Opinie o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. w Nowy Sącz

didi

Firma ma chyba jakakieś problemy współpracowaliśmy z nimi faktury płacone na czas teraz czekamy ponad 2 miesiące na zapłatę i dzwoniąc do księgowej że właściciela nie ma itd. a co mnie to obchodzi podtek juz zapłaciłam towar sprzedałam i co dalej ?! Firma alarmpol na mojej czarnej liście towar tylko za pobraniem!!!!

wolentariusz

zbliża się kolejny weekend a pracownicy zostali o niczym .

bonifacy

To jest KPINA dostaliśmy jałomuznę na otarcie łez i dalej cisza (usunięte przez administratora) i co miesiac musimy przechodzić nerwówke czy ta pensja bedzie czy nie .Nie moze się wkońcu wszystko urególować bo sytuacja w tej firmie co miesiac jest chora

kandydat

Bylem ostatnio na rozmowie w ns w biurze to mi powiedzieli ze musze sobie badania przynieśc i po 2 tyg bez umowy zdecydują czy bede u nich pracowac czy nie... kpina,,, hahah

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
krupnik

(usunięte przez administratora), nie wiesz z czego żyjesz, trzeba sie poświecić pracodawcy czyli TW

znawca

Czy ktoś z was ma pojęcie jak płacą firmą budowlanym w Polsce. Gdzie jest ochrona polskich firm każą pracować i pod byle pretekstem opóźniają zapłatę faktur. Jak masz płacone z budżetu to umieraj - nigdy nie zrozumiesz prawdziwej pracy.

baks

jak długo?, jak długo?

P Z B

Sytuacja obecna się poprawiłą wszystko się wyrównało.

romek56
@P Z B

Bo jest to największa w Nowym Sączu firma instalacji elektrycznych i realizuje bardzo duże inwestycje . Niestety w Polsce utarło się ,że im większa inwestycja tym więcej zatorów płatniczych. Jak wydymali wykonawców na budowie Miasteczka Multimedialnego , czy Galerii Trzy Korony ?? Używajcie czasem mózgu jak coś klepiecie w necie.

P.k

Popieram wypowiedz wyżej .Nie ma takiej drugiej firmy w Sączu prywatnej co nie płaci regularnie wypłaty pracownikom. Tylko w Alarm --Pol co miesiąc jest nerwówka.Wegetujemy na chińskim zupkach albo na kanapkach .Jak można ak traktowć pracowników. Kończy się miesiąc luty a my dalej nie wiemy co będzie.Musimy mieć pieniądze na paliwo, żeby dojechać do pracy , na jedzenie i opłaty .

M

Pracownicy są bardzo dobrze wykwalikowani Z wieloletnim stażem pracy tylko ich szkoda, że co miesiąc muszą się denerwować czy pensja będzie czy nie .

Bulu Bulu

Najwidoczniej osobie o niku Pracownik odpowiada ta sytuacja.

PRACOWNIK

czy firma ALARMPOL zalega np. 3 miesiące z pensją lub komuś czegoś nie zapłaciła w ciągu 6 m-c.

PRACOWNIK
@PRACOWNIK

Do tej pory NIE To ich sprawa.

bul bul

to co, strajkujemy w poniedziałek z rana?

Wolentariusz

Najlepiej jest schować głowę w piasek i nic nie powiedzieć co jest na rzeczy tylko mieć pracowników w (usunięte przez administratora) tylko wymagać aby pracowali nie mając za co żyći co mamy pogrążyć się długi aby jakoś przetrwać.

ja mam za co ale nie mam z kim

też bym sie napił

Pik

Tylko zalać łeb -ale nie ma za co

B,,,

To prawda-Jak my pracownicy jesteśmy traktowani co jesteśmy tanią siła roboczą- dokąd to będzie trwało każdy ma rodzinę i musimy żyć a nie wegetować.

J......

Dostaliśmy znowu n ap oczątku miesiąca marne tyś zlotych i daledj nic a już 17 luty zqapierdalać musimy na wyjazdach utrzymujemy sie za swoje awypłaty dalej nie widac żenada.

Edi

No i zaczeło sie powtórka z przed roku nie dostaliśmy wypłaty na styczeń-czekamy i czekamy wkońcu jesteśmy wszyscy bardzo zamożni więc poczekamy- Ha ha

p-r

Strajk!!!-Taka praca jaka płaca

irek
@p-r

mnie i innym wyrównali. Podobno zapłacili TW milon zł zaległych faktur. Warto było poczekac. Teraz trzeba szaanować robote.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. - Nowy Sącz

P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.
2.9/5 Na podstawie 202 ocen.

P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.