Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

Firmy pracujące dla gaspolu (usunięte przez administratora) pracowników tak się dzieje w małych rozlewniach nie polecam pracy z takimi firmami pracujesz jak osioł a prywaciasz cię traktuje jak szmate

Klatkowiec

Witam, Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z cenami gazu na punktach. Gaspol 64zł do 70zł Amerigas Hanex z Ludom 50zł Proszę o odpowiedź gdyż jestem jednym z kladkowców hadex?

Buzisman
@Klatkowiec

Go work to nie jest portal do omówienia cen - ceny na gaz to raczej z handlowcem negocjujesz + narzut od ilości sprzedaży. Lub jedz na wschodnią granice i kup cysternę gazu u Iwana)))

egon
@Klatkowiec

ciekawe czy hanex ma gaz z amerigas czy inny na przykład napełniony w jakiejś rozlewni typu krzak? i czy jest 11 kg gazu ?

Cio
@Klatkowiec

Po prostu zmień dostawcę..

Artur

Egon mylisz firmę Hanex z firmą Korlen z Witkowa. W firmie Korlen masz butle nie doważone napełniane bez legalizy i tu się z Tobą zgodzę to jest firma rozlewania typu krzak.

Kierowca

Ja przeniosłem się z Gaspolu do firmy Hanex z Ludom na dzień dobry dostałem nowego Mercedesa sprintera odzież roboczą ZUS od pełnego wynagrodzenia jak ktoś szuka pracy polecam tą firmę.

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Byly kliient

Chce opisac jak karygodne kroki dokonuje w dzisiejszych trudnych sytuacjach firma Gaspol. Przedstawiciele wydzwaniaja do klientow innych dostawców gazu straszac o braku towaru po to by wciskac swoj... każą robic zapasy byle by jak najwiecej zarobic na panice ludzi. Zamiast wesprzec przewoznikow i ograniczyc im na czas kwarantanny kontakt z ludzmi do takiego ktory jest konieczny to szukaja im dodatkowych punktow u konkurecji! Juz nie wspomnie o braku srodkow odkarzajacych ,narazaniu ich zdrowia oraz podwyzszaniu cen .Kompletne (usunięte przez administratora) . Placa grosze ,oszukuja nowych pracownikow jakie to pensje dostana. Nie polecam !

Waldi
@Byly kliient

Panie kierowco można zmienić pracę jak za ciężka

Bogdan. Karp@ gmail.com

Jestem bardzo rozczarowany współpracą z Gaspolem, przez kilkanaście lat dzierżawienia zbiornika byłym traktowany jak "dojna krowa" Firma jest dla mknie nierzetelna i bardzo się cieszę, że skończyłem tę współpracę. nawet z tym są jednak problemy.

Dariusz

Czy w GASPOLU dają od razu umowę o pracę?

Iras

Witam, jak ktoś chce się rozwijać ma pomysły dzwonić do Hanex w Ludomach lepsze pieniądze i praca niż w Gaspolu.Baedzo chętnie przyjmą byłych przedstawicieli handlowych z Gaspolu.

Witam mam pytanie Jami samochod Czy mozna uzhwac w weekendy Jaka umowa

Darek

Cześć, czy ktoś może coś powiedzieć o aktualnie prowadzonej rekrutacji na stanowisko specjalisty ds rozwoju rynku?Szukają na kilka lokalizacji Katowice,Kraków,Rzeszów.Jeśli ktoś wie to proszę o i informację

Pavel

Czy ktoś może wie czy firma Hanex z Ludom przyjmuje do pracy byłych pracowników z Gaspolu handlowców kierowców?

@Pavel

Zadzwoń i się zapytaj

Jaka umowa obowiązuje w GASPOL S.A. podczas okresu próbnego?

Były PH

Ja miałem zlecenie przez 15 miesięcy przez firme zewnętrzna, a później 2 x po pół roku umowy o prace i papa????

nick

z dala od tego mochala

Pracuję w tej firmie już przeszło 10 lat. Bardzo sobie ją cenię i bolą mnie niektóre jednozdaniowe opinie szkalujące dobre imię firmy. Jeżeli jesteś pracowity, sumienny, chcesz się rozwijać to ta firma takie możliwości co stworzy. Przeszedłem różne szczeble i osiągnąłem to ciężką pracą, która została po prostu doceniona. Firma ma cykl szkoleń rocznych, rozmowy rozwojowe, stwarza możliwości zmiany stanowiska wynikające z inicjatywy pracownika. Nie jest to korporacja z prawdziwego zdarzenia, raczej duża firma o pewnych cechach korporacji, która dopiero co wkracza w ten wielki świat globalnego zarządzania przez centralę w Holandii. Bardzo polecam tą firmę każdemu kto chce się rozwijać i ma aspiracje.

Jarosław

Twoja opinia daje nam nowy obraz tego, jak wygląda praca w firmie GASPOL. Fajnie, że osoba z tak dużym doświadczeniem, jak Ty wypowiedziała się w tym wątku. Może mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać jeszcze informację, czy firma zatrudnia również osoby, dla których jest to pierwsza praca? Ciekawi mnie, jak pracodawca podchodzi do osób bez doświadczenia zawodowego.

To chyba drodzy panstwo pracujemy w roznych Gaspol'ach

Dorota

@łiki dlaczego tak uważasz ? Możesz napisać coś więcej?

Łiki

Dramat dramatów, praca dla desperatów

Suzi

Nie polecam (usunięte przez administratora) czytać umowy wyzysk. Oszukują ludzie przy umowach dzierżawy .ostrzegam nie podpisujcie dzierżawy plisss

Czy GASPOL S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Były PH

Nawet tygodnie i miesiące masz luźne????????

Artur
@Były PH

Masz na myśli niezobowiązujący ubiór, czy luźną i koleżeńską atmosferę?

@Artur

Luźne piątki? Oni by chcieli żebyś pracował jeszcze w soboty, niedziele, święta i nawet na urlopie.

Każdy ma prawo wyboru, a już z całą pewnością GASPOL nie zmusza nikogo do współpracy. Ale właściwie to jest forum pracowników a nie klientów. Mogę dodać, że sprzedajemy klientom dobry towar a taki zawsze jest droższy.

Były PH

Dobry? Na nieistniejącej rozlewiskiem w Nowym Targu? Może napiszcie gdzie napełniacie butle bo należności tam nie na własnej rozlewni no chyba, że ta nowa juz powstała ale nie sądzę, że w 2,5 roku by się to udalo????. Taki ekstra produkt premium????. Może głupoty pisze? Sosnowiec, Widełka?Pozdrawiam. Życzę udanego dalszego oszukiwania ludzi. Taka to nasza narodowa i katolicka przypadlosc

Ludwik

Pytanie.Czy z gaspolu te butle wywozi prywatna firma??Jest oferta do załudunku butli na samochody,i przygotowaniu do wywiezienia dla kierowcy,ale stawka to 17 zł brutto.Nie chcieli mi powiedzieć,co to za firma.

Marzena
@Ludwik

Widzę, że bardzo pilnie potrzebujesz tych informacji. Trochę chaotyczny jest Twój wpis, ale zrozumiałam, iż chcesz podjąć pracę w GASPOL. Jeśli faktycznie tak jest to mogę Cię zapewnić, że GASPOL stawia na różnorodność, dlatego swoją ofertę kierują zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak i tych, które to doświadczenie dopiero chcą zdobywać. Poszukują kandydatów na różne stanowiska we wszystkich ich lokalizacjach. Więcej konkretnych informacji masz tu: https://kariera.gaspol.pl/sprawdz-kogo-poszukujemy.html Z kolei na inne Twoje pytania będzie musiała już odpowiedzieć jakaś bardziej zorientowana osoba. A może coś już postanowiłeś od tego czasu?

@Ludwik

Gaspol ma firmy transportowe. To nie są pracownicy Gaspol. Wszystko na własnej działalności handlowej

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.