Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

olo

Tak potrzebuja ale w cenrali w Wawie

user

Witam wszystkich. A czy można z kimś porozmawiać w Lubartowie, osobiście na temat stanowisk innych niż PH np. specjalisty ds rozwoju, bądź analizy rynku? Czy takich ludzi potrzebują w ogóle?

pdk

Może źle się wyraziłem... Chodzi o to że na działalności z własnym autem i magazynem podpisuje umowę np. z Barterem i cisnę z tematem. Bo po ogłoszeniach z gaspolu które się ukazują non stop to myślę ze nie za wesoło tam jest. chciałbym żeby ktoś napisac jak to wygląda od srodka czy nie ma tam jakiś chorych kierowników bo pracując swoim sprzetem na własnej działalności nie chce aby mi ktoś mówił jak mam pracować...

nowy

ciekawe skad wezmiesz butle zeby je rozwozic? Sam sobie bedziesz nabijal? Chyba trzeba miec specjalne pozwolenia,a zadna firma nie pozwoli ci rozwozic ich butli chyba ze podpiszesz z nimi umowe i bedziesz ich dystrybutorem. Pozatym wez pod uwage, ze jak butla nalezy chociazby do GASPOLU Ty sam sobie nie mozesz jej nabic bo jest to nielegalne. W ogole nie mozesz nigdzie legalnie nabic butli-swojej pustej

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
pdk

(usunięte przez administratora) Witam,moze ktoś opisać jak wygląda naprawdę współpraca z tą firmą? Przecież mając auto,magazyn no i hajs na butle to mogę na własny rachunek butle wozić niż się z kimś użerać... Pozdro

Przedsiebiorczy
@pdk

Pracowalem tam 18 lat i jak zachorowalem na przewlekla chorobe to wywalili a na moje miejsce maja mlodego ale to raki standard w Polsce a ja za granice teraz jezdze i mam pod wzgledem finansowym duzo lepiej

Przychylam się do wcześniejszych wypowiedzi @Kika. Firma jak firma na socjal nie ma co patrzyć jest jak w większości takich korporacji. Najważniejsze to mieć duży słój wazeliny, a będzie dobrze. Jesteś dla "szefostwa" wyrobnikiem najważniejsze by się zgadzać i potwierdzać ich czasem nierzeczywiste stanowisko. Własne zdanie czy indywidualne sukcesy niczym się mają w ogólnym rozrachunku. Jak podpadniesz z jakiegoś powodu to do "piachu". Jeżeli ktoś zdecyduje się na pracę niech się zaopatrzy w wazelinę i szeroką taśmę, by czasem czegoś nie chlapnąć.

nowy

widze, ze najwazniejsze sa jakies karty multisport, wypasione limuzyny, super telefony i laptopy. Ja nie pracuje bezposrednio w Gaspolu ale mniej niz 4 jeszcze nie mialem. I nie musze miec swietnych wynikow,a wykonac plan w 100%,a zdarzalo mi sie nawet 170%, 130%. Jak masz umowe z nimi to chyba masz auto itd. Ja jezdze swoim ale wracaja mi za paliwo i na amortyzacje auta mam wiec dla mnie jest OK.Ja nie mialem doswiadczenia jako PH bo tylko 4 miesiace ale daje rade tylko trzeba chciec, a nie siedziec na (usunięte przez administratora)

nowy

do sklepow, stacji paliw, dystrybutorow, osob fizycznych. Poszukiwanie nowych klientow

dan

i komu sprzedajesz te butle ? do firm zajmujących się rozwożeniem gazu czy jak ?

nowy

atmosfera przynajmniej u mnie bardzo mila, a nawet kolezenska. Przyjmuja z nieduzym doswiadczeniem ale tak jak mowie ja nie pracuje bezposrednio w Gaspolu. Zarobki zarobkami ale spokojnie mozna 4 tys.wyciagnac jak sie starasz i jezdzisz

nowy

ja wlasnie pracuje jako PH od butli i narazie nie narzekam.Jezdze swoim autem ale na paliwo regularnie dostaje pieniadze powiekszone o amortyzacje(czyli jak pali mi 7l dostaje tak jakby palilo mi 10l).Nie woze zadnych butli tylko pozyskuje nowych klientow i podpisuje umowy. Mam podstawe i dodatkowo od kazdej umowy prowizje.Jak wykonam 100% palnu to mam wieksza prowizje.Mija 2 tygodnie,a plan mam wykonany w 91%.Zobaczymy jak bedzie dalej ale narazie zlego slowa nie moge powiedziec.Nikt mnie nie goni, nie krzyczy, nie wydzwania ze cos jest nie tak.Dodam tylko, ze nie pracuje bezposrednio dla Gaspolu.Jestem zatrudniony przez firme zewnetrzna.Rozmowa byla jedna i bardzo mila i trwala ok. godzine.Bylem na niej sam,a nie umowione stado chetnych.Powiedzieli, ze oddzwonia i oddzwonili.Pozniej male szkolenie i w teren.

Red

Czym jeżdżą PH?, bo nie ciężarówkami chyba?

Kiłek

Ja nie proponuję polecać, bo z tego może wyniknąć jeszcze jakaś dodatkowa kicha, Tak dla własnego bezpieczeństwa

Der

@dusigrosz, a to niby dlaczego? Wiesz coś o tych instalacjach, czego my nie wiemy, może byś się podzielił, by ostrzec klientów Gaspol?

pytajnik

To jak jest z tym PH? jakie są warunki pracy? Jest goła pensja czy płacą jeszcze za pozyskanych odbiorców do sprzedaży butli. Słyszałem że jest jakaś zewnętrzna firma która zatrudnia dla Gaspolu PH. Dobrze jak ktoś napisałby o co można starać się idąc na stanowisko PH

kkk

Pracowałem jako kierowca cysterny w tej 'firmje' na własnej działalności za wypadek z nie mojej winy {tak stwierdziła policja}przysłali mi rachunek za naprawę samochodu i przyczepy w wysokości 190000 zł. Nikt się ze mnę od czasu wypadku nie kontaktował. Nie dostawałem zleceń [pracy].A po 6-śću miesięcach rachunek do zapłaty.Jaką ja mogę mieć opinię na temat tej fjrmy?

ANIA

Zgadzam się w 100 % z powyższą opinią !!!

KIKA

Firma jest beznadziejna !!! Zarząd od "stu lat" ten sam, totalnie niereformowalny, zero normalnego kontaktu i jakiejkolwiek komunikacji z pracownikami. A w koło pełno lizusów, donosiceli i nierobów od lat na tych samych stołkach. Zadnego rozwoju i perpektyw dla pozostałych pracowników - Omijać z daleka !!!

tu mi graj

Dostałem maila, w sprawie ph. Widać nadal szukają handlowca. nie wiem co o tym myśleć. Niby poważna firma a miale pisze.... dziwne.

ph

ozon nie mam pojęcia,wiem tylko że szukają kogoś z autem dostawczym tzw skrzyniowym i na pewno nie dadzą ci zarobić....

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.