnujcie.

Maciek

Odział tej firmy w Opolu to porażka. Ciągłe rotacje bo nikt tam nie chce robić. Banda leszczy która tam pracuje od lat jest bardzo smieszna tak jak kierowniczka. Szkoda czasu na tą firme. 2100 zł na dwóch umowach to ma być coś co zachęca do pracy ???

Bergoglio
@Maciek

Kierowniczce właśnie podziękowano.

Waldek Cargo na Okęciu
@Maciek

Ten oddział objął jakiś czas temu brat prezesa (choć bez oficjalnego stanowiska)... Czy potrzeba wyższych kwalifikacji? Na pewno nie pracuje za 2100.

Carla

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wystarczy wyjść z tego miejsca i zobaczyć jak wyglada świat poza InPost. Myślę, ze refleksja chęci powrotu szybko nadejdzie.

Gosia
@Carla

To chyba musiałabym zobaczyć trzeci świat.

Kfiatek
@Carla

Jeśli jest się znajomym lub rodziną odpowiednich osób w tej "firmie", zarabiającym co najmniej 5 razy więcej niż rynkowo to zderzenie rzeczywiście może boleć - jak psa z TIRem... kto był ten wie :) mediam.rkt - nie dla idiotów, i.post - dla (usunięte przez administratora)

Celina

Pracodawca powinien przeanalizować ostatnie lata spółki pod kątem jakości zatrudnianych ludzi. Kiedyś oddani, szczerzy, zaangażowani "po szyje", nie odchodzili, nie szukali innej pracy... Doceniani, podejmujący każde wyzwanie. A teraz? Nikt nie został, fachowcy poodchodzili lub zostali w prymitywny sposób zwolnieni... Żenada.

Zatrudniony na dwóch umowach
@Celina

Teraz są najlepsi fachowcy ściągani tłumnie przez profesjonalnych HR byznes partnerów, nierzadko znajomych ???? Żenada. Zgadza się.

Zrozum
@Celina

mentalnie to mała firemka z układami rodzinno-kolesiowskimi. płaci się kolesiom..a zwykłemu pracownikowi - tylko szukają haka aby uciąć premię, i tak wypłacaną nielegalnie, na umowę-zlecenie w fikcyjnej spółce. za nadgodziny - z wielką łaską..ale też wypełnione tak jak chce góra a nie tak, jak było na prawdę. firma - pasozyt, żerująca na swoich pracownikach

Celina
@Zrozum

Wypłacają nadgodziny??? Jestem w szoku. Chyba sie upomne o setki nadgodzin za które mi nigdy nie zapłacono.

Vanna Ly

Pan Hartling się z TEGO śmieje.

Paczucha

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać pracownikom normalne umowy o pracę i pensje na rynkowym poziomie. Ukrócić płacenie kilkukrotnie wyższych wynagrodzeń ludziom po znajomości..

Czy ktoś z Was wie jak pracuje sie tam w dziale ewidencji kosztow? Kraków

Kompetentnie Niekompetentny

Zgadzam sie w 100% z poprzednimi wpisami. Przedstawiają rzeczywistosc i codzienność pracy w In. Dla kierownictwa tej firmy czlowiek niekompetentny to taki który nie wyznaje narzuconej mu polityki firmy i/lub nie jest członkiem dosc licznej grupy układu. Zaręczam, że na rynku pracy taka osoba jest bardzo kompetentna. Firma wymaga pewnych zmian, a z mojej perspektywy zakrojonych na szeroką skale. Można nazwac stosunki w niej panujące pewnego rodzaju dewiacją. Król kurnika nie wiadomo czy wie co się dzieje, z resztą to chyba jest troche styl amerykanski (tak jak i inwestor) czyli bardzo chaotyczny burdello bumbum^^ dopoki siedzisz cicho, nie wychylasz sie i robisz co Ci karzą (wszyscy, ktorzy uznają za stosowne) mozesz liczyc na łaskę i kolejny miesiąc pracy na umowie o prace z minimum oraz umowie zlecenie trwajacej nawet i kilka lat (nadal jest umową zlecenie pamietajmy). Sa rowniez całe rodziny pozatrudniane więc cieżko o bezstronnosc i uczciwosc, z resztą to jest jedna wielka rodzina O rety! lepiej już zamilknę, bo zło nigdy nie spi..... dobranoc

RączkaRączkęMyje

Po trupach do celu czyli wyników i kasy, a trupami są zarówno pracownicy jak i klienci. Świetlana przyszłość dla pracownika tylko majacego układy. Nie należysz do bandy - jesteś na łasce lub niełasce bandy. Możesz sobie i żyły wypruwać, nie pomoże Ci to. Bałagan nieprzeciętny i wszechobecny, każdy sobie rzepkę skrobie i ani widzi wziąć odpowiedzialność za cokolwiek. Nad kuriersami dosłownie nikt nie panuje, dużo działań w firmie to sztuka dla sztuki. REASUMUJĄC: Strata czasu i nerwów. A nie wierzyłem jak mi mówili że znajomi spie..dzielali z tej firmy w podskokach ;) a jeśli sam tego nie zrobisz miesiąc w miesiąc czarne dni i lecą wypowiedzenia (to Twój ostatni dzień, urlop + nieświadczenie i pa pa). Nie znasz dnia ani godziny. Pozdrowienia dla całej Kadry Zarządzającej oraz wspaniałego HR!

Przewoznik

Wszystkie media dzis poruszaja podjecie abonamentowej wspolpracy z allegro. To szansa na wieksza ilosc paczek Czy jest ktos z mazowieckiego kto pracuje w kurierce i moglby powiedziec czy nie szukaja przewoznikow?

Waw
@Przewoznik

Chyba nie ma firmy w brany która teraz nie szuka przewozników. Kumpel pracuje w oddziale Warszawa II. Wiem, że stale poszukuja kurierów i przewozniów tez. On sobie chwali robote. Jakwszedzoe duzo paczek wczesne godziny, ale i wieczorem sie znajduja mozliwosci pracy, bo do paczkomatow stale mozesz dostarczazc. Najlepiej pojechac bezposrednio pogadac z kierownikiemi..

Kolo

Najgorsza firma w jakiej pracowalam i sami falszywi ludzie.

Mleko

Omijać! Bałagan! Wyzysk! Na rekrutacjach opowiadaja cuda a po przyjsciu do pracy okazuje sie zupelnie inaczej, umowa o prace na najnizszej krajowej + umowa zlecenie! Rotacja i zwolnienia non stop.

Mamsiedobrze

Po (usunięte przez administratora) żeś tyle w tej firmie siedział jak Ci było tak źle?

dominika

Bardzo ciekawe opinie. Z jednej strony dużo negatywnych a z drugiej pozytywnych. Szkoda, że te pozytywne pisane są w godzinach pracy i jeszcze niby przez kurierów, to co oni zamiast jeździć to siedzą na forum w środku dnia ? Jakoś bardziej ufam tym negatywnym pisanym po 20 i CV nie wyślę :)

Mamsiedobrze
@dominika

Och, nie wyślesz. Jaka groźba. Szok. Ja ta firma będzie dalej bez Ciebie funkcjonować?!

Zostaw merytoryczną opinię o Integer.Pl S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Integer.Pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Integer.Pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integer.Pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Integer.Pl S.A.
1.4/5 Na podstawie 267 ocen.

Integer.Pl S.A.