Opinie o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. w Nowy Sącz

franki

No to mnie rozbawiłeś to łez!!!No chyba ,że dla tych kilku przydupasów ,żeby zostali w nowej firmie i oszukiwali następnych jeleni.

Mariola

Ale jestescie porabani , do niczego stare dziady . Myślałam taka napalona , ze elektrycy mi dogodza ! A tu same cioty.

niespłacony

Jeżeli chodzi o pracę jak i współpracę jako podwykonawcy oraz współpraca jako hurtownia to uwaga wszystko co zaczyna się od ALARM-POL i nieważne co dalej zoo, jawna, monitoring to ta sama osoba tym zarządza i nikt nie może być pewny że otrzyma to co mu się należy za pracę czy materiał. Wystarczy zapytać w elkagu.

Rfy
@niespłacony

W elkagu maja bardzo dobre zdanie ,kupę kasy zarobili.

Electric
@Rfy

Podobnie jak alfa-elektro?

pracownik z łapanki

Jak możesz polecać firmę jak w niej nie pracowałeś?? Od jakich pracowników to info?Podaj chociaż inicjały dwóch pracowników to Ci uwierzę . Jak praca leci po prostu jak marzenie ,jak wszyscy pracownicy na umowę o prace są na urlopach a pracownicy na zleceniach zwolnieni od 1 sierpnia.

Asad
@pracownik z łapanki

od TL i WM oni ci wytłumaczą

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

pracownik z łapanki

Oprócz wykazania się w pracy są jeszcze wynagrodzenia za urlop bieżący -zaległy, odszkodowanie za rozwiązanie umowy zlecenie bez wymagalnego okresu wypowiedzenia itp . KUMASZ! !! Po niektórych tu wpisach widzę ,że oprócz zaznaczania "nie jestem robotem" powinno być "jestem zdrowy psychicznie" , "skończyłem "18 lat " oraz "nie jestem pracodawcą"

Rafy

Jak sie nie pracuje , to wypłaty ni ma.

bez roboty

Do Marka jw .Jak istnieje tylko chyba wirtualnie bo nie pracujemy caly juz miesiac siedzimy na urlopach.zarejestrowana firma akurat sprawa jest juz w sadzie i czekamy tylo dokad.

bez roboty

ck

Nikt tam pracy nie znajdzie. Chyba najlepiej wie obecny jeszcze chwilowo pracownik. Pryncypal Sam przekazal ze zglosil upadlosc do sadu a pracownicy po zdaniu wszystkiego maja sobie szukac nowej pracy szkoda mi tyllo tych wierzycieli co zostana z kwitkiem a byly szef bedzie wylegiwal sie w cieplym kraju i smial sie z idiotow.

Chyba Ty
@ck

Były pełnomocnik alarm-polu będzie pędzlem do góry pod palmami leżał??

prezes

@prezes

Moze nawet wyspy dziewicze

bez pracy
@Ty

kiedy bedzie ogloszona oficjalnie upadlosc firmy bo juz miesiac nie pracujemy nawet na bezrobocie nie możemy sie zarejestrowac a sami sie nie zwolnimy bo to nie nasza wina tylko prezesa TW niech sie wkoncu sprawa rozwiąże bo nie wiemy co dalej robic mamy,

Ty@
@bez pracy

Niewinny się znalazl. Bierz sie do pracy , a nie mysl o bezrobociu. Pracy jest dużo , ale dla pracowitych. Narzekaja leniwi.

@Ty@

Na Twoim miejscu jak najszybciej udałbym się do lekarza.Może jeszcze nie jest za późno!!!!! Pracy jest dużo ? Chyba dla jeleni takich jak my w tej cudownej firmie.

bezrobotny

co Nas czeka we wrzesniu beda wypłay przeciez nadal jestesmy zatrudnieni nie zwolnieni.

edek

Skoro niektorzy uwarzją że firma istnieje toproszę sobie zadzwonić do Alarm _pol i zapytać sie o przyjęcia ciekawe co Wam odp -powodzenie naiwni,

Chyba upadłościową

Mariola

Dobrze kumasz franki, za tysiaka moge byc cała noc Pania PREZES , jak dołożysz jeszcze tysiaka to będziesz przybijał mi pieczatki tam gdzie tylko zechcesz.

@Mariola

Przepraszam! No to mi wytłumaczyłaś .Zastanawiałem sie co robi kobieta o godz 24 przy laptopie- teraz już wiem. Tylko dalej "zachodzę w głowę" co Cię tak podnieca ta strona , skoro tu nie pracowałaś?

Gftb

Nie istnieje od trzech lat. Reszta to bełkot psycholi

Hmma

Zamiast więcej pracować , to pisza hejt . Z tego żadna firma nie wyżyje .

db

Jednym slowem Bankructwo -hmm

dobra zmiana

Jak widac nie istnieje trzeba czytac ze zrozumieniem

Dobra zmiana

Ty babeczka zejdz z Marsa na Ziemie bo firma Alarm-Pol juz nie istnieje tylko wirtualnie nie ma co juz tam szukac zwlaszcza pracy postaral sie o to sam PREZES.

Dobra zmiana

Ty babeczka zejdz z Marsa na Ziemie bo firma Alarm-Pol juz nie istnieje tylko wirtualnie nie ma co juz tam szukac zwlaszcza pracy poagaral sie o to sam Prezes .

pppppp

osoba ktora prowadzila firme Alarm pol nie powinna byla ja wogole zakladc jak sie nie umialo ja uczciwie prowadzic chytry dwa razy traci cwaniakowanie sie skonczylo tylko zal uczciwych pracownikow bo zostali wyjebani bez niczego

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. - Nowy Sącz

P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.
2.9/5 Na podstawie 202 ocen.

P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.